Hej!Evo spet nova zgodbica,ki jo že pišem oz. prevajam tri dni in imam že napisana štiri poglavja. Pač zgodba je takšna,da sem iskala zanimivo zgodbo na wattpadu in sem našla tole. Hkrati sem brala in prevajala ampak sem mi zdi zelo zanimiva. V zgodbi so 1D fantje znani po celotnem sveto. Se pa tudi opravičujem vnaprej,če bodo kateri stavki nerazumljivi in narobe prevedeni. Zdi sem mi zelo zanimiva in bi bila zelo vesela,če bi se v komentar razpisali ker sem v enem dnevo prevedna dva. Bilo mi je in ker so zdaj počitnice imam veliko časa tako,da več bo komentarjev in razpisov bom objavila naslednji del. Pa nekaj sem se spocala,da sem naredila naslovnico. Upam,da vam bo všeč. In
trailerja na youtube ni bilo. Sorry.
════════════════
Cover of Crazier

Actros:
Selena gomez as Natalie
Lilly Collins as Meggan
Jessica Alba's as Liz
Bradley Cooper as Dave
zac efron as Luke
Taylor Lautner as Ryan

Povzetek:
Natalie se je veselila,da po poletje preživela z njeno prijateljico v hišici ob jezero. Dokler ni izvedela ,da bo njen bratranec,Harry Styles prišel tudi. In njegovi prijatelji tudi znani kot One direction. Z neprijetno preteklostjo med Harryom in Natalie bosta preživela in se razumela? Ali se bosta prepirala in grdo gledala?

Chapter 1 People do not change
»Prosim«
»ne«
»P-r-o-s-i-m«
»ne«
»Prosim te. Na kolenih sem«
»ne«Zaprla sem vrata pred Megginim obrazom. »Moraš priti. Vsako leto greš. Ne bo isto brez tebe«. »Ne bo isto ker…on pride«.
»Harry ni tako slab«. Odprla sem vrata. Pogledala sem jo in vračala mi je mili obraz. Obvladala je in me skoraj hotela prepričat.
»Ne bom šla zaradi njega in konec« »Saj je samo za poletje.
Zakaj se ne moreš pobotat z njim. Lahko se ga izogibaš,če že moraš. Saj ti ne more biti toliko na poti«zavila sem z očmi.«Daj no. Moj bratranec je. Mogoče se je spremenil od tedaj,ko si se ti pogovarjala z njim. Saj ne veš«.
»ha!wow Meg,ta je dobra«Spet sem zaprla vrata. Odprla je ter stopila v sobo.
»Ne grem iz sobe dokler se ne boš strinjala in šla z mano«
https://static.igre123.com/images/forum/posts/f/d1ffac962b7d4f138bf5c783468f7a1f.jpg
https://static.igre123.com/images/forum/posts/d/b2e6737797a03584176060ff88103f1d.jpg
»Potem se pa dobro umesti ker boš tukaj nekaj časa«Ji rečem.
»Mami«zakriči Meg. Zavila sem z očmi. »Meggan ne kriči tukaj sem« reče teta Liz. »Kaj je narobe«
»Natalie noče priti z mano na jezero samo zato ker bo harry prišel«Reče kot pet letni otrok ,ki je pravkar zatožil. Teta Liz je pogledala obe za trenutek.
»Mislim,da je to neumen razlok,ampak je njena odločitev. Midva z očetom greva nocoj ven iskat hrano za pot zato,da bodo imeli fantje vse ,ko bodo prišli«potem je odšla.
Harry Styles. Ugh. Samo ob njegovem imenu bi bruhala. Zadnja stvar kaj hočem je,da preživim poletje z njim v majhni hiši in še z njegovimi prijatelji.
Srečala sem njega samo enkrat,preden je zapustil X factor. Vem,da je to bili pred 5leti ampak dvomim,da se je spremenil. Ljudje se ne spremenimo. Poslabšal se je. Enkrat,ko sva se srečala je ves čas me gledal in bil čuden ter imel preverzne komentare.
Ne prenesem ga. Misli,da je super in misli,da z vsako ,ki bo govoril z njo bo omedlela pri njem. Ampak ne jaz. To nikoli ne bom jaz.
Sovražim ga ampak redko uporabim to besedo. Premočna beseda je. Rečem le,če resno mislim. Za zdaj res močno ne
sovražim nobenega ampak ,če bom preživela poletje z Harryom se bo to spremenilo. In to zelo hitro.Še vedno ne verjamem kako je lahko povezan z Meg. Saj si sploh nista podobna.
Pred petimi leti sta moja starša imela prometno nesrečo. Nisem imela nobenega strica ali telo. Moji prastarši ni bilo več.
Bila sem edinka in nisem imela kam iti.
Meggan je bila moja najboljša prijateljica. Bile sva prijateljici ,ko sem ji prvič pustila se igrat z mojo novo barbiko. Bile sva si zelo blizu.
Bile sva kot sestri.
Ko sem ji rekla za mojo situacijo tedaj,ko sta mi umrla starša,sem bila pot stresom. Edino na kaj sem mislila je,da bom pristala v sirotišnici. Seveda nisem hotela tja. Meggan je bila krasna. Šla je k svojimi starši,ki somi bili kot druga družina in vprašala ali bi me lahko vzeli.
Tedaj sem bila 16. Strinjali so se in jaz sem se vselila. Nudili so mi vse kar sem rabla in me imeli ko hčerko. Klicala sem jih teta Liz in stric Dave.
V bistvo so me posvojili.
Družina Styles je lastila hišo ob jezero že leta. Vsako leto so me povabili že,ko sem bila 7 let. Vedno sem privolila do zdaj. Bili smo samo Meggan,teta Liz,stric Dave in Ryan,če je bil doma. Ryan je Meggin brat ampak vedno potuje na neverjetno lepe kraje okorg sveta.
Tudi kot moj brat je. Rada govorim z njim,ko rabim pomoč. Skypama zelo pogosto.zelo je zaščitniški tako kot Meggan in je kot drugi najboljši
Prijatelj.
Moje življenje ni popolno ampak za vse kaj sem preživela se je odvilo dobro.
Veliko boljše je kot pa v kakšni drugi okolici ,če bi bila.
»Veš ,da bo tukaj češ uro zato si popravi bolj preden ti bo on«
»Zakaj?Saj me vedno razjezi že prvih pet minut…«
Meggan zavije z očmi in odide ter odneha. Nasmehnem se sama sebi ter se prijavim na skyp. Vidim Ryanov obraz,ko slišim vrteti glasbo.
https://static.igre123.com/images/forum/posts/8/d244a9ba0733b2781450245a4cbac498.jpg
»hej«reče,nasmejan. Nasmejala sem se nazaj.
»Hej. Prideš k jezero jutri«
»Nah. Sem v Italiji«reče kot ponavadi. »Okej. Bedno je. Lahko bi imel nekoga,ki bi me malo razvedril od gospoda slavnega«
Ryan se nasmehne. »On pride«prikimam. »In če bo naredil isto stvar kot zadnjič me pokliči. Bom ga spravil k pameti«reče in pomežikne v smeho.
»Haz ne ve kdaj mora utihniti. Ignoriraj. Včasih me posluša ampak ,če te spravi ob živce bom ga že ustavil«
Hvaležno sem se mu nasmejala. »Najlepša ti hvala«
»Kdarkoli. Grem zdaj iz muzeja. Se še slišiva« se zasmeji srečno.
»Dobro. Uživaj«. Takoj,ko se je klic končal sem slišala zvonenje. Zavzdihnila sem ker sem vedela kdo je.
»Natalie«me pokliče Meggan. »Tvoj najljubši band je tukaj«
https://static.igre123.com/images/forum/posts/5/88a5d5264096e9f3262abbf8ecfb1b25.jpg
Pretegnem se in vstanem. Odidem do vrat in vidim Meggan kako se nedolžno smeji. »Morala bi ti dati klofuto«
https://static.igre123.com/images/forum/posts/c/791eec41fc902dfb5863a2236d87b75c.jpg
https://static.igre123.com/images/forum/posts/2/f8612933e9736d2669c061210cb19502.jpg
»Ampak mi ne boš. Ker me imaš rada. Daj no« reče in me prime za ramo.
»Čakaj. Zunaj bom čez sekundo samo,da vzamem telefon«rečem in odidem.
Ne vem zakaj ampak ne prenesem biti brez mojega telefona. In uporabila bi katerikoli izgovor,da bi se izognila Harryu. Nato sem ga končna našla pod blazino.
Odšla sem po stopnicah. Pri polovic poti sem zaslišala glas. Nekdo se je smejal in drugih pet ljudi se je pogovarjalo. Stopila sem naprej,ko se mi je spodrsnilo po zadnji stopnici.
»Zdravo«harryev prazen pogled se spremeni v majhen nasmešek,ko me pogleda od zgoraj na vzdol.
https://static.igre123.com/images/forum/posts/c/d151d5e950803da1405553df8940c91c.jpg
https://static.igre123.com/images/forum/posts/3/9a1c60648b0c962ae740dac926bc3ff3.jpg
Njegovi rjavi kodri,zelene oči, in jamice mi potrjujejo ,da se ni spremenil.
Niti malo.
»fantje to je Natalie. Ona je moja najboljša prijateljica in pride z nami k jezro jutri« reče Meggan ter se smeje.
»Um,ne. Ne grem. Ostala bom doma jutri,oprosti«
»Nah. Pride«reče Meggan. In je sigurna v svoje besede. Fantje pogledajo nesigurno razen Harry.
Gleda me in se smeje. Oblizne si spodnjo ustnico
»Styles ne strmet v mene«rečem. In ga grdo pogledam.
»Zakaj«reče umirjeno.
»Ker sem rekla tako in ker je srhljivo.«
»Če pa uživam ob pogledu«
»Ugh!«zavila sem z očmi ter se obrnila in stekla po stopnicah v sobo. Zaprla sem vrata za sabo. Ista oseba je kot sem ga srečala pred tremi leti nazaj.
Stene so bile zelo tenke zato sem slišala kako so se pogovarjali.
»Bravo Harry«slišala sem irski naglas sarkastično. Harry se nasmeje.
»Ni smešno. Noče iti samo zato ker ti greš,Harry«reče Meggan.
»Sem jaz kriv«reče Harry nedolžno.
»Ja« se zadere Meggan. Slišala sem korake in trkanje po vratih.
»Idi stran Meggan«rečem. Vrata sem odprejo in Meggan vstopi.
»Žal mu je.«
»Ne mu ni.«
»No..ni mu žal ampak ne bo več naredil isto.«
»Ti je to rekel.«rečem tiho. »Verjela bi če bi videla ampak ne grem k jezeru jutri. Žal mi je. Ne moreš me prepričati.«
Odšla sem mimo nje. »Stuširat sem grem«
Grdo me je pogledala in odšla dol. Zaprla sem vrata od kopalnice in zgrabila brisačo iz omare.
Harrys point of view
Tako zabavno je se šaliti z Nat. Takoj se razjezi kar mi je smešno.
Ima vročo postavo kaj naj rečem. Ampak njena osebnost bi lahko bila boljša. Resno.
Ne maram jo tako kot ona mene ne. Ampak ni slaba za pogledat.
»Čestitke Harry ne bo šla«reče Meggan,ko hodi dol po stopnicah. Stopi do harry in ga močno udari v ramo.
»Aw!« »To si si zaslužil« reče Louis ter se mu smeje. Potem so me vsi ostali fantje vdarili.
»Jebite se. Aw«
»Moral bi se ji opravičit«predlaga Liam. Zavil sem z očmi.
»Nič nisem naredil narobe«
»Bil si kreten,Harry«se oglasi Zayn.
»Hvala stari«rečem arkastično. »Kdarkoli«reče ter se nasmeji.
»Kje je kopalnica«vprašam Meg.
»Zgoraj in nato levo«reče. Meg se usede na kavč ker sem ji že jaz šel pošteno na živce. Šel sem postopnicah. Po hodniku. Kaj je rekla levo ali desno?ah,oh no..
Natalies point of view
Bila sem naga. Hotela sem stopiti v tuš. Vklopil sem vodo ko so se nenadoma odprla vrata. Zakričala sem. Glasno.
Pa harry je tak cute ,ko jo je tak pogledo. Joooooj jaz bu umrla kak je lušno.
Pa zelo me zanima kaj sta imela Natalie pa Harry zakaj sta skregana. Pa zanima me tudi kdo je Luke ,Dave pa Liz.
To še bo napeto komaj čakam nadaljevanje.
Hitro nextaj. Drugače pa...................................................
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. julij 2015
Zelo zanimivo super začetek.
Hitro se spravi pa daj next še DANESSSSSSSS.
Jooj to je popolno pa Harry in Selena sta lepi par.
ItAk,da ..............................Nexttttttttttttttttttttttttt
03. julij 2015
o joooooj to bo še pa hudo
mene zanima ka se je zgodil v preteklosti
da sta skregana
drugač pa je tole popolno
p.s.next
p.s.s.next
p.s.s.s.next
p.s.s.s.s.še danes
p.s.s.s.s.s.next
p.s.s.s.s.s.s.bye bye
p.s.s.s.s.s.s.s.N.E.X.T.
03. julij 2015
next!!
03. julij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
03. julij 2015
Omg,skor sem umrla od smeha...vesela sem da si se odločila prevajati ravno to zgodbico,ker je res zelo dobra
Oprosti ker si mogal malo počakati
Next
03. julij 2015
Hellow babanas!!!!!sledi poglavje 2,ko med Harryom in Natalie nastane zafrkancija.
Res hvala ,da ste se tako razpisali zelo sem vesela in upam,da vam bo všeč ta del tudi.
Harrycupcake -Zelo sem vesela,da ti je všeč naslovnica nekaj sem naredila in upala,da bo vredo. Na koncu je nastala neka pocerija ,ki mi je zelo všeč. Glede Liz ,Luke in Dave boš pa izvedela v naslednjih poglavjih.
Misslady -Evo tukaj je že nadaljevanje.Uživaj.
annabelle12 -Hvala in za vse boš izvedela.
Pa3cija Styles -Lepo,da si se smejala. In ta mi je bila zelo všeč ker kaj sta imela Harry pa Natalie med sabo je res smešno pa ni problem,da sem čakala.
Hvala za tako lep razpis #Harrycupcake ta next je namenjen zate
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fsm-gifs.tumblr.com%2Fpost%2F36281702654%2Fselena-gomez-angry-mad-serious-gifs&ei=MoGWVaDGNYTXU7ans8gD&bvm=bv.96952980,d.d24&psig=AFQjCNEsuh9Cz4A31UAQUb_-BWJniMYacQ&ust=1436013235298518
»Zakaj nisi zaklenila«vpraša ter se nasmeji in pokaže jamice ob strani lica.
Očitno je užival. Ko sem ga končno spravila ven sem hitro zaklenila vrata in potonila od sramote. Nisem verjela,da se je to pravkar zgodilo. Lahko sem slišala kako se je smejal po hodniku.
»Ni smešno. Kreten si,Harry«sem se zadrla po hodniku ter močno zaloputnila z vrati.
Harrys point of view
Nisem vedel,da se gre tuširat ampak nisem bil jaz kriv. Morala bi imeti zaklenjeno. Zakaj se vedno jezi na mene?bila je sama kriva.
»Kaj se je zgodilo?«vpraša niall medtem,ko hodim po stopnicah ter mi smeh na obrazu pleše,ko se spomnim dogodka.
»Nič pomembno. Sigurno ti bo Nat povedla vse«usedem se poleg Meg.
Vsi med seboj se pogledajo. Meg me brcne. »Zakaj je bilo zdaj to?«
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fharrysheroine.tumblr.com%2Fpost%2F76947921282%2Fhey-could-you-please-do-a-harry-imagine-where-hes&ei=FIKWVfnzK8r3Upv0gNAH&bvm=bv.96952980,d.d24&psig=AFQjCNEI62VT8bjzuZofVQI0kE98dgPN0Q&ust=1436013450928610
»Ker ta nasmeh na obrazu mi pove,da si naredil nekaj zelo zelo porednega…«
»In kaj«vprašam nedolžno.
»Kdo bi vedel od kod vzameš ti ideje…«
Nasmejim se. Seveda sem jaz njen najljubši bratranec.
Natalies point of view
»Večerja je pripravljena«Meggan reče pred mojimi sobnimi vrati. Sedela sem ob oknu in opazovala sonce. »Bi mi povedala kaj je Harry naredil?«
Odkimala sem. Nobenemu nisem hotela reči. To je bil najbolj neprijeten dogodek v mojem celotnem življenju. 1# največji kreten Harry Styles.
»Poskrbela bom,da se ne bosta prepirala. Prosim pridi z nami k jezeru obljubim ti,da bo nehal. Prisilila ga bom. Pretepla ga bom,če bom morala. Noben ne bo nadlegoval moje sestre«reče in se mi nasmeji.« Majhen nasmeh se mi pojavi na obrazu.
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fweheartit.com%2Fentry%2F45361517&ei=vIKWVf6_C8LTUZ6otvAL&bvm=bv.96952980,d.d24&psig=AFQjCNGEmPU1jrhQa1wo_hDTuKz8FL1cHA&ust=1436013613154292
»Hvala ampak mislim ,da ga bom prenesla«
»Si prepričana«vpraša. Pokimam. »Mmkay. Lačna. Imamo testenine«nasmejim se ji. Skupaj se odpraviva dol.
Ko sem prišla dol sem zalotila kako se mi harry smeji. Imel je ogromen nasmeh na obrazu tako,da se je težko koncetriral na hrano. Zakašljal se je. Usedla sem se poleg Meg.
»Nat,bi mi lahko dala časopis?«vpraša. Ter se mi smeji. Grdo sem ga pogledala in podala časpopis. »Hvala ljubezen,«reče z velikim nasmehom.
»Ne kliči me tako«zajamram.
»Kaj si rekla,ljubezen?mislim,da sem nekaj slišal,ljubezen«roke sem zavila v pest. Hotela sem razbit ta njegov nasmeh na obrazu.
»Rekla sem ,da me ne kličeš tako«se zaderem.
»Oprosti babe. Ne bom več«reče in pomežikne. Hotela sem ga le ignorirati.
»Um …nikoli me nisi predstavil fantom,«reče Meggan ter spremeni temo.
»Natalie to so Louis,Liam,Niall in Zayn«.Pogledala sem jih in se nasmejala. Nisem bila preveč dobre volje.
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fsm-gifs.tumblr.com%2Fpost%2F55185123120%2Fselena-gomez-upset-gifs&ei=JIOWVbjFB8yvUdPUjNAI&bvm=bv.96952980,d.d24&psig=AFQjCNFXYnysWNTZrbsTAW-l8cFDn9ehkw&ust=1436013717821039
Zayn ima temno polt in temen lase z blontnimi prameni. Ima rjave oči.Oblečeno ima rdečo,črno jakno.
Niall je bil edini blont. Imel je modre oči,ki so mi bile zelo všeč . Bil je oblečen v preprosto belo majico z rdečim žepkom. Njehov aparat se je zasvetil,ko se je nasmejal in njegov irski naglas je mojo razpoloženje poboljšalo .
Liam je imel rjave lase približno enako barvo kot Harry. Imel je rjave oči in oblečeno je imel modro majico. Bil je zaposlen z žlico ter jo čudno gledal. Meni je bilo smešno hkrati pa čudno. Ampak mu nisem nič rekla.
Louis se mi je zdel najbolj zabaven od vseh. Njegov stil oblačenja ti je povedla,da se rad heca. Njegovi lasi so bili rjavi ter so bili počesani na desno stran. Njegove oči so bile modor-zelene barve.
»Veselilo me je«zajamram. Ko sem pojedla sem pomila krožnik in odpravil v svojo sobo. Vpisala sem se na Skype in upala,da bo gor Ryan. Dol je šel pred 2 min. Ampak sem počakal.
Ryan pridi gor!Nujno moram govoriti z tabo.
Sporočilo je bilo poslano in kar hitro sem dobila nazaj novo.
Pomiri se otrok.
Pritisnila sem kliči in Ryan se je takoj javil. »Kaj se dogaja«vpraša.
»Tvoj butast bratranec. Ne prenesem ga!Tu je komaj dve uri in me spravlja ob pamet!Tako uživa pri tem in ne zna nehat!«
»Kaj je naredil«
»Kaj ni naredil!Prišel je v kopalnico,ko sem se tuširala in sem bila popolno gola. Gledal me je z njegovim butastim pogledom in sedaj me kliče love ali babe in me spravlja ob pamet. Komaj čakam,da gre jutri.«Z roko sem si šla skozi lasi.
»Ne boš šla«
»Ne bom šla zato ker on gre«
Ryan pomigne. »Natalie idi ampak naj ne vpliva to ,da bo on tam ker mu je všeč,da se jeziš. Ne delaj si tako velikih težav glede tega. Delaj se kot ,da ti ni važno«
»Ne morem«
»Poskusi. Uspelo ti bo«ji zagotovi.
»Kako veš« »Ker poznam Harrya. Ker če te on zna tako jezit znaš ti tudi Nat. Naredi isto njemu. Jezi ga«
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=https%3A%2F%2Fgiphy.com%2Fgifs%2Fselena-gomez-orginal-edit-siley-vQgI48et6EJCo&ei=qoOWVdWjKYGwU4KSorgI&bvm=bv.96952980,d.d24&psig=AFQjCNH3yOeMIn73MWngqBaRpG5lFg-H3g&ust=1436013843167567
Pomislila sem na trenutek. To v bistvo ni bila tako slaba ideja……
❀✿❀✿❀✿❀✿❀✿❀✿❀✿❀✿
03. julij 2015
next
03. julij 2015
Per-fect zanima me kaj bo Natalie naredla in ušpičila Harryu. Pa boga. Jo je dobil ,ko je bila gola.
Nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
še danes
03. julij 2015
Joooooooooj Harry
Drugač pa....
Nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. julij 2015
next
03. julij 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2015
Waaa next *__*
04. julij 2015
To bo pa še zanimivo
Next
05. julij 2015
u190212
u190212
next
05. julij 2015
NOVA BRALKA
Next
06. julij 2015
Hiiiiiiiii my crazy lover of fanfiction!!!!!!!!!
Začelo mi je že biti dolgčas zato sem se odločla pisati poglavje 3. Prevedeno imam še chapter 4 je pa jih 35 poglavji.
Enjoy reading!!!!
═══════════════

Chapter 3 Deep talks and trail walks
»Fantje pomagati nama morate«naroči Meg fantom,ki so si podajali nogometno žogo. Zajamrali so ampak prišli do avta.
»Hej,Nat mi podaš kovček za orodja«mi reče. Pogledam naokrog in opazim rdeč kovček ,ko sem sklonim dol,da bi ji ga dala zaslišim žvižganje. Obrnem se in vidim Harrya ,ki se je že veselo smejal.
»Kaj si mi gledal v rit,Styles«rečem a Harry še vedno buli.
»Mogoče«
Podala sem Meg kovček ter stopila do harrya. Bila sem zelo blizu njega.
»To bo zelo dolgo poletje z tabo Styles. Za zdaj bom še prijazna z tabo ampak ne bo dolgo. Predlagam ti ,da nehaš ker malo še pa bo mi počil film in ko se bo to zgodilo ti bo žal. Verjemi mi«
»Kak se bojim«reče sarkastično.
Obrnila sem se stran in ga udarila po obrazu z lasmi.
»Poreži si lase!To je bolelo«
»Beda za tebe«rečem in se nasmejem. Vrača mi samo grd pogled.
Pomislila sem na Ryanov nasvet včeraj,ki mi ga je dal. Rabim nekaj kaj bo res Harrya razjezilo. In to hitro.
»Pripravljeni«reče stric Dave medtem,ko smo zapirali prtljažnik. Vsi pokimamo.
»Okaj ne moremo vsi v en avto, kaj pa če bi teta Liz in štirje šli skupaj pa kdorkoli bi ostal bi lahko šel z Natalie in Meggan.«
Vsi so se pogledali. Zaprla sem oči. Grdo sem pogledala Harrya on pa se mi samo nasmeji.
»Jaz bom z Nat and Meggan«reče veselo. Zajamrala sem.
»Jaz bom spredaj«se oglasi Meggan ter se hitro vsede.
»Ti si bila spredaj lansko leto«se pritožim. »Nisem bila. To je bilo še pred tem«
»To si že rekla zadnjič«sem protestirala. »Ne nisem«se jezi.
»Vredu je Nat! imaš sedeš zadaj. Poleg mene!«se oglasi Harry. Še vedno je imel ta nasmeh na obrazu. Z ramenom sem se ga dotikalo in bila sem jezna. Prosila sem Meggan,če bi lahko bila spredaj ampak ona je zanikala in se samo hinavsko nasmejala.
»Mogoče bosta postala prijatelja tam zadaj«reče ter se namesti v sedežu. Grdo jo pogledam. Hvala,Meg. Kakšna dobra sestra si.
Stric Dave teže v hišo po ključe. Odrinila sem ramo od Harrya in se usedla v avto. Ko sem se usedla desno pri oknu se je približal še bolj.
»Idi stran«mu rečem. Poboža me za ramo. »Hrold,opozarjam te. Idi stran.«Spet me poboža za ramo.
»Ne kliči me Harold«reče ter se napači.
»Potem me pa ti ne kliči babe.«
»Kaj te je spravilo v slabo voljo,princess?«spet me poboža po rami. Odrinila sem stran njegovo roko.
»Nisem tvoja babe,nisem tvoja ljubezen in nisem tvoja princess. Nisem ti nič!Pusti me na miru!«rečem glasno. Nasmeji se.
Spet sem ga pustila,da zmaga.Ugh. Moram se bolj potrudit. Še zdaj ima ta nasmeh na obrazu in noče biti na svoji strani.
»Meg,se lahko menjava«jo prosim.«Ne«reče ter se smeji.
Zavzdihnem in vzamem ven moj Ipod in slušalke ter zavrtim muziko na ves glas. Gledam čez okno. Stric Dave se vrne vžge avto ter izpelje iz garaže. To bo še zanimivo poletje…
»Blokiraš moja vrata«rečem. »Lahko greš okrog mene«odvrne.
»V bistvo ne morem. Premakni se!« mu naročim. Počakala sem še,da premakne svoj težki kovček do vrat. Stal je pri avtomobilskih vratih in nosil spet na nasmeh na obrazu. Vzdihnila sem in dvignila kovček. Bil je zelo težek ampak mi je bilo vseeno.
Stopila sem na ven iz garaže ter odšla na balkon. Kovček sem vrgla eno nadstropje dol pri smeteh. Stopil je do balkona in nemo gledal. Od presenečenja je imel odprta usta.
»Saj nisi to naredila….«stal je in komaj verjel.
»Ampak sem. Šla bi ponj preden bodo prišli rakuni«sem predlagala. Odšla sem mimo njega v hišo. Sekundo potem je šel po kovček. Gledala sem skozi okno kako je kovček nesel gor po vseh te stopnicah.
Nasmejalo me je kako se je mučil.
Hiša ob jezero je bila precej velika kot sem si mislila. Ker je Meggan ljubiteljica konjev je bil zadaj konjušnica. Imam tudi svojega konja tukaj. Njegovo ime je Sterling in Meggin je Prince.
https://25.media.tumblr.com/tumblr_me1ay21JNO1r3vhtwo1_500.jpg
https://www.lossiantiik.ee/2009/k09-12-06-78.jpg
Včasih zgodaj zjutraj pride Meggan v mojo sobo ter me zbudi ter vpraša ,če greva jahat. Skupaj greva do drevesa kjer najraje zahajava. Med jahanjem sva vsaki na svoji strani ter se pogovarjava o svojimi problemi,ki jih noben ne razume kot midve.
To je še ena stvar,ki jo imam rada pri hiši ob jezero ob poletju,
Hiša tudi ima pet spalnic. Ampak ne dovolj za vse nas. Meggans je dekorirana tako kot je njej več. Ima roza steno in zebraste zavese in posteljo. Ima zelo divjo osebnosti.
Jaz imam sobo svetlo modre barve in črno-rjavo posteljo. Ena od sten ima koalo na steni kar mi je zelo všeč. Imam tudi svojo kopalnico in omaro,ki je precej velika ampak to ima vsaka soba. Vsaka dekoracija sem izbrala jaz,ko sem hodila z Meggino družino vsako leto,teta Liz in stric Dave sta se odločila ,da je las ,da imam svojo sobo.
Harry in Louis sta bila v Ryanovi sobi imela sta isto pohištvo kot vsaka soba. Zayn,Liam in Niall so bili v rezervni sobi v kateri sta bili dve veliki sobi.
Bila je lepa hiša in bilo mi je lepo tukaj. Ni bilo televizije razen v veliki spalnici ampak se nikoli prav ne uporablja. Teta Liz in stric Dave sta rekla ,da se treba poletje preživet zunaj zato ni televizije niti računalnika. Rekla sta tudi,da manj uporabljamo telefone.
»Kosilo je pripravljeno«reče teta Liz ter se zadere po stopnicah. Odidem in sobe ter se odpravim v kuhinjo. Meggan je že bila tam.
»Hej!Kje so fantje2vprašam. Ter se usedem poleg nje. Vzamem si sendvič,ki je bil na krožniku pred mano.
»Zgoraj mislim,da. Mogoče so se zgubili«Obe sva se nasmejali.
»Nismo se zgubili«reče Niall za nama. »Nismo vedeli kje so stopnice«Zayn doda ter se smeji na drugi strani mize. Louis in Liam sta mu sledila. Vsi so začeli jest. Harry je prišel malo kasneje.
Začutila sem,da mi je zavibriral telefon. Pogledala sem nanj.
Meg-Jahanje pozneje. Morava se pogovorit.
Pogledala sem Meggan. Meggan pa mene. Pospravila sem nazaj telefon. Zanimalo me je o čem se je hotela pogovorit. Videla sem Harrya in razpoloženje ,ki je bilo napet med nama,ki nama je dajalo radovedna pogleda. Ignorirala sem ga.
Ko smo končali sem šla z Meggan k konjušnici.
»Kaj je narobe?«vprašam. Bili sva dovolj daleč od hiše,da naju noben ne bil slišal. »Ti povem med potjo«
»Povej mi že,Meggan«vztrajam. Pogleda me. Ko sva prispele k konjušniki sem stopila do Sterlinga. »Hej kolega. Pogrešala sem te. Je Lucy dobro ravnala z tabo?«
Lucy skrbi za konje. Ko nas ni pride enkrat na dan,da jih nahrani saj živi blizu in ji ni težko. Skrbi,da je vse vredo in,da so zdravi. Počakala sem megan,da pride za mano. Ko sva že hodili sem čakal ,da mi pojasni.
Vdihne.«Luke ne bo prišel to leto«mi reče. Strmim v njo in ji ne verjamem. »Se hecaš?«vprašam in premislim,če sem jo prav slišala. Odkimala je. »Kako veš?«
»Vedno je tukaj. Že en teden bi moral biti tukaj pred nam. Bila sem pri njegovi hiši. Bila je zaprta.«
Vzdihnem. »Vredo je. Lansko leto ne vem kaj sva bila. Nisva bila skupaj.«
»Vem kaj misliš. Kdo ve?Mogoče bo pa prišel. Počakaj nekaj tednov.«Pokimam.
»Mogoče je pa bolje tako«rečem. »Vsaj ne bo spoznal Harry. Imel bo napačen vtis o njemu in njegovimi preverznimi komentarji.«
Luke je naš sosed ob hiši na jezero. Njegova družina je isto naredila kot naša. Prišla sem za celotno poletje. Hiša je zelo skupaj zato smo postali prijatelji.
Samo za poletje prijatelji. Nisva preveč govorila med šolo ampak sva se vedno veselila videti med počitnicami.
Lansko leto sva se zelo zbližala. Je lep primer preživeti poletje. Bilo je na skrito. Edini ljudje ,ki so vedeli so bili Luke,jaz,Meggan in Ryan.
Nazadnje ,ko sem ga videla je bilo,ko me je poljubil za slovo preden je njegova družina odšla in od tedaj nisva več govorila. Poletje brez njega je poletje brez sladoleda in plavanja ,igranje odboje na mivki.
Ali sva bila skupaj ali pa sva bila samo prijatelja. Ne vem ampak poletje brez njega je ni isto. Je samo čas,ko je vreme malo topletje.
Po eni uri sva se vrnili. Padla sem na kavč v dnevni sobi. Zmantrana.«Kje sta bile?«
Pogledala sem in videla harrya. Gledal me je z zanimanjem.

»Ni to tvoja stvar.«Vstanem se in grem mimo njega po stopnicah v svojo sobo.
Stuširala sem se brez,da bi kdo stopil noter in oblekla. Ura je bila devet. Bila sem zmantrana od jahanja po gozdu z Meggan. Odšla sem v posteljo brez večerje.
Jutri bom načrtovala kako bom Harrya spravila ob živce. Ampak rabila bom pomoč.
Pa super je.
Nexttttttttttttttttttttttttttttttttttt
06. julij 2015
next
06. julij 2015
neext + nova bralka
07. julij 2015
Zdaj sem prebrala ta del in je nooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Res super pišeš in navdušena sem.
Tako hudo me zanima kaj se bo razvilo med Natalie in Harryom joooooj komaj čaka
ko bo next.
nextttttttttttttttttttttttttttttt
07. julij 2015
nexttttt prispel

Chapter 4 Sweet revenge
»Natalie«sem slišala glas od stopnic. Prepoznala sem,da je Harry. Skoraj sem izpljunila mleko,ki sem ga pila od smeha. Zavila sem usta z blagom,da se ne bi oglasila medtem,ko je hodil dol po stopnicah.
»Hej,Harold«sem rekla hitro. Moram reči,da če bi me z pogledom ubil bi že bila osem krat mrtva. Gledala sem ga in nisem več mogla zadržati smeha. Počila sem od smejanja,da so mi tekle solze. »Tvo-ji lasje«sem rekla in se še bolj smejala.
»Vem,da si ti to naredila«reče nadvse jezen. Vsi ostali fantje so si skrivali od smeha,da se ne bi Harry še bolj razjezil.
Njegovi lasje so bili ravni. Njegovi kodri niso bili vidni. Saj zaradi njih vse punce norijo. Bil je smešen z ravnimi lasmi. Bil je drugače. Čuden. Nisem se mogla zadržat ampak sem se smejala. Videti je bil kot klovn.
»Louis,pomagaj mu«rečem v smehu. Harry pogleda milo Louisa.
»Rekel sem,da mu ne povej«mi reče. Nisem se mogla nehat smejat. Vsakič ko bi se pomirila in smet pogledala Harry bi se spet začela jokat od smejanja.
https://data1.whicdn.com/images/85737423/large.gif
https://data1.whicdn.com/images/85737803/large.gif
»O-prosti«rečem Louiso in se smejem. »Nehaj se smejat!«zavpije Harry na mene in ostale. Nisem nehala. Jezilo ga je jaz pa sem uživala pri tem.
»Oprosti Hazza«mu reče Liam.«Nisi si zaslužil«
»Res si nisem zaslužil in ne vem kako ji lahko pomagaš pri tem«zakriči in odide v svojo sobo. Ko je odšel sem si obrisala solze in se pomirila. Zdaj ,ko je odšel je bilo bolje. Niall vzdihne.
»Grem mu pomagat«reče Niall zmagovalno. Nadalje sem jedla zajtrk. »To bi bila dobra ideja«reče Meg ter se nasmeji.
»Okej ampak ne krivi mene Zayn mi je dal idejo«rečem,pogledam Zayna in se mu nasmejem. Nasmeh mi vrne in poredno gleda.
Ko sem prišla zjutraj do fantov in vprašala kaj bi naredila Harryu so mi dali polno idej. Bila sem presenečena. Rekli so mi kako so proti Harryovem obnašanju proti meni in ,da se zadnje čase obnaša ,ko kreten. Lepo mi je,da so na moji strani ker mi to govori,da se bo hitro spremenilo v vojno.
Po desetih minutah sta se Harry in Niall vrnila. Harryevi ravni lasje so izginili in sedaj so bili mokri. Bil je pomirjen in imel ta poseben nasmeh na obrazo. Kot vedno. Bil je dovolj ta smeh,da me je spravil v slabo voljo.
Prišel je do mene in zamajal z glavo,da me je poškropil. »Ew!Ogabno!Idi stran od mene!«zakričim.«Kreten si,Harry.«
»In ti si kurva«reče. Pomežikne mi in se usede. Danes je bil maščevalni dan. Danes moram naredit vse,da mu vrnem zato kar je on naredo meni pred nekaj dnevi nazaj.
»Hej Harold bi mi podal sirup?«sem rekla v precej nežnem glasu ker sem vedla ,da sovraži,ko ga kdo pokliče Harold. Mrko me pogleda ampak ga hitro pokriva z nasmehom.
»Seveda,babe«Nisem pokazala jezo kot je pričakoval.
»Hvala Harold«rečem. Ter se prisilno nasmejim.«Kdarkoli babe«pomežikne me. Zavijem z očmi. Pojedla sem. Vstanem se. »Jaz grem plavat. Kdo gre z mano?«
»jaz«so vsi zakričal. Zasmejala sem se in se odšla preobleči. Ko sem si končno izbrala bel in vijolične kopalke sem se preoblekla. Odšla sem proti jezero.
https://data3.whicdn.com/images/69404354/large.gif
https://data.whicdn.com/images/187653538/large.jpg
Še prej sem potrkala na Megganovo sobo preden sem odšla po stopnicah. »Pohiti luzer.« Vrata so se odprla in Meggan je bila v roza-črnem kopalkah.
»Si pripravljena«vprašam.
»Ja sem. Greva«reče ter se nasmeji.
Prvi skok v vodo poleti je čuden. Bilo je zelo dolgo odkar sem skočila v vodo. Nožni prst sem namočila v vodo.»Mrzlo je!«zakričim medtem,ko dam nogo na kopno. Smeh mi mine. Pogledam Meggan,ki vzame zalet preden skoči v vodo.Poškropila je vse naokrog. Čez minuto je prišla nazaj.
»Ni slabo!Daj no!«reče. Fantje pridejo ven. Dolgo so rabili. Zagledala sem kako me je Harry gledal. Samo oči so ga bile.
https://data.whicdn.com/images/182370755/large.gif
»Nehaj strmet,Harry«mu rečem. Nasmeje se.
»Nah«odvrne arogantno.
Zavijem z očmi. Pogledala sem svoj odsev v vodi. Ko sem hotela skočiti sem začutila roko,ki me je močno prijel ter dvignila. Zakričala sem.

»Harold spusti me dol!«sem mu naročila. Lahko sem slišala,da se smeji in ostali fantje so se tudi. Brcala sem z nogami in rokami.
»Dobro,dobro. Spustil te bom«reče.
»Na zemljo.«Za trenutek je pomislil ampak je kljub temu hodil proti vodi.«Ne!«ter me izpustil. Zakričala sem,ko sem se zmočila. Nato sem se odločila,da bom zaigrala ter se pohecala z Harryom. Lahko sem zadržala sapo dolgo kar je Meggan vedla. Upala sem samo,da ne bo povedala.
Potopila sem se globoko dol ter držala dih. Počakala sem malo nato je Harry priplaval dol ter gledal okrog sebe nervozno. Nasmejala sem se ter odšla na površino kopnega brez,da je opazil. Prst sem dala na usta in s tem Meg ter fantom hotela sporočiti,da naj bodo tiho.
Skrila sem se za kamen in čakala.
Nekaj minut po tem je prišel nad gladino vode. »Fantje,ne najdem je«.Reče v paniki in njegov glas se mu trese.
https://data3.whicdn.com/images/177925343/large.gif
»Harry potopil si mojo najboljšo prijateljico«reče Meg in se joče. Morala sem se vgrizniti v jezik,da se ne bi smejala.
»wow. Tokrat si šel predaleč Harry«doda Zayn. Vsi ostali so mu rekli kakšna grozna oseba je.
Jaz sem umirala od smeha v svoje skritem kotičku.
https://data3.whicdn.com/images/68832622/large.gif
Par trenutkov potem sem skočila izza kamna za Harryov hrbet. Lepo. Skočila sem nanj ter ga podrla na tla.
»Kaj pri vragi?«reče medtem,ko grem jaz iz njega dol.«Počakaj……Zakaj si se premaknila?Meni je bil ta položaj všeč.«Spet se pojavi njegov nasmeh na obrazu. Vstanem se in ga udarim v trebuh tako,da kriči od bolečine.
»Psh saj to ni bolelo«rečem ter ga gledam kako leži na tleh.«Hahaha«slišim Louisa. Medtem se Zayn usede na kamen blizu vode ter namoči noge. Niall je plaval okrog Liama ter ga hotel utopit.
Meggan je stala na visokem kamnu in hotela skočiti. Harry je stal ter se držal za trebuh. Kakšen dojenček.
Po par urah plavanja sem odšla v hišo po prigrizek. Meg in fantje so še vedno bili zunaj. Lepo. Brisačo sem trdno zavila okrog sebe ter se odpravila v sobo preoblečt.
Bila sem tiho ne vem zakaj ker ni bilo nobenega v hiši. Teta Liz in stric Dve sta odšla pogledat trgovine čeprav sta še pogledala sto krat.
Odšla sem v Harryovo ter Louisovo sobo. Imela sem lepi pogled na jezero tako,da sem vedela,če bi kdo prišel v hišo. Vsi so bili zunaj ter bili pozorni na kopanje. Gledala sem na okrog in videla polno oblačil. Odprla sem predal ter videla spodnje perilo. Verjetno do Louisa. Odprla sem drugi predal in videla Harryove stvari. V roki sem imela košaro za umazano perilo. Izpraznila sem predal ter ostale štiri ter stvari,dala v košaro.
Stopil sem na hodnik ter z košaro se po stopiščo odpravila na podstrešje. Košara je bila dovolj velika in bi lahko bila zgoraj ampak sem vsa oblačila dala ven iz košare.
Smejala sem se sama sebi ter košaro vrnila v kopalnico. V sobi sem zaprla vse predale,da ne bi kaj posumila.
Na hitro sem se stuširala ter se usedla na posteljo medtem, pa sem poslušala radio. Bil je čas ,ko bom videla njegovo reakcijo. Komaj čakam.
Harrys point of view
Ko me je Louis drugič potisnil v jezero sem imel dovolj plavanja saj bo tudi že sonce zašlo. Šel sem noter in pustil ostale. Šel sem v sobo. Ko sem šel mimo Natalie sobe sem slišal glasbo,ki se je vrtela na glas.
»Daj na tiho«zakričim pri vratih.
»Odjebi«reče. Zavijem z očmi in odidem v sobo. Zakaj je taka Krava?
Zaprem vrata ter se slečem in odidem v tuš. Po minuti končam.
https://data1.whicdn.com/images/59553615/large.gif
Zavil sem se z brisačo in odšel iz kopalnice. Pri sebi sem si pel. Oprl sem predal z perilom in bil je prazen. Nehal sem si pet. Odprl sem drugi predal. Nič.
Kaj pri vrago?Kje so moja oblačila?Odprl sem vse ostale predale in vseh mojih oblačil ni bilo ampak Louisove so bile. Resno?Kaj sem naredil,da si to zaslužim?
Le ena oseba je,ki bi mi to naredila.
Natalie.
Odšel sem po hodniku ter potrkal po Natalievih vratih.«Nat«zakričim.«Odperi«radio se še je vedno vrtelo na glas.
Naenkrat se je radio ugasnil in hiša je bila tiho. Par trenutkov potem so se vrata odpral. Natalie je imela velik nasmeh na obrazu. Pogledala me je od glave do pet.
https://data.whicdn.com/images/187684774/large.gif
»Ja harold«reče v milem in ljubečem glasu. »Harold moral bi se obleči.«
»Utihni. Ti si skrila moja oblačila. Imaš sreči,da sem samo v brisači ker ponavadi hodim na okrog nag«rečem ter se nasmejem. Zavije z očmi.
»Kot,da bi kdo hotel to videt«
Skočila mu je ideja v glavo. Nasmejal se je.
»Ni nobenega razloga zakaj bi mi ukradla oblačila. Mar ne?Edino logično je,da si mi jih vzela zato ,da ne bi imel nič za oblečti in bi moral okorg hoditi nag. To hočeš?« vprašam. Na široko je pogledala.
»Hudiča,da ne«
Potem pa mi povej kje so moja oblačila«
»Ne vem«reče in se nasmeje ter zapre vrata pred mano. Roko sem sprožil v pest in slišal kako je radi spet igral. Ugh. Tako me je razjezla.
»Prasica«sem se zadrl skozi vrata.
»Kreten!«odvrne.
Odrvim dol po stopnicah. Ostali so prišli celi premočeni v hišo.
»Ew,Haz obleči se«reče Liam ter pokrije oči.
»Ne morem«rečem v jezi.
»Zakaj ne«vpraša Zayn
»Ker mi je prasica skrila«se zaderem ter z prstom pokažem po stopnicah. Vsi so hoteli skriti smeh ampak jim ni uspelo. »Ni smešno!«
»Oprosti Haz ampak si si na nek način zaslužo«reče Meggan.
»Kako naj dobim nazaj?«
»Mislim,da vem kam je skrila. Metem časom raje nič druga ne počni. In naslednjič bodo stvari bolj bolj huješ. Verjemi mi. Poznam Natalie. Ko se hoče komu mahčevat se mahčuje dobro« svetuje Meggan.
Ne bo se izmuznila z tem. Ji bom že vrnil. Samo naj počaka.
»Daj no Harry sposodi si od mene«reče Louis ter pride z mano v sobo. Takoj ,ko sem se preoblekel smo imeli večero. Bil sem sestradan.
Vsi smo bili pri mizi razen Natalie. Še vedno je imela prižgan radi samo bolj tiše ampak še vedno moteče.
»Harry lahko prosim greš po Natalie in ji rečeš,da je večerja«me prosi teta Liz. Zavil sem z očmi za njenim hrbtom. Zakaj jaz?
»Seveda teta Liz«rečem. Ter leno hodim gor po stopnicah. »Nat«rečem ampak me ni slišala zaradi glasbe.
Bil sem izčrpan,da bi kričal. Potisnil sem vrata in jo videl v modercu ter hlačkah z njenim hrbtom obrnjena proti meni. Plesala je na postelji. Ni slišala odprtih vrat ker drugače bi se že obrnila. Naslonil sem se na vrata z nasmehom na obrazu in užival ob pogledu.
https://data.whicdn.com/images/186512554/large.gif
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=httpss%3A%2F%2Ftremorsintoronto.wordpress.com%2Ftag%2Fgif%2F&ei=TAKcVd7IKsrkUYCvgKAL&bvm=bv.96952980,d.bGQ&psig=AFQjCNHXym6CTVLpSaikeJTpSRduK98pkw&ust=1436373913337085
. Ko se je obrnila je samo zakričala.
»Harry se nisi naučil trkat!?«
»Nisi se naučila zakleniti vrat«odvrnem,ter se nasmejem. Vzela je odejo ter se pokrila,da se toliko razkazovala. Stišala je glasbo,da nisva več rabila kričati.
»Idi ven«zakriči na mene,
»Teta Liz bi rada,da prideš na večerjo in,če je predstave konec bi se jaz na tvojem mesto oblekel ali pa lahko prideš takšna dol. Meni je prav.«rečem in se nasmejim. V obraz dobim blazino,ki jo ujamem in vržem nazaj na posteljo.
»Prasec si,Harry«
»Ti pa kurva«.Vstala se je ter me močno udarila v ramo. Porinila me je ven iz sobe ter pred mojim nosom zaprla vrata.
Hope it was great and i expect at least 6 nextov
07. julij 2015
u173652
u173652
next zelo lepo
07. julij 2015
next
07. julij 2015
Kakko naj začnem....pač ta zgodba mi leži zelo pri srco. Pisala sem 3 dneve oz. prevajala in zdaj jaz dobim komaj nekaj nextov. Leži mi pri srcu in sem malo razočarana ker se nič ne razpišete. Okej navodilo:
A)Kaj so bo vnaprej zgodilo med Harryom in Natalie?
b)Ali bo ga Natalie vedno sovražila?
C)next
Evo!!!!!!!Razpis prosim!!!!!!
Za nasljednjo poglavje nevem kdaj bom imela čas preves ampak bom poskusila čim prej. Mogoče bo že jutri,če bo dovolj nextov za nadaljevanje drugače pa ne vem
07. julij 2015
u190212
u190212
next piši dalje
07. julij 2015
next + nova bralka
07. julij 2015
Omg
popouno
hvala za link
to je popouno
d best
neeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2015
Prfekcija Explore$harry(* !!!!!!!!!
A)ne vem ampak upam,da bota skupaj ker sta tak cute
b)Mislim,da ne
C)Še sprašuješ!G-I-R-L?nexxxxtttttttttttttt
Move your lazy fingers and go write the next chapter.
Res mi je bilo všeč,ko jo je dvignil ampak je dobil nazaj batine ker se jo je dotaknil bogi

P.s nexttttttttttttttttttttttttttttttttttt TAKOJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Love this shit.
07. julij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani