Hejj ppl!!!

Verjetno sem že dolgočasna s svojimi novimi zgodbami (), a resnično upam, da vam bo ta všeč...

ČUDA V VASICI STELLSMOON
"O kuuužkaa imaš, wwiii kako je luškan!!!" Mi reče Claire, moja najbolša prijateljica, no moja prva prijateljica, odkar smo se preselili v to hecno vasico. Pravijo, da se v njej dogajajo čudne stavi. Pa na tak, paranormalen način, čudne stvari, kot recimo tukaj, naj bi obstajali vampirji, vse več volkodlakov bi bilo, a vse od tega ni dokazano. Predvsem res je, da v tej vasi živijo vilinci. Vilinci in goblini, njihovi smrtni sovražniki. Napad goblinov na vilince se zgodi vsakič novembra, malo pred decembrom in takrat piha močan veter in nihče ne more biti dlje buden kot do 9ih zvečer. Zato pa redko kdo opazi, da kljub temu, da je v Stellsmoonu sneg že okdobra, takrat še lužice dežja ni. No, ni čudno, da je Stellsmoon čudna vasica. Saj stoji v čudnem mestecu, Wasstonu, ki stoji na robu devetega Hawajskega otoka. No sigurno noben ni slušal za deveti Hawajski otok. Zato pa je Stellmoon rako posebna vasica, za katero nihče ne ve. "Jena! Zemlja kliče Jenoo, haloo!" Claire me je začela tresti in se dreti. "O ja, kaj?" Sem jo vprašala.
"Vprašala sem te, če bi Lio peljali na sprehod po gozdu? No?"
"Ja, ja pojdimo," ji odvrnem.
"Jaz bi rada videla bitko goblinov proti vilincev," čez nekaj časa reče Claire. "Nevem, če je to mogoče, za nobenega," ji zamušljeno povem. A njena želja je spremenila vse. Predvsem pa njeno in moje življenje.
No vesela bom vseh mnjenj in nextov Lepo se imejte, se še beremo...
vaša nemogoča Uma Mint
28. oktober 2018
Next
28. oktober 2018
Next
28. oktober 2018
hvala vama se gdo?
28. oktober 2018
O Jena, si opazila kdo sta glavni osebici?
28. oktober 2018
sem ja in claire govori glihh isto kot js
28. oktober 2018
v tvoji zgodbi
28. oktober 2018
Upam, da vaju z Claire ne moti, da so ravno vajini imeni...
28. oktober 2018
lol pawtie, why tho? (Uma-izjemno odlična izbira glavnih junakov! )
28. oktober 2018
vem Claire, boljših nism mogla izbrat srcno upam, da ta tema nebo postala chat, ker nameravam enkrat ko bo dovolj nextov dan nadaljevanje
28. oktober 2018
aja, kako se vam zdi naslovnica? jst bi jo mogoce zamenjala, k je mal... prevec zelena?
28. oktober 2018
Stellsmoon bi bilo lahko le poravnano na sredino-drugače je čisto super : )
bo treba sam počakat, da vidimo, kak se zgodbica razplete, pa bomo vidli, če bo zraven pasala ^-^
28. oktober 2018
tnx za mnenje Claire, aja vrjetn clo bo pasala, ker se zgodba ko se dobro zacne (ne misilm na zacetek, sej stekas), dogaja predvsem v gozdu in okolici gozda
28. oktober 2018
aja, sej 9 havajski otok ne obstaja
28. oktober 2018
hja... jst bom kr dala Next
__________________________________________________________________________________
CHAPTER 1

__________________________________________________________________________________
Z mojo in Clairino drugo BFF, Lory gremo danes v gozd. Že od septembra nismo šli, ker je bilo preveč snega. "Looorrrryyyy," Se je zadrla Claire, ko sva bile pred Loryjinim dvoriščem, "si pripravljenaaa?!?!" "Ko sva bili z Claire dovolj blizu, da sva jo videli je pokimala. "No, potem pa predlagam, da gremo, če se mislimo vrniti še pred nočjo," sem rekla. Res je, da je gozd bil samo pol ure odaljen od Loryjine hiše, a je naš cilj, torej sredina gozda bila od roba gozda odaljena še dodatne pol ure. Ko sem sedla na kolo, je Lory zavpila: "Adijo počasneli, zadnja pri gozdu je gnilo jajce!!!" In že je izginila za ovinkom. "Takoj za tabo sem Lory!" Za njo zavpije Claire in tudi nje ni več videti. Čas je, da se tudi jaz odpravim.
Lory
Punci sta zelo zaostajali za mano, zato sem se ustavila, da bi spila nekaj požirkov vode, ko sem zaslišala glas za mano: "Kdo si in kaj delaš tukaj?" V naglici sem se obrnila in kolo je padlo na tla ter zaropotalo, vendar se nisem zmenila za to. V grmu se je skrivala rdečelasa deklica. "Sem Lory in sem hodimo s prijateljicami skoraj vsak dan prihajamo s prijateljicami, ti pa, samo toliko da veš, si me prestrašila," sem ji rekla. Ni se opravičila za to, samo nasmehnila se je. Obrnila sem se, da bi pobrala kolo in ko sem hotela rdečelasi predrznici še nekaj zabrusitiv obraz, je ni bilo več. V tem času sta se prikazali še Claire in Jena. "Pa si naj vseeno počakala," je rekla Jena, potem pa je zagladala moj bled in zaskrbljen obraz, "je vse vredu Lory?" "Pridita punci, v pigovornem tempu vozita, nekaj vama moram povedati," sem rekla v brezbarvnem glasu in jima povedala celo zgodbo. "Mogoče, pa je bila vilinka!" Je rekla Claire. "Mah, ja, Claire saj razumem, da so v tvojem svatu samo samorogi in mavrice, a ni si treba izmišljati takih stvari! Saj veš, da se pojavijo le konec novembra!" Se na hecen način jezila Jena. "Ne, pojavljajo se lahko vedno, samo z goblini se bojujejo konec novembra," je (spet) pametovala Claire in Jena je zavila z očmi. Morala sem se jima nasmejati. Kamu smo prišle do roba gozda. Ob klóp smo privezale kolesa in nadaljevale svojo pot glibje v gozd peš. "Ne razumem! Rekla si, da je vse zaščiteno pred ljudmi, da nemorej sem!" Se je bledoličen fant drl na deklico. Oh, saj nemore biti res. To je tista rdečelasa deklica, ki sem jo videla. "Ja, ja, jaz sem vse zaščitila gospod... mogoče pa so de, de, deklice vilinke, pa tega še niso odkrile..." Je prestrašeno govorila deklica. Skrila sem se za grm in povlekla Claire in Jeno s sabo ter jima pokazala dogajanje. Gospidič Draco, saj, saj, saj nisem... nisem hotela narediti napake, prosim oprostite mi..." Je govorila rdečelasa dekluca. Še malo prej sem jo sovražila, zdaj pa se mi smili. "Tokrat te bom pustil z opominom, naslednjič letiš iz vilinske vasi," je rekel belolas fant, očitno, po imenu Draco. Obrnil se je proti nam in nas opazil. Začel se nam je približevati, mi pa smo samo začele teči proti kolesom. Hitro smo se odpeljale k meni domov in Claire je takoj, ko je prišla do sape zavriskala: "Videllaa sseemm preavvee viilliincee!!" Iz Jeninih ust pa se je izvilo le: "Kaj za vraga? Ne. Morem. Verjeti!"
Next? Hej res kako se vam zdi?
29. oktober 2018
Next!
29. oktober 2018
grozno zakon, Uma ena najboljših stvari, kar si jih napisala in čisto si me zadela mogoče me malenkostno moti y v mojem imenu, a bom prebolela x'd in ime Stellsmoon je res super ime, moram priznati! zaslužiš si Next-ieja od tetke Gray!
29. oktober 2018
ooo hvala her si se razpisala Lori oprosti za tisti y, lahko ga spremenim, ce hoces

hvala tudi tebi PiflarLOL
29. oktober 2018
Next
29. oktober 2018
hvala vsem trem, se kdo?
29. oktober 2018
ni treba, spremembe so dobrodošle predvsem pa me zanima, kako si naš predstavljaš, s kakšnimi lasmi, očmi, itd. to bi bilo prav zanimivo brat
29. oktober 2018
ej jst bom naredila chat, pa vam bom vse tm objasnla pa tko da se nebi ta tema spremenila v chat
29. oktober 2018
tkoleee, narjen
29. oktober 2018
Next
Shipam ga z Jeno
29. oktober 2018
neext
29. oktober 2018
Next
30. oktober 2018
Timotej_2002
Timotej_2002
Omeni še mene pliss
Next
#moj oči je v zgodbi
30. oktober 2018
Tvoj oči je voldi.
30. oktober 2018
normalno, da bos v zgodbi!!! sej je tvoja mama glavna junakinja, ti pa nebi bil v zgodbi!!! samo obljubi, da se ne bos vec druzil z vodijem
30. oktober 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg