u58110
u58110
Živjo! Spet sem se registrirala nazaj sj sm vidla da kulk ugledov te teme je....... nadeljevala jo bom enkrt med vikendm
07. september 2011
jaaa ! nadaljuj :333
21. september 2011
next
22. september 2011
u66509
u66509
No vidm da si ti Sedaj Smiley Monster. PS: next!
25. november 2011
u79963
u79963
OMG!
več kukr 12 000 ogledov! 5 lajkov! omg, rada vs mam!
puslušte registrirala sm se nazaj (več podatkov? pjt na moi profil).
zgodbo bom 100% nadelevala.
Sm sm se registrirala pod enmu drugmu profilm in šla mau sm pogledat (ne povem ker profil. začne se na z ).
sram me je blo k sm vidla da mam tok oboževalcov k sm jhpustila na cedilu, zato sm se registrirala nazaj in tko da bom nadelevala . če mi ne vrjamete da sm to jz poi zgazite stran iz te teme, ker moii pravi ljubiteli te zgodbe vejo da sm to jz
& dodjte me!!!
nextam jutr!
do tkrt pa komentirajte in me dodjte : P
rada vs mam :*
20. februar 2012
u79963
u79963
demi pa je med tem čakala in čakala na letališču... nubenga ni blo!! demi je bla zlo jezna, sj bi jo morl kukr se spodob za starše čakat na letališu.
čez pol ure:
k demi se je bližu en fnt z napism Demi. biu je zloo luštn. stopu je k nj in ji povedu da je nen nov brt. ja enak k pa evini starši so se tut demijini starši ločil in usaka je dobila novo mačeho in še kj druzga
demi ni mogla vrjet temu farčaponarju, sj ni vedla lahka je kakšn sin morilca k jo mora pobrt na letališču in k jo bo poi ugrabu pa dou atiju 'zaklt' lahko je pa res nen nov poubrt - luštn u temu primeru. ta fnt se ji je predstavu. ime mu je blo michael. str je biu 16. meu je lepe lase & uči & na sploh je biu lep. ampak a nj mu vrjame a ne...
.........................................................................
vem da zj ni tko scary ampak bom probala u nadelevanu nrdit scary/al pa tut ne zaplete
next??
21. februar 2012
zanimiva zgodbica je...samo bi lahko bla malo bol realna...pa malo je bedna ratala...se ne zameis ne...samo svoje mnenje sem povedala...drugač pa nekstaj da vidimo ka se bo scary zgodla dalje
22. februar 2012
u79963
u79963
hvala ne, ne zamerm usak ma pač svoj mnene. ja scary bo pa spet ratala mau bl poi k bo ugrabitel........... (ne povem )
22. februar 2012
u79963
u79963
zj bo to zgodbo pisala tut Dream..*, k je odlična pisatelca in avtorca enih zloo branih tem na igre123.com
vem da vm bo blo zloo ušeč
25. februar 2012
u79963
u79963
odločila se je da gre z nemu. neki časa sta se pelala in zguvarjala in ugotovila je da je on čist uredu. nakar je počla guma
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
hec! guma ni počla
ampak ja, lepo sta se pelala in pelala in poi sta ugotovila da bosta imela kr dobro sestro oz. brata (drug drusga). michael jo je uprašu če mu pove kako je sploh pršlo do ugrabitve. demi najprej ni bla za ampak se je odločila da pove... use je razlakala z cmokm u grlu mau pa je mankl da se bo zjokala. michael je ustavu avto in jo potolažu stisnu jo je k seb in ji reku da bo use ok. demi je biu ubjem kr ušeč, kr večkrt bi se morala zjokt
nakar........
next??
28. februar 2012
u79963
u79963
ok, če ne boste komentiral bom zbrisala temo!
12. marec 2012
u100845
u100845
nnnnneeexttt!!!!!!!!
sam je res bedna ratala prej je bla huda zj pa jkkk
24. avgust 2012
awa
Next
27. oktober 2012
^.^
nexttt (nova bralka) :*
07. februar 2013
next... ful mi je ušeč...
21. februar 2013
u122800
u122800
zbrisala se je..hh...
useen nexttttt a bo kje spet psiho omenjen haha?
19. december 2013
next dej no
18. julij 2014
u182857
u182857
next+kuk kul zgodba
23. februar 2015
u201156
u201156
A lahko jst nextam zgodbo?
07. december 2015
u201156
u201156
bom napisala prvi next pa povejte čebi radi da j nextam ok?
Pelali so se in pelali in pol je nek tip ustrelu michaelu v gumo...

avto je spelau dol s ceste in padu v prepad. Demi se je zbudila bla je zavezana v nekem kombiju prvi odtis je biu da je strašno zanemarjen. Smrdel je po katranastem dimu ( dimu od cigaret) ko je pogledala okoli je bilo vse umazano od blata in vidla je ewo in še dve punce ležat zraven nje. Od drčala se je h evi (kr so ble zvezane) eva se je zbudila in ni mela zaleplenih ust razlahljala je demi vozle na roki da se je demi rešla pol si je rešla noge pol je pomagala evi in pol so pomagale tistim dvem ostalim puncam.
Eva pa punce so delale načrt kako pobegnt demi je pa iskala sredstva...
ku je iskala negi da bi lah odprle klučavnico v kombiju je najdla telefon utipkala je mamino tel številko inji puslala SMS glasil se je: MAMI TUKAJ DEMI UGRABU ME JE ŽE TRETJI PSIHO IN LEPO TE PROSIM NESI TO POLICIJI NAJ ISLEDI LOKACIJO!!! ČE NE PREŽIVIM VEDITE DA VA MAM RADA!!( NE PIŠI NAZAJ)
Next al ne...
08. december 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani