Nepomembna
Nepomembna
Hei
Pisala bom svojo resnicno zgodbo. Nisem najbolsa v pisanju zgodb ampak bom se potrudila napisati cim bolje.

Predlog:
*zacela je vpiti name, tako vpiti da sem zacela jokati in stekla v svojo sobo rekla pa nisem cisto nic, bila sm na dnu, brez usega, kam zdaj? *
29. avgust 2018
Nepomembna
Nepomembna
Ce zelite da napisem naprej napiste "Next" hvala usaki+piste kaj bi lahko izboljšal
29. avgust 2018
Uma Mint
Uma Mint
Next!
29. avgust 2018
Nepomembna
Nepomembna
Da boste lazje razumeli celo zgodbo vam bom najprej opisala vsako osebo ki ima pomembno vlogo v tej zgodbi.
Mami
Je mirna, razumevajoca, ljubezniva, vedno pripravljena pomagati, ni oseba ki bi se kregala ali pa iskala kreg vedno hoce najti resitev, druzino ima najraje na svetu.
Sestra
Je zelo naivna, mirna in tiha, tudi ce ji bo slo kaj na ziuce tega ne bo povedala.
Js
Sem prjazna vendar ce mi gre nakaj na ziuce se znam zelo skregati in ustrajati do konca sm zelo trmasta, nikoli ne popustim ali obupam, sem nasmejana tudi ce je grozen dan, pravijo da sem vecni optimist vendar tudi jaz se velikokrat zlomim vendar tega ne pokazem.
Moj fant
Sicer je 6.5 let starejsi od mene me razume, spostuje, pomaga ko rabim pomoc, res je supr fant sicer vem usi mislijo da mu je sam za fukanje vendar mu ni skup sva kr neki casa ze in poznava se zelo dobro. Res je super fant
Opis zgodbe
Zgodba je resnicna(dogajala se je meni) lahko bi se reklo da je ljubezenska vendar se zgodi ovira o tem bom govorila ce vas zanima napiste Next. Hvala vam
31. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg