u236818
u236818
#majpejđ
03. december 2018
samo objavi presneti Next, pa mi naredi uslugo! grozen dan sem imela, Uma, poboljšaj ga s svojim nextom!
03. december 2018
u236818
u236818
ok, ko je ze tako pa bom
03. december 2018
u236818
u236818
Pa se za konec... komu posvetim Next? vprasam preden dam novega
03. december 2018
u237760
u237760
Meni si že
03. december 2018
u236818
u236818
Vama*

ne tocno tebi
03. december 2018
u237760
u237760
Okej pol pa meniiii plissss
03. december 2018
u236818
u236818
prouuu
03. december 2018
Next
04. december 2018
u236818
u236818
In zdaj za nekatere tesko pricalovani dann... a ste docakali?
__________________________________________________________________________________

Next posvečam Mirror.
"MOJ BOG JENA! Vem, da praviš, da nisi dovolj odrasla da bi sama živela v hiši, a vseeno je ni bilo treba PRODATI!!!" Mama je bila zelo razburjena, jaz pa sem se samo nasmehnila. "Nisem je prodala, odločila sem se, da bom živela tam," sem rekla, "s Claire in Lory."
Mama in oče sta me začudeno gledala. Mama se je nasmehnila in rekla: "Končno si se spametovala, Jena." Oče pa je dodal: "Zgoraj imaš prtljago in svojo omaro, sigurno znaš sama spakirati." Zahihitala sem. Oči je včasih lahko zelo smešen. A mislim, da to ni bola šala
*Dani*
"Mene si iskala?" Sem jo začudeno vprašal. "Emm... ja, rada bi, da mi predstaviš kralja in ostale prebivalce... saj veš, preden se preselim sem," Je zmedeno rekla. Pokimal sem. "Pridi," rečem.
*
"Hej oči, rad bi ti predstavil..." sem rekel očetu a me je ta iz svoje navade prekinil. "Tvojo punco? Poglej Dani, saj veš, da smo vilinci samo z vilinci... ne pa z angeli ali kaj takega," Je rekel Ian. Zavil sem z očmi. "Ne oči, ni moja punca. Pa tudi angel ni. Vilinka je, moja prijateljica Lory. Saj veš, tista nova," sem mu pojasnil.
"No Lory, sem Ian Somerhalder, Ian me kliči. Sem kralj vilincev," oče pozdravi Lory. Iz nekje se pojavi mami. "Oh, ti pa si sigurno nova, sem Kat, kraljica vilincev," reče Kat in se veselo nasmehne. Res je vesela, ko spozna nove ljudi. "Zdravo gospod in gospa Somerhalder, sem Lory," reče in se rokuje z mojima staršema. Zakašljam se. Bo tega že konec, da Lory lahko spozna tudi Rose pa Aljo, pa Romi, pa ostale vilince, si mislim.
__________________________________________________________________________________
Hahaha... jst osebno mislim, da je to poglavje BEDNO Sicer pa je zgodba na Wattpadu že končana (samo publishana se ni )
Mnenja?
Teorije?
Kritike?
Pohvale?
Karkoli?
Zdaj ko sem zgodbo na Wattu ze koncala, bi bila mogoce vesela kaksnega raspisa...
05. december 2018
Next
05. december 2018
Next! yaaaay, spoznala sem Kat in Iana, noj srečen daaaan
05. december 2018
Next
05. december 2018
u236818
u236818
Hvala vsem trem
Še kdo?
Bi jdo posvečenega?
05. december 2018
jaz! končno prva, ki prosim!
05. december 2018
nextt!
05. december 2018
Next
05. december 2018
u237760
u237760
Neeeextt
05. december 2018
Next! Lori sm pokazou fotra!
05. december 2018
u236818
u236818
Hvala vsem sedmim ki ste do sedaj nextale mogoce se kdo?

aja, Lori dobis posvecenega
05. december 2018
njekst ^-^ (razen če od mene po neodgovorjenem zsjčku ne sprejemaš več ) in jaaa, z Jeno živiiiim.:3
05. december 2018
u237728
u237728
Next
06. december 2018
u236818
u236818
hvala vsem devetim se kdo?
(sory Claire, po zsjcku sm se hotla ''razpisat'' pa nism nasla casa, evo zdj sm ti odgovorila )
06. december 2018
Kdaj pridem jaz na vrsto??
Sory k tezim
09. december 2018
Umaaaa, daj neeeeext, plosiiiiim, stori to za tetko Loriiii
09. december 2018
u236818
u236818
Evo gaaa nextiee
CHAPTER 9

*Lory*
V gozdu sem bila takooo dolgo, saj sem morala spoznati vse vilince. Razen Romi. Ona je bila zelo zaposlena.

"Mami, veš, Jena me je povabila, da bi z njo in Claire živela, v hiški na robu gozda in seveda bi te vprašala... če sploh dmem iti od doma?" Sem zaskrbljeno vprašala mami. Dobila je nasmeh do ušes.
"Vilinka si, ne?" vpraša. Začudeno jo pogledam. "Kako pa ti to veš?"

"Romi je tudi," mi odgovori.
"KAJ?!?!" Presenečenje pa tako. "Ko je Romi odšla, mi je sporočila, da je vilinka in ja, če je pametno živeti v vilinski vasi, pa naj živi tam. No ja, kakorkoli, lahko se odseliš," je rekla mami. In to zelo hitro. Pokimala sem in hito odšla pakirati stvari. Mislila sem, da bom pri mami morala ostati do triindvajsetega leta.
___
*Jena*
"Ja Lory?" sem rekla svoji najboljşi prijateljici, ki sem se ji javila na telefon.
"Jena peihajam v tvojo hišo, Claire mi je sporočila, da so starši tudi njej odobrili odhod od doma. Z veliko težavo seveda," je razglabljala Lory.

Morala sem.se nasmejati, ker to vse vem, saj Claire zdaj stoji ob meni.
"Vem Lory, no pohiti, Claire je že tukaj." "Oki dijo," je pozdravila in prekinila.
*
"H..ej...pun...ci..." je vsa zadihana pozdravila Lory, ko je prišla do hiše. Z Claire sva jo čakali zunaj na terasi.
"Od kdaj.... je ta hrib... tukaj?" se je začudila. Claire se je zahihitala. "Ni važno, pridi gremo do vilinske vasi." je predlagala. In smo, Lory vsa zadihana, Claire, ki se ji je Lory zdela strašno smešna in jaz neverjetno dobre volje.
*Claire*
Počasi smo se spuščali po zelo strmem hribu in se oprijemali dreves, da nebi zdrsele dol.

Nismo prehodile veliko, ko sva z Lory zaslušale Jenin krik. To ni bil navaden Jenin krik. To je bil krik strahu. Hitro sem se obrnila nazaj, kjer je bila prej Jena, pitem pa je Lory, ki je prva opazila kaj se z Jeno dogaja zavpila: "JENAAAA!!!"

Jena je s svetlobno hitrostjo drsela po hribu navzdol.
Zelo mi je žal, da dolgo nisrm objavila nexta... upam, da ta čas niste pozabili na to zgodbo. In ja vem, kako lahko vedno končam ob nepravem trenutku?
Mnenje? Teorija? Kritika? Pohvala? Next?
02. januar 2019
Neext
02. januar 2019
u237760
u237760
Next

Malo popazi na napakice, sicer pa super pišeš! (:
02. januar 2019
u236818
u236818
hvala obema in ja, bom pazila
02. januar 2019