neeeeeeext !!!!!
05. december 2012
next
07. december 2012
dolgo nisem nextala,ker sem bila v šoli v naravi prej se mi ni ljubilo
<Avril>

Emily je bila čisto bleda v obraz,prav strah me je bilo.
»kaj je Emm?« sem jo vprašala
Čez čas sem še jaz postala bleda v obraz,ker mi je povedala,kaj se je zgodilo.
»Ojooj,res me je strah,kaj če to izve mama…kaj če pride do slovenije,kaj če…!!« sem začela komplicirati .
»NEHAJ AVRIL!« je zakričala moja najboljša prijateljica in mi z roko pokrila usta.
Pred nama se je znašel Zayn in mi pomolil časopis pred oči. Ni ga nama bilo treba odpirati saj je naslovnica povedala več kot si lahko mislite.
»Niall preverzneš
Se Niall uči od profesjonalca Harryja Stylesa? Ali je tudi on želel pozornosti? Ali pa se je preprosto zaljubil? Veliko vprašanj za našega slavnega pevca Nialla Horana , včeraj so naši fotografi ujeli prizor Nialla in neznanega dekleta med spolnimi odnosi, čeprav Niall v javnosti še ni poljubil dekleta je to za nas in vso državo velik šok, dekle naj nebi bilo iz Anglije. Je ena od njegovih oboževalk ali pa le prijateljica iz otroštva? Ko smo pozvonili pred njihovo hišo nam je odprla temnolaska, a je to še ena Niallovih punc ali pa si je tudi kateri od naših slavnih fantov privoščil.« je brala Emm
V prilogi so bile tudi najine slike,ni se videlo najinih pač no saj veste česa. Če bi bili paparaci nesramni in bi jim šlo za denar bi pomoje dali naju celo naga.
Čez čas smo vsi ustali in se pripravljali na zajtrk,le Louisa ni bilo nikjer.

<Harry>

Zadnje čase se Louis čudno vede nevem,kaj je z njim večkrat sem ga videl objokanega v kotu in bral je ljubezenski roman. Nič več se ne šali in skrbi me zanga,tudi pri zajtrku ga ni.
»A ve kdo,kje je Louis?« sem vprašal
»V sobi,bere!« je rekel Liam in tudi na njegovem obrazu sem videl skrb
»Bolje bi bilo če bi se šel pogovoriti z njim,zadnje čase se čudno vede?« je rekla Avril,zdelo se mi je kot da nekaj ve.
»Avril…ali ti veš kaj se dogaja?!« sem jo vprašal
»Nee« je rekla Avril
Šel sem do njega in potrkal na vrata.
»Kdo je ?« se je slišalo izza vrat
»Jz Harry!« sem rekel in vstopil, čisto bled in objokan je bil
Stekel sem do njega in ga objel.
»Kaj je Louis,zakaj si takšen?« sem ga vprašal
»Kakšen?« je vprašal in si z robčku obrisal oči in nos
»Kakšen,kakšen…sploh se ne pogovarjaš več z nami in ni te na zajtrk samo bereš in jokaš,nisi več tisti smešen Louis tista faca.«
»A zaj človek še brat ne sme več!« je rekel užaljeno
»Nisem tako mislim,..le nekaj te muči vidim ti v očeh…nazadnje si bil takšen ko si bil zaljubljen, sta se z Eleanor sprla?«
»Že dolgo nisva več skupi!« je rekel »Ampak to ni to.« je še dodal
»Prosim Lou lahko mi poveš,«
»Oh,..zaljubljen sem v Emm!« je zamrmral
Ko je rekel njeno ime sem si mislim,kako mi lahko to naredi prijatelj a ko sem videl njegov obraz me je jeza minila,sploh pa nima šanse pri njej.
»Lou..zelo zakomplicirano je…!«
»Ja veem!!« je zakričal in vsi so pritekli tudi Emm.

<Emily>

Vsi smo slišali kričanje in v strahu smo stekli v zgornje nadstropje. Zdaj ni kričal samo Lou ampak tudi Harry.
»Ja in imaš problem moja je idiot moja, sploh si pa sam začel kaj se vtikuješ v ljubezen drugih!!« je zdaj zakričal Harry
Louis je pobral stvari in odšel skozi vhodna vrata. Avril je stekla za njemu ampak se je obupana vrnila nazaj. Harry se je sesedel na tja in začel trgati sliko Louisa in njega ki se objemata ob bazenu,nosi jo vedno v hlačnem žepu.
»Harry nehaj!« sem zakričala ko jo je pretrgal na polovico.
»Povej kaj se dogaja!« sem zakričala zdaj jaz
»Louis,vtikuje se v naša ljubezenska življenja.« je zakričal name
»Ni tako,Harry,ni tako!« je mirno rekla Avril
»Vedel sem da nekaj veš vedel sem!!« je zakričal Harry in Avril prijel za vrat.
»Harry!!!!!!!!« je zakričal Niall »Nehaj spusti jo.« je zdaj on rekel
Bila sem zmedena,dokler Harry ni prijel mojo roko ter me odpeljal v njegovo sobo.
next?
16. december 2012
ja neeeeext pliss
16. december 2012
next
20. december 2012
next plis
20. december 2012
n
ne
nex
next
next p
next pl
next pli
next plis
next pli
next pl
next p
next
nex
ne
n
22. december 2012
nextv se pisi full dobra
22. december 2012
Next
22. december 2012
next aja pa še tole:
oglasuj svoje zgodbe na:
http://www.igre123.com/forum/tema/oglasevanja/47521/
07. januar 2013
next
07. januar 2013
next
12. januar 2013
u74779
u74779
Next!!!
12. januar 2013
next
13. januar 2013
u56764
u56764
omg ta zgodbica je SVETOVNA!!! Next!!! + nova bralka
19. januar 2013
next
19. januar 2013
next
19. januar 2013
next
20. januar 2013
Next
20. januar 2013
nextiiiiiiiiiii+nova bralka
24. januar 2013
next
24. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeext++++++++nova bralka
24. januar 2013
zdej že fuuul dovgo nism kaj napisala in zato bom zdaj bol pisala ko mam neki časa
<Emily>

Bila sem zmedena,dokler Harry ni prijel mojo roko ter me odpeljal v njegovo sobo.
Tam sva se usedla na posteljo.
»Emm najrajši te mam!« je rekel ter mi pritisnil lupčeka na usta
»Tudi jaz tebe,povej mi zdaj kaj je z Louisom!«
Harry me je pogledal uspelo mu je narediti majhen nasmeh na obrazu že je želel odpreti usta na kar je zazvonil moj telefon.
Javila sem se in prepoznala sem glas Avriline mame. Njen glas je bil tih a rahlo živčen. Vprašala me je če je Avril kje v bližini. Stekla sem iz sobe ter se zaletela naravnost v Avril, preden je ta rekla karkoli sem ji potisnila telefon v roko ter zaželela srečo. Odšla sem nazaj k Harryju.

<Avril>

Želela sem se malo spočiti, tedaj pa se je v mene zaletela Emily. Nič ni rekla le potisnila telefon v roko ter izginila. Ni mi preostalo drugega kot da se oglasim.
»Kdo je?« sem vprašala
Ko sem prepoznala mamin glas me je streslo po vsem telesu.

<Harry>

Razložil sem ji kje je problem z Louisom. Na njenem obrazu pa so se pojavile solze.
»Če nebi bilo mene bi zdaj z Louisom bila najboljša prijatelja tako sta pa najboljša sovražnika…« je rekla ter se začela jokati.
»hej,hej ne jokaj« sem jo miril
Glavo je položila na moja kolena ter me držala za roko. Opazoval sem jo njene ustnice in kako lepa je ko tako spi. Za vedno sem si želel,da je moja toda to si je želel se en moj prijatelj,ki ga res ne bi rad izgubil. Zakaj se moram jaz odločati med prijateljem in punco?
next?
15. april 2013
next
15. april 2013
next!!!! vse sem prebrala in je zakon! -nova bralka
02. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani