Next
24. april 2016
u209605
u209605
Približno čez 10-15 minut..
24. april 2016
u209605
u209605
**Zayn****
Slabo mi je postalo ko je omenila njegov priimek. Skoraj sem pozabil na to zakaj sem sploh prišel. Pogledal sem fante in ugotovil, da manjka Liam. Še pred zastavljenim vprašanjem so se fantje vrgli name. Smejali smo se in bil sem presenečen, ko sem zaslišal Clariin smeh. »Gremo?« končno vprašam in vsi pokimajo. Ko splezamo iz hiše vprašam: »Kje pa je Liam?« Clarie zardi in fantje z vsem navdušenjem povejo vso zgodbo, kako jih je Clarie vrgla po tleh. Na koncu se zasmejem, in vidim da je Clariin obraz ves rdeč od sramu. »Pa saj to ni nič hudega,« ji rečem in Niall ji nekaj zašepeta na uho. Clarie mu poda svoj telefon in Niall mi ga poda. Pogledam posnetek, v katerem Clarie vrže vse štiri na tla. Začnem se smejati in Clarie mi vzame telefon z rok. Pogleda posnetek in na koncu se skremži ter reče: »Hmm, nisem vedela, da sem zgledala tako…neumno,« vsi se zasmejimo in kmalu pridemo do kampa. Clarie gre spat saj je zunaj že trda mi pa se sprehodimo do naše hiške. »Zayn, zakaj si sploh prišel?« vpraša Nial. »No, fantje mogil sem se. Samostojna kariera ni zame. Pogrešal sem vas. Se lahko pridružim nazaj skupini,« rečem in Niall me pogleda tako presenečeno kot takrat ko smo mu povedali, da ni hrane v hladilniku. Vsi se zaderejo in me stisnejo v objem. Tokrat bom menedžerjem dal pogoj, da bomo peli tudi mojo zvrst. Srčno upam, da se strinjajo. Z fanti se hitro preoblečem v pižamo in sam v trenutku zaspim.
***Clarie****
Zjutraj se zbudim zelo zgodaj in odidem ven čakat otroke. V roku ene ure naj bi vsi prišli sem. Ko pridem do zbiralnega mesta jih je nekaj že tam. V nasljedni uri pridejo vsi s seznama in premaknem jih tja, kjer naj bi imela naša ravnateljica. Pogledam na uro in vidim da fantov še zmeraj ni. Odidem do njihove hiške, a še prej v steklenico natočim ledeno vodo. Potolčem po vratih njihove hiške, a nihče se ne oglasi zato vstopim. Vzamem steklenico in se približam Liamovi postelji in odprem steklenico. Malo pridržim steklenico nato pa jo obrnem na glavo in zlijem Liamu na glavo. Liam zakriči in vsi se zbudijo. »Dobro jutro. Imate deset minut časa da se zrihtate, nato pa da se mi prikažete na odru,« jim rečem in se nasmehnem. Odidem iz hiške in odidem do odra. Ravnateljica ima govor in ravnokar ga končuje. »No, čas je da spoznate nase učiteljice,« reče ravnateljica in vsako pokliče po imenu. »Clarie Meredith Stewart,« reče in pokaže name jaz pa se samo nasmehnem. »Ona bo imela skupino 6. in 7. razredov,« reče in pokimam. Po govoru vidim fante na robu odra in nasmehnem se. »Za majhno presenečenje pa bodi pomagali One direction!!« zavpije in zasliši se glasno kričanje. Zaprem oči in jih nazaj odprem ter vidim fante kako stopajo po odru. Povejo nekaj besed, nato pa se moji razred zbere pri meni in odidem do šotora z glasbo. Zraven mene pride Niall in me pohvali. Ne vem sicer zakaj a se zahvalim. Ure je kmalu konec in ko otroci odidejo se malo časa vstanem in igram. Naenkrat mi zazvoni telefon in vzamem ga v roke. »OMG,«zašepetam ko zagledam sliko in za sabo zaslišim Harryev glas. »Poglej,« sem mu rekla in mu porinila telefon v roke. Zašepetal je isto kot jaz in pogovorila sva se o tem, da Liamu o tem niti ne črhneva. Na sliki je bila namreč Sophie, ki je poljubljala Caluma iz 5SOS. »Mu bo že sama povedala,« je rekel Harry, a sama sem vedela resnico. Nikolu mu ne bo povedala. Poskušala bo zapeljati Caluma mu ukrasti malo denarja, potem pa bo pogledala kateri od njiju ima več denarja na računu in se vrnila k tistemu z več. Poskušam poklicati številko iz katere so mi poslali sliko, piše samo to, da številka ne obstaja. Zavzdihnem in za sabo slišim glas. »Je vse v redu?« me vpraša in obrnem se. Vedela sem da je Liam ampak vseeno sem se zdrznila ko sem ga videla. »Ja, seveda. Zakaj ne bi bilo vse v redu?« ga vprašam in se živčno nasmejem. Telefon ugasnem in ga spravim v žep. Vstanem in odidem mimo njega, ko me zgrabi za roko. Obrnem se in ga pogledam. Še vedno sem jezna nanj, a ko vidim njegove prelepe rjave oči bi ga najraje poljubila, a se v trenutku streznim in stopim korak nazaj.
Zakaj mislite, da je postalo Zaynu slabo??
Menja??
Ne napišite samo Next ampak tudi kritike da vem kaj moram popraviti
24. april 2016
Omg prfect *___*
Nujno Next
Kritika ---> zaenkrat jr neopazim
24. april 2016
Nextttt
24. april 2016
u208800
u208800
Next
24. april 2016
Odlično pišeš. Probaj pa delat odstavek, ker je bolj pregledno. Sicer pa je zgodbica tvoja in piši kakor želiš.
24. april 2016
u203458
u203458
Next
Jaz nimam kritike... Večina dela slovnične napake, ti pa še tega ne- tko da kr tko naprej!
24. april 2016
u209605
u209605
Hvala<333 vsem
KatSomerhalder-pozabila sem
24. april 2016
Next
24. april 2016
u143259
u143259
neeeeeeeeext
ful dobr
nimam pripomb kr tk dobr pišeš
24. april 2016
u196293
u196293
Zdle jo bo nadru ker mu je zlila na glavo vodo...Next
24. april 2016
Next
25. april 2016
Calum5sos
Calum5sos
neeext
25. april 2016
u193768
u193768
Next
26. april 2016
u202260
u202260
Next, js sm brez pripomb
26. april 2016
u209605
u209605
Next čez približno 5-10 minut..
26. april 2016
u209605
u209605
***Liam***

Nisem vedel zakaj sem prijel Clarie. Najbrž je bil to refleks. Hotel sem ji nekaj reči o jutranjem polivanje z vodo, a me je nekaj v njenih očeh vstavi. V njih sem najprej videl jezo, nato pa strast, a je slednje izginilo iz njenih oči in spet se je pojavila jeza. Stopila je korak nazaj in odšla. Žalostno zavzdihnem in se usedem na stol. V roke vzamem kitaro in zaigram par akordov. To me pomiri in zapiska mi telefon. Luke je. Ja, Luke iz 5SOS. Nedavno nazaj smo se srečali v hotelu in izmenjala sva si številke. Od takrat naprej sva postala zelo dobra prijatelja. Vse sva si povedala.

From: Luke
Hejla!
Kje ste zdaj? Mi se peljemo do enega kampa, ki ga ima na grbi Juliard. Nismo povabljeni, ampak bi zelo radi sodelovali. Gotovo ne bodo zavrnili dodatne pomoči. Tam smo bili lani in bilo je prijetno poleg tega pa je tam neka punca, ki mi je všeč.

Ob njegovem sporočilu se nasmehnem in premišljujem če mogoče pridejo sem. To bi bilo odlično. Lahko bi se družili in igrali. Preden uspem odpisati slišim vzunaj trobljenje avtomobila. Hitro skočim na noge in stečem k trobljenju. Zagledam črn mercedes in v njem vidim Luka in Michaela.
Nasmehnem se in grem tja, ko vidim, da ob strani prav začudeno gleda Clarie. Počasi se približuje avtu in ko zagleda Luka in Michaela se nasmehne. Pomaha jima in vrata se odprejo. Iz zadnjega sedeža zlezeta še Calum in Ashton in vsi stečejo k Clarie. Luke jo prvi objame, nato pa jo še drugi. Hitro stopim do njih in z Lukom si prijateljsko stisneva roke, ter se objameva. Tudi z drugimi fanti se objamen in s kotičkom očesa oplazim Clarie. Z Lukom se pogovarjata in ni mi všeč, ko se nasmeji in zardi zaradi njega. Čudi me, da ni žalostna zaradi svoje mame, a vedno sem vedel, da zna svoja čustva dobra skrivati. A ne tako zelo dobro, čeprav se mi je vedno zdela močna oseba.
Kmalu pridejo tudi Zayn, Niall, Lou in Harry. Po Harrievih očeh vem, da se je spet razšel s punco. Naenkrat Clarie zazvoni telefon in opraviči se, ter oglasi. Govori v nekem čudnem jeziku in niti malo ga ne razumem. Sploh ni podoben angleščini. Ko prekine se še enkrat opraviči in vsi jo začudeno pogledamo. »Am, moja mama je iz Slovenije. To je majhna državica v osredju Evrope. Babica me je klica glede maminega pogreba, ki bo v Sloveniji.« reče in zardi.
Luke jo začudeno pogleda: »Mami ti je umrla. Kdaj?« Namesto Clarie odgovori Niall: »Predvčerajšnjim, ampak včeraj je izvedela. Zbežala je iz kampa nekam v gozd, in vsaj dve uri smo rabili da smo jo našli.« Clarie spet zardi in se zdrzne, ko zasliši nam še neznan glas. »Clarie kaj delajo oni tukaj?« vpraša in pokaže na fante iz 5SOS. »Harry, Niall, Zayn, Louis, Calum, Ashton, Michael, Luke in Liam to je Franky. In če smem tudi jaz vprašati: kaj vi delate tukaj?« je vprašala in se obrnila k Luko. »Hmm, prišli smo vam pomagati?« reče Luke in fantje pokimajo. »Počakajte malo,« je rekla in odšla nekam. Franky je samo stala tam in obrnil sem se, ter vprašam Luka: »Od kje pa se vi poznate?« Franky prikima in namesto Lukea odgovori Calum: »Lansko leto smo bili mi tukaj za pomoč.« Pokimam in nekaj minut čakamo v tišini. Clarie pride in reče: »Lahko ostanete. Odpeljala vas bom do vaše hiške.«
Luke pokima in z fanti sledijo Clarie. »Hey!!« se zasliši kričanje in vem kdo je. Obrnem se in Sophie mi prileti v objem. Poljubi me in poljubim jo nazaj. Ob strani vidim Harrya kako se kremži in moram se nasmejati. Sophie me čudno pogleda, jaz pa ji samo pokimam. Do večeraje vse v redu, dokler nam Clarie ne sporoči, da imamo zvečer druženje ob ognju. Sophie je že odšla in sam komaj sprejmem vabilo. Z fanti pridem tja in opazim da so drugi »animatorji« že tam. Vsedemo se in skoraj takoj nam postrežejo z pivom oz. tekilo. Takoj vzamem pivo in naredim požirek. Nekdo se vsede zraven mene pogledam kdo.
~~~~~~~~~~~
Neext?
Mnenje??
Teorije??
856
26. april 2016
u143259
u143259
Pomojm da luke al pa clarie
Neeeext
Ful dobr pises
26. april 2016