Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
V tej zgodbi so zelo grozne, krvave, razmesarjene, detomorske...itd... Povedi!!!!
Ta zgodba ni za vsakogar. Biti morate +16!
Upam da pridobim veliko bralcev...
Lepo prosim ne oglašujte!!!

Chapter 1- Yeah that's me!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zdravo, sem Clarity Boomer.
Prijatelji me kličejo DJ20.
Nevem zakaj .
Imam 15 let.
Imam mlajšega brata: Jacob Boomer
Sestro enake starosti: Melody Boomer
Mamo: Sarah Boomer
Očeta: Chris Terpeltoon
Babico: Olivia Slifmer ( po mamini)
Dedka: Jack Boomer ( po mamini)
Po očetovi jih nimam. Nažalost so pokojni.
06. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Vsaj en Next!
06. maj 2018
Next!!!!!!
07. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
kaj pa so trji klicaji? a ti je tok ušeč? haha
07. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
teji*
07. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Chapter 2- First moment
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Danes se dobim z mojo Bff Laro Black, ki živi v sosednji ulici, ter z mojim fantom Tomom Goodflirs. Šli bomo na koncert skupine Rock&Rock! To je najbolj popularna skupina NA SVETU!!!! Oooo komaj čakam....No gremo zdaj po obleke....Oblekla sem se bolj sproščeno.... Kratki rokavi, trenirka.
In smo šli.... Mojo mamo in očija ni brigalo kam grem, bila sem praktično svobodna. Ko smo prišli na cilj smo šli še na WC in bil je cel okrvavljen! Ko sem odprla vece je bil noter človek z odsekanimi udi, ki so ležali v smeteh! Zakričala sem tako močno, da sta me slišala Lara in Tom kar iz avta! Čez nekaj sekund se mi je stemnilo pred očmi in mislim da sem omedlela...
Ali pa ne?... Ker sem sanjala.... Sanjala sem mene, mene kako padam... Samo padala sem v brezno in moje oči so spreminjale barvo. Padla sem na trato in ustala. Na moji desni je tičal lep angelček na levi pa grd zloben hudiček . Kmalu se je pred mano pokazala slika Lare, Toma in drugih mojih prijateljev...Hudiček je govoril: "Kill them all! Kill them all!" Angel pa: "No stop devil! No stop devil!"
Bila sem zelo zmedena, zbudila sem se!
07. maj 2018
Next
08. maj 2018
Love Lady ^.^
Love Lady ^.^
Maste kšne komente alpa kriterije?
08. maj 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg