u117381
u117381
Neeeext!!!
20. februar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. februar 2013
Jen

Mogoče se bom zakopala v zemljo. Ali pa me bo kar on, ker bom zaradi strahu pred njim umrla! Ne mislim, da se bom kar sama, da se bom skrila pred njim. Upam, da me ne bo našel! ''Torej Harry in Niall tukaj so piškoti! Vsi pravijo, da so zelo dobri! Kar dajmo dajmo poskusita jih!'' je začela težit mami Niall in Harry pa sta stegnila roke in se nasmehnila. ''Jaz ne bi!'' sem šepnila in mami me je pogledala. ''Kaj si rekla ljubica?'' ''Oh nič nič samo spomnila sem se, da sem telefon pozabila v sobi…'' ''V žepu ga maš!'' je rekla mama. ''Oh!'' sem rekla in se naredila totalno neumno kar verjetno že tako ali tako sem. ''Iz česa pa so piškoti?'' sem spet vprašala. ''Pa saj veš!'' ''Česen?'' ''In še poper! Kar poskusi!'' je rekla mami meni pa se je obrnilo prav tako pa osebku zraven mene, ki je očitno ravno pogoltnil košček in zaradi popra začel kašljati in ker se je tako začel zibati se je hm… udaril ob mizo? No mogoče so bili zraven moji prsti ampak samo malo sem ga potolkla po hrbtu. In potem ko je bil že na mizi malo, da se je še ene parkrat udaril. ''Jenny!'' je zgroženo rekla mama. ''Kaj? Če se mu je pa zaletelo! Samo pomagati hočem!'' sem rekla nedolžno. ''Saj sem v redu!'' je rekel blondinček in se dvignil. Jezno me je pogledal jaz pa sem se hitro obrnila k Sue, ki je bila pritrjena v Haroldovem ne počakaj… V HENRYJEVEM OBJEMU. Ali pa je nekaj drugega… skratka gledala je kot da bo zdaj zdaj omedlela. ''Sue si v redu?'' sem vparšala in, ko me je pogledala sem ji namenila pogled, ki je pomenil 'bolje, da rečeš ne!' ''ammm ne? Vrti se mi!'' je rekla tiho in jaz sem hvaležno vstala. ''Oh Sue šit pridi greva gor! Oprosti fanta toda moram poskrbeti za prijatljico. Se vidimo!'' sem rekla in Sue zvlekla gor. ''JENNY!'' je zavpila mama za mano midve s Sue pa sva že izginile po stopnicah. ''Oprostita fanta malo je nevzgojena! SI ME SLIŠALA JENNY? NEVZGOJENA!'' je še zavpila nato pa sem zaprla vrata in glasovi so potihnili. ''Mislim, da to ni bila najboljša ideja razen, če imaš načrt kako pobegniti!'' je rekla Sue jaz pa sem se zamislila in nato pokimala. ''Lahko greva iskat morilca in ga podkupit, da ubije ta dva!'' ''Kot, da bi mu uspelo, saj vidiš kako sta nabita!'' ''Potem pa več!'' ''imaš denar?'' je rekla s povzdignjenimi obrvmi jaz pa sem odkimala. ''Ne dovolj!'' ''Okej mrtva sem!'' je rekla Sue in se zakopala v blazino. ''no verjetno boš samo posiljena ubila te ravno ne bota ampk... '' ''UTIHNI JEN!'' je zavpila in mi v glavo vrgla blazino. ''Mrtva sem!'' sem rekla in se vrgla po tleh. Blazino sem si dala pod glavo in zaprla oči. ''Hey ne zdaj spat!'' je rekla. ''Lahko mi daš še odejo'' sem rekla in vame je priletela še neka plišast igrača. ''O jaaa to tudi!'' sem rekla in jo objela. Takrat je nekdo potrkal. Zavdihnila sem in vstala. ''Jen jaz ne bi!'' ''Pa saj je samo mami!'' sem rekla in šla proti vratom ter jih odprla. ''Kaj je maa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'' sem zavpila in v blondija vrgla tisto kravo, ki sem jo imela v rokah nato pa hotela zaloputnit vrata, pa j nastavil nogo. Ouč to je moralo boleti. Vrata so se odprla jaz pa sem stopila nekaj korakov nazaj, da sem prišla do postelje. Videla sem zlobni nasmeh in zlobn lesket v njegovih očeh. Proti meni je vrgel kravo in jaz sem jo ujela. ''Tvoja mami je rekla, da moraš priti dol!'' je rekel in se ozrl po sobi. Nato se je še enkrat zlobno nasmehnil ter odšel nazaj dol. Seveda je vrata zaprl za sabo. Uau vsaj malo olike! Pogledala sm Sue. ''Samo tebi je rekel da pridi dol!'' se je hitro izmaknila. ''Prav pa bod tu sama s Harryjem, ki bo prišle gor in počnita nekaj kar bo njemu všeč!'' sem rekla ona pa je bila v trenutku na nogah in skupaj sva se odpravile dol. ''Kaj je mami?'' sme vprašala ko sva prišli dol. Harold in blondi sta še vedno sedela za mizo in si nekaj prišepetovala. ''Razmišljala sem, če gresta namesto mene v trgovino!'' začela sem odkimavati. ''Zakaj bi pa šle?'' sem vprašala. ''Zakaj le? DA KUPITA OBLEKI ZA ZMENEK!'' ''Kaki obleki saj nisva lezbi!'' sem rekla. Mami se je udarila po čelu. ''Mami saj ne grem na nikakršn zmenek.!'' ''Khm!'' sem zaslišala kašljati Nialla in obrnila sem se k njemu in nato sem se spomnila. ''Ali pač!'' sem rekla in se zadržala, da nisem zavila z očmi. Mami se je navdušeno nasmehnila. Zavzdihnila sem in pograbila denarnico. ''Pridi Sue greva!'' sem rekla in mami iz rok vzela listek s stvarmi, ki ji jih morem prinesti. ''Čakaj kaj pa fanta?'' sem zaslišala mami. ''Oh Alicia mislim, da ne bi smela videti obleke PRED zmenkom!'' je rekla Sue in jaz sem pokimala nato pa sva čimprej izginili iz te hiše.
21. februar 2013
neeeeeeeeeeext!
21. februar 2013
u117381
u117381
Neeext!!
21. februar 2013
next
21. februar 2013
Sue*

»Kaj ko bi preprosto poklicali taxi, najeli novo stanovanje in pobegnili še 1x?« Sem rekla obupano, ko sva stali pred izložbo z oblekami. »Ja, takoj ko kupim to obleko.« Je dejala in udarila sem se po glavi. »Ja, ti kar kupi obleko, jas bom raje oblekla jeans hlače in kaj drugega, kot pa da mu prepustila še večje veselje.« »Oh, saj si ne bi upal.« »Ja, Jen! Upal bi si tudi veliko več, kot samo to! Ju nisi videla? Ne čutiš tiste slabe energije?« Sem dejala jezno. Nekdo me je prijel za ramo. Že sem hotela zakričati, ker sem pomislila, da je Harry, a potem se ugotovila, da je roka ženska, premajhna za katerega koli od njiju. »Jen in Sue kajne? Sem vedela, da sta vidve.« Je dejal vesel ženski glas. Obrnila sem se. Rdečelaska, najinih let. Imela je čudovit nasmeh, prijazen pogled, sinje modre oči. Ni zgledala hudobno, morda pa je prijazna. »Živjo, se Rachel, prijateljica Harry-a in Niall-a.« Podala mi je roko, in še preden sem se zavedala, sem ji jo podala vzameno. Ampak punca sploh ne zgleda grozno. Morda le dobro igra. »Saj sta punci od njiju, kajne? Da se nisem zmotila.« Je dejala z nasmeškom. Zakaj se zdi vse tako realistično? »Oh...skorajšnji pa res.« Sem rekla. Ozrla sem se, ter videla Jen, stati v vrsti za blagajno z njeno sanjsko obleko. Ni me opazila. »Oh, še dobro. Fanta sta rekla, da sta vaju komaj spoznala, zato sem se odločila, da bi vaju posvarila prej.« Je rekla, a njen nasmešek ni upadel. »Oh, hvala Bogu, nekdo ki se končno strinja z nama. Vsi mislijo da sta prijazna, morali bi videti njun pravi jaz.« Sem rekla, in ko je Rachel nasmešek upadel, sem ugotovila, da sem naredila napako. »Sem si kar mislila, prepozna sem že...« Je rekla Rachel, ter končno spustila mojo roko. Oh, sploh se nisem zavedala, da sva si bila ves čas v stiku. »Vesta, fanta...ko se obnorita za katero punco, pa naj ju mara ali ne, bosta lahko tudi ubijala zanjo. Pri vseh gre vedno gladko, zato...je zdaj drugače. Sicer nista tako grozna, kot se zdita.« Je dejala malce v zadregi. Imelo me je, da bi zakričala. »Da nista? Zaradi njega imam skoraj izpuljeno roko.« Sem rekla jezno. »Uh, ne vem kako naj to razložim. Ko se punca upira, jima je težje. Sicer sta čisto vredu.. Sicer vrsta 'bad boys'...ampak in...oh, preveč sem vama povedala. Moram iti. Adijo, in držita se.« Je na hitro dejala in stekla čez cesto, nato pa izginila za vogalom. »Najverjetneje je ne bom imela za zmenek. Prekratka je.« Se je oglasila Jen, ko je prišla iz trgovine. Pogledala sem jo. »Sue, je kaj narobe?« Je vprašala. »Ne.« Sem odvrnila. Ni se mi zdelo vredno omembe rdečelaske. Ni povedala kaj dosti razumljivega. »Ne, nič ni narobe.« »Prav. Greva dalje?« Je vprašala Jen, in pokimala sem.
Na koncu sem si kupila črne jeans hlače, ki imajo na sprednji strani manjše verige, belo srajco z metuljčkom brez rokavov, črno jakno in črne čevlje z peto. Jen si je kupila še neke čevlje in še kup oblačil. »Upam, da ne misliš tega vsega obleči za zmenek.« Sem rekla. »Saj si sama rekla, da je bolje, da se zavarujem pred čim...!« Je rekla in me pogledala. »Pa ne z tono oblačil!« »No, saj sleče me lahko v vsakem primeru, če imam krilo ali hlače. Če bom imela veliko oblačil, me nebo tako hitro!« »Če, boš imela vse to, kar si si kupila, na sebi, boš na koncu dneva vseeno slečena.« Sem rekla. »Ugh no, Sue, lahko izključiš svoj sarkazem in me nehaš strašiti? Pazi, da nebo tako z tabo! Tvoj zgleda bolj nevaren.« Je siknila. »On zgleda tako, tvoj pa verjetno je bolj nevaren.« Sem odvrnila. Prišli sva do hiše, fanta pa sta še vedno sedela tam v kuhinji. »Raje se sprijazniva z dejstvom, da oba izgledata nevarno, in verjetno tudi takšna sta.« Sem dejala. »Zakaj pa verjetno?« Je vprašala Jen. »Zato ker...No, ko si ti nakupovala, je do mene prišla neka njuna prijateljica Rachel. Govorila mi je, da fanta, ko sta zelo zainteresirana v punco, naredita zanjo vse, in da sta v resnici bolj prijazna.« Sem izdavila. »Ja pa kaj še! ...IN TI SI MI HOTELA DO ZADRŽEVATI VES DAN?!« Je skoraj zarjula name. Verjetno so jo slišali tudi trije mušketirji (Alicia, Harry in Niall) v hiši, zato sem jo potegnila za vogal. »Obnašaj se tako kot prej prav? Normalno, a vseeno ne tvegajva! Bog ve, mogoče sta Rachel samo naščuvala proti nama.« Sem dejala, ter jo stresla za ramena. »Prav, samo nehaj me tresti kot narkomana.« Je rekla in spustila sem jo.
»Kje sta bili tako dolgo?« Je vprašala Alicia, ko sva vstopili. »Breskve sva sadili.« »Utihni Jen. Uh, samo izbirali sva obleko.« Sem odvrnila. »Jo lahko vidimo?« Je veselo vprašala mama, ko sva prišli v kuhinji. »Oh, presenečenje je.« Sem dejala, preden bi Jen lahko še kaj rekla. Pomahal sem z vrečko, in Jen napotila gor. »Počakajta, bosta kar odšli?« »S-saj...se vrneva.« Sem odgovorila na Alici-ion vprašanje, in potisnila Jen gor po stopnicah. Odložili sva vrečke, in se napotili dol. »Oh, ni treba, sta že prišli.« Je dejala Alicia. Harry je premlel, tisto, kar je imel v ustih, ter se usedel nazaj.
Ne. Me Basat. Samo en stol je ostal. Alicia sedi na drugem. Jen se je hitro usedla na drugi stol, ki je bil med Harry-em in Niall-om ter me pogledala. Jaz sem ji namenila grd pogled, ter se naslonila na hladilnik. Harry me je pogledal, ter se potrepljal po nogah, kot da hoče, da sedem nanj. Odkimala sem. Vstal je, me prijel za boleče zapestje, da sem tiho zajavkala, ter me potegnil nase. »No, so vam bili piškoti dobri?« Je veselo dejala Alicia na drugi strani mize. »Oh, ja...čudoviti so bili.« Je dejal Harry, in zakrulilo mu je v želodcu, jaz pa sem se zahihitala. Čim bolj tiho, seveda. »Mislim, da...morava iti.« Je tedaj dejal Niall, ter pogledal na uro. Harry me je rahlo potisnil z sebe in vstal. Sklonil se je k meni, da bi me poljubil, a jaz sem sunkovito obrnila glavo, tako da sem dobila le poljub na lice. Niall je Jen poljubil samo na lice, potem pa jo je še objel. Harry je medtem časov nekaj pomencal z roko, kot bi hotel nekaj storiti ali nekomu nekaj še reči, a potem je roke vtaknil v žep, kot bi znova nekaj pričakoval. Ko je Niall spustil Jen (ki se, mimogrede, sploh ni hotela objeti) sta odšla na hodnik. »Jutri ob 3 popoldne, prav?« V kuhinjo je pogledala Niall-ova glava. Z Jen sva se spogledali in pokimali. »Ju ne bosta pospremili?« Je vprašala Alicia. Z Jen sva odkimali, ter se napotili k stopnicam. Ozrli sva se in fanta sta nama pomahala. Na ustih jima je igral nasmešek, in za trenutek se je zazdelo, da je Rachel govorila resnico. A takoj ko sta zaloputnila z vrati in se je od zunaj zaslišalo momljanje, sem to misel opustila, ter Jen sledila gor...
21. februar 2013
next
21. februar 2013
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
21. februar 2013
u117381
u117381
Neeeext!!!
21. februar 2013
u116976
u116976
neeeeeeeext
21. februar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. februar 2013
u87504
u87504
next
21. februar 2013
Neeeext
21. februar 2013
neeeeeeeext
21. februar 2013
Jenny

S tono vrečk sem prilezla do svoje sobe in začela pospravljati v omaro. Kar naenkrat me je nekdo prijel za rame in rekel bu. Zakričala sem in z roko mahnila po nosu ker sem mislila da je kdo od zlob potem pa sem ugotovila, da sem treščila Sue. ''OMG Sue oprosti!'' sem se zarežala ona pa me je jezno pogledala. ''Hey saj si ti kriva, kaj pa strašiš!'' sem rekla in iz vrečke potegnila naslednjo obleko. ''Če bom imela buško te bom ubila!'' je rekla jaz pa sem zavila z očmi. ''Prav!'' sem rekla in še naprej pospravljala. ''In kaj naj jaz počnem medtem ko boš ti tri ure pospravljala?'' ''Napreduj pri igrici in začni saditi banane!'' sem rekla. ''Okey!'' je Sue navdušeno rekla in izginila v svojo sobo. Ko sem iz vrečke vzela še zadnjo majico pa je spet vsa žalostna prišla v sobo. ''Jen ne, da se saditi banan! Še! Zdaj lahko sadim le pomaranče in česen. '' ''Kaj pa je narobe s česnom?'' sem vprašala. ''TI NAREDIM ČESNOVE PIŠKOTE?'' je vprašala, ''Hm naj pomislim, ne mislim, da se ti ne bi preveč posrečilo. Zažgala bi jih. Drugače sem pa tako ali tako ravno končala.'' Sue se je nasmehnila. ''Jeeeeej!'' je rekla jaz pa sem se zarežala. ''In kaj bova počeli?'' sem vprašala Sue pa me je pogledala. '' Če že sadiva breskve bova pa še kokoši gojile!'' je rekla jaz pa sem jo čudno pogledala. ''Waaaaaat?'' sem vprašala ''imaš na telefonu tudi živaligojilo ali kaj?'' sem vprašala ona pa je pokimala. Zarežala sem se. ''Brezveze! JAZ HOČEM ILLOW FIGT!'' sem rekla in jo udarila z blazino. ''HEY!'' je zavpila in mi vrnila in začeli sva se tolči po glavi in v glavnem razdejali celo sobo. Na koncu sva se izmučeni seje usedli na okensko polico kjer sva imeli nore pogovore. ''Ahhhh to okno je tako lepo hladno!'' sem rekla in se naslonila na okno. Sue se je zarežala ''Kaj če je pa res!'' sem rekla nato pa sem pogledala skozi okno. ''Oh poglej Sue tam imajo zagotovo kokoši! Jutri po zmenku jih lahko greve redit!'' sem rekla in pokazala proti kmetiji ki je bila malo stran. ''JEEEEJ in potem še krave! In potem bom še pojahala mislim ZAJAHALA konje!'' je rekla Sue jaz pa sem se začela glasno smejati. Nato je Sue začela oponašati krave jaz pa sem začela oponašati kokoši. Nato je ona začela oponašat konj jaz pa sem začela nekaj piskat. ''Kaj pa je to?'' se je zarežala Sue. ''črv!'' sem ponosno rekla Sue pa se je zarežala. ''Kolikor vem se čru ne oglaša!'' ej rekla jaz pa sem se namrdnila. ''Prav potem pa kobilica!'' sem rekla in Sue se je spet zarežala. ''Okej mislim, da bi morali iti spat!'' je rekla. ''Prav samo da še enkrat pogledam kokoši!'' sem rekla. ''Od tu se jih ne vidi!''''Pa saj je vseeno! Bom pa buljila v tisto hišo!'' sem rekla in pobuljila proti nje. Ko pa sem pogledala k čisto desnemu oknu sem zagledala blondija kako se nama smehlja. Je mogoče videl vso dogajanje. V trenutku sem se zresnila in pogoltnila slino. ''No greve spat!'' sem rekla in zagrnila zavese. ''Kaj ko bi naredili šotor?'' je rekla Sue. ''Kako ?'' sem jo vpraala ona pe je nekam izginila in se vrnila s stolom v roki. Nato je pograbila še enega pri mizi ter jih postavila kakšn meter narazen. Nato je čez vrgla odejo in res je začelo iz gledati kot šotor. Nato je pod zmetala dve blazini ter odšla v svojo sobo po odejo. ''Evo!'' je rekla jaz pa sem navdušeno začela ploskati. ''Namesto baterije imava lahko svečo?'' ''Zakaj sploh rabiva luč?'' je vprašala. ''Da bo zanimivo!'' sem rekla. Nekaj časa me je gledala nato pa skomignila z rameni in jaz sem iz predala potegnila svečo. Nato sva se šli obe uredit in ko sva bili obe v pižamah sva ugasnile luč in prižgali svečo. Okej greva se zdaj pogovarjat!'' sem rekla in Sue mi je začela razlagat o tem kako posadiš breskvo in kako jo zalivaš… ''Okej saj razumem!'' sem se zarežala. ''Hey kaj je to?'' je vprašala Sue in pokazala na odejo nad nama. ''Kaj, kje?'' sem vprašala in dvignila svečo. ''HEY BUDALA ZAŽGALA BOŠ ODEJO!'' se je zarežala Sue, ko sem se s plamenom že dotikala odeje. ''Ja ups!'' sem rekla in se začela smejati. ''Mislim,da bi bilo pametno če greva spat preden kaj zažgeš!'' je rekla Sue. ''Okeeeeeeeeeeeeeee!'' sem rekla in pihnila v plamen. Svečo sem postavila v stran in se vlegla. ''Nočko Sue!'' ''Nočko Jenn!'' je odvrnila in nato sva obe čez nekaj trenutkov zaspali.
21. februar 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
21. februar 2013
Sue*

»Veš, mislim, da bi morali biti bolj resni.« Me je sredi noči opomnila Jen. Spala sem le napol, zato je nisem ravno klofnila. »To reci zase.« Sem zamomljala. »Ja, prav imaš, ti boš jutri v tisti bluzi dovolj resna.« Se je oglasila. »Bolj kot ti že. Pravzaprav ni bluza, ampak srajca. In sploh ni resna, ampak je moderna. In kaj je moderno, ti nimaš pojma, ti samo kupiš vse, kar je v izložbi. Ne, ti kupiš izložbo.« Sem rekla, ter si poveznila blazino čez glavo. »Zakaj pa tak izbruh?« »Ker si me zbudila.« »Sploh nisi spala!« »Na pol!« »Oh, se opravičujem.« »Ti se kar daj.« »Okej, oprosti Sue.« Je dejala ter me objela. »Oh, pazi, da se ne raznežim.« Sem dejala ter ji objem vrnila, potem pa sva se obrnili vsaka na svojo stran ter zaspali.

*Next Day*

»Sue! Ura je skoraj 12! Imava še približno 3 ure, preden prideta...saj veš kdo!« Me je z jutranjim kričanjem zbudila Jen. »PAZI, DA TI JAZ NEBOM ZAKRIČALA NA UHO!« Sem se zadrla, in Jen se je počasii umaknila. Potem sva obe planili v smeh, in počasi sem vstala ter se pretegnila, kolikor sem dolga in široka. »Pojdiva dol.« Je predlagala Jen in pokimala sem. Po mrzlih stopnicah sva se odplazili dol ter si pripravili zajtrk. Kmalu je prišla Alicia, ki je nekaj nakladala o najinem zmenku, me dve pa sva samo prikimavali. Edino kar sem si želela je bilo, da pridem domov živa in ne...okej, bom raje tiho. Kmalu je ura odbila pol 2. Spogledali sva se, in odhiteli gor. Hitro sem se oprhala, oblekla, ter si uredila frizuro. Zlikala sem si lase, nato pa jih rahlo zvalovila ob koncih. Nisem se nekaj posebej naličila, nase sem nanesla le nekaj pudra, maskaro, svinčnik za uči in navadno šminko. »Finito.« Sem rekla sama sebi, ko sem šminko dala nazaj v torbico in si popravila če nekaj las. Zgladila sem si srajco, ter se še enkrat dobro pogledala. V trebuhu me je rahlo črvičilo in globok osem vdihnila. Bilo je strah. Kaj če nebo vse steklo po maslu? Zmrazilo me je, in nase sem potegnila jakno, ki sem jo kupila včeraj ter čevlje. Pogledala sem na svojo uro na zapestju, ki je bila skrita pod jakno, in kazala je 10 do 3. Postalo mi je še bolj slabo, in prvič v življenju sem hotela bruhati. »Sue, si nared?« Je vprašala Jen in pokukala v mojo sobo. Ko me je zagledala je osupla. »Prelepa si za zmenek z njim.« Je rekla. Pogledala sem se in bežno skomignila z rameni. Stopila je v mojo sobo, in tudi sama je bila prekrasna. Nosila je obleko, ki je bila spodaj malce nabrana, bila je bež barve, in prav taki so bili tudi čevlji. Lase si je zlikala, in jih zložila na eno stran, v lase pa si je zataknila bež sponko. »Vseeno si jo oblekla.« Sem z blagim nasmeškom dejala. Pokimala je. »Vendar imam spodaj te črne pajkice, za vsak primer.« Je dejala, ter pokazala na pajkice, ki so ji segala malce čez kolena. Bile so bol ali manj prosojne. Opazila je moj zaskrbljen pogled. »Vse bo v redu, boš videla. Samo ne skrbi.« Je mirno dejala. Sploh ne morem verjeti, da je lahko tako mirna! Prej bi zanjo mislila, da bo ponorela, ali zganjala paniko. Ampak ne, bila je čisto mirna. Tudi ko me je objela, ni se tresla, medtem ko sem jaz bežno drgetala. »Vse bo vredu. Obljubim.« Je tiho šepnila. »Punci, fanta sta tu!« Se je zaslišal glas Alicie. »Glavo pokonci princeska, sicer bo krona padla.« Nasmehnila sem se. Odkar se poznava, se z temi besedami podpirava, ne glede na kaj. »Greva?« Je vprašala. Pokimala sem. Še vedno sem bila nervozna, a večina slabosti je minila. Počasi sva odšli iz moje sobe, ona spredaj, jaz zanjo. Stala sta ob vznožju stopnic, poelg Alicie, ki se je defektno smehljala. Oba sta imela srajci, Niall temno-svetlo modro, Harry belo. No, ni bila popolnoma bela. Oba jeans hlače, Harry temnejše kot Niall. Smehljala sta se, oba, a tokrat nista niti zgledala tako...hudobno. Za trenutek, kot zmeraj. Kmalu se je moja glasba v glavi prevrtela v tišino, ker se je trak v moji glavi zamotal. Spet sta bila onadva z njunima nasmeškoma. Spet slabost, in ustavila sem se. Jen se je ozrla. 'Pridi', je z ustnicami oblikovala besede in previdno sem stopila za njo. »No, punci, upam, da bosta uživali.« Je zažvrgolela Jen-ina mama ter naju potegnila v skupen objem. Vse tri smo bile tako objete, potem pa naju je spustila in odkorakala v dvignjeno glavo v kuhinjo. »Gremo?« Je bilo vse kar je rekel Niall, in z cmokom v grlu sem pokimala, in tudi Jen je. Ko je tako samo stal poleg mene. So se mravljinci širili po mojem hrbtu. Potem me je rahlo prijel pod roko, in vrata so se zaprla. Postalo mi je slabo, spet. Spet sem se stresla.
Dva terenca. Oba črna. V enega je lahkotno splezala Jen, eden je bil za naju. Harry mi ni pustil, da bi sama odprla vrata, ampak mi jih je pred nosom prav on. Obstala sem. Nisem vedela, ali naj zbežim, ali se skobacam noter. Ko sem ga pogledala, so mi njegove oči povedala, da karkoli se že odločam, naj raje izberem z glavo. Zato sem izbrala drugo možnost in vrata za mano so se zaprla. Obšel je avto, in splezal na drugi strani noter, potem pa sem opazila, da me je zaklenil. Zaklenil me je v avto z njim. Pa kaj pričakuje, da bom mu sredi ceste skočila ven? Prvič, niti ne upam si, drugič, si nočem ničesar polomiti. Zmrazilo me je, spet. »Te zebe?« Je vprašal, in prižgal avto. Njegov ton glasu je bil nizek, nisi mogel razločiti čustev. Kot bi bil...'brez-čustven'. Odkimala sem, ter se pripasala.
Vožnja je potekala tiho, dokler se nisem odločila, da bi lahko malo stegnila jezik. »Lahko vsaj zvem kako se pišeš?« Sem tiho rekla.- Ni odgovoril. »Lahko vsaj zvem, kakšen priimek mi mislijo v prihodnosti nadeti?« Sem tokrat vprašala, sarkastično. Za trenutek me je pogledal, ter se nasmehnil, jaz pa sem zardela. »Styles.« Je odvrnil in imelo me je, da bi se razjokala. Pa ne zaradi priimka, ampak zaradi tega, ker mi na prvo vprašanje ni odgovoril, na drugo pa. »In...koliko si star?« Sem vprašala previdno. Rekli so, da punc ni pametno spraševati koliko so stare, zato sem bila tudi z fanti previdna. »19.« Je odvrnil. »Oh...« Bil je leto starejši od mene, čeprav ni izgledal tako. »Je kaj narobe?« Je vprašal. »Oh, ne...samo mlajše zgledaš.« Sem bleknila, nato pa se prijela za usta. Harry se je nasmehnil. »Hvala za kompliment.« Je dejal, jaz pa sem pogoltnila cmok, in kmalu se je pojavil novi. V avtu je postalo presneto vroče, in še upala nisem reči, če lahko vklopi klimo. Oh, groza, zavozila sem si lajf.
21. februar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
21. februar 2013
u103529
u103529
neeeeexxxt! + nova bralka
21. februar 2013
Neeeeeext
22. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeekšt.!
22. februar 2013
u117381
u117381
Neeeeext
22. februar 2013
u122289
u122289
Neeext..!!
+nova bralka..!
22. februar 2013
next...!
nova bralka
22. februar 2013
neeext!!
22. februar 2013
next !!
22. februar 2013
Zgodbo sem prebrala danes zjutraj in res mi ni žal. Komaj čakam da nadaljujeta ker zgodba je res fantastična! Prosim en next že zdaj ? Pa en res dolg next ! (:
22. februar 2013
u101906
u101906
Next!
22. februar 2013
u80842
u80842
OMG kumi čakam na nadeljevanje joj
+nova bralka
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
22. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani