next
23. februar 2013
u122289
u122289
omgg..!! neext..!!
*_*
23. februar 2013
u110366
u110366
Buahahaha
Kaj si ženska?
. ''kje si jo videl?'' sem presenečeno vprašala. ''Koga?'' ''Gospodično Hrošč!''
Omg NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. februar 2013
Neeeeeeeext
23. februar 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeext! :'D
23. februar 2013
cutee..heheh
neeeeeeexxt
23. februar 2013
Sue*

Guncala sem se naprej in nazaj, v upanju, da bo Harry prišel pomirjen nazaj. Ni ga bilo. Ne takrat, ne čez 15 minut. Zbrala sem dovolj poguma, da sem vstala ter se sprehodila preko dnevne. Iskala sem daljinca, a ga nisem nikjer našla, zato sem si pogledala slike, zložene pod televizijskim sprejemnikom. Bile so slike...najbrž njegove mame in...punce? Jah, verjetno. Čeprav mu je bila malce podobna, kot bi bila brat in sestra, je najverjetneje punca. Ah, ja...nimam pojma zakaj me ob misli nato stiska v trebuhu ampak...Več slik ni imel. Bile so štiri. Na eni samo mama in punca...če to sploh je, na dveh vsi skupaj in na eni...nek majhen fantek z snežno belim psom. Hm, je to on? Tedaj sem zagledala daljinec, za fotografijo. »Ah, tukaj si...« Sem zamomljala, ter ga previdno vzela. Vstala sem se iz čepečega položaja in obrnila. Tedja me je skoraj kap. Stal je pred mano, kak meter. Njegove oči so bile rdeče, roko je imel krvavo, v dlani pa koščke stekla. Daljinec je padel iz mojih rok na preprogo. »Bog, kaj si naredil?« Sem preplašeno rekla in se prijela za usta. Harry je žalostno zavzdihnil ter stegnil krvavo roko. »Bi mogoče lahko..vzela koščke stekla...iz moje roke?« Je previdno vprašal in pokimala sem. »P-pojdiva v...kuhinjo.« Sem šepnila, prestopila daljinec ter odšla za njim v kuhinjo. Odprla sem vodo ter vzela krpo. Namočila sem jo pod vodo ter mu rahlo obrisala kri z roke. Strmel je vame, a se zato nisem zmenila. »Če te bo bolelo...povej.« Sem rekla in pokimal je. Previdno sem se dotaknila koščka stekla, in porezalo me je po blazinici prsta. »Au.« Sem siknila ter se obrisala v krpo. Košček sem prijela z obeh strani ter ga potegnila iz njegove roke. Harry se je nakremžil. »AAAU!« Je zakričal, ko je bil košček stekla v celoti zunaj. Iz rane se je ulila kri in pritisnila sem mokro krpo nanjo. Moja blazinica prsta je bila zdaj še dodatno porezana, saj sem grdo prijela košček stekla, ko je Harry-a zabolelo. »Samo še eden je...in dva majhna.« Sem tiho rekla, Harry pa je zavzdihnil. Previdno sem prijela naslednji košček, in Harry se je ugriznil v ustnico ter umaknil pogled. Tokrat sem košček hitreje potegnila iz njegove dlani. Njega ni zabolelo, je pa se mi zato košček izmuznil iz roke, ter me porezal po moji dlani. K sreči je bila ta le manjša, in je bila zato krvna sled manjša. »Si vredu?« Je zaskrbljeno vprašal Harry in pokimala sem. Grizla sem si spodnjo ustnico, ter mu hitro potegnila še dva koščka stekla iz roke, potem pa znova zmočila krpo in jo ovila okoli njegove krvave dlani. Svojo dlan sem podržala pod vodo, da sem sprala ostalo kri. »Mpmf...« Je bilo vse, kar je prišlo iz mene, da nebi zakričala od pekoče bolečina. Prekleto peklo je. »Si vredu?« Je vprašal. »Ja, nekako...« Sem rekla, ter drugi kosem krpe ovila okori svoje dlani. »Oprosti.« »Oh, saj nisi ti kriv. Sama sem pač nerodna.« Sem odvrnila ter se zazrla v svoje roke. Rana je še zmeraj pekla, a bolečina je rahlo pojenjala. »Mislim, za prej...ko sem...« Ni dokončal stavka, ampak je globoko vdihnil in se zazrl predse. »Vredu je.« Sem tiho rekla. Nato sem se spomnila, da sem rekla to tudi prej. »Resno mislim.« Sem še dodala za vsak primer. Harry me je pogledal, in imel je solzne oči. »Te lahko objamem?« Je vprašal. Kaj? »Kaj?« Sem si prebrala misli. »Če...te lahko...mogoče,...objamem?« Je tokrat zajecljal in pokimala sem. V trenutku so bile njegove roke okoli mojih bokov, njegova glava zakopana v moj vrat, jaz pa sem ga objemala okoli vratu. Rahlo me je naslonil na pult zraven hladilnika, in tako sva ostala za kakšnih pet minut, dokler mu ni zazvonil telefon v žepu...
23. februar 2013
Neeeeeeeeext.. prosim še enga danes če lahko.. saj je vikend..
23. februar 2013
next
23. februar 2013
Nika bo nextala, ko pride nazaj ;D
23. februar 2013
Neeext
23. februar 2013
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. februar 2013
Jees
23. februar 2013
NEEEEEEXT!!
23. februar 2013
u122289
u122289
Omg.. A lahko pliiis se en next.. Prosm...
Neext..!! *_*
23. februar 2013
Nika bo kmalu nazaj, trenutno 'usposablja' svoj računalnik :'D
23. februar 2013
u122289
u122289
Yay..!!
;DD
23. februar 2013
u93092
u93092
Neext
23. februar 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
23. februar 2013
u110366
u110366
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtttttt
23. februar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2013
u117381
u117381
Ohmadafaka neeeeext!!!!!
24. februar 2013
Neeeeeeeeeeeext!
P.s. nova bralka
24. februar 2013
neeeeext!!
24. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
24. februar 2013
neeeeeeeeeeeext !!
24. februar 2013
Next!
24. februar 2013
u117381
u117381
Niki so prsti zmrznili in noče iti pisat tak da next še nekaj časa en bo, ker je ona prvakinja v lenuharjenju.()
Hvala za vaše razumevnje.xx
24. februar 2013
Jebaj se juice saj bom šlaa kasnejee
24. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani