u208800
u208800
Am.. Sorite ampak dans ne bom mogla dt.. K sm mela zasran dan pa orkester hah..
Jutru bo najbrs hh
04. maj 2016
Okej
04. maj 2016
u209910
u209910
OMG lihkar sm prebrala. Fuuuul dobr komej čakam Next!
05. maj 2016
u208800
u208800
"Mislim da ji še nebi-" je Niall 'pametno' pametoval ko me je Mali Kao objela. Z kotičkom očesa sem lahko videla kako se je Luke zaradi Nialla ponosno zravnal.

"Odločeno je" Mali me je presenetila z njenim ostrim glasom, še preden bi Niall dokončal stavek.

"Ampak-" se je sedaj umešal Luke
"Nič ampak" je rekla bolj umirjeno Mali in se nasmehnila.
Brez obotavljanja je odšla do njega in mu z roko razkuštrala frizuro, po vsej verjetnosti da bi ga pomirila, kar ji je tudi pomagalo, saj sem videla kako se je Luke sprostil.

Glede na to kar sem videla, mi je dalo vedeti da sta Mali Kao in Luke zelo povezana. In to pomeni da sem našla njegovo šibko točko.

Punca se je vsedla zraven Luka in zaceli so razpravljati kot da me ni, medtem ko sem jaz pozorno sledila pogovoru.

"Jaz sem na tem, da spi z mano" je rekla veselo Mali in me veselo pogledala. Na prvi pogled se mi zdi da že dolgo ni bila v stiku z punco.

Luke je zmajeval z glavo "ne ne in ne. Ne zaupam ji toliko. Lahko ti kaj naredi" je zatrdil in me neoprazno ušinil.

"Fotelj?" je bolj vprašal kot pritrdil Niall. Vsi si ga pogledali "Mislim da je to slaba odločitev." se je vmešal Michael.
Za trenutek sem pomislila da mi ne bodo nikoli zaupali, in da bo moja naloga šla v nič toda naslednje njegove besede so me pomirile.

"Lahko da se Krvave Vrtnice vrnejo" par glav se je strinjalo in pogledalo v Luka.

Po kratkem razmisleku je spregovoril.
"No, potem ne sme biti na fotelju in v kateri koli sobi" ni pustil da bi Mali nasprotovala "in ker sem jaz šef, je moja dolžnost da branim svoje ljudi."
moram reči da mi je všeč njegova obramba do njegove tolpe..
"Zato bo spala pri meni. Dokler ji ne bomo vsi zaupali. Potem bo lahko spala kjer hoče." je oznanil in nam ni dal časa za kaksno nasprotovanje. Odšel je v neki prostor in kmalu smo mu tudi mi sledili in prispeli v kuhinjo.

Luke je ravno odložil telefon in oznanil da bo pica.

Pica.. Ta beseda mi je postala zelo tuja. Mislim da je še nisem jedla.
Zajel me je obcutek osramočenja.. Mislim: nisem še jedla pice in glede po obrazih drugih je dobra.
Pri KV smo jedli samo kitajsko hrano-bila je blizu nas, in še to nismo jedli vsak dan.

Edini ki bi videl moj začuden obraz je bil Michael.
"Ali veš kaj je pica?" se je zadru čez cel prostor in pritegnil pogled vseh.

V sobi je zavladala neprijetna tišina, ki jo je prekinil zvonec. Oddahnila sem si da me je nekdo rešil.

Mali je z hitrimi koraki odšla odpreti vrata in iz drugega konca sem zaslišala da je nekdo izgovoril moje ime.
05. maj 2016
Next
05. maj 2016
u143259
u143259
Neeeeext
06. maj 2016
Next Next Next
06. maj 2016
u209910
u209910
Omg, omg, z njiiiim bo spala! Kok kul, kok kul ... Lahko čimprej Next??? Pliiiis...
06. maj 2016
u206290
u206290
neeeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2016
Next
06. maj 2016
neeeeext plis *_____*
06. maj 2016
actimel
actimel
Next
06. maj 2016
Next *~*
06. maj 2016
Neext
07. maj 2016
Next
07. maj 2016
Next!!!!
08. maj 2016
u202183
u202183
Neeeeeeext!!!!
08. maj 2016
u208800
u208800
Hvala usm k berete haha se bosebi 'tisti' k me je zdele preganjala nej naposm nxt ahahah hvala
**
"Teresa! Nekdo te rabi!" se je zaslišalo Mali Kao iz druge strani. Vsi pogledi so spet pristali na meni, in lahko sem videla Luka kako me sumljivo pogledal.
Brez da bi naredila očesni stik, sem odšla.

Pred vrati sem zagledala Mali Kao ki je veselo klepetala z fantom, ki ga še nisem videla. Imel je črne lase in oblečen je bil v smoking. Toda ko me je pogledal sem prepoznala Louisove oči. Od presenečenja sem se nasmehnila in v srcu se mi je pojavilo majhno upanje, da me je mogoče pogrešal, čeprav še ni minil niti en dan.

"Pustila vaju bom sama" se je nasmehnila Mali ko je opazila moj pogled. Čeprav nočem tega priznati, ampak sem ji hvaležna.

"Louis?" sem počasi začela pogovor. Komaj sem lahko skrivala svoje veselje.
"Pridi ven" je rekel ter me povlekel za roko, da sva oba bila vzunaj.
Vprašljivo sem ga pogledala.
"Ali je ze kaj novega?" je rekel in si pokal prste na roki. To je navada ki sem jo tudi jaz pobrala po njega.

"Kaj?" sem presenečeno vprašala.
"Ali si kaj ze izvedela? Kakšne informacije, ki bi lahko bile uporabne? Calum me je prisilil da sem prišel. Nevem zakaj ni tega rekel Liamu." zadnji del je zašepetal, in v meni je umru še zadnji delček upanja. Ni mu bilo mar zame. Samo za sebe mu je mar.
Tolpa je res zelo vplivala na naju.

Samo bežno se spomim kako sva bila povezana v otroštvu. Nisva se morala ločiti niti za pol urce, in sedaj.. ga ne zanima niti več za svojo mlajšo sestro.

Jeza je premagala bolečino v srcu.

"Veš kaj! Ja, izvedela sem nekaj uporabnega" s tem sem pritegnila njegovo pozornost "da si prekleti pizduh!" zavil je z očmi. Še vedno boli. Ne-briga ga zame. "Ne vem niti kako sva lahko pristala kot brat in sestra! Želim da te nikoli nebi srečala!" Če bi lahko, bi jokala, toda leta v tolpi pustijo učinek. Njegov odziv ni bil tak kot sem pričakovala. Oh saj res, kamnito srce ima. Ne vem zakaj sem pričakovala da se bo zamaskiral samo da bi me videl. Naivna jaz.

Malo bolj mi je postalo jasno zakaj ne sprejemajo žensk v tolpo. Smo naivne. Verjamemo da so fantje lahko zvesti. In prav želim si, da nebi prišla v tolpo. Ko bi le lahko obstajal način da bi lahko šla ven iz tega sranja.

"Sedaj pa oprosti. Moram iti saj je prišla pica" sem mu ledeno zabrusila, ko sem videla da prihaja fant z škatlo v roki, za katero sem predvidevala, da je v njej pica.
08. maj 2016
Next
08. maj 2016
u206290
u206290
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. maj 2016
u209910
u209910
haha dočakala sm!! neeext
08. maj 2016
Next