u150952
u150952
kakšne kamere? o.O sej piše...
16. junij 2014
Upsssss
16. junij 2014
mogoč je zad kaka nadzorna soba....pa neeeeeeeeeeeeeext
16. junij 2014
u150952
u150952
še petnajst minut imate... jao, rekle ste da vam je ura ql...
16. junij 2014
Kaj je stalo na omari s filmi? Na omari s filmi so bili še srebrn DVD predvajalnik, bela škatla za wii, številne igre in konzole.
Neeeeeext!
16. junij 2014
u150952
u150952
Konec je... Jutri ob 19.00 pride naslednji del in na vsake 5 nextov naslednji, tako kot bi moralo biti danes. In verjemite 5 nextov glede na število bralcev ni visoka zahteva, še posebej zato, ker ste potrdile, da imate čas.
Uživajte,
xX
16. junij 2014
neext !!
16. junij 2014
Next
17. junij 2014
Odgovor na vprašanje: Črne barve je bila tudi omara s številnimi filmi, na kateri je stal srebrn DVD predvajalnik in bela škatla za Wii, poleg katere so bile številne igre ter konzole.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT<3
17. junij 2014
u150952
u150952
drage moje za eno uro bom prestavla... nextam od 8h do 9h
17. junij 2014
u150952
u150952
se opravičujem za zamudo... nextam do 10h

Med nama je zavladala nekoliko neprijetna tišina, ki jo je prekinil smeh približujočih se fantov.
„O Casanova, vidim da si si že našel novo žrtev.“ Se je zarežal rjavolasec, Alex pa je odkimal.
„Ustavi konje, Ashton. To je Clarie in ima fanta.“
„Fant ni ovira, temveč podatek, zapomni si to.“
Debelo sem ga pogledala, kajti že sama misel na to, da bi me kdo poskušal speljati Connorju se mi je zdela naravnost absurdna.
„Zafrkava se.“ Ga je branil fant, za katerega sem zaradi podobnosti z Ashtonom sklepala, da je njegov brat.
„Tiho ti, čisto resno sem mislil.“ Se je zarežal v odgovor ter ga igrivo boksnil v ramo.
Seveda bi bilo komurkoli izmed njih preveč težko predstaviti še preostala dva, kajti začeli so se prerekati o resnosti izjave.
„Boste pozneje razčiščevali, pozni smo.“ Jih je prekinil meni do sedaj še neznan glas, ki je prišel iz ust tretjega izmed prišlekov.
Kot bi mignil, je bilo prepira konec in tudi Alex je stal na nogah, zaradi česar sem komaj zadrževala smeh. Bili so kot kakšni majhni otroci, katerim se je pridružila vzgojiteljica.
„Tekmo v odbojki na mivki imamo. Greš gledat?“ Je vprašal tisti, ki je malo prej branil Ashtona ter mi poklonil enega izmed filmskih nasmeškov.
Delala sem se, da premišljujem o ponudbi, čeprav sem vedela, da tako ali tako nimam kaj početi.
„Prav.“
Iz ležalnika sem potegnila brisačo ter jim sledila na plažo, kjer sem se že po nekaj metrih sezula, saj si nisem želela umazati novih natikačev. Tako ali tako pa je bil občutek bose noge na segretem pesku nekaj najboljšega, kar sem kdaj doživela.

Igrišče je bilo le nekaj metrov od vode, poleg njega so bile tudi nekakšne lesene tribune, na katerih so sedela predvsem dekleta. Temu se niti ne čudim, kajti na klopeh za tekmovalce ter ob igralni površini je bilo na prvi pogled okoli dvanajst postavnih fantov brez majic, ki se jim bo sedaj pridružila še četverica, s katero sem prišla.
„Oprosti, ker te bomo pustili samo, ampak moramo iti.“ Se je opravičil Alex, ko so me pospremili do proste klopi v drugi vrsti.
„Je že v redu. Dobro igrajte.“
Enoglasno so zamrmrali nekaj podobnega zahvali ter se pridružili ostalim.
Nedvomno izredno zanimiva skupina prijateljev. Sprašujem se le, kaj med njimi počne Alex, kajti sodeč po obnašanju je vse prej kot eden izmed njih. Mislim, da je on edini, ki ga je omemba Connorja odvrnila od načrtov. Ali pa je to taktika, s katero se mi želi približati. Bolje zanj, da je to le ena izmed mojih bednih zamisli in ne resnica. Ne morem si predstavljati, da bi se že prvi dan zapletla z izkoriščevalci.

*.*.*.*.*.*

Ne pozabte, 5-6 nextov
17. junij 2014
neeext
17. junij 2014
neeeext+nova bralka
super pišeš
17. junij 2014
Neeeeeeeext!
17. junij 2014
neeext res ful dobro pišeš : )
17. junij 2014
Neeeexxxttt
17. junij 2014
u150952
u150952

Čeprav sem sedela sama, me to ni niti malo motilo in sem uživala ob opazovanju prvih dveh tekem, med katerima se je tisti, ki je podoben Ashtonu, ves čas spogledoval z mano.
Mislim, da bom morala še enkrat razjasniti, da sem zasedena.
„Od kod poznaš Louisa?“ Zdrznila sem se ob piskajočem glasu in se obrnila proti dekletu za mano. Na prvi pogled sem presodila, da je mojih let, čeprav jo je sloj ličil nedvomno nekoliko postaral. Svetli lasje so ji padali po zagoreli polti, kar jo je naredilo še bolj atraktivno za moški spol. Že takoj, ko sem jo ob prihodu zagledala na sosednji tribuni, sem vedela, da dobiva ogromno moških pogledov.
„Kdo je Louis?“ Sem vprašala, čeprav sem predvidevala, da eden izmed fantov, katerega imena mi še ni uspelo izvedeti.
„Daj, ne delaj se neumno. Že od kar si tukaj se spogleduješ z njim in če se ne motim, si tudi prišla z njegovo ekipo.“ Je zarenčala v odgovor, ne preveč zadovoljna nad mojim vprašanjem.
„Misliš tistega, ki je podoben Ashtonu?“
„Ja, o njegovem bratu govorim.“
V njenem glasu je bilo zaznati nestrpnost, saj je verjetno mislila, da jo imam za norca. Nisem si želela spora, zato sem se prijazno nasmehnila.
„Sploh ga ne poznam. Ob hotelskem bazenu sem spoznala Alexa in potem so prišli še ostali trije. Kako je ime Ashtonu, sem izvedela iz pogovora, ostalih imen niso omenjali.“
Med premlevanjem mojega odgovora me je gledala izredno sumničavo, nato pa še vedno v dvomih prikimala.
„Res je, da te še nisem videla, ampak predlagam ti, da ga pustiš pri miru. On je moj.“
„Nikogaršnja lastnina nisem.“ Se je oglasilo in presenečeno sem pogledala Louisa, ki se je nenadoma pojavil ob nama.
„Mimogrede, midva sva zaključila. Odidi, Ella.“ Že iz tona, s katerim jo je napodil stran, sem ugotovila, da je besen in če bi pogledi ubijali, bi bila ona definitivno mrtva.
„Dobro veš, da me boš kmalu prosil za priložnost.“
„Izgini.“
Punca se je ne preveč prepričljivo nasmehnila ter se vrnila k skupini prijateljic, ki so me sovražno opazovale. Dobila sem občutek, da bodo z njimi še problemi.

„Oprosti za tole. Nikakor ne more preboleti najinega razhoda in ves čas odganja dekleta, ki so mi všeč.“ Med govorom me je prijel za roko ter svoje prste prepletel z mojimi.
„Saj se zavedaš, da imam fanta?“ Sem bolj vprašala kot rekla, kajti iz načina njegovega obnašanja sem sklepala, da mu to še vedno ni bilo povsem jasno.
„Je med vama resno?“ Je vprašal, ko sem roko izvlekla iz njegovega prijema.
„Par sva že šest let.“
Zastrmel se je v morje in nisem si mogla kaj, da ne bi na njem za nekaj trenutkov spočila oči, kajti obsijan s soncem je izgledal kot nekakšen bog. Vem, kaj Ella vidi na njem in ne morem ji zameriti posesivnosti, čeprav nista več skupaj. Tudi jaz bi se borila za fanta, ki izgleda kot on.

*.*.*.*.*.*.*

in spet čakam na 5-6 nextov
17. junij 2014
neeeeeeeeext!
17. junij 2014
Neeexxxttt
17. junij 2014
neext !!
17. junij 2014
Neeeext
17. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext<3
17. junij 2014
u170602
u170602
Neeeeeeeeext!!
18. junij 2014
neeext !!!!! : *
18. junij 2014
u150952
u150952
Se opravičujem, danes ne bo naslednjega dela... se bom jutri bolj potrudila in namesto ene ure bosta dve (še za danes)
18. junij 2014
Neext
19. junij 2014
Next
19. junij 2014
u150952
u150952

Tri ure pozneje sem se namesto na zabavo z novimi prijatelji odpravila v nakupovalno središče.
Klic, ki sem ga prejela malo po končani tekmi me je kar precej presenetil, saj si nisem niti v sanjah predstavljala, da se bo v Miamiju pojavila družina Devine.
Odvetnik je bil mnenja, da moram na večerjo v restavracijo, kjer bodo jedli tudi oni, saj bom tako lažje ocenila moškega, ki mu bom po vsej verjetnosti morala prepustiti delež podjetja.
Kar takoj sem se napotila v trgovino z večernimi toaletami, kjer me je sprejela prijazna prodajalka.
„Iščem obleko za večerjo v nekoliko uglednejši restavraciji.“ Sem pojasnila, ona pa je prikimala in me odpeljala do stojal. V roke je vzela dva obešalnika z oblekama različnih dolžin ter ju postavila ob moje telo.
„Mislim, da bo oprijeta obleka do kolen ravno pravšnja. Sedaj morava najti le še model in barvo. Lahko izvem, na kakšno vrsto večerje se odpravljate?“
„Pravzaprav grem sama.“ Sem priznala in za nasmehom skrila svojo osramočenost ob njenem presenečenem pogledu.
„Dobro, torej namen večerje.“ V trenutku je skrila svoja čustva ter se ponovno zbrala.
„Želela sem si sproščen večer in sem si rezervirala mizo v eni izmed uglednejših restavracij.“ Tam bom opazovala družino nekakšnega poslovnega partnerja oziroma nadomestnika, je dodala moja podzavest, a sem se jo odločila ignorirati.
„Kakorkoli že, poglejva si obleke.“ Med govorjenjem je že brskala po prelepih večernih oblekah in mi na vsake toliko časa podala kakšen obešalnik. Ob koncu vrste sem imela polne roke raznobarvnih oblačil, ki mi bodo po njenem mnenju pristajala. Brez ugovorov sem se napotila v garderobo ter začela s pomerjanjem.
Preozka, pretesna, mi ne pristaja, barva me naredi presuho ali predebelo in še tisoč drugih napak se je pojavljalo, dokler nisem imela na sebi zadnje, ozke rdeče obleke s čipkastimi tri četrt rokavi. Že v ogledalu se mi je zazdelo, da je točno ta tista, ki jo iščem, vendar sem raje preverila pri že nekaj minut obupani prodajalki.
Obraz se ji je razjasnil v trenutku, ko me je zagledala in že naslednji trenutek mi je nakazala, naj počakam, nato pa izginila neznano kam.
Čez nekaj minut se je vrnila s črnimi čevlji s peto ter prav tako črno torbico. Vse skupaj mi je brez besed porinila v roke in me malo manj kot potisnila proti fotelju, kjer sem se obula.
Le še en hiter pogled v veliko ogledalo na steni je bil potreben, da sem se dokončno odločila za celotno opravo.
Presrečni prodajalki sem pomolila kreditno kartico, ki je nisem uporabila še nikoli do sedaj. To je bilo prvič v življenju, da se nisem ozirala na ceno, ob kateri bi marsikdo dobil glavobol.

*****************************************************************************************

Se opravičujem za zamudo...
Čez naslednjih 5-6 nextov bo naslednji del. Časa imate dve uri, če v tem času ne bo dovolj nextov, ga dobite šele jutri zvečer.
xX
19. junij 2014
neeeeeext!
19. junij 2014
neext
19. junij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani