u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
neeeext!1
23. februar 2013
evo en next za Juice, da ne bo umrla tuki
-------------------------------------------------------------------
Jenny

Ne morem si sploh predstavljati, kaj vse mora zdaj prenašati. Po licih mi spet spolzi par solz in Niall bž stopi k meni in me objame. ''Tega si ne bom nikoli oprostila! Ampak res nikoli!'' sem zahlipala. ''Shh Jen saj nisi samo ti kriva okej? Vse bo v redu boš videla.'' Še vedno sem bila presenečena kako sladek je v resnici lahko bil. Kako le ne bi bila, če pa je vse to skrival za njegovim grobim obrazom. Kot, da bi imel grozno preteklost in zaradi nje nikomur več ne bi zaupal. ''Ga lahko poskusiš poklicati še enkrat ?'' sem vprašala čez nekaj minut . Prikimal je in s tal pobral telefon, nato pa se usedel nazaj poleg mene in spet poklical Harryjev telefon. Nekaj sekund se ni zgodilo nič nato pa se je Niallu kmalu razjasnil obraz. Podal mi je telefon in jaz sem ga presenečeno pogledala. Nakazal mi je naj ga dam na uho in spregovorim. Ubogala sem ga in telefon naslonila na ušesa. ''Hallo?'' sem zaslišala Sue-in vznemirjen glas. ''OMG Sue? Si to res ti? Sue a si v redu? Prosim oprosti mi tako zelo mi je žal nisem mislila, da se bo to zgodilo!'' sem začela blebetati v telefon. ''Jenny! Oh Jenny ne moreš verjeti kako sem te vesela! Poslušaj Jen nisi ti kriva okej v redu sem!'' ''Ti je kaj naredil!'' sem še vedno kričala v telefon. ''N-ne do zdaj ne! Povedala sem mu resnico Jen in potem… potem je jezno izginil iz stanovanja in me pustil tu zaklenjeno. Telefon pa je pozabil na mizici! In mimogrede zakaj si na NIallovem telefonu? Je on kaj naredil tebi?'' ''Ne Sue v redu sem. Tudi jaz sem Niallu povedala resnico in zdaj se trudiva, da bi se on pogovoril s Harryjem in bi spet bulo vse v redu!'' ''Ah Jen, če ti bo kaj naredil naredi tisti pretepaški trik! Saj veš tistega, ko zlomiš nos in brcneš v mednožje!'' zardela sem. ''Ja Sue bom to naredila, če bo potrebno!'' sem rekla že malo smeje. ''Okej dobro…'' zaslišalo se je tresk vrat. ''Jen to je Harry moram i... AA'' ''Sue? SUE??'' sem prestrašeno zaklicala. ''Kaj bi rada'' sem zaslišala hladen glas, ki je očitno pripadal Harryju. Pogledala sem Nialla. ''Harry je!'' sem mu šepnila in on mi je vzel telefon iz rok. ''Harry?'' je vprašal v telefon. Nisem slišala kaj je odgovoril. ''Harry prosim pogovoriti se morava… Harry?'' pogledal je v telefon. ''Prekinil je!'' je rekel tiho in telefon položil na omarico. Zavzdihnil je in se ulegel na posteljo. ''Niall res m…'' ''Nehaj! Saj nama bo uspelo! Samo nehaj z opravičevanjem ok?'' je jezno rekel in me prebodel s pogledom. Pokimala sem. Premaknila sem se bližje k njemu in on me je presenečeno pogledal. ''Kaj delaš?'' ''Nič zakaj?'' sem vprašala in s prsti šla skozi njegove lase. ''Je to naravna barva?'' sem vprašala on pa me je še vedno presenečeno gledal. ''Ne.'' Je rekel. ''Moja naravna barva je rjava!'' je rekel. ''Zakaj pa se potem barvaš?'' sem presenečeno vprašala. Skomignil je z rameni. ''Taki so mi bolj všeč!'' ''Aha!'' sem rekla in nehala preučevati njegove lase. Roke sem položila na kolena in ga pogledala. Nesramno je buljil vame. ''Kaj?'' sem vprašala. ''Zakaj si to naredila?'' ''Kaj pa?'' sem zmedeno vprašala. ''Pa saj veš! To z mojimi lasmi!'' ''Ajaaa to. Samo zanimivi so se mi zdeli pa še hotela sem se prepričati, če so naravni!'' sem rekla. ''Ja plastični verjetno niso!'' je rekel jaz pa sem se zasmejala. ''Nikoli ne veš!'' sem rekla on pa me je jezno pogledal. Pokazala sem mu jezik in nato sem se še sama ulegla poleg njega.
23. februar 2013
Neeeeext
23. februar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
Sue*

»Kako si sploh drzneš oglasiti?« Je hladnokrvno siknil in telefon je zletel preko sobe. »Jaz...« »Kako si drzneš?!« Zakričal je in umaknila sem se k steni. »K-klical je i-in...mislila s-sem...da-a je k-kaj v z-zvez-zi z -J-j-enny...« Sem zajecljal. Tresla sem se. Bala sem se ga. Vse obrazne mišice je imel napete in bil je izredno razjarjen. Členke na roki je imel oguljene, verjetno je kar velikokrat udaril bo steno. »Aja?« Je besno rekel ter se mi približal. Bil je pol metra od mene, in prepričana sem bila, da me bo udaril. Obraz sme zakopala v roke, ter čakala, da bo me zabolelo... a se ni nič zgodilo. Nenadoma je prijel moje roke in jih zagrel v svojih. Še vedno me je hladno gledal, a obraza ni imel več tako napetega. V mojih očeh so bile še vidno nabrane solze in drgetala sem. »Sue...« Je šepnil, in ob hladu njegov besed sem trznila. »Se me bojiš?« Je vprašal in pogoltnila sem slino. Če bom rekla 'ne', se bom močno zlagala. Ampak tudi 'ja', nisem hotela spraviti iz sebe, da nebi tega uporabil proti meni. Ostala sem tiho, in samo previdno sem se tiščala v steno, v upanju, da se bo ta podrla in me spustila na prostost. »Sue?« Je še enkrat vprašal ter me prijel za zapestja. Levo me je močno zabolelo in zajavkala sem ter roko potegnila k sebi. Harry jo je znova prijel, tokrat bolj nežno ter jo pogledal. Ko je zagledal modrice, je osupnil. »S...sem to naredil jaz?« Je tiho vprašal, ter se ugriznil v ustnico. Z solzami v očeh sem pokimala in zadrževala sem se, da ne bi planila v jok. Umaknila sem roke, Harry pa je svoji dve položil na vsako stran glave. Svoj pogled je usmeril v tla, in globoko vdihnil. Najini čeli sta se skoraj stikali, bil je le nekaj pičlih centimetrov oddaljen od mene. Po licu mi je spolzela solza, ob misli, da se bo spet razjezil ni naredil kaj hujšega. »Ne joči.« Je tiho rekel, ter mi z eno roko brisal solze. Umiril se je, a še vedno me je bilo strah. Pogoltnila sem cmok v grlu, on pa me je pogledal. Je bil na robu joka? »N...nisem hotel biti...« Je začel svojo poved, a so se mu besede zlomile. Ni je mogel dokončati. »...tako..t-tako ...« Globoko je dihal, sploh ni našel prave besede. Malce sem se umirila. »...g..groz-zen.« Je zajecljal in me pogledal. Obrisala sem si solzne oči in se ugriznila v jezik, saj sem raje ostala tiho. Nisem ga hotela še enkrat razjeziti. »Prosim, re-reci ... kaj...« Je zamomljal in znova globoko vdihnil. Nisem ga razumela. Kaj je bilo narobe? »Se me bojiš?« Je še enkrat vprašal. Tokrat nisem imela izbire, da bi bila tiho, zato sem rahlo pokimala. Harry je znova pogledal v tla in zavzdihnil. Je bil jezen? »Ni-nisem hotel...« »Je že vredu.« Sem tiho odvrnila ter se poskušala vsaj malo nasmehniti, ko me je pogledal, a ni šlo. »Ni vredu...ni vredu!« Spet je pobesnel, se odmaknil. Jezno je šel skozi dnevno, pri tem brcnil v zofo in izginil na hodniku. Globoko sem vdihnila, spet sem bila na robu z hlipanjem in jokanjem. Počasi sem spolzela po steni dol ter se tam sesedla. Glavo sem zakopala v roke, ter se naslonila na svoja kolena. Zakaj? Zakaj sem mu povedala...
23. februar 2013
u93092
u93092
Neext
23. februar 2013
neeeeeeeeeeext !!
23. februar 2013
u106935
u106935
Omg NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTITA MIII!!
23. februar 2013
Neeeext
23. februar 2013
u116976
u116976
neeeeext
23. februar 2013
u117381
u117381
1. Hvala za posvecen next:**
3. OMG ubijata me.
3. OMG
4. Tukaj na playstationu se moj tale clovecek trepeta... Eh zdej je umrl.
5. Em... Cakaj malo... Harry je sel k Niallu pomoje... Ali p v kopalnico spet kaj razbit...
6. Ljubiiiim<33
7. Neeex!!!*-*
23. februar 2013
Hahahhahahhhahahha juice lool
23. februar 2013
neeext!!!!! < 33333333
23. februar 2013
Lol no. Juice, Nina, se je 'bolj ali manj' pritožila ( ni se lih pritožila, ampak ...!) da bo umrla ob tej zgodbici. In me2 ravno nočeva, da kdo tukaj umre, ker se nebi radi znašli na kakem sodišču zaradi umora, ali vsaj poskusa umora. Ja, zgodbica je bila še 'mlada' ampak...morava jo končati. Ne smeva tvegati smrtnih žrtev. Žal nama je :c
23. februar 2013
u117381
u117381
SAJ LAHKO SPIJEM ASPIRIN PA BO BOLJSE
23. februar 2013
JA juice ti ga kar spi ker sva se z lily samo hecali itak da bova še vedno pisali V primeru nezaželenih učinkov se pa posvetujte z zdravnikom ali pa farmacevtom
23. februar 2013
u65741
u65741
next
23. februar 2013
neext!!!!!!!!!!
~zelo dobra zgodbica! *-*
~hitroo hočem vedet kaj bo *-*
23. februar 2013
neext!!
+Nova bralka
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u117410
u117410
Next
23. februar 2013
u122289
u122289
omg..! neext..!!
23. februar 2013
u110366
u110366
OMG TOLE JE FUCKING PERFECT!!!! *______*
PROOOSIM HITR NEXT ZAME PLIIIS CENE BOM UMRLA! (usaj pridte na pogreb)
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Btw bi kera brala? Sorry k smetim...
http://www.igre123.com/forum/tema/$omething-new-1d/48056/11
23. februar 2013
u58662
u58662
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! Love this story! <33333
23. februar 2013
u113054
u113054
http://www.igre123.com/forum/tema/ove-betrayec-u-(o-e-c-rect-o-fa-f-ct-o-)/51042/1
נα נαƨ тυɔı ƨσνяαžıм σɢʟαšεναпנε αмαρκ κακσ пαנ ɔяυɢαčε ρσνεм ɔα zɢσɔвıcα σвƨтαנα ): тκσ ɔα υραм, ɔα пεвσš נεzпα... ρяσσσƨıм ρяεвεяıтε пσνα נε ıп мσɢσčε вσ мαʟcε ɔяυɢαčпα σɔ ɔяυɢıн. υραм, ɔα ναм вσ νšεč :''ɔ
NeeexxxT!!
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u113054
u113054
Zakaj sem jas komaj zdaj opazla kak fucking perfect je ta zgodbica? Zakaj vedno jaas sploh nisem vedla da obstaja ta zgodbica hahaha najboljša je<33
NeeeexxxT!!
23. februar 2013
Omg next takoj !! + nova bralka
23. februar 2013
Jenny
''Lačen sem!'' je rekel Niall čez nekaj sekund. ''Jaz tudi!'' sem rekla in oba sva zletela pa stopnicah. ''Mami kdaj bo kosilo?'' ''Čez pet minut Vidva se kar vsedita. Ti Jen pa mi povej, kaj je bilo tisto kričanje?''Pa smo v dreku. Globoko v svinjskem dreku. ''Ah nič samo neko dramo sva vadila, da bi videla kateri je boljši igralec!'' sem zaslišala Niallov glas. Od kje temu človeku ideje. ''Ahaa!'' je rekla mama in naju porinila na stola, da sva se usedla. ''Torej kako dolgo že hodita?'' je vprašala mama med tem, ko je nekaj mešala. Usta so se mi odprla. ''MAMI NE HODIVA!'' ''Oh seveda ljubica, saj arzumem, da ti je nerodno ampak pred mano ti res ni treba skrivati!'' ''Ne gospa Alicia midva z Jen res ne hodiva. Sva samo dobra prijatelja!'' je rekel Niall. ''Niall lahko sem zelo zlobna tašča veš, in če se mi boš še naprej lagal ne boš dobil nič za jesti pa še s čevljem te bom po glavi. Zdaj pa hočem videti poljub!'' ''MAMI NE HODIVA! RESNO!'' Zavila je z očmi. ''Ahhh mladina! Ne bosta jedla dokler ne vidim poljuba!'' je trmasto rekla in na mizo postavila tri krožnike ampak samo na njenem je bila juha. ''Vešča stara!'' sem zamrmrala. ''Kaj si rekla?'' ''da greva midva z Niallom jest v restavracijo, jker nama bodo vsaj verjeli, da nisva par.'' Sem rekla in pograbila Nialla za roko. ''Nimam avta!'' ''Obstajajo taksiji!'' sem rekla. ''Počakajta no! Saj lahko jesta!'' je zavpila mama in jaz sem se zmagoslavno usedla. Najina krožnika sta se zdaj napolnila z juho. ''Dobertek!'' je rekla mama namrščeno midva z Niallom pa sva hitro pograbila žlice, ter začela jesti.

Ko je zmanjkalo hrane sva se z Niallom odpravila ven na sprehod. ''Kaj misliš, da se bo zgodilo zdaj?'' sem vprašala. ''Ne vem!'' je rekel in jaz sem začela razmišljati o njegovem naglasu. Zakaj ne morem ugotoviti kakšen je? ''Zakaj me tako gledaš?'' je vprašal jaz pa sem ugotovila, da buljim v njega. Nasmehnila sem se in pogledala naprej. ''Kakšen naglas je to!'' sem zašepetala. ''Kaj?'' se je zasmejal. ''KAKŠEN NAGLAS IMAŠ TI BEDAK!'' sem se zarežala. ''Rekla si mi bedak! Rekla si mi bedak! Oooo za to ti bo pa žal!'' je rekel in me prijel pod nogami ter vrgel čez ramo. ''AAA Niall ti budala spusti me!!'' sem zavpila on pa je stekel do bližnjega parka in me vrgel v fontano. ''HEEEEEEY!'' sem zakričala in se komaj spravila ven, ker mi je voda špricala naravnost v oči. Ko sem končno prilezla ven se je Niall valjal po travi ood smeha. ''Ti bedak!'' sem rekla in se sprehodila mimo njega. Prijel me je za nogo in po tleh sem padla v vsej svoji veličini ter si verjetno čisto obdrgnila roko. ''AAA BEDAK! Zdaj se moram pa še enkrat vreči v vodo, da me bo roka nehala pečt!'' sem se zarežala on pa se je še vedno smejal. ''Neumne si kot kakšen irec!'' sem rekla. ''Saj sem irec ti buča!'' ''No potem si pa še extra neumen!'' sem se zarežala on pa me je začel žgečkati. ''AAAAAAA Niall nehaj nehaj NEHAAAJ!'' sem začela kričati in jokati zaradi smeha. ''AAAAAAAAAAA!'' sem vpila mimo naju pa je prišel nek človek. ''Hey ti lahko bi jo nehal spolno nadlegovati!'' je rekel cel zamorjen. Čudno sva ga pogledala nato pa sva oba padla v krohot. Užaljeno je odšel stran jaz pa sem hitro vstala in stekla k fontani kamor sem začela namakat roko. ''Greva domov gospodična Horan, da ti razkuživa to rano!'' je rekel Niall poleg mene. ''kje si jo videl?'' sem presenečeno vprašala. ''Koga?'' ''Gospodično Hrošč!'' sem rekla. ''Rekel sem Horan!'' je rekel. ''Wtf kaki Horan'' sem vprašala on pa se je zarežal in udaril v glavo. ''To je moj priimek ti budala!'' ''Pa e si rekel GOSPODIČNA Horan! Kaj si ženska?'' sem vprašala on pa se je spet zarežal. ''S tem sem misli tebe!'' ''Oh ampak veš jaz se pišem Black!'' ''Za zdaj!'' je rekel in me prijel za drugo roko. ''Pridi zdaj!''
23. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani