Next
27. april 2016
u209605
u209605
Hey!
Danes sem zlo dobre volje, zato bom tudi dala Next..
I hope you like it ~.~
-----------------'------

***Clarie Meredith***
Na zbor sem prišla malce kasneje in na mojo smolo je bilo proste le eno mesto. Med Liamom in Lukeom. Saj proti Lukeu nimam nič, ampak ne vem kako bom prenesla Liamovo bližino. Vsedem se med njiju in k meni takoj pridrvi Franky in mi ponudi pijačo. Zmajem z glavo in ji rečem: »Ne hvala, lahko pa mi daš kozarec.« Dala mi je kozarec, in odšla nazaj.
Sama vstanem in odidem v svojo hiško po gosti jabolčni sok. Vzela sem kar celega in ko sem prišla nataj so me vsi začudeno pogledali. No, vsi razen fantov iz 5SOS saj sem jim lansko leto povedala za mojo izkušnjo z alkoholom. Vsedem se nazaj in začnem piti sok. Kmalu so že vsi pijani in sama lahko le zmajem z glavo. K meni pride Zayn in se usede zraven mene. »Mi daš malo soka?« me vpraša in preseneča me, da zveni popolnoma trezen. Podam mu ga in rečem: »Si trezen?« Pokima in reče: »Ne pijem, toliko. In ti?« »Slaba izkušnja z alkoholom,« brezizrazno odvrnem in se spomnim njegovih rok na mojem zapestju.
Zdrznem se in spet začutim nepredstavljivo potrebo, da bi zarezala vase. A namesto tega vstanem in grem v glasbeno sobo. Vzamem violončelo in zaigram par tonov. To me je pomirilo in mi zbistrilo glavo. V glavi sem začela pisati besedilo za pesem, a ko sem zaslišala vesele vriske, sem se spomnila kje dejansko sem. Pohitela sem k vriskanju in videla, da fantje poskušajo skočiti s pečine. Zayn je ob strani zmajeval z glavo sama pa sem vedela le to, da se bodo ubili.
Stopila sem pred Luka, ki je bil prvi v vrsti in rekla: »Dovolj, pojdite spat.« Niso me ubogali in grozeče sem rekla: »Če se ne odmaknete vas bom poslala nekam. Dobesedno.« Vsi so me pogledali in videla sem samo še Lukovo roko, ki me je porinila v brezno. Roko sem si prekrižala na prsih in vedela sem, da je to zame konec. Zaslišim samo še tresk in bolečino v glavi. Nato me zajame tema.
***Zayn***
Zmajal sem z glavo, ko so fantje prišli na idejo da bi skočili s pečine. Ostalo osebje je šlo že spat, le mi smo še ostali. Vedel sem, da ne bo nihče zares skočil s pečine in naenkrat se je prikazala Clarie. Nato se je vse dogajalo hitro. Lukova roko je zadela Clarie v prsa in Clarie je vrglo v zrak.
Začela je padati in slišal sem tresk, ko je pristala na kamniti polici. Hitro sem vzel telefon in poklical reševalce. Povedal sem jim vse podatke, nato pa odšel pogledat kje je Clarie. Ko sem jo videl sem zajokal. Bila je vsa krvava in največja luža krvi je bila pri glavi. Hitro sem vstal in porinil Luka da je padel na travo. »Ti budala, zaradi tebe bo umrla,« sem mu rekel in ga brcal z škornjem. V daljavi zaslišim sirene in hitro stečem do tja. Kar miren sem glede na to, da se je to zgodilo njej. Reševalcem hitro povem situacijo in čez nekaj minut že vlečejo Clarie gor. »Kako je?« hitro vprašam in upam da je v redu. »Ja, hmm življenski znaki so v redu, več pa lahko izvemo v bolnišnici ali v vozilu. Greš z nami fant,« me vpraša reševalec in hitro pokimam. Liamu, ki je od vseh še najbolj trezen povem, da naj gredo spat. Liam pokima in vsedem se v rešilca. Clarie primem za roko in ne izpustim. Če preživi ji bom povedal vse. Peljal jo bom na večerjo in ji vse povedal, samo naj preživi. Zgleda grozno in okoli nje je ogromno krvi. Nenadoma odpre oči in začne sunkovito dihati.
Prime me za roko in pokimam ji. Tudi ona mi pokima in spet zapre oči. Nenadoma se rešilec ustavi in odprejo se vrata. Clariin voziček vzamejo ven in začnejo drugim govoriti njeno stanje. Ko rešilec omeni besedo v nezavesti, hitro povem to, da je v zavesti. Zdravnik prikima in odpeljejo jo notri. Odidem za njimi in na hodniku me ustavi sestra in mi pove da grem lahko čakati v čakalnici. Pokimam in se vsedem na stol v čakalnici. Glavo naslonim na zid in pomislim koliko dolgo se nisem dobro naspal. Včeraj nisem, sam sem razmišljal o njem in njej. Danes sem pazil na fante. Šele zdaj ugotovim kako zelo sem zaspan in zaprem oči, ter se pogreznem v spanec.
Mnenja??
27. april 2016
Next
27. april 2016
Next Next Next
27. april 2016
u193768
u193768
Next
27. april 2016
neeext
27. april 2016
u202260
u202260
Next
27. april 2016
Neeeeeext
28. april 2016
u143259
u143259
Neeeext
Ful dobr
Pa ma da bo z njo use uredu
28. april 2016
u105006
u105006
Mm omg d best... Ona mora preživet da ji bo potem lahko zayn povedal.. (:
Nova bralka in res full dobro pišeš. Samo za pravopisne napake poglej preden objaviš pa je... (:
Neeeeext!!!! Next
28. april 2016
u205549
u205549
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2016
Next Next Next Next
28. april 2016
Calum5sos
Calum5sos
Next
28. april 2016
Next
28. april 2016
NEXTTTT<333
More preživeti,MOREEEEEEEE
POPOLNOOOOO
NEXTTTTTTTT<33333
28. april 2016
u13123
u13123
Evo nova bralka. Zdej pa ne nehat pisat! Drugač kaj ma Zayn z Clarie?
28. april 2016
u196293
u196293
Neeeext
29. april 2016
nextt ful je dobr sam bi mi blo dobr ce bi ble na zacetku neke slikce lac tak ko si v enem prejsnjem poglavju mela drugac pa ful ful ful dobro(;
29. april 2016
Next
30. april 2016
u196293
u196293
a bi kera brala....to je moja prva zgodba in upam da vam bo všeč

http://www.igre123.com/forum/tema/met-you-in-camp...kateri-je-pravi/184388/1
30. april 2016
Next
01. maj 2016
Next!!!!
01. maj 2016
u209605
u209605
Danes bo Next
01. maj 2016
u209605
u209605
Hey!!
Nov neext je tukaj...
No, moja zgodba ima zdaj naslovnico:

Komentirajte kakšna se vam zdi. Meni se zdi izjemna in res se moram zahvaliti Anji (ethereal.) ki jo je naredila. Thank you :*
Dans ne bo slikice, ker je naslovnica *--*
Rada bi se vam zahvalila, ker si vzamete čas in preberete mojo zgodbico, so I hope you like it *~*
==============
***Niall***
Nekaj me polije in skočim iz postelje. Pogledam sebe in vidim, da sem premočen kot cucek. Odprem usta in pogledam. Pred mano stoji Lou in se mi prav »prisrčno« smehlja. Pogledam na uro: 8:30. Najraje bi ga zadavil, ko reče: »No, zdaj se ti ni treba stuširati zaradi mačka.« In res, ravno takrat mi postane slabo in Lou mi poda vedro in popečene kruhke. Vsedem se za mizo in se z veseljem lotim pojedine. »Se spominjaš nocojšnjega večera?« me vpraša Lou in odkimam. Poskušam se spomniti dogodkov prejšnje noči, ko mi na dan privre en spomin: spomin kako ne Luke porinil Clarie z pečine. Skočim na noge in vzamem ključe id avtomobila. Loua in kruhke vzamem sabo, saj se mi zdi škoda, da bi kar stali. Vsedem se za avto in začnem voziti. Lou me prestrašeno sprašuje, kaj sem se spomnil in med vožnjo mu povem tistega kar sem se spomnil. Ko Lou povem zgodbo se zdi pretresen. »Čakaj, Luke je porinil Clarie?« me vpraa in pokimam. Vprašujoče me pogleda jaz pa rečem: »Bolj pijan je bil kot midva.« Lou pokima in vso pot do bolnišnice molčiva. Pred bolnišnico hitro stopiva iz avta in si potegneva kapuco čez glavo. Na nos si dava sončna očala in stopiva do informacij, da nama povejo kje je Clarie. Prijazna sestra nama pove in skoraj stečeva do njene sobe in vdreva vanjo. Na moje začudenje je bila Clarie pri popolni zavesti in se je pogovarjala z Zaynom. »Živjo,« sem bleknil in jo začudeno pogledal. »Eh, živjo,« je nervozno rekla in se nasmehnila. Še bolj začudeno sem jo pogledal Zayn pa mi je rekel: »Z rokami si je zavarovala glavo in boli jo glava ampak noče priznati.« Pokimam Clarie pa ga pogleda in reče: »Čisto dobro sem. Resno. In ker mi ne verjameš te čaka kazen.« Hitro kot blisk je vzela z nočne omaricce vodo in jo zlila po Zaynu. Nisem si mogel pomagati in se začel smejati. »Tudi ti mi nisi verjel,« je rekla in vstala z postelje. Oprijela se je postelje in začela hoditi. V roki je imela plastenko vode in začel sem kričati, a mi to ni nič pomagalo. Ko mi je zlila vodo na lase so v sobo prišli Harry, Liam in zdravnik. Clarie je stopila stran od mene in rekla: »Oprostite ampak Nialla sem mogla zmočiti saj je bil ves umazan, tukaj pa imamo izvrsten primer nekoga, ki ga je doletel šok zaradi frizure,« je rekla zdravniku in le ta se je nasmehnil. Ulegla se je na posteljo in zaspala. Zgledalo je kot da ni hotela zaspati ampak jo je utrujenost premagala. »Kako je z njo?« sem vprašal, čeprav sem že vedel. »Glede na padec je odlično. Nobenih stalnih poškodb ne bo bilo, ampak včasih jo bodo mogoče zgrabili napadi panike. Zaradi tega ji bom dal zdravila oz. pomirjevala. Ok?« reče zdravnik in Zayn pokima. Liam se zakrohota ko vidi njegivo frizuro in jaz, Harry in Lou. Zayn nas je grdo pogledal in odšel v kopalnico. Hazza se je vsedel na stol in rekel: »Kako to, da jo je Luke porinil? Kolikor vem sta nekaj imela?« Liam se je ob tem skremžil in vsi smo skomignili z rameni. »Luke je bil bolj pijan kot vi. Predlagali ste, da bi skočili s pečine in Clarie vas je poizkusila ustaviti. Konec poznate,« je rekel Zayn, ki je prišel ven z brisačo na glavi. Takrat so se vrata odprla in v sobo je prišel Luke. Ko je videl Clarie je zajavjal: »Kaj sem naredil? V komi je.« Nasmehnil sem se in takrat se je na moje veliko začudenje oglasila Clarie, ki se je zbudila. »Koma? Kdo je omenil komo? Mar zgledam kot rastlina?« Zasmejal sem se in Luke je z blaženim pogledal Clarie in rekel: »V redu si.« Clarie je pokimala in mu zabruaila: »Pa ne po tvoji zaslugi. Če ne bi Zayn poklical reševalcev bi umrla zaradi krvavitve.« Liam se je nasmehnil in slišal sem ga zašepetati: »Še zmeraj stara dobra Mer.« V sobo pridejo še Michael, Calum in Ashton in Clarie reče: »Uuuuu, koliko vas je v sobi. V sobi je lahko največ 5 oseb. In pozdravljeni nezemljani na Zemlji.« Vsi se zasmejimo ko fantje začudeno pogledajo. Clariin telefon začne zvoniti in Clari se oglasi.
Mnenja??
Napišite tudi kritike, da bom vedela kaj pri zgodbi izboljšati
01. maj 2016
Odličen Next. Ful dobro pišeš. Next
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
Ful dobr je nc spreminjat
02. maj 2016