Next
26. april 2019
My page
26. april 2019
Ej folk danes bo nov del takoj k ga napišem hehe
26. april 2019
27. april 2019
Evo nov Next je tu kdo je vesel jaz sem
27. april 2019
[b]3 Del.
“No kot vidite je ta sošolec očitno res vame in jaz vanga. A težava je ta, da si tega ne upava priznati in vrjetno še neki časa ne bova. Ne maram/prenesem pa ga zato, ker misli da je sam na tem svetu in ne ve, da obstajajo tudi drugi. Sam je vseeno lep”. Dan po krstu me je spet pozdravil z objemom. Tokrat se ga nisem ustrašila niti malo. Rekla sva si le živjo. Potem sem čim hitreje odšla v razred na naravoslovje. “Mislim, da sem temu fantu res všeč ker to tudi kaže. Ne vedno a se vidi, da mu neki pomenim tudi če gre le za prijateljstvo”. Nato smo imeli še dva predmeta slovo in angleščino, ki mi res ne gre in je ne maram. No ker je bila to prva ura smo se usedli tako kot smo hoteli jaz sem se usedla nekje spredaj, da bi lažje videla na tablo. Zraven mene pa se je usedel ta moj lepi(tako ga bom klicala). Pričakovala sem se, da se bo zraven mene usedla Ana, a jo je Lepi prehitel le zakaj. Tako se je Ana bila primorana usesti za nama. Med uro pa je Lepi nekako ugotovil, da mi jeziki očitno ne grejo najbolje. Rekel mi je da lepo izgovarjam samo, da je težava v tem, ker nimam dovolj velikega besednega zaklada. Tako se je iznenada odločil, da mi pomaga. Bila sem res srečna saj se bova od danes naprej precej več družila. “Upam, da se iz tega kaj razvije”
Kaj pa si ti bralka/bralec želiš da bi se ali da se ne bi???No mogoče se vam zdi, da je vse kar piše v tej zgodbi laž oz izmišljeno. No ni a se komu sanja kaj ni izmišljeno mogoče???? Za nadaljevanje pa rabim 5 Next -ov.
27. april 2019
Next Next Next Next Next
27. april 2019
Next Next

Next

28. april 2019
Next Next Next
28. april 2019
Next
30. april 2019
Next
26. maj 2019