Nextttt
17. maj 2016
neeeeeeeeeext
17. maj 2016
u193768
u193768
Neeext
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
Next Next Next
17. maj 2016
u209910
u209910
neeext!!
17. maj 2016
u208800
u208800
Ravno sem si v skodelico z kosmiči dala mleko in začela jesti, ko se je nam pridružil še Luke.

Z razmršenimi lasmi in z piercingom v ustnicah je takoj pritegnil moj pogled. Izgledal je čudovito.
Takoj sem pomaknila te misli na stran in se bolj poglobila v hrano.

"No, pojdimo" je rekel Michael, ko smo vsi pojedli. Izgedal je vesel, kar me je malo začudilo.
Vsi smo prikimali in ostali so me vodili do neke sobe.

Pričakovala sem najhujše: različne čudne in nevarne naprave, temna soba,..
Toda od presenečenja sem odprla oči.
Pripeljali so me do velike telovadnico. Bila je čudovita: širok prostor, velika okna in vse potrebno za boks..

"No pa začnimo. Teresa, ali ze kaj znaš?" je rekeo Harry in si zavihal dolge rokave. Prikimala sem. Sledila bom Calumovi laži.

"No potem pa te preizkusimo" se je zasmejal Luke. Dal mi je vedeti da se norčuje iz mene. Stisnila sem roke v pesti.
Bolj kot vse sovražim če se kdo norčuje iz mene.

Videla sem kako so se ostali pomaknili na stran in začeli trenirati, pri meni pa je ostal Zac.

Začelo se je.
Videla sem kako se je postavil za napad in isto sem naredila tudi jaz.
Z desno roko je zamahnil proti meni toda sem se mu spretno izmaknila. Sedaj sem bila na vrsti jaz. Hitro sem zamahnila z roko in odmaknil je glavo, kar sem tudi pričakovala.
Izrabila sem njegovo nepripravljenost in ga udarila z nogo ob nogo, tako da mu je spodrsnilo.
Za dodatek, kot da sem zmagala sem ga še brcnila v rebra, kar je povzročilo da je malo zastokal, medtem ko sem se jaz zasmejala.
Nato pa sem mu prijateljsko pomagala vstati.

Naslednji je prišel Harry. Pri njem sva že takoj začela z boksom.
Najprej je začel on napadati. Vedno sem se mu uspela izmakniti razen enkrat, in takrat me je zadel v obraz. Zabolelo je, toda doživela sem že kaj hujšega.
Nato pa sem se nekaj spomnila.
Takoj sem se sklonila in spuščala zvokove, kot da jokam. Začutila sem roko, za katero sem predvidevala da je od njega, jo prijela in napela vse mišice da sem ga obrnila tako da je z trebuhom tiščal ob steno meni pa je kazal hrbet.
Še enkat sem se zmagoslavno nasmehnila.

Naenkrat je pred mano stal ves razgiban Michael.
Nasmehnila sem se mu, saj mi je bil tukaj on najljubši tukaj.
Nato sva se postavila v pravilni položaj in začela.

Jaz sem začela z napadom. Ko sem boksala proti njemu se je on branil. Kmalu sem že vsa zadihana obupala in se obrnila in ga nameravala spotakniti. Kar naenkrat sem začutila roko na moji rami in refleksi so naredili svoje: prevrnila se ga skozi ramo. Zastokal je ko se je prevrnil na tla.
"Oprosti Michael" sem se mu zasmejala in mu ponudila roko katero je sprejel. "Kliči me kar Mikey." se je tudi on zasmejal in jaz sem se mu nasmehnila. Všeč mi je bil. Zelo. Seveda kot prijatelj.

Po njemu sta prišla tudi Niall in Zayn in tud njiju sem premagala. Ostalim se je mogoče zdelo cudno, toda mene to ni presenečalo. Sem na najvišji stopnji izobrazbe boksa in učila sem se ga že leta.

Tako sem bila zatopljena v boks da sem pozabila kaj se dogaja okoli mene. Kot da bi čas zamrznil.

Še preden sem se zavedala se je pred mano prikazal Luke. Nikjer nisem videla drugih, kar je pomenilo, da je on ta-zadnji.

Slekel si je majico in videla sem njegove mišice. Ima jih več kot sem pričakivala. Skozi svoj polt, ki je prekrival moje telo sem začutila kako se mi je naježila koža.

Toda vseeno sem se pripravila za napad. Naj se igra zacne.
19. maj 2016
Next!
19. maj 2016
u193768
u193768
Next
20. maj 2016
actimel
actimel
Next
20. maj 2016
Next <3
20. maj 2016
u206290
u206290
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. maj 2016
u209910
u209910
Go, go Teresa! Go, go Teresa!! Haha čim prej neeeext!! Mikey je pa tak cukr. Mislm, pardon, člana tolpe ne bi smela tko klicat Am, am... Tak kul moški! Juuuuj... Next Next
20. maj 2016
Nneexxtt
20. maj 2016
Next! top del. res. navijam za Tereso pa mislm, da, če ga bo premagala, da bo osramočen ful
20. maj 2016
Neeexttt!! To pa se bo zanimivo....
20. maj 2016
Next
20. maj 2016
Next Next Next!
21. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
Premagala ga bo
21. maj 2016
u208800
u208800
Hvala k ste povedale svoje mnenje ceprou nebi bla tok prepricana
**
Jaz sem prva naredila korak.
Približala sem se mu in zamahnila z roko.
Za last se mi je izmaknil. Preklela sem.

Dobila sem občutek, da če izgubim, da se bodo vsi norčevali iz mene. Zato sem samo še bolj napela mišice.

Še enkrat sem zamahnila h njemu z vso močjo in tokrat sem ga zadela.
Malo sem se nasmehnila ko je Luke naredil par korakov nazaj in se prijel za nos in zajavkal.

"Prekleto močno udariš za punco" me je preklel in pohvalil hkrati. Malo mi je manjkalo da bi zardela. Ne zgodi se mi velikokrat, da me kdo pohvali.

Nisem se dala zmotiti. Spet sem se zagnala v napad.
Z zamahi sem ciljala v glavo, toda ni mi ravno uspevalo, saj je dal Luke roke v obrambo.

Z kančkom očesa sem videla kako mu iz nosa malo teče kri. Začutila sem ponos. In naj še kdo reče da smo ženske šibke.
Kmalu sem že ugotovila da ne bom z takim napadom nič dosegla. Moči mi je počasi zmanjkovalo, medtem ko je bil Luke še vedno čisto poven z energijo.

Hitro sem uporabila noge in ga prevrnila tako da je trdo padel na hrbet. Pričakovala sem da bo Luke zastokal ali pa se obotavljal zato sem se pripravila da bi ga brcnila v rebra. Toda Luke je naredil le obratno. Bil je pripravljen.

Prijel je mojo nogo, z katero sem ga skoraj brcnila in jo zavrtel.
Spreletela me je bolečina v gležnju, in mislim, da sem si ga zvila. Sekundo kasneje sem pristala na tleh.
Zajambrala sem nekaj, za kar še sama nisem vedela kaj pomeni. Stisnila sem zobe da nebi še kaj rekla.  Le redko se mi je zgodilo da me je kdo vrgel na tla.

Toda ne bom se predala. Prišla sem tako daleč. Ne bom sedaj obupala.

Bila sem na tleh ko se mi je Luke približeval. Na obrazu je držal leden pogled. Kakorkoli sem ga pogledala, me je spominjal na Caluma.
Njegovo bližino sem izrabila v svoje dobro. Z poškodovano nogo sem ga prevrnila.
Bolelo je, a se je splačalo, ko sem ga videla pristati nedaleč od mene na tleh.

Postavila sem se v sedeči položaj da bi ga napadla in se malo naslonila naprej. Napadla sem ga.
Luke je to po vsej verjetnosti predvideval, saj je zagrabil mojo roko in jo potegnil. Od presenečenja sem malo zakričala in nenadoma sem že pristala pod njem.

Ne, ne bom se mu pustila!

Spet sem napela vse moje mišice in jezno zadržala zrak. Spustila sem ga, šele ko sem pristala nad Lukom. Pogledala sem ga samo da bi videla njegov razočaran obraz. Premagala sem ga!

Toda presenetil je. Spet. Kako mu vedno to uspe?

Z nogo in rokami se je odrinil in naju spet prevrnil. Jezno sem odpihnila premen lasu ki mi je padel pred očmi.
"Lekcija 1. Nauči se obrambe" je vse kar je rekel.
To me je razjezilo. Kdo pa misli da je, da me uči?

Toda jeza je spuhtela. Zagledala sem se v njegove oči. Bile so tako modre. Kako da tega še nisem opazila? Ali so lahko lako modre?

Videla sem , da tudi on gleda mene. Začela sem dihati hitreje, ko sem začutila, kako se je njegov pogled pomaknil na moje ustnice.

Sranje.

Približeval se mi je. Misli so mi govorile da naj ga napadem, toda enostavno nisem morala tega naresti. Nisem hotela.

Bila sva oddaljena le še milimeter in bila sem pripravljena zapolniti to  praznino. Približala sem se mu. Najine ustnice so se komaj dotaknile ko pa je naju zmotilo kričanje. Bilo je žensko, tako da je od Mali Kao. Luke je trznil in se takoj zavedal kje je in kaj sva skoraj naredila. Nič se ni obotavljal. Takoj je vstal. Vrata od telovadnice so se odprla ravno ko sem vstala.

Notri je pokukal Harry. Usta so se mi odprla od tega prizora.

**
Kaj mislte da se je zgodilo?
22. maj 2016
actimel
actimel
Next ofaaaak bolano hihi ocitno ju je boj zblizal
22. maj 2016
u206290
u206290
NEEEEEEEEEEXT
22. maj 2016
Nevem KV je napadla? Nnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttt