Kdaj bo Next
14. marec 2016
Danes. Nisem mogla prej zaeadi sole
14. marec 2016
Ko pa se obrne zajamem sapo. To je vendar Tobias!! Osuplo ga gledam in ko opazim, da me gleda hitro odmaknem pogled in se zazrem v noge. Cutim kako mi rdecica zdrsne na lica in v hipu se zberem. Moras biti profesionalna Cierra. Nesmes pustiti, da te zmede. Nadenem si hladen obraz in pogledam trenerko. "za danes smo zakljucili z treningom, se vidimi jutri, ko bodo potekale avdicije za tocke" ko trenerka zakljuci se obrne in odide v pisarno. Ze zjutraj sem jo prosila ce sem lahko se malo v dvoran, da vadim svoj solo. Ko vsi odidejo spijem malo vode in vkljucim glasbo. Spet se zgodi isto kot vedno, ko plesem. Vse ostalo izgine. Ostanem samo jaz v mojem mirnem svetu kjer me nihce ne moti. Ko koncam nenadoma zaslisim ploskanje in v ogledalu vidim, da se mi priblizuje On. Tobias. Res nevem zakaj me njegova blizina tako vznemiri. "To je bilo fantasticno". "kaj pa ti tukaj" ga vprasam se vedno vsa zadihana. "hotel sem videti kako pleses" rece in se mi nasmehne. Odide do radia in vkljuci glasbo. Zacne plesati. Njegovi gibi so tako popolni in na obrazu mu pise, da uziva v vsakem gibu in vsakem premiku, ki ga naredi na plesiscu. Ko konca se tiho postavi za mano in me objame prek ramen. Postane mi neprijetno in hitro se odmaknem na drugo stran ogledal in se pretvarjam, da grem. "stoj" zavpije za mano in me prime za ramo. Obrnem se in se mu zazrem v oci. "hotel sem vprasati ce bi z mano naredila duet. Kar tako za zavavo". Ze hocem reci ne, ko neka cudna sila zacne upravljati z mojim jezikom in zato bleknem samo "ja" v glavi se zacnen ostevat. Kako sem lahko rekla ja? Saj ga komaj poznam. Ampak neka cudna magneticna sila me je vlekla k njemu. In tej sili se nisem mogla upreti.
Celo popoldne sma sestavljala duet in bilo je zelo zabavno. Ob nekaterih predlogih sma se tako rezala, da sma popadala po tleh. Znala sma nekaj dvigov in koreografija se mi je pravzaprav zdela zelo dobra. Skupaj sma dobro sodelovala in sma brez tezav naredila celo koreografijo hitro.
Odlocila sma se, da grema se enkrat skozi ples potem pa na sok. Ko sma prisla do konca plesa pa sma naenkrat zaslisala znan glas. "kaj je bilo pa to".....
14. marec 2016
Ze spet se opravicujem da nima sumnikov in se zahvaljujem vsem ki berete.

Naloga:
Kdo mislite, da ju je presenetil v studiu?
14. marec 2016
Pojma nimam ampak me zanima
Next
15. marec 2016
u208800
u208800
Nextt!! The same O.o
15. marec 2016
Next
15. marec 2016
Kaj je bilo pa to? Obrnem se in zagledam trenerko Kate, ki osuplo strmi v naju. Zdi se mi, da na njenem obrazu vidim rahlo senco obcudovanja. "Nisma se hotela iti domov zato sma naredila duet. Tako za vajo in to" namesto mene odgovori Tobias. Meni se je jezik zavozlal in ceprav sem se trudila govorit mi nekako ni uspelo zato sem pustila kar njemu, da govori. "sta razmisljala, da bi se potegovala za duet, ki nas bo zastopal na drzavnem prvenstvu? "Pravzaprav ne. Jaz sem ze prijavljena za solo" Koncno! Uspelo mi je spregovorit! "saj lahko vseeno" "ampak" recema z Tobiasom naenkrat. "Ne zelim slisati ugovorov! Pripravita se na jutri!" "prav" zamomljama. Odpravi se v pisarno midva se pa vadima ples do poznega vecera in se sele takrat ko je popolno odpravima domov.

Doma se hitro stusiram in si umijem zobe potem pa se spravim v posteljo. Kljub utrujenosti ne dolgo ne zaspim. Razmisljam o danasnjem dnevu. Kako me je objel. Kako me je gledal ko sma plesala. Nehaj! Se ostejem. Obrnem se na bok in zaspim.

Zjutraj me zbudi Teddy, ki skoci na mojo posteljo. Pogledam na uro in nenadoma skocim pokonci. Cez 10 minut imam trening!! Hitro se oblecem in umijem, pograbim jabolko in skocim v avto. Ko pridem v studio se je trening ze zacel. Opravicim se in se hitro postavim zraven moje najboljse prijateljice Rosie. Na hitro ji razlozim zakaj sem pozna in avdicije se zacnejo. Najprej je bila avdicija za majnso skupino(3-5 plesalcev), potem moski solo, potem zenski solo-dobila ga je Rosie. Bila sem zalostna a vesela za njo-in koncno dueti. Bili smo 4 pari in midva z Tobiasom sma bila na koncu. Vsi so bili zelo dobri in so imeli dobro koreografijo in ravno zato sem bila tako zivcna da sem si pogrizla nohte do zivega. Tretji par je koncal in to pomeni da sma na vrsti jaz in Tobias. Postavima se in ko se vklopi glasba in zacnema plesat vse okoli naju izgine. Naenkrat sma tam samo jaz in on. Prepustim se custvom in mislim da se nikoli nisem tako dobro plesala kot zdaj. Ko koncama se zaslisi glasen aplavz. Cudezna dezela okoli naju zacne bledeti. Vsi naju gledajo in ploskajo in so navduseni midva pa se samo gledama. Koncno Kate prekine trenutek z besedami:"super ste bili. Zdaj pa je cas da se odlocim" obrne se in odide v svojo pisarno. Hitro odidem k Rosie, ki me navduseno pohvali in pove da je med mano in Tobiasom nekaj magicnega. "nevem no" se zasmejem. Ona pa rece:"se hecas??? Celi ples nista odmaknila pogleda drug od drugega. Zardim in ostanem raje tiho. Po pol ure se Kate vrne. Zahvali se nam vsem in koncno rece:"in duet dobita"....
16. marec 2016
Hvala vsem ki berete se posebaj damondarleena91 in ** BeatricePrior
Vprasanje:
Kaj se bo zgodilo?
16. marec 2016
Prosim naj bodita duet. Prosim naj dobita duet!!!! Odlično pišeš!!! Next !!!!
16. marec 2016
omg zakon naj ga dobita pls pls pls pls
Next
Next
Next
18. marec 2016
Next
18. marec 2016
fuuuuuuuuuuul dobrrrrrrrrrr
18. marec 2016
Kdaj bo Next ??.
23. marec 2016
Danes bo Next
23. marec 2016
Jeeeeeeeej!!!! Komaj čakam !!!
23. marec 2016
"in duet dobita Tobias in Cierra" "cestitam vama. Vsem ostalim hvala ker ste se potrudili. Pojdite domov" nasmehne se nam in odide nazaj v pisarno.
Vsi se pocasi odpravijo, jaz pa se malo pocakam in ko ni nikogar vec se od srece vrzem Tobiasu okoli vratu in ga objemem. Preseneceno mi vrne objem in zacne govorit "poslusaj Cierra nekaj ti morem priznati, jaz...." nenadoma v dvorano stopi Luke. Pogledam ga z gnusom in nenadoma me spreletijo spomini
-flash back-
Hodila sem proti kinu z Rosie. Vsedema se v zadnjo vrsto in se pogovarjama. Potem pa vstopi on. Luke. Moj fant. Zdelo se mi je cudno ker je rekel da je bolan in nemore z mano v kino. Potem pa vidim da za roko pelje lepo rjavolaso punco, z vijolicastimi ocmi. Bila je lepa. Vsedeta se nekaj vrst pred nama in zgleda da me ni opazil. Skloni se in jo poljubi, ona pa mu vrne poljub.
-resnicnost-
"Cierra, Cierra" Tobias me stresa za rame. "si vredu?" Nekaj zamomljam in ga pogledam. Vem da me Luke gleda zato sem naredila nekaj cesar nisem nacrtovala. Dvignem se in poljubim Tobiasa. Presenecen je, a poljub...mi vrne. V tistem trenutku pomislim da mogoce, samo mogoce sem Tobiasu vsec in mogoce bi...NE. Zatrem te misli in se odmaknem. Luke je ze zdavnaj odsel iz dvorane jaz pa se zacnem zavedati kaj sem naredila. In najhuje: zakaj sem to naredila. Pograbim stvari in stecem skozi vrata. Sedem v avto in se odprljem domov. Grizem si ustnico in razmisljam o prejsnih dogodkih...
-Tobias-
Zletela je skozi vrata jaz pa nisem silil za njo. Vedel sem, zakaj je to naredila. Ker je bil v sobi Luke. On, ki ji je strl srce s tem da jo je prevaral z drugo. Ze takrat sem imel custva do nje. Ni me poznala, jaz pa sem poznal njo bolje kot kdorkoli drug. Razmisljal sem o poljubu in nasmehnil sem se. Res sem bil jezen na Luka. Bil je sebicen ko ji je strl srce. Moj brat se nebi smel tako obnasati do nje.
23. marec 2016
Mnenja, kritike?
Vsaj 2 nexta za dalje
23. marec 2016
Next
23. marec 2016
OMG TO JE TAK ZAKON !!!!! SVETOVNO!!!! TOP!!! NAJBOLJŠE!!!!! VSAKA ČAST!!! NUJNO:
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next !!!!!
23. marec 2016
omg to je njegov brat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
27. marec 2016
Kdaj bo Next ???
28. marec 2016
Naslednji teden verjetno ker grem jaz v London zaj pa nemorem
29. marec 2016
V London? Lepo se imej
29. marec 2016
Ja z solo gremo
Hvala
29. marec 2016
jap si vrjetno ze tam pa se lepo mej pa ne pozabi prnest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. marec 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
03. april 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next !!!!! Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
03. april 2016
nnnnnnnnexxxxxxxxxtttttttttttt ppppppllllllssssss
04. april 2016
Next
04. april 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani