Živijo! Pisala bom zgodbico o Dannyju, čarovniku, podobno Harryju Potterju. Vedno pa bom pisala nadaljevanje šele, ko vsaj dva data next. To se šteje tudi zdaj! Ko boste dali next bom začela pisati . Upam, da vam bo všeč!
16. maj 2020
Next
16. maj 2020
Hvala, .bebo.

Še nekdo da Next, pa pišem....
16. maj 2020
Next
16. maj 2020
Super! Pa začnimo.

Zjutraj me je prebudilo mamino govorjenje:
"No, ko se bosta oblekla se gremo lotiti vrtnih palčkov. Pohitita, Lydia že čaka spodaj!" To je rekla in hitro odšla dol.
"Popolna Lydia!" jezno zamrmra Peter.

Hja, kot ste že najbrž ugotovili, živim v čarovniški družini. Imam mamo Gatko in očeta Georgea. Poleg tega imam starejšo sestro Lydio in brata dvojčka Petra. Naša družina je temačna. Že od nekdaj spadamo v Spolzgadov dom. Res upam, da s Petrom ne bova tam, čeprav najbrž bova. Lydia je že tam, midva pa greva šele letos na Bradavičarsko akademijo. Ne morem si misliti, kaj bi bilo,če s Petrom ne bi bila v istem domu. Čisto sva odvisna drug od drugega.

Kmalu sva se le odpravila dol, kjer naju je čakala Lydia. Res, ona je prava lepotica, stara eno leto več od naju. Čeprav je lepa, je tudi zoprna.

Tako smo se lotili zoprnega opravila.
17. maj 2020
Next
17. maj 2020
Next
18. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
18. maj 2020
Hvala vsem, ki ste dali Next!!
Ko smo končali z delom, je ravno prišel domov oče. Izgledal je utrujen, ampak se mi ni smilil. S Petrom ne marava očeta. Vem, da se to sliši grdo, ampak, oče je preprosto...zloben. Velikokrat, če se malo pohecava naju pretepe, da sva potlej krvava. Mama seveda o tem ne ve ničesar, ampak tudi če bi vedela, dvomim, da bi se sekirala. Rekla bi samo nekaj v smislu, sama sta si kriva.

Torej, oče je prišel domov, zato sva s Petrom zbežala v najino sobo. Pogovarjala sva se o Bradavičarki, kdaj bo prišlo pismo in podobno. Bila sva zelo...vznemirjena.

Potem pa je potrkalo. Zdolgočaseno sem odšel odpret, misleč, da je zunaj Lydia. Ko sem odprl vrata ni bilo zunaj nikogar. Gledal sem z odprtimi ustmi.

"Danny, poglej, dve sovi! Trkata na okno! Misliš, da je to....?" reče Peter.
"Bradavičarsko pismo!" zašepetam.

Hitro pograbiva vsak svojo sovo in odpreva pismo. Na mojem piše:

Spoštovani gospodič Danny Thompson!
Z velikim veseljem ti sporočam, da si sprejet na Bradavičarsko akademijo za čarovnike in čarovnice! Vesel sem, da...

...

Danny je bral, dokler na koncu ni prišel do....

Lep pozdrav, Ronald Weasley, ravnatelj Bradavičarske akademije.

Takole. Nadaljevanje pride, ko date Next...
Vseh bom vesela!
Dobrodošla so tudi mnenja, predlogi...Nikomur ne zamerim!!
18. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
meni se zdi res všeč to nadaljevanje.
18. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Zelo dobro pišeš zgodbice
18. maj 2020
Še nekaj slikc...

Danny:

Peter:

Ronald Weasley:

Dannyjeva mama:

Dannyjev oče:

18. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Hvala.
18. maj 2020
Aha, še Lydia!

18. maj 2020
Next
18. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Luštna družinica!
18. maj 2020
Next
19. maj 2020
Hvala vsem !! In pa ja, Lana_bff_Luna, tole je res fajn družinica
"O moj bog! Danny, greva na Bradavičarko!!" je zavpil Peter.
"Ja..." sem rekel zadržano.

Peter je takoj opazil, da je nekaj narobe.

"Kaj ti pa je? To so najine sanje, vendar!" je začudeno vprašal.
"Kaj mi pa je, kaj mi pa je, sprašuješ? A si tako neumen, da ne pogruntaš?? Ne, še bolj si! Torej, naj ti povem, neumni brat! Hmm...Mogoče me skrbi, da ne bom znal dobro čarati in bom vse razočaral. Hmm..Kaj bi še lahko bilo? No, mogoče me skrbi, da ne bova skupaj v domu. Potem me tudi skrbi, da se bova oddaljila drug od drugega in, da si boš našel svoje prijatelje, mene pa pustil. Potem pa še, da ne bom zdržal brez tebe, ko ne bova v istem domu. In...hja, mogoče bodo tudi starši razočarani. Čeprav ju ne maram, sta mi dala življenje in ju moram spoštovati, ampak ti tega ne razumeš, kajne Peter? Tako si neumen!!" sem se zadihano vstavil.

Peter me je gledal. Vedel sem, da je prizadet. Še nikoli prej nisva bila skregana.

"To si misliš? Da te bom pozabil? Moj brat dvojček si, vedno boš samo ti pomemben!"

Samo gledam ga. Še nikoli se nisva skregala. Res se nočem zdaj, ko bi bila skupaj na Bradavičarki. Ampak...Enkrat bom sam odločal o sebi. Ne bo mi povsod za petami!

"Vidim, da si svojo jezo podedoval od najinega preljubega očeta." mi še zabrusi in gre ven, zraven pa zaloputne z vrati.

Usedem se na posteljo in zajokam. Še nikoli se nisem počutil tako osamljeno. Vedno, vedno sem imel zraven Petra. Peter...Pač, zdaj se bom moral znajti brez njega! Tako je. Ne mora biti nič drugače. Še cel dan jokam.

Potem pa potrka. Zavzdihnem in rečem naprej. Le kdo bo? Bo oče, ki me bo pretepel? Mama, ki me bo nahrulila? Peter, ki me bo ignoriral, ali potolažil? Morda, Lydia, ki bo težila? Kdo drug?

Nekdo je prišel notri. Dvignil sem pogled. Bil/a je...
Kdo mislite, da je bil? Lahko napišete, kaj mislite! Pa tudi mnenja in predloge in nexte!
19. maj 2020
19. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
19. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Hm, jaz ne vem zlo dobro nadaljevanje in bolje je da ostane skrivnost!
19. maj 2020
Next
Po mojem je Peter in se bosta pobotala
20. maj 2020
Next
20. maj 2020
Morda še kakšen Next?
20. maj 2020
Next A lahko daljše nexte pišeš?
24. maj 2020
Ja, bom. Ga jutri objavim...ali katera želi posvečenega?
24. maj 2020
Torej, ker se nihče ni javil za posvečenega...je Next posvečen vsem mojim bralkam!
Nekdo je prišel notri. Dvignil sem pogled. Bila je Lydia.

Zavzdihnil sem in rekel:
"Kaj si sedaj še ti prišla? Morda težiti? Ne vidiš, da sem slabe volje?!"
Vidim, da ima solzne oči? Le kaj je?
"Prišla sem ti povedati resnico. Danes sem jo izvedela."
"Kakšno resnico vendar?"
"O naši družini."
"Kaj? Kaj govoriš? In zakaj nisi zlobna, kot vedno? Kaj ti je?"
"No, ti bom povedala."
"Ja, začni." rečem, čeprav ne verjamem, da bo povedala kaj pametnega.

"Torej. Danes sem pospravljala materino in očetovo sobo. Našla sem pismo. Nisem ga vzela a ti bom na grobo povedala, kaj piše. Resnico. Oh, no tako je. Mama in oče sta se poročila. Bila sta Spolzgadovca in zlobna. Vedno sta bila do vseh zlobna in nikomur nista povedala svoje največje želje - da bi imela otroka. Ampak, to se ni zgodilo kar tako. Poskušala sta in poskušala, a jima ni uspelo. Bila sta obupana. Zato sta šla posvojiti otroke, tako sta si jih želela. Najprej sta posvojila mene. Nevem, kdo sta moja starša, ampak posvojila sta me. Bila sta srečna, da me imata. Potem pa sta želela več otrok. Posvojila sta kar dvojčka-vaju s Petrom. Vaju sta posvojila od neke druge čarovniške družine. Jaz pravzaprav nisem tvoja sestra. In tudi mama in oče nista tvoja prava mama in oče. Zato te je tudi oče pretepal. Želel si je svojega sina, ni ga imel in zato je svojo jezo stresal nate. Žal mi je. Tudi jaz sem živela v prepričanju, da sta onadva moja starša. Poskušala se jima biti podobna. Poskušala sem biti zlobna Spolzgadovka. V resnici sem Gryfondomovka. Klobuk me je dal v Spolzgad samo zato, ker sem ga tisočkrat prosila. Ja, to je vse. Samo povem, jaz bom šla iskati svoje starše, tebi pa priporočam, da se pobotata s Petrom in poiščeta svoje. Mimogrede, jutri gremo na Prečno ulico, zato se pripravi." je žalostno govorila.

"Ampak..Ampak kaj???? Je to res?" sem presenečen vprašal.
"Žal ja." je odgovorila, se mi žalostno nasmehnila in odšla iz sobe. Nisem mogel verjeti. Ne, to ne more biti res. Je možno? Ne! Ampak najbrž je res tako.
Takole. Upam, da niste razočarani nad nextom. Pa kar dajte Next
25. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
Zanimiva in skrivnostna zgodba.
25. maj 2020
Hah hvala!
25. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
malenkost