Js bi rajs clarie glede na to da si ze prejsno nehala pisat.
20. avgust 2014
u170602
u170602
Clarieeeee, definitivno.
20. avgust 2014
nadaljuj!!!! prosim
20. avgust 2014
jst bu raje videla da tole dokončaš
20. avgust 2014
u150952
u150952
O groza... očitno je res da so slabe stvari vedno tri. Vse bi bilo izjemno perfektno odlično če se mi nebi use zbrisal (nism naložila na drive... ). Okej, skorej use. Cel morje sem pisala, zdej mam pa samo en del ki je še vedno v beležki na telefonu, tko da boste dobili ta del. Se resnoo opravičujem ker ni bilo prej, težave z računalnikom pač (HP - mislm da ni treba nč drukga povedat).
Uživajte ob branjuu!

Taksi me je odložil pod stopnicami prelepe zgradbe, ki je na zunaj zgrajena nekoliko v stilu baroka. Proti vhodu vodi rdeča preproga, zato sem se tistih nekaj trenutkov, ki sem jih potrebovala do vhoda, počutila kot neka slavna oseba.
„Dober večer. Pri vas imam rezervirano mizo.“ Moški me je preučil od glave do peta ter se iskreno nasmehnil.
„Vaše ime?“
„Clarie Frost.“
Preletel je seznam in ob mojem imenu naredil kljukico, nato pa pritisnil na zvonček, ki je priklical natakarja.
Mlad moški, oblečen v črno-bela oblačila me je spremil do mize na sredini prostora, od koder se vidi večino restavracije. Točno tako, kot sem si sprva zamislila, vendar mi je sedaj postalo nekoliko žal, saj bom brez spremljevalca vzbudila ogromno pozornosti.
„Še koga čakate?“
„Ne. Prosim, prinesite mi solato s piščancem in kozarec pomarančnega soka, razredčenega z vodo.“ Moški je pokimal in izginil, ne da bi si zapisal naročilo.
Med čakanjem na hrano sem opazovala goste, ki so bili večinoma v parih, prišlo pa je tudi nekaj družin.
Kolikor sem izvedela iz člankov, je bil Joseph že tretjič poročen in njegova sedanja žena ima od prej sina in hčer, sam pa ima še enega sina od svoje prve žene.
Kot mi je znano, naj bi bila to družinska večerja, zato je kar precej čudno, da se ni nikjer pojavilo pet ljudi, čeprav je ura že krepko čez deveto. Sedenje za mizo je postalo predolgočasno in sprijaznila sem se z neuspehom. Poravnala sem račun, ki je za moje pojme odločno previsok ter se napotila proti izhodu.
Skoraj sem že zapustila stavbo, ko je nekaj zaropotalo in zaslišali so se klici na pomoč. V prostoru je zavladala panika in vsi so le nemočno opazovali moškega na tleh. V meni se je uglasil notranji glas, ki me je spomnil na prisego ob diplomi. Čeprav nimam nobene avtoritete, sem nemudoma stekla tja in se začela prebijati skozi gnečo opazovalcev.
„Odmaknite se!“ Sem zahtevala in že v naslednjem trenutku pokleknila poleg telesa.

**
Ja, vem da je kratko, bom za vikend probala napisat nekj noroo dolgega da se oddolžim.
Always yours,
ѕυммєя.яσмαηcє
04. september 2014
neeeeeeeeext!
04. september 2014
sej je fajn neeeeeeeeeext
04. september 2014
Koncn next jooo... <3
Neeext
06. september 2014
Zdaj sem pa radovedna kaj se je zgodilo
Next
13. september 2014
u179511
u179511
Moj nov profil, prosim dodajte me! Naslednji del pride že jutri!!
14. september 2014
Neeeeeeext
Nova bralka
07. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani