Next
13. april 2016
u209605
u209605
Hey!
No nov Next..
------------------------
Chapter 3☆|Small revenge|Clarie Meredith Stewart
Louis je nekoliko užaljeno pogledal v tla in odšel. Zavzdihnila sem. »Končno,« sem si zamrmrala in vzela v roke lok. Violino sem si postavila v pravi položaj in začela igrati. Igrala sem isto skladbo kot prej na čelu in moram reči na obeh glasbilih se je slišalo super. Ko končam nenadoma za sabo slišim ploskanje. Hitro sem obrnem in tam zagledam punco staro približno 11 let. »Hej, zelo lepo igraš,« mi skoraj zašepeta. »Hvala. Kaj pa ti počneš tako zgodaj tukaj?« sem jo vprašala in se nasmehnila. »Mami me je pripeljala,« reče in mi stopi korak bližje. »Si se že odločila kaj boš igrala?« sem ji rekla, saj naj bi otroci že doma razmislili kaj se bodo učili igrati. »Hmm, ja. Pravzaprav bi se rada naučila kitaro ali pa violino,« je rekla in stopila še en korak bližje. »Pri kitari ti jaz ne morem pomagati, saj je to eden izmed redkih inštrumentov na katerega ne znam igrati, a lahko ti pokažem ali zaigram kaj na violini,« ji rečem in se zasmejim. Deklica veselo pokima in vprašam jo: »Gospodična imate kakšno glasbeno željo?« Punca pokima in stopi k meni, jaz pa se sklonim da mi na uho pove svojo izbiro. Pove mi jo in samo prikimam in ji rečem: »Boš pela sama? Ali naj ti pomagam?« ji rečem in pokima pri drugi možnosti. Začnem igrati in pomignem punci, ko mora zapeti in že obe pojeva. »Helo from the other side. I must ve called thousand times….« pojeva in kar naenkrat zaslišim močno ropotanje za mano. Zelo se vstrašim zato skoraj spustim violino. Dekle je opazilo da je nekaj narobe, zato sva obe hitro smuknile iti ven pogledat. »Kako ti je ime?« sem ji rekla in nisem si mogla kaj da se ne bi nasmehnila. »Artemis Kim Closey,« reče in mi pomigne z glavo, češ kaj pa ti. »Clarie Meredith Stewart,« ji rečem in prizor ki ga vidim mi pride v glavo. Tam so 1D, ki iz papirja delajo nekakšne žabe ki pokajo. Vidi se, da je Liam to organiziral in z največjim veseljem jih poka. »Počakaj tukaj,« sem rekla Artemis in odšla do njih. Niso me opazili in vsi trije fantje so bili za Liamom, zato sem kar se da hitro objela Harrya in ga vrgla po tleh. Harry je zajel sapo, sama pa sem mu s prstom nakazala naj bo tiho. Pokimal je in gledal kako sem na tla spravila tudi Louisa in Nialla. Lahko bi prisegla, da se je zasmejal. Bila sem za Liamom in z čim bolj resnim glasom rekla: »Liam Payne.« Videla sem, da se je Liam zgrozil in obrnil se je. Takrat sem videla svojo priložnost, ter ga nekako objela in ga vrgla čez glavo. V teh letih ko ga ni bilo, sem veliko časa preživljala pred boksarsko vrečo, na kateri je bila nalepljena njegova glava. Videla sme Louisa, Nialla in Harrya ki so se režali in nisem si mogla kaj, da se nisem še sama. »Misliš da je smešno strašiti dve punce, ki ravnokar igrata inštrumente. Seveda, saj si »veliki« Liam Payne in nihče ti nič ne more in ti ne bo nič zameril. No, tako v mojem kampu ne bo. Ne bodi otročji. Skuliraj sem. Tega ne gledam kot tvoja bivša punca ampak kot organizatorka tega kampa.,« sem mu zabrusila in se obrnila stran, ko sem se nekaj spomnila. Obrnila sem se in zbrala vso silo in ga brcnila. »In to je zaradi razhoda po telefonu. Pojdi nekam,« sem rekla sladko, lahko bi se reklo nedolžno in šla k Artemis. Lahko bi prisegla da sem v ozadju slišala Louisovi, Niallovo in Harryevo krohotanje. »Oprosti ker si morala to videti.« sem ji rekla in šele tedaj opazila da zraven nje stoji fant, ki ji je bil zelo podoben. Usmerila sem prst k fantu in ugibala: »Brat dvojček?« Fant je prikimal in mi podal roko: »Lukas Jace Closey,« je rekel in sama sem mu povedala svoje ime in priimek. »Mimogrede, z sestro se strinjava da si dobro namlatila One direction,« je rekel. »Jih ne marata,« sem začudeno vprašala, Artemis pa mi je odgovorila: »Še huje, sovraživa jih,« je rekla in nisem si mogla kaj, da jima nisem dala petke.
Mnenja???
Next??
15. april 2016
Next Next Next
15. april 2016
Next
15. april 2016
Calum5sos
Calum5sos
Next
16. april 2016
Next
16. april 2016
u143259
u143259
Neeeext
16. april 2016
u202260
u202260
Next
18. april 2016
u196293
u196293
Neeeeext...ful fajn!
18. april 2016
Neeext
hudo
19. april 2016
u209605
u209605
Hey!
Nov Next je tukaj.
Upam da vam bo všeč.
-------'--------------------
*Harry*
Nisem mogel verjeti. Clarie je vrgla Liama kot da bi vrgla kovanec. Skoraj sem začel jokati od smeha, ko sem zagledal Liamov obraz. Ideja za potegavščino je bila seveda njegova in niti sanjali se mi ni, da je njegova bivša punca. Ko se je Liam končno pobral, sem takoj šel k njemu in ga vprašal: »Resno? Clarie je tvoja bivša punca?« Pokimal je in se prijel za kolena. »O tem v sobi,« je rekel in Louis in Niall sta ga podprla. Moram reči, da nas je Clarie vse dobro vrgla po tleh. Sam si ne bi nikoli mislil, da lahko tako drobna punca vrže na tla Liama. In mene, ter druge fante seveda. Liam je nekako »odšepal« do naše sobe in takoj je legel na posteljo. Priskrbel sem mu kozarec vode in Louis je rekel: »No, boš povedal zgodbo.« Liam je pokimal in začel pripovedovati. Ko je pojasnil vse se nisem mogel zadržati in sem zinil: »5 let?? In Liam pustil si jo po telefonu?? Ne morem verjeti, da si tako zabit.« Ob tem stavku sem se z roko butnil po čelu, saj sem preveč povedal. »Zakaj smo sploh šli delati tiste pokalice? Bolijo me rebra,« je zastokal Niall in nisem si mogel kaj, da se ne bi zasmejal. »Ahh, bila je samo majhna potegavščina. Moram pa reči, da Clarie zelo dobro igra in poje. Saj je tudi pred petimi leti dobro igrala in pela, samo zdaj je boljša,« je izjavil Liam in zastokal od bolečine. »Ja zaradi tega gotovo hodi na Juliard, naboljšo glasbeno akademijo, če te smem spomniti,« je rekel Louis in Liam se je nasmehnil. Zaslišim našo pesem What makes you beatufull in že sem vedel kdo je. »Sophie je,« sem rekel Liamu in ta je prikimal naj mu dam telefon. »Živjo ljubica,« je rekel in na drugi strani sem zaslišala histerično kričanje. »Ja, ja vse je v redu. Se že veselim,« je zatrdil Liam in ob prvem delu stavka sem se nasmehnil. Nisem vedel da je za Liama v redu če ga bivša punca vrže po tleh in mu priskrbi telesne poškodbe. Liam je prekinil zvezo in rekel: »Sophie jutri pride na obisk.« Zavil sme z očmi saj sam Sophie nisem maral. Do nas je bila vedno naduta in vzvišena. Mi je že bolj všeč Clarie, ona vsaj obvlada borilne veščine. Lahko bi šel staviti, da je vsa ta leta vadila z boksarsko vrečko, na katero je nalepila Liamov obraz. »No, moram iti,« sem rekel Liamu in se odpravil proti vratom. »Kam pa greš?« me je vprašal Niall. »Za nosom,« sem mu hudomušno odgovoril in zaprl vrata za sabo. Za kamp so si izbrali čudovito lokacijo. Na predelih je bila sončna, nekje pa je bila tudi senčna. Iskal sem hišo 7B in končno sem jo našel. Hišica je bila mnogo manjša kot naša in po petih sekundah je odprla vrata Clarie. Ko me je zagledala je vidno prebledela in rekel sem ji: »Se lahko pogovoriva?« Pokimala je in na stežaj odprla vrata, da sem lahko zakorakal v njeno hišico. Bila je zelo skromna a tudi zelo prijetna. Opazil sem, da je sama in jo vprašal: »Kako to, da imaš sama svojo hiško?« Nasmehnila se je in rekla: »Nisem preveč družaben človek. Nikoli nisem bila. Pa tudi nisem sama v hiši. Poglej v levo omaro.« Ker sem pač radovedne vrste sem odprl omaro in tam zagledal vsaj 30 knjig. Obrnil sem se k Clarie in opazil da je za mano. »Ja, to je zame. Sem pravi knjižni molj. Kako pa si mislil da zapravljam čas poleg borilnih veščin in igranja?« je rekla in se komaj opazno namrščila. Bila mi je všeč-na prijateljski način seveda. Nekako me je spominjala na Gemmo. »No, čas je da preidem k vprašanju zaradi katerega sem prišel,« sem rekel, a kar naenkrat je zazvonil zvonec. »Hmm, le kdo bi lahko to bil?« je zamrmrala Clarie in zamišljeno odšla do vrat. Odprla jih je in notri je pokukala Niallova glava. »Lahko vstopim?« je vprašal in Clarie je pokimala. Vsedel se je zraven mene in me potrepljal po rami.
Next??
Prosim ne napišite samo Next, ampak povejte svoje kritike, da vidim katere stvari naj popravim
19. april 2016
Odlično pišeš in čimprej daj Next
19. april 2016
u196293
u196293
Neeeeext,nimam pripomb!
19. april 2016
u202260
u202260
Next, vse je ok
19. april 2016
Next
19. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
Js mam eno prosnjo cimprej skensli to sophie vn iz zgodbice
Drgac pa fuuuuuul dobr!!!
19. april 2016
neeeext, vse je vredo pa fajn sam sophie naj gre vn as soon as possible
20. april 2016
Calum5sos
Calum5sos
neext
20. april 2016
Next Next Next
20. april 2016
u209605
u209605
***Clarie Meredith***
Ko se je Niall vsedel zraven Harrya je spet pozvonilo. »Kdo je pa zdaj to?« sem si v glavi jezno rekla. Odprla sem vrata in zagledala Louisa. Na stežaj sem odprla vrata in mu pomignila naj pride noter. Ko je tam zagledal Harrya in Nialla je samo skomignil z rameni in se vsedel zraven njiju. Sama sem se naslonila na steno in kar nekaj časa smo se opazovali. »No, če vas ne moti bi rada razlago zakaj ste prišli?« sem končno prekinila tišino. »Zato, ker nismo mogli zdržati zraven Liama. Javka, zelo,« je rekel Louis in se skremžil. »Moram reči, da si ga zelo dobro vrgla po tleh,« je občudojoče rekel Niall in zahvalila sem se. Pri vratih je spet pozvonilo in počasi sem šla odpret. »Če bo še kdo pozovonil…,« sem rekla in utihnila, ko sem na pragu zagledala Artemis in Lukas. Osramočena sem odprla vrata in se jima opravičila. Odrla sta vrata in ko sta zagledala Nialla, Louisa in Harrya sta obnemela. Ne vem, ali zaradi sovraštva ali česa drugega. »Lukas in Artemis, to so Niall, Harry in Louis,« sem jima rekla in pokazala na vsakega od njih. Artemis je zavila z očmi in obrnila sem se k Harryu, Louisu in Niallu ter rekla: »Harry, Louis, Niall to sta Artemis Kim Closey in njen brat Lukas Jace Closey.« Artemis jim je pokazala jezik, Lukas pa je samo pokimal. »Gremo kaj počet?« me vpraša Artemis in takoj pokimam. Niall skoraj v trenutku skoči pokonci in reče: »Kaj če bi šli v glasbeno sobo, ali pa gremo mi v našo sobo po Wii?« Artemis pokima in Niall gre. »Louis, poskrbi malo za Artemis in Lukasa. Preobleči se moram,« sem rekla Louisu ter njemu in Harryu nakazala naj gresta ven. Odšla sta ven in hitro sem se preoblekla trenerkaste kratek hlače in črno kratko majico na kateri je pisalo Adidas. Fante in dekle sem našla v sobi za igrice. Začudena sem bila, ker je Niall res privlekel s sabo Wii. »To si resno prinesel s sabo?« sem rekla in od začudenja odprla usta. Niall je veselo prikimal in se nasmehnil. Wii smo nekako povezali z televizijo in začeli smo. Šli smo dva proti dva in naredili turnir iz tenisa. Finale sva igrala jaz in Lukas. Moram priznati da je odličen igralec in na koncu sem mogla priznati poraz. Bil je res dober in čestitala sem mu. »Clarie Meredith Stewart,« zaslišim glas za sabo in zdrznem se. Ta glas še predobro poznam in obrnem se. »Sophie,« rečem hladno in se kislo nasmehnem. Od daleč se vidi, da me je ona vesela toliko kot sem jaz nje. »In zakaj imaš to brazgotino na obrazu? Te je oče udaril s kozarcem?« me je vprašala in vedela sem da je ugibala in to rekla za šalo a vseeno si nisem mogla pomagati da ne bi odprla ust. »OMG,« zaslišim šepet za mano. Zaslišim zvonjenje svojega telefona in oglasim se. »Hello,« rečem in naenkrat se nekdo začne dreti po telefonu in v trenutku vem kdo he poklical. »Prasica, pojdi nekam ti, ti..! Nekam se zabij upam da umreš. Zaradi tebe je mrtva k*rba. Pi*ka zabij se že nekam!! Žal mi je da te včeraj nisem bolj poškodoval. Zaradi tebe je Darja mrtva…!!!« zaslišim glas svojega očeta in ko zaslišim mamino ine mi spolzi solza po licu. »Sovražim te. Da nikoli več ne prideš sem..« se mi oče še vedno dere na uho ko končno razumem pomen besed se iz mene izvije hlipanje. Tista solza prej je bila zaradi očetovih žaljivk, to hlipanje pa je bilo za njo. Za mojo mamo. Prekinem povezavo in kot da bi bilo vse prozorno gledam okoli. »Ne, ne to ne morem bitu res. Prasec. Za vse bo plačal,« rečem in spustim telefon na tla. Začnem teči in ne oziram se na druge samo jokam in tečem. Kaj hitro izginem v gozd. Tečem in tečem in izgubim občutek za čas. Ne vem ne kje sem ne koliko je ura in končno se ustavim. Pogledam in v daljavi zagledam lovsko hišo. Hitro stečem do nje in se povzpnem po lestvi. Hiška je bila majhna, a topla. Vsedem se na tla in se uležem. » I am fine, I am sad, but I am strong….« sem si pela in nazadnje zaspala. »Clarie,« zaslišim znan glas in zbudim se. Vsedem se in nad sabo zagledam Harrya, Nialla in Louisa. »Kaj pa vi delate tu?« sem jih vprašam in Niall počepne k meni. »Clarie, ti je oče res zabrisal kozarec v glavo?« me vpraša in hitro vstanem. Zardim, saj me je sram povedati resnico. »To pove vse,« reče Lou in nejevoljno zmaje z glavo. »In kaj se je zgodilo včeraj?« vpraša Harry in vprašam ga če ima moj telefon. Pokima in mi ga da, jaz pa jim zavrtim posnetek mojega pogovora z očetom. Ko končam zaslišim glas, ki mi je znan samo z televizije. »To je tvoj oče?« me vpraša in pokimam. »Kako se piše tvoj oče?« me vpraša in pove mu priimek svojega očeta. Zayn zavzdihne in se vsede na tla. »Vse v redu?« ga vprašam in samo pokima. Zgleda da se fantje šele takrat čisto zavedali kdo je pred njimi in vsi so zakričali njegovo ime in ga objeli. Vsi so se smejali in tudi sama sem se. Nisem mogla verjeti da sem tako sproščena z njimi.
21. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
Js bi prjaula tega oceta!!!!
21. april 2016
u193768
u193768
Next men je tole ful ušeč
22. april 2016
Next
22. april 2016