neeeeeeeeeeeeeext
24. september 2015
u198801
u198801
next!
24. september 2015
next!!
24. september 2015
u151249
u151249
Hvala (:
★★★

24.
Na grob sem položila šopek belih vrtnic in nato stopila nekaj korakov nazaj. Zajela sem sapo in se zazrla v snežno odejo,ki je prekrivala nagrobnik. Počasi sem pogledala na uro,v skoraj popolni temi sem videla,da kazalca kažeta petnajst čez tri zjutraj,čas je bil,da grem domov. Po licih mi je spolzela solza in rahlo jezno sem jo obrisala,zadnji teden sem ves čas jokala in to me je jezilo. Nikoli nisem bila šibka,a vse skupaj me je vrglo iz tira. Previdno sem stopila do nagrobne plošče in pogladila Katino ime. »Našla ga bom. Obljubim.«
Adam je vozniku podal dva velika kovčka in me stisnil k sebi. »Pazi nase,Ann,«mi je šepnil in počasi sem pokimala. Potem je odprl vrata črnega avtomobila in me nežno potisnil noter,kjer je že sedel Austin. Ko je zaprl vrata,me je v prsih stisnilo in počasi sem se naslonila na hladno okno. Čez nekaj časa sem začutila prste,ki so se prepletli z mojimi.
»Kaj če nama ne uspe?«sem šepnila čez nekaj časa. Odločno je odkimal,a vedela sem,da tudi on dvomi v najin uspeh. »Ampak…Kaj če naju najdejo? Kaj če ugotovijo,kdo sva? Kaj…kaj če so res oni ubili Kate?« »Ne. Angelina je naredila načrt brez pomanjklivosti, uspelo nama bo. Le navodil se morava držati.« Nežno je stisnil mojo dlan in pokimala sem. Imel je prav,nič ne bo šlo narobe. Nihče naju ne bo razkrinkal.
Austin je stevardesi podal najini letalski karti in se mi spodbudno nasmehnil. Temnolasa stevardesa je pogledala moj potni list,potem pa me je sumničavo premerila od glave do peta. »Jessica McDonald?« Počasi sem pokimala,a temnolaski to ni zadostovalo. »Prihajaš iz Ohia?« Spet sem pokimala,postajala sem prestrašena. A rekla ni ničesar več,čeprav je bila še vedno videti sumničava nama je vrnila karti in z glavo pomignila proti vratom. »Pojdita.« Austin je s hitrimi koraki odšel mimo nje in me potegnil za sabo. »Skoraj je…« Z odločnim odkimavanjem me je prekinil. »To nič ne pomeni,Annie. Bila si živčna,zato si se ji zdela sumljiva. Nehaj zdaj.« Nežno me je potisnil na sedež in sedel poleg mene. A vedela sem,da tudi njega skrbi.
In če bi vedela,kaj naju čaka na letališču v Italiji verjetno ne bi nikoli vstopila v tisto letalo.
★★★
Hope you like it (:
Next?
11. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
11. oktober 2015
O moj bog. Kak super zgodbica. Zle sm celo prebrala. Res je vse zlo zalostno hihihi..... ampak se vseen perfektno pises.
Nexttttt nova bralka
11. oktober 2015
o my god, resnoooooo!!!! kaj kja kjaaaaaaaj?? kak je lahka kr naenkrat austin v vse vključen in kva se bo pol zodl???!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!!
12. oktober 2015
Next!
12. oktober 2015
next!!!
12. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
12. oktober 2015
u199826
u199826
Next!
12. oktober 2015
u194937
u194937
Kaj ju caka???
13. oktober 2015
u194937
u194937
Pa next, itq
13. oktober 2015
u198801
u198801
Bo kej? Next!
17. oktober 2015
kaj ju čaka tam?!!!!!! ženska kaj delaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa mene razganja od radovednosti!!!!!! kaj se jima bo zgodl?!!!!!! men ni nič jasen. kdo jo je zdaj ubil? zakaj gre ON zravn?!!!! ne resno kaj se dogajaja?!!!! par tedno te ni gor, pa te to pričaka!!!!!! daj takoj NEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ker me razžira od radovednosti!!!!!!!!!! NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. oktober 2015
u151249
u151249
Hvala (:
★★★

25.
Austin se je živčno oziral po letalu in nad zgornjo ustnico so se mu nabirale kapljice potu. Tudi sama nisem bila najbolj mirna,na letališču na Siciliji smo stali že vsaj pol ure,a nas še vedno niso spustili iz letala. "Nekaj je narobe,"sem mu komaj slišno rekla,a on je odločno odkimal. "Ne. Verjetno gre za tehnično napako. Vse bo v redu." Odprla sem usta,da bi mu ogovorjala, a v tistem trenutku je do naju prišla svetlolasa stevardesa. "Gospodična McDonald, lahko stopite z mano?" Panično sem pogledala Austina,na kratko mi je pokimal. Počasi sem vstala in stevardesi sledila na drugi konec letala. Pokazala mi je na tunel,ki je povezoval letališče in letalo. "Čakajo vas." "Ampak..." "Čakajo vas,"je odločno ponovila in me ma rahlo potisnila proti tunelu.
"Jessica McDonald?" Pokimala sem in roke prekrižala na prsih. Zložljiv stol,na katerega so me posedli, je bil neusoben, a to je bil v tistem trenutku najmanjši problem. Moški s košatimi brki si me je pozorno ogledoval. Nato se je sklonil nad kup papirjev in si nekaj zapisal. "Ohio, kajne?" Spet si je nekaj zapisal. V prostoru je bilo zadušljivo in sapo sem lovila le z veliko težavo. "Kaj se dogaja?"sem vprašala čez nekaj časa. Odkimal mi je in nakazal naj bom tiho. Ko je končal z zapisovanjem je vstal in me prebodel s pogledom. "Kaj veste Monici Moon? " Presenečeno sem obstala "O kom? Prvič slišim zanjo." Nisem lagala. "O njej." Predme je vrgel Kateino fotografijo.
Usta sem si prekrila z dlanmi in široko razprla oči. "Ona... Pojma nimam kdo je." "Gospodična McDonald, pogovor lahko opraviva na vljuden način, lahko pa vas odpeljem na postajo. Na uradno zaslišanje. In sledila bo aretacija."
Odkimala sem in po licih so mi spolzele solze. "Ne vem kdo je." "Prepoznali ste jo,"je bil odločen.
★★★
Hope you like it (:
Next?
28. oktober 2015
next
28. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeexeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttt wtf kaj se je zgodlo zmedla si me
28. oktober 2015
u194937
u194937
Next
29. oktober 2015
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!
29. oktober 2015
kva?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kva za hudiča, vraga... KVA SE JE ZGODL?!!!!!!! pa kdo so tile?!!!!!! pa kje je zdaj on Austin, da bi ji pomagu?!!!!! kaj je za okras šel zraven al kaj?!!!!!! pa kuga se dogaja?!!!! oki js sem mal preveč histerična, mapak v moj zagovor: ČIST SEM NOT PADLA!!!!!!!!!!!!!!! TAKOJ DAJ NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! DA SE MI NE STRŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. oktober 2015
WHAT THE F!?????????? kva se dogaja????????????????????????????????? napiš dolg next, dolg next, doooooooooolg neeeeeeeext!!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeexttt!!
29. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2015
omggggggggggggggggggggg. kok legendarnoo. daj nexti že sem res zeloo neučakana. hitro next
29. oktober 2015
u151249
u151249
Hvala xx
★★★

26.
Moški je kmalu ugotovil,da iz mene ne bo izvlekel niti besedice več ,zato je spet sedel in dvignil telefonsko slušalko, kmalu je z nekom govoril, a ga nisem razumela niti besedice, saj je govoril v italijanščini.
Ko je končal se je spet obrnil k meni in tokrat spregovoril v angleščini. "Odpeljali vas bomo na policijsko postajo." "Ampak zakaj?" Ni mi odgovoril.
Razkrinkali so nas,sem panično pomislila. Čez nekaj časa je v sobo vstopila visoka, temnolasa Italijanka. Pogledala je moškega in ta ji je na kratko pokimal . "Greva,"mi je rekla z ostrim glasom ter mi nadela lisice Vodila me je skozi terminal, kot kakšno zločinko. A namesto do izhoda me je odpeljala do majhne in zatemnjene sobice.
Za mizo iz temnega lesa sta sedela dva policista in se po tiho pogovarjala. Ko sta naju opazila je starejši policist moji spremljevalki pokimal,grobo me je potisnila na majav stol in odšla ter za sabo z glasnim teskom zaprla vrata.
"Kaj se dogaja?"sem vprašala, moj glas je bil višji kot bi si želela in v prsih me je močno stiskalo.
"Gospodična...Jessica, kajne? Ali morda veste, zakaj ste tukaj?" Zmajala sem z glavo in se pri tem počutila popolnoma neumno. "Bojim se,da vas bomo morali aretirati zaradi umora Monice Moon."
" A-ampak,a - ampak...Zakaj? "
Policist je zmajal z glavo in pobrskal po kupu papirjev pred sabo. "O tem se boš pogovorila z našimi sodelavci na postaji. Pravzaprav bomo tja šli kar zdaj."
Prestrašeno sem pogledovala od enega do drugega,pojma nisem imela kaj se dogaja. Vedela sem le,da me obtožujejo za Katein umor in jo iz meni neznanega razloga kličejo Monica. Monica Moon.
Spet so me vodili skozi terminal, tokrat ven. Ves čas sem se ozirala za Austinom, a njega ni bilo nikjer.
Na postaji so me zaprli,tam naj bi počakala na zaslišanje. Sesedla sem se na ledeno hladna kamnita tla in glavo zakopala v dlani. "Ann?"sem nenadoma zaslišala znan glas. "Austin, "sem šepnila in v trenutku skočila pokonci. "Obvestil sem Angelino. Obljubila je,da bo takoj ukrepala." Pokimala sem in sklonila pogled. "In ti ...Si v redu? Res mi je žal za...to. Ampak vse se bo uredilo. Vem da se bo. " Obotavljajoče sem znova pokimala. Žalostno se je nasmehnil, stegnil roko skozi rešetke in nežno stisnil mojo dlan.
★★★
Hope you like it (:
Next?
31. oktober 2015
u193093
u193093
i love it!!!!!
nnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttt
31. oktober 2015
u194937
u194937
Uau, prfect!
Mislm kok mora ta punca pretrpet...ceprov ti lezijo skrivnostne pa kriminalne zgodbe upam da nm bos prvoscla en ljubeznski zakluck, al?
presenecas me z vsakim nextom posebej: vsak je posebn, zanimiv, skrivnosten in navdus me kko se poglablas v podrobnosti, zapletas zgodbo...
res uauu
next!
01. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2015
o my god!! jst sm čist nor padla, tak fajn pišeš skos se neki dogaja... sploh se ne da opisat kak fajna zgodba je to!!!!!!!!!!!!!! next next NEXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PA ČIM DALŠGA
02. november 2015
kuga?!!!! WTF????!!!!!!!!!!! ženska pa kaj ti naklepaš?!!!!!! NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
08. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani