jej hvala
22. julij 2013
ғoтoɢrαғ beαeach please
ғoтoɢrαғα:lycan girl

ɴovιɴαrjα:_Brinčy_
ɴovιɴαrjα: dancer4
ɴovιɴαrjα: ximena

мodɴe oвlιĸovαlce : ullshit♔Queen
мodɴe oвlιĸovαlce: S.P.A.C.E
мodɴe oвlιĸovαlce: moj_5

use smo
22. julij 2013
Ni zakaj
22. julij 2013
ej ximena jst mam tut revijo upam da nisi jezna sam nebom fejkala za tabo bom po svoje nardila
22. julij 2013
u136975
u136975
ka pa delamo
22. julij 2013
evo zej pa smo <3
velik punc me je že uprašal ka bomo tuki delale in nardile bomo svojo revijo.
razdelile se boste v 3 skupine fotografinje, novinarke in modne oblikovalke. ubistvu ste že.
in usaka skupina bo dobila nalogo ko jo bo mogu usak član skupine opravit. naprimer fotografinje vam naprimer dam nalogo najte mi drese roza barve in use tiste ko ste fotografinje morte najdit ta dres in ga poslat sem .
no če pa neboste razumele kaj mislim al pa če neboste najdle internetne strani pa lahka mene uprašate in vam bom pomagala pri iskanju.
upam da bo naša revija super uspela
22. julij 2013
evo zej pa naloge fotografinji beαeach please in lycan girl najdita mi najlepše drese ritmične gimnastike

novinarke: najdite mi čin več o gimnastiki ( gdaj je nastala, kakšja so tekmovanja, pravila , kako se ritmična gimnastika razlikuje od gimnastike...) v pomoč naj vam bo ta stran https://www.blescica-klub.si/ritmicna_gimnastika.html

in modne oblikovalke najdite mi zelo lepe rekvizite ritmične gimnastike ( kolebnica, žoga,trak,obroča,kija)
ve modne oblikovalke pa na google napišete REKVIZITI RITMIČNE GIMNASTIKE in poiščete slike npr.

srečno
22. julij 2013
Ritmična gimnastika je estetski preplet športa in umetnosti, saj združuje prvine gimnastike, baleta in plesa. Ritmičarke odlikuje niz sposobnosti, ki si jih pridobijo z vztrajno vadbo: gibčnost, moč, ravnotežje, smisel za ritem in glasbo, izraznost in spretnost. Na tekmovanjih se predstavijo z individualnimi ali s skupinskimi vajami. Individualne vaje izvajajo z enim od petih rekvizitov: kolebnico, žogo, obročem, trakom ali kiji. Tekmovalka mora v vaji izvesti določeno število ritmičnih prvin: skokov, poskokov, obratov, ravnotežij in gibljivostnih likov. Dodatne točke lahko pridobi s tveganimi in zato bolj atraktivnimi meti in ujemi rekvizita. To so zlasti ujemi brez pomoči rok ali ujemi izven vidnega polja tekmovalke. Pri skupinskih vajah imajo lahko vse tekmovalke isti rekvizit ali pa delajo s kombinacijo rekvizitov. Ritmična gimnastika je najbolj razvita v Rusiji, Ukrajini, Belorusiji in drugih državah na območju nekdanje Sovjetske zveze, pa tudi v baltskih državah in v Bolgariji. V Sloveniji imamo nekaj dokaj dobro razvitih klubov, ki se z ritmično gimnastiko ukvarjajo na treh stopnjah: A, B(A1) in C. Stopnje so opredeljene glede na zahtevnost tekmovanj in treningov.
Začetki te graciozne oblike gimnastike segajo v pozno devetnajsto in zgodnje dvajseto stoletje. Tedaj se pri skupinskih telovadnih nastopih pojavijo prve preproste oblike koreografij. Kot športno panogo so jo začeli gojiti v bivši Sovjetski zvezi v 40-tih letih prejšnjega stoletja, leta 1949 je bilo tam tudi prvo nacionalno prvenstvo v ritmični gimnastiki. Prvo mednarodno tekmovanje je bilo leta 1961, na njem so tekmovale ritmičarke iz Sovjetske zveze, Bolgarije in Čehoslovaške. Prvo svetovno prvenstvo je bilo leta 1963 v Budimpešti, na njem je sodelovalo 28 športnic iz 10 evropskih držav. Na Olimpijskih igrah nastopajo ritmičarke od leta 1984.

Dekleta v programu C ritmične gimnastike tekmujejo v skupinskih vajah z rekviziti. Skupino sestavlja šest tekmovalk, lahko pa jih je tudi več in dobi skupina dodatne točke. Če jih je v skupini manj, se nekaj točk odšteje, skupine s samo tremi tekmovalkami pa se ne ocenjuje.
Tekmovanja potekajo najprej v okviru šole - razredna, medrazredna, šolska, nato se izvede občinsko in regijsko prvenstvo. Najboljše ekipe pa v mesecu maju tekmujejo na državnem prvenstvu.
Tekmovalke, registrirane v kateremkoli drugem programu ritmične gimnastike Gimnastične zveze Slovenije, nimajo pravice nastopa na šolskih športnih tekmovanjih v ritmični gimnastiki. V program se lahko vključijo eno leto po nastopu na zadnji tekmi v programu A ali B.

gimnastika se razlikuje od ritmične gimnastike zato ker je tam Za izvajanje gimnastičnih elementov so potrebna moč, gibljibost, koordinacija, ravnotežje, eksplozivnost, hitrost in preciznost.pri ritmični gimnastiki se uporabljajo žoga ,trakovi,obroči itd.pri gimnastiki pa koza,bradla,drog itd.
sarcy123 upam da bo tole vredu ker drugega nisem našla.
22. julij 2013
jej super je odlično
22. julij 2013
u140958
u140958
a bo uredi?
22. julij 2013
ja ful lepi so
22. julij 2013
u136975
u136975
Začetki te graciozne oblike gimnastike segajo v pozno devetnajsto in zgodnje dvajseto stoletje. Tedaj se pri skupinskih telovadnih nastopih pojavijo prve preproste oblike koreografij. Kot športno panogo so jo začeli gojiti v bivši Sovjetski zvezi v 40-tih letih prejšnjega stoletja, leta 1949 je bilo tam tudi prvo nacionalno prvenstvo v ritmični gimnastiki. Prvo mednarodno tekmovanje je bilo leta 1961, na njem so tekmovale ritmičarke iz Sovjetske zveze, Bolgarije in Čehoslovaške. Prvo svetovno prvenstvo je bilo leta 1963 v Budimpešti, na njem je sodelovalo 28 športnic iz 10 evropskih držav. Na Olimpijskih igrah nastopajo ritmičarke od leta 1984. Danes se ritmična gimnastika sijajno in hitro razvija in postaja tudi vse bolj popularna. Ritmična gimnastika je estetski preplet športa in umetnosti, saj združuje prvine gimnastike, baleta in plesa. Ritmičarke odlikuje niz sposobnosti, ki si jih pridobijo z vztrajno vadbo: gibčnost, moč, ravnotežje, smisel za ritem in glasbo, izraznost in spretnost. Na tekmovanjih se predstavijo z individualnimi ali s skupinskimi vajami. Individualne vaje izvajajo z enim od petih rekvizitov: kolebnico, žogo, obročem, trakom ali kiji. Tekmovalka mora v vaji izvesti določeno število ritmičnih prvin: skokov, poskokov, obratov, ravnotežij in gibljivostnih likov. Dodatne točke lahko pridobi s tveganimi in zato bolj atraktivnimi meti in ujemi rekvizita. To so zlasti ujemi brez pomoči rok ali ujemi izven vidnega polja tekmovalke. Pri skupinskih vajah imajo lahko vse tekmovalke isti rekvizit ali pa delajo s kombinacijo rekvizitov. Ritmična gimnastika je najbolj razvita v Rusiji, Ukrajini, Belorusiji in drugih državah na območju nekdanje Sovjetske zveze, pa tudi v baltskih državah in v Bolgariji. V Sloveniji imamo nekaj dokaj dobro razvitih klubov, ki se z ritmično gimnastiko ukvarjajo na treh stopnjah: A, B(A1) in C. Stopnje so opredeljene glede na zahtevnost tekmovanj in treningov. Osnovne ritmične prvine so skoki, obrati, ravnotežja in gibljivosti. Glede na zahtevnost so naštete ritmične prvine ovrednotene z nivoji A, B, C, D, E, F in G. Od programa vadbe in starostne skupine je odvisno, katere nivoje težin sme vaja vsebovati. Večino točk prinesejo osnovne prvine, poleg njih pa ritmičarke izvajajo še različna valovita gibanja s telesom ter elemente posebne umetniške vrednosti in mojstrstva, ki se od rekvizita do rekvizita razlikujejo. Sem sodijo tudi posebni meti in ujemi ter delo z rekvizitom brez pomoči rok.Dekleta v programu C ritmične gimnastike tekmujejo v skupinskih vajah z rekviziti. Skupino sestavlja šest tekmovalk, lahko pa jih je tudi več in dobi skupina dodatne točke. Če jih je v skupini manj, se nekaj točk odšteje, skupine s samo tremi tekmovalkami pa se ne ocenjuje.
Tekmovanja potekajo najprej v okviru šole - razredna, medrazredna, šolska, nato se izvede občinsko in regijsko prvenstvo. Najboljše ekipe pa v mesecu maju tekmujejo na državnem prvenstvu.
Tekmovalke, registrirane v kateremkoli drugem programu ritmične gimnastike Gimnastične zveze Slovenije, nimajo pravice nastopa na šolskih športnih tekmovanjih v ritmični gimnastiki. V program se lahko vključijo eno leto po nastopu na zadnji tekmi v programu A ali B.
22. julij 2013
oi full fain
22. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/death-by-a-thousand-cuts-(ft.-one-direction)/58940/1 če bi katera brala prosim<33 sorry ker oglašujem<3
22. julij 2013
AL LAHK SE ŠE PRIJAVIM????

ime in priimek: acacia clark

slika:

kaj bi rada bila: modna oblikovalka
22. julij 2013
ja lahka se sam uzgorih maš napisan ka dela modna oblikovalka
22. julij 2013
ғoтoɢrαғ beαeach please
ғoтoɢrαғα:lycan girl

ɴovιɴαrjα:_Brinčy_
ɴovιɴαrjα: dancer4