neeeeeeeeeeeext
22. februar 2013
neeeeeext!!!
men je všeč vajin stil pisanja...
22. februar 2013
next
22. februar 2013
Evooo moj nextt. Sej bi ga prej napisala ampak sem zaspala in se pozno zbudila in pol še ne vem kak dolgo ko ena budala okol hodila ker rabim tri ure da se zbudim. Ampak vseeno. Hvala vsem za komente. Tale je za •Oɴє♥Dιrecтιoɴ• ker me je tak lepo raznežila
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jenny

Stvar je v tem, da nisem bila živčna, ker imam načrt. In ta načrt je tako dober , da bo 100% uspel. In potem si naj še kdo upa zafrkavati s Sue in Jenny! Sue se mi je prav smilila, ker je bila tako prestrašena ampak ne bom ji še povedala. Bom to pustila za zvečer! In potem bova vse izpopolnili in TADAM ZMAGALI SVA! Mogoče bi že danes kaj naredila. Mogoče… Bom videla. Kakorkoli, ko sta fanta prispela sem skočila v avto in poleg mene se je usedel Niall. Prižgal je avto in zapeljal pred Harryjem. Obrnila sem se nazaj pa nisem nič videla skozi neumna okna. ''Kam gremo?' sem vprašala in glavo obrnila k Niallu, ki je bil zatopljen z gledanjem na cesto. Pogledal me je in se nasmehnil. ''Boš videla!'' Zavila sem z očmi. ''Razen, če prej ne oslepim!'' sem rekla. ''Zaradi česa? Moje lepote?'' je vprašal in se zarežal jaz pa sem se udarila v čelo. ''Ne hvala tako lep pa spet nisi.'' ''Torej sem lep!'' ''Kdaj sem pa to rekla?'' sem vprašala začudeno. ''Pred parimi sekundami!'' Zasmejal se je in mi nekaj oči zrl v moje oči. Mislim, da me je ohromil s svojimi očmi. Tako so lepe modre barve… Spet je pogledal na cesto in tudi jaz sem obrnila glavo stran od njega. Nekaj sekund je vladala tišina. ''Torej kako se s Harryjem poznata?'' ''Zakaj si tako radovedna?'' je vprašal začudeno. Skomignila sem z rameni. ''Ne vem vprašaj mamo!'' sem rekla zdolgočaseno. ''Kje imaš pa očeta?'' je kar iznenada vprašal. Oči so me zaskelele in pogledala sem v svoje noge. ''On… On je… on je odšel!'' sem izdavila in globoko vdihnila nato pa ga pogledala. Zrl je vame . Šele tedaj sem ugotovila, da stojiva. Presenečeno sem pogledala na cesto in opazila rdečo luč na semaforju, ki se je čez nekaj sekund spremenila v zeleno. ''Žal mi je!'' je šepnil in speljal. ''Ja zagotovo ti je!'' sem si rekla sama pri sebi ter zavila z očmi. Zadnji preostanek vožnje je potekal v tišini. Ves čas sem se zadrževala, da ne bi spet izbruhnila zaradi očeta. Mislim, da me nič v življenju ni prizadelo tako močno kot njegov odhod pri mojih 12 letih. Nekaj dni sem samo jokala v sobi in sploh nisem hotela v šolo. In še zdaj mi včasih po licih steče kakšna solza ampak vsekakor ne smem dopustiti, da se to zgodi pred Niallom! Mimo mene so švigale luči kot v hitrem posnetku. Je moral res peljati tako hitro? Nočem, iti v zapor! No medtem, ko je Niall divjal po cesti ko kaka opica za banano sem razmišljala o mojem načrtu. Kako naj to izpeljem? Morala bi izvedeti čim več o njiju. Ali pa tudi ne lahko bi s Sue kaj… OMG dobila sem fenomenalno idejo. Samo Sue se mora še strinjati z njo! Ampak ne moreva je izpeljati še danes. Mogoče jutri, če nama bosta spet težila! ''Hey prispela sva!'' sem zaslišala nežen Niallov glas. Pa kaj on zna biti nežen in prijazen ali kaj? Presenečeno sem pogledala okoli in ugotovila, da stojiva, no v resnici sediva v avtu, ki je bil parkiran na parkirišču pred neko restavracijo. Čez nekaj sekund sta se zraven parkirala še Harry in Sue. Odprla sem vrata in stopila ven zraven mene pa se je kmalu pojavil še Niall. ''Sem ti mimogrede že povedal, da iz gledaš čudovito?'' mi je šepnil na uho in jaz sem rahlo zardela. ''Hvala!'' sem rekla in nato sta se končno do naju primajala Harry in Sue, ki jo je on držal za roko. Okej, če Niall to naredi meni ga razmesarim! Nekaj sekund smo tam stali, ko neki loleki dokler se ni oglasila Sue. ''Gremo ali bomo tu zastareli?'' je vprašala in Harry jo je hitro začel vleči prodi vhodu. Začutila sem kako so se moji prsti prepletli z drugimi. Okej verjetno mi ga ne bi uspelo razmesariti ampak še vseeno ga hočem ubiti. Hotela sem izmakniti roko pa me je tako močno držal, da mi ni uspelo. ''Pridi!'' je rekel in stopila sva za Harryjem in Sue. Ko smo vstopili v restavracijo me je zajela toplota. Kaj tukaj vsak dan v letu kurijo, da je tako vroče? Po stenah je viselo veliko slik stene pa so kar sijale zaradi oranžne barve. Fanta sta naju zvlekla v neko luknjo, čist zadaj, kjer je bila miza odmaknjena tisoč kilometrov od ostalih. Hitro sem se usedla v kot, Sue pa poleg mene in oddahnila sem si, ker mi ne bo treba sedeti zraven Nialla. Usedla sta se nasproti naju in si nekaj momljala med sabo. To že ne diši dobro. No smrdi pa tudi ne ker sploh ne oddaja vonja ampak še vseeno je sumljivo. S Sue sva se spogledali in pogumno sem se ji nasmehnila. Vrnila mi je nasmeh in stisnili sva si roki. Fanta sta naju pogledala. ''kaj bosta pili?'' je vprašal Harry. ''Limonado!'' sva rekli v en glas in oba sta se neumno nasmehnila. Zavila sem z očmi. Zaradi njiju bom znorela ok? Natakar, ki je bil prekleto seksi je pritekel k nam in mislim, da sem ga začela požirat z očmi, ker je Niall začel grdo gledati. Naročili smo pijače in nato je natakar izgini. Pogledala sem za njim in Sue se je zarežala. ''Jen zmenek imaš!'' ''Hmm?'' sem omoteno vprašala Sue pa se je spet zarežala. ''Moram dobiti njegovo cifro!'' sem ji nakazala z usti ona pa si je hitro pokrila usta, da ne bi vse popljuvala s slino zaradi smeha. ''Hey kaj ko bi naju razsvetlili in nama povedali, zakaj se smejita?'' je rekel Niall. ''hmm nisem sonce tako da žal ne morem, ker ne svetim!'' sem rekla in se spet naslonila na stol. Natakar se je spet vrnil in na mizo postavil pijačo. Nisem si mogla pomagat, da ga ne bi vsaj malo pogledala. Ravno takrat je tudi on pogledal mene in se mi nasmehnil. Vrnila sem mu nasmeh nato pa se obrnila k Niallu, ki je umiral od lubosumlja. Jezno me je pogledal jaz pa sem naredila tisti presenečen face, kot, da ne bi bila nič kriva! ''Kaj boste jedli?'' je vprašal. ''Jaz bom solatni krožnik!'' sem rekla preden bi ostali sploh lahko odprli usta. ''kaj hujšaš!'' je vprašal Niall. ''Ne zakaj? Bi morala? OMG SI MI RAVNOKAR REKEL, DA SEM DEBELA?'' zasmejal se je. ''Nisem rekel tega samo vprašal sem, če hujšaš!'' je rekel jaz pa sem si oddahnila. ''Bolje zate, ker drugače bi bilo to kar precej nesramno!'' sem rekla. ''No kakorkoli, če bi hujšala bi bila neumna, ker sploh ne vem kam bi hujšala, ker si tako suha!'' ''Hvala!'' sem ponosno rekla nato pa iz torbice potegnila telefon. ''kaj boš pa zdaj?'' je vprašal Niall. ''Igrala igrice. To počnem kadar mi je dolgčas!'' sem rekla telefon pa je kar naenkrat izginil iz rok. ''Hey!'' sem rekla Niallu. ''Dobiš ga na koncu!'' je rekel jaz pa sem zavila z očmi. ''asshole!''
*later*
''Adijo Jen!'' je rekel Niall, ko se je ustavil pred hišo. Stegnila sem roko. Nasmehnil se je. ''Prej hočem poljub!'' ''Jaz pa hočem telefon!'' ''poljubček na lica!'' ''Telefon!'' ''Poljubček!'' ''telefon!'' ''Poljubček!'' ''Oh damn you!'' sem rekla in ga na hitro poljubila na lice nato pa mi je on v roko postavil telefon. ''Adijoo!'' sem rekla in se nasmehnila. Vrnil mi je nasmeh jaz pa sem že izginila v hišo kjer je že bila Sue. ''Pridi z mano!'' sem ji rekla ter jo zvlekla v sobo. ''Kaj boš pa zdaj!'' je rekla jaz pa sem ji namignila na posteljo. Usedla se je nanjo. ''Poglej! Imam načrt kako bi se ju lahko rešili!'' sem rekla ona pa me je čudno pogledala. ''Izpljuni!'' je rekla. ''Skregali ju bova! In potem ne bosta več prijatelja in potem bosta tudi naju pustila pri miru!'' sem rekla. Nekaj časa je buljila vame. ''Kaj?Kako??'' je na koncu vprašala. Nasmehnila sem se. ''Tudi to sem že premislila. Poglej vem, da ti ne bo všeč ampak stvar je taka. Ti boš poljubila Nialla in jaz bom Harryja privlekla gor, da bo to videl. In nato se bosta skregala in midve sva rešeni.!'' ''KAAAJ? Ne bom poljubila Nialla!'' je rekla. ''bi bila rada prosta ali ne?'' sem ji izzivalno rekla.
22. februar 2013
next
22. februar 2013
Omg Next !
Hvala za posvečen del in komaj čakam na naslednjega (: !
22. februar 2013
u122289
u122289
Hahahaa.l.!! Neeext..
22. februar 2013
u117381
u117381
Neeext!!!
OMG zdej bo Sue poljubila Nialla in se zaljubil v njega, Jen pa v Harryja in potem bo romantocno, potem bodo sledile scene v postelji, pot se bodo pa porocili on jaz bom druzica.
A sm saj malo blizu?
22. februar 2013
juice ka maš ti tok idej? hahahahaha in ne bom povedala če si blizu ali ne
22. februar 2013
Sue*

»Tarararara...če ga moram poljubiti, potem ne.« Sem dejala, in nase 'nadela' svoj mrk obraz. »Daj no! Saj ga boš samo *cmoknila*, in potem sva rešeni!« Je veselo rekla in zavzdihnila sem. »no prav.« Sem rekla. Torej, ločili bova najboljša prijatelja. Hm, dobra ideja, če bo uspela. Ne vem, zdita se tako nerazdružljiva. In nekaj imata za bregom, se mi zdi. Harry se cel večer ni pogovarjal z mano. No, saj se niti nisem hotela. In potem, me k sreči ni niti ustavil, ko sem brez slovesa odšla v hišo z Jen. Nič, samo opazoval je. Bil na preži...

*Next Day*

»Hej, poskusi Listerine Sue. Baje da ti ohranja zobe bolj bele.« Je vzkliknila Jen in mi vrgla flaško modre tekočine. Hm, prav. Odvila sem zamašek ter vanj nalila do vrha modre tekočine, nato pa si jo zlila v usta. O fak, kako peče. »Ampak ne požiraj in nalij si zelo...« Je začela Jen, a ko je videla da imam polna usta te modre tekočine, in bom vsak čas razpočila ker je tako peklo, je dodala samo eno besedo. »...malo.« Izpljunila sem vsebino v umivalnik ter si usta sprala z vodo. »Glupa ženska, zakaj mi tega nisi povedala prej?« »Ti bom dala jaz glupo! Ti si glupa, ker ne prebereš navodil najprej.« »Ugh, lahko bi me vsaj posvarila.« »Saj sem te, ampak je bilo malce prepozno..-« Je dejala Jen in nasmehnila sem se. Pravi kuri sva, če se lahko tako izrazim.
»Upam, da ta tepca čimprej prideta, da to čimprej izpeljeva.« Sem zamomljala in skoraj bi si začela gristi nohte. »Tudi ja-« Prekinil jo je pozdrav od-spodaj. »Živjo gospa Alicia.« Sta v en glas pozdravila fanta. Uf, zdaj gre zares. »Prav, za trenutek bom se skrila v tvojo sobo, potem zadržala Harry-a, in ti *cmok* pa prideva prav?« Je dejala Jen in živčno sem pokimala. Skinila se je iz sobe ter rahlo priprla vrata. »Punci! Oh, punci pridi dol! Hej, kar podita gor, mislim, da ne slišita. V Jen-ini sobi sta.« Se je zaslišal glas Alicia. O Bog, o Bog, o Bog. BOOOOG! Sploh ne vem česa me je strah! Tega, da bova z Jen imeli končno mir? Oh, sem grozna, sploh ne vem...»Hej hooj.« Se je zaslišal glas Niall-a in kar vrglo me je po konci. »Oh, hej.« Sem pozdravila. »Kje pa je Jen?« Je vprašal, in ugotovila sem, da Harry-a ni za njim. Zdaj gre za res. »Ni je. R...rekla sem ji, da...mislim, ona je rekla, da ima opravek!« Sem rekla in pogoltnila slino. »In kakšen opravek naj bi bil to?« Je vprašal Niall, z nasmeškom. Ni se mu sanjalo, kaj bom naredila v naslednjem koraku. »To zagotovo ne.« Sem hitro rekla ter se sklonila. Poljubila sem ga. Nič kaj čarobno, a pravi trenutek. Vrata so se odprla, tam sta bila Harry in Jen, in jaz sem se v naglici odmaknila. »Kaj za...!« Je bilo vse kar je spravil iz sebe Harry, Niall pa je še vedno šokirano strmel vame. »Nisem...!« »O seveda si!« Je skoraj zakričal Harry in z dolgimi koraki stopil do Niall-a. Bil je večji. A kdo je močnejši nisem imela pojma. Nič nista rekla, samo zrla sta drug v drugega. Nista se trudila pojasnjevati, nasploh govoriti. Bila sta čisto tiho, slišalo se je le globoko dihanje. Zelo globoko. »Pridi Sue. GREVA.« Je nenadoma dejal Harry in odmaknil pogled od Niall-a. »Kaj? Ampak saj -« »G.R.E.V.A. Sem rekel. Jasno?« »Jaz ne gre nikamo-« »O pa greš!« Že drugič me je prekinil, a tokrat ni z ničemer odlašal. Preprosto zgrabil me je, me dobesedno vrgel čez svojo ramo in zakorakal iz sobe. »Sue!« Zaslišali so se obupani klici Jen, a Harry se ni zmenil zanje. Tudi mimo kuhinje je šel, kot da Alicia ni bila tam. »Hej, Harry in Sue, kam pa gre-« »Zabavat se greva.« Jo je prekinil Harry in potolkla sem ga po hrbtu. »Spusti me!« Ni odgovoril, ampak me samo grobo vrgel v avto. Tudi sam je splezal noter ter naju zaklenil. »Hej, ne moreš me kar tako..ugrabiti!« Sem rekla in z pestmi potolkla po okni. Zapestje me je zaskelelo.
Sploh nisem oblečena. Na sebi imam spalno srajco ter spodnje perilo. Harry je od nekod potegnil odejo, ter jo vrgel name. »Če bo te zeblo.« Je siknil, in izgledal je razjarjeno. No, saj tudi je bil. Ni sem si upala niti piskniti, samo tiho sem se zavila v odejo. V očeh so se mi nabirale solze, ob misli, da Jen nikoli več nebom videla.
Zaspala sem, a me je kmalu hitro zbudilo odklepanje vrat. Harry jih je odprl, me z odejo vret pograbil in odnesel v nek blok. »Hej, spusti me!« Sem nemočno zakričala. Harry je ostal tiho. Odklenil je neko stanovanje in že v naslednjem trenutku sem stala na tleh, zaklenjena z njim. »K-kje sva...?« Sem previdno vprašala, še vedno zavita v odejo. »Moje stanovanje. In tukaj bova tudi ostala.« Je hladnokrvno rekel, in izginil v neznano kam. Hodnik je bil temen, a bilo je dovolj toplo, da sem spustila odejo. Naredila sem nekaj korak, ter pogledala v prostor, ki se je razprostiral na desni. Dnevna soba. Vse je bilo lepo urejeno, brez kakršne koli zmote. Pult je ločeval dnevno in kuhinjo. Kuhinja je bila svetla, in vodila je v malce temnejšo jedilnico. Odšla sem dalje. Dvoje vrat. Ena so bila na pol odprta, in vodila so v ..pralnica, mogoče?. Drugih si nisem upala odpreti, zato sem samo stopicljala dalje. Zadnja vrata, so bila na levi, in soba je bila prav temna. Spalnica, sem pomislila. Pokukala sem noter. Jup, spalnica. Postelja je bila velika in na levi se je razprostiral mogočen pogled na London. Takrat sem zaslišala vodo izza vrat, ki so bila v spalnici. Izpod njih je uhajal medla svetloba, in sklepala sem, da je kopalnica. V kateri je pravkar Harry in nekaj je pravkar razbil. Ob poku sem se zdrznila, kot bi se zbudila iz transa, in hitro odkorakala do precej svetlejše dnevne sobe, ki ni dajala vtisa strahu. Usedla sem se na usnjeno sedežno ter se zvila v majhno kepico. Strah me je bilo. Kaj se po zgodilo potem? ...
22. februar 2013
OMG !
Kaj lahko še en next danes ?
Next <33
22. februar 2013
To bo se pa Nika odločla ;D
22. februar 2013
u122289
u122289
omg..!! neext..!! obožujm vajino zgodboo..!!
p.s. a mal posnemata Dark..? (:
22. februar 2013
rαммѕтeιɴ.∞ jp čistooo malooo
22. februar 2013
u122289
u122289
hahaha.. sei je hudoo.. pa hitr neext..! res fhool dobr pišetaa..!!
pa itak dark ubija..!! ;D
22. februar 2013
pišeeem
22. februar 2013
u122289
u122289
yay..!! hwalaaa..!! ;DD
22. februar 2013
Jenny

''Am Harry!'' sem rekla, ko je Niall že izgnil v sobo in me ni videl. Harry pa se je ustavil. ''Ja?'' ''Hm no… mah nič pozabi!'' sem rekla in se odpravila v sobo. O bog deluj deluj deluj! Odprla sem vrata in notri zagledala prizor na katerega sem upala. Poljubljala sta se. Videla sem kako je Harry prebledel. In potem se je zgodilo nekaj kar nisem pričakovala. Najprej sem mislila, da se bo pretepel z Niallom potem pa je samo vzel Sue. OMG kaj če je ne vidim več. ''SUE!'' sem zakričala za njima pa je Harry z njo že iz hiše. V naslednjem trenutku je tudi avto speljal. Kar tam sredi hodnika sem si pokrila obraz in padla po tleh. Vse je moja krivda. VSE! Jaz sem se spomnila tega! JAZ! Zakaj zakaj zakaj? Začela sem jokati iz sobe pa so se zaslišali koraki. ''Jen?'' ničesar nisem mogla reči samo naprej sem hlipala. Kar naenkrat sem se dvignila iz tal in pristala v njegovem naročju. Nisem vedela kam se je napotil potem, dokler se nisem znašla na svoji postelji. ''Jen žal mi…'' je začel z opravičevanjem jaz pa sem se zakopala v blazino in začela dobesedno ihteti. ''Moja krivda je! Jaz sem kriva. MOGOČE SEM IZGUBILA NAJBOLJŠO PRIJATELJICO ZA VEDNO. In to zaradi MOJE BEDNE IDEJ!'' sem začela vpiti v blazino. Njegove roke so v trenutku izginile z mojega hrbta. ''Kaj?'' slišala sem ga vstati. Usedla sem in še vedno na vso moč jokala. ''Oprosti Niall!'' obrisala sem si potok solz. ''Jaz sem kriva. Jaz sem se spomnila vsega, ker sem mislila, da naju s Sue potem vidva ne bi več nadlegovala!'' Njegov obraz je postajal vedno bolj jezen. '' S SUE STA ME HOTELI SKREGATI Z MOJIM NAJBOLJŠIM PRIJATELJEM?!'' ''Oprosti samo… BILA SVA PRSTRAŠENI!'' sem zavpila. ''Veš kaj! Mogoče je pa še prav kar se je zgodilo. Če sem jaz izgubil najboljšega prijatelja boš pa še ti svojo najboljšo prijateljico.'' Vstal je. ''Niall kam greš?'' sem zavpila za njim. '' ''Adijo Jenny!'' je rekel hladno. ''Ne ne ne ne Niall prosiiim!'' sem začela vpiti. Bil je že pri vratih. ''Niall prosiiim nee! Ne pusti meee!'' sem zavpila. Obrnil se je. ''Kako si lahko to storila?'' je vprašal prizadeto. ''Zaradi tebe sem izgubil edino osebo, ki me je v življenju podpirala!'' ''Žal mi je Niall res mi je! Jaz, jaz… poskušala ti bom pomagati, da ga dobiš nazaj!'' sem rekla. ''Ne bo ti uspelo!'' njegov glas je spet postal hladen. ''zavozila si vse moje življenje.'' ''Prosim Niall! Potrudila se bom samo prosim ne odidi!'' ''Adijo!'' ''Neeee!'' sem zavpila, ko je izginil izpred vrat. ''Niall!'' sem zavpila nato pa glavo spet zakopala v blazino in začela neutolažljivo jokati. Odšel je. Izgubila sem Sue Niall pa me je pustil. Ostala sem sama. Zaslišal se je udarec in hitri koraki proti moji sobi. In zdaj se bom mogla še soočiti z mamo. Kaj naj ji rečem? Da sem vse zavozila? Da sem navadna kurba? Prtekla je k moji sobi in nato sem ugotovila, da je to v resnici Niall. Posedel me je v njegovo naročje in me objel. Močno sem ga zgrabila in začela hlipati v njegovo majico. ''Oprosti oprosti oprosti…'' sem začela momljati on pa me je začel miriti, češ, da bo vse v redu.
Sedela sem na postelji in gledala v Nialla, ki je s telefonom na ušesu hodil sem in tja po sobi. Potem, ko sem se po dolgem času le umirila se je odločil, da bo šel klicat Harryja ampak se mu do zdaj še ni oglasil. ''DAJ NO HARRY OGLASI SE!'' je zavpil po nekaj sekundah pa je telefon jezno vrgel ob tla. K sreči se ni razbil. ''Ne bo mi uspelo. Ne bo se mi oglasil razen če mu Sue ne bo povedala vsega!'' je rekel jaz pa sem začela sama pri sebi moliti, da mu je že vse razlagala.
23. februar 2013
u122289
u122289
omg..!! neext..!!!takooooj..!! *_*
23. februar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
23. februar 2013
Neeeext
23. februar 2013
u117381
u117381
OMFGneeeext!!*--*
New favoirite storeeh:*** omfg jebita se jaz biti obsedena.. AKOHXHEFH

Khm... Mislim da sta Sue in Harry delala nekaj kar ni za v javnost... Ali pa *i hope* sta se pogovorila ker imam obcutek da se bo Sue hitreje zmehcala ker je Harry... Bolj strasen x'D
Jen ni zavozila Niallovega lajfa, Niall je zavozil njenega..;D
N E X T!*,*
23. februar 2013
Juice ti maš take vsekane ... x''D
23. februar 2013
Sue*

Kaj če me resno misli zavedno pustiti tukaj? Kaj če me ubije? O Bog, jokala bom. »Boš vročo čokolado?« Je nenadoma vprašal tik za mano, in ustrašila sem se tako močno, da sem skoraj pozabila kje sem, in kdo sem. »Ehm...ne, hvala...« Sem tiho odvrnila. »Te zebe?« Je znova vprašal in odkimala sem. »Mogoče malo...« Sem še dodala ter si s toplo sapo ogrela roke. Harry je znova nekam izginil in se nato nazaj vrnil z neko majico v roki. »To lahko oblečeš.« Je siknil skozi zobe in v zadnjem trenutku sem ujela majico, preden bi z njo pobrisala tla. Pogoltnila sem cmok, ter pokimala. »Kopalnica je v spalnici...« Je še zamomljal in znova sem pokimala. Tam sem se hitro preoblekla in pogledala v ogledalo. »Prekleto, prevelika je.« Sem rekla, a mi je bila še kar všeč. Ni me zeblo tako kot prej.
»Harry?« Sem tiho vprašala, ko sem pokukala v kuhinjo. Harry me je pogledal, in mi z očmi povedal, da naj čim prej 'zinem'. »Ne boš jezen...če ti nekaj povem?« Sem vprašala. Oh, to ni bilo dobro. Je sploh še lahko bolj jezen kot je?. Harry je le skomignil z rameni, se naslonil na pult zraven hladilnika ter prekrižal roke na prsih. »Uh, veš tisto...z Niall-om...« »Ne omenjaj mi ga raje.« »Moram ti ga!« Sem vzkliknila, in Harry me je grdo pogledal, in zato sem takoj utihnila. »Jen...je dobila idejo. Včeraj, zvečer. Idejo, kako bi naju vidva pustila na miru. Da bi...oh, Bog, zakaj sem privolila. Ideja je bila, da bi jaz poljubila Niall-a, in bi bila vidva razjarjena in bi se skregala in bi...bi...naju pustila pri miru.« Proti koncu sem začela jecljati, saj me je tako grdo gledal, da sem mislila, da me bo pobralo če ne utihnem čimprej. »In ti so v to privolila?!« Je zakričal in umaknila sem se k steni. »Jaz...nisem ho-« »Seveda! Nisi hotela!« »Hoteli sva samo, da...naju ne bi več plašila.« Sem tiho rekla, z kapljico poguma, ki sem jo še imela. »A plašim te?!« Je znova zakričal in udaril v steno tik nad mojo glavo, a niti trznil ni, kot da ga nebi nič zabolelo. Oddirjal je ven, pograbil plašč in zaslišal se je glasen tresk vrat. Potem še obrnjen ključ, in bila sem sama samcata v njegovem stanovanju. Prijela sem se za glavo in po licih so mi spolzele solze. Jen ne bom več videla. In kaj če je šel nazaj k njima? Kaj če jima kaj naredi?! Sesedla sem se ob steni in zahlipala. Obmirovala sem v taki poziciji za vsaj minuto, potem pa se prestavila na sedežno. Od nekod sem vzela robčke ter si obrisala oči, potem pa zagledala telefon na klubski mizici. »Pozabil ga je.« Sem šepnila ter se previdno sklonila nadenj. Tapnila sem na ozadje, in najprej se je pokazal napis '14 NEODGOVORJENIH KLICEV: NIALL', potem pa tipkovnica, da odklenem telefon. »O đizz...« Sem tiho šepnila, in se nato usedla nazaj na sedežno. Objela sem blazino in šele nato opazila, kako modro je v resnici moje zapestje. »O Bog..« Bilo je temno modre barve, prav dobro so se videli prsti, kjer me je zgrabil. Tudi zabolelo je, ko si malce pritisnil na modrico. Podpluto, z drugo besedo. Objela sem si zapestje in po licu mi je spet spolzela solza. Počutim se ujeto. Bo tega sploh kdaj konec?
23. februar 2013
u117381
u117381
NEEEEEXT!!
OH MY FUCK TO JE SE BOLHSE OD DARK... ASDVDURBDIBFURFJRBHIFNJCJDBUFJRUDBFIFJBDIEGXUBEC (ne nism kitajc;D)!!!!!!!!**------**
OHMYGOD
OHMYGOD
NEEEEEEXT!!!!!!!
NEEEEXT!!
KAPISATA?!
*zame?:*33*
23. februar 2013
u122289
u122289
Omg..!! Neext..!
23. februar 2013
neeeeext !!!