1. alwayss- use naj najj
2. To je popouno!!!!
3. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXTTT
30. avgust 2015
u198114
u198114
Hah.. hvala ι✭αм✭ѕтαя ✪ ;'D
30. avgust 2015
u198801
u198801
K sm zaceu tole brt sm skor dol padu. Najprej sm mislu da je Adam njen fnt hahaha... si me prijetno presenetla... in k sm zaceu brt nism mogu nehat tkoda kmal nadaljuj
30. avgust 2015
u151249
u151249
*Shadow One* -hvala(:
Dust.-zlobna sem,oprosti ahhaha uff ta deu te bo še bol razjezu pomoje hahaha
alwayss-še enkrat,use najboljše (: evo tu je ahahah
ι✭αм✭ѕтαя ✪-hvala(:
Herbert Hamprey -ja,prolog je biu malo zmeden ahhaha hvala,res (:
★★★

17.
Vedela sem,da gre za to. Nisem imela podlage,pojma nisem imela kako,ampak vedela sem,da je to,kar mi mora povedati,povezano s tistim fantom. Odšla sem v razred,a je ni bilo tam.
Kmalu je vstopila učiteljica za fiziko in nam začela deliti teste,ki smo jih pisali v začetku tedna. Plus dve,lahko bi bilo tudi slabše. Ko je začela razlagati novo snov,je nisem več poslušala. Namesto tega sem začela čečkati po robu zvezka. Skrbelo me je za Kate,ura se je bližala koncu,o njej pa ni bilo ne duha ne sluha.
Pri kosilu sem sedla za mizo poleg Adama in njegovih prijateljev. Verjetno bi bila večina najstnikov prepričanih,da bom svojemu bratu v breme,a me je bil pravzaprav vesel. »Kaj pa Kate? Sta še vedno sprti?«me je vprašal,ko sva ostala sama. »Ne…mislim,da ne… Ampak,gre se za to… Zjutraj je prišla do mene. Bila je čudna,sploh si ni bila podobna. Rekla je,da morava govoriti,potem pa izginila. Nisem je več videla in… Adam,skrbi me.« Pomirjujoče se mi je nasmehnil. »Prepričan sem,da je vse v redu. Verjetno se je sprla z Garretom in je slabe volje. Ali pa kaj podobnega. Jutri bo gotovo prišla v šolo in vse bo spet v redu,ne skrbi.« Pokimala sem,a sama o tem nisem bila tako prepričana.
Po kosilu sem najprej imela matematiko. V klopi sem sedela sama in ura se mi je neverjetno vlekla. Komaj sem čakala,da bo pouka konec in,da bom lahko šla h Kate. Tam bom videla,da je vse v redu in,da je šla domov,ker se je slabo počutila ali kaj podobnega.
Nekje sredi ure matematike so se vrata nenadoma odprla. Vstopila je srednje visoka in nekoliko močnejša punca z dolgimi,črnimi lasmi. Za njo je stal Adam. »Annie Lauren Williams?« Punca se je ozrla po razredu. Pokimala sem in vstala. »Z nama moraš,«je rekla s tresočim glasom. Vstala sem in jima sledila iz razreda. »Kam gremo?«sem tiho vprašala,ko smo šli vzdolž širokega hodnika. »K psihologinji.« Adamov glas je bil tih in postalo me je strah.
Pred vrati pisarne naju je temnolaska zapustila. »Adam? Kaj se je zgodilo?« »Ann,moraš biti močna.« Samo to je rekel,potem pa je počasi odprl vrata in vstopil.
Že drugič v štiriindvajsetih urah sem bila v tej pisarni. Psihologinja je sedela za mizo,videti je bila zaskrbljena. »Annie,sedi.« Pokazala je na stol in ubogala sem jo. »Kaj se dogaja?«sem šepnila,glas se mi je tresel in v meni je naraščal strah. »Adam,mogoče bi ji moral povedati ti.« Trpeče jo je pogledal,a se je nato vseeno obrnil k meni. »Za Kate gre,«je šepnil. »Kaj se ji je zgodilo?« Ker ni ničesar rekel sem skočila pokonci in ga odločno pogledala. »Nekaj sem te vprašala.« Ni mi odgovoril,nežno me je potisnil nazaj na stol in me prijel za roko. Obrnil se je k psihologinji in pokimala mu je. »Ann…res,res mi je žal. Kate so našli mrtvo.«
★★★
Hope you like it (:
Next?
31. avgust 2015
u198801
u198801
Neext
31. avgust 2015
u192373
u192373
Top shit, next
31. avgust 2015
KAJ?!!!!! kaj se ji je zgodl?!!!!! upam da nisem js tole prav prebrala, ker drugače se mi bo strgal!!!!!!!!!!!! TAKOJ MI DAJ IN TO PRI TEJ PRIČI DAJ NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa kdo bi ji to naredu? on fant!!!!!!
to je tako POPOLNO!!!!!
31. avgust 2015
u198972
u198972
Uaau! Carska zgodba!! Zaj na koncu me je ratal mal strah pa glih pred spanjem...
Vseeno je zgodba perfect!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!
31. avgust 2015
u193093
u193093
omg prfrkzna zgodba ko sem jo začela brat nisem mogla nehat neverjetna je mega fantastična super najbolj mi je všeč dramatičen konec
01. september 2015
u193093
u193093
nova bralka + next
01. september 2015
u198114
u198114
Hvala še enkrat za voščilo haha ;***
Ampak sem vseen jezna na tebe zarad Kate!! Obud jo od mrtvih ali pa se paz mene!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. september 2015
NEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTT
01. september 2015
u151249
u151249
jasmina16-ahahaha nisi narobe prebrala,sori (: hvala(:
Ɯнαт? -hvala(: to ni biu moj namen,sori ahhaha
chiken 123 -hvala (: in ja,js reees rada končam 'dramatično' , če se le da ahhaha
alwayss -ni kaj x'd noup,that's not ghost story,sorry (:
★★★

(kliknite,gif je (: )
18.
Zrla sem vanj ,njegovih besed nisem razumela. »Kaj?« Moj glas je bil popolnoma miren. Šalil se je,to sem vedela. Niti za trenutek nisem podvomila v to. Vstala sem. »Kje se skrivaš Kate? Ni smešno,da veš!« sem zaklicala po pisarni in stekla k velikanski omari. Kate se skriva tam,kmalu bo skočila ven in se glasno zasmejala. A ni. »Ni smešno,«sem naveličano ponovila in sunkoma odprla vrata. Tam je bil le kup neurejeno zloženih fasciklov. Obrnila sem se k Adamu in psihologinji,ki sta me zaskrbljeno opazovala. »Kje se skriva?« Adam je vstal. »Ann,resno mislim,«je šepnil. Močno me je prijel za obe roki,brez tega bi verjetno padla. »K-kaj?« Glas se mi je tresel in začutila sem,da mi po licih tečejo solze. Imela sem celo goro vprašanj,a izreči nisem bila sposobna nobenega. Adam me je stisnil k sebi in obraz sem zakopala v njegovo ramo.
Sedela sem na tleh pisarne,še vedno ob tisti veliki omari. Objemala sem si kolena in tiho hlipala. Nisem mogla verjeti,a sedaj sem vedela,da Adam govori resnico. Ne bi lagal,ne o čem takšnem. Nekaj časa smo bili popolnoma tiho,slišalo se je le nekoliko nadležno tiktakanje ure in moje hlipanje. Adam je še vedno sedel ob meni in me stiskal k sebi. Potem pa so se vrata nenadoma odprla,vstopila sta moški in ženska. Oba sta bila oblečena v črno-belo kombinacijo. »Prišla sta,«je rekla psihologinja in skočila pokonci. Ženska,ki je bila od moškega veliko mlajša,je na kratko pokimala in se obrnila proti meni. »Annie Lauren Williams?« Adam je pokimal in stopila je k meni. »Govoriti moramo. Sem agentka Patterson,«je rekla,povlekla k sebi stol in sedla poleg mene. »Mislim,da še ni pripravljena in…« »Ti si Adam,kajne? Žal mi je, ampak brez njene izjave začetek preiskave ni mogoč.« »Preiskava?«sem šepnila. Moški in Pattersonova sta se spogledala in v želodcu me je stisnilo. »Gospodična Williams,Katino truplo so našli v Temzi,v središču Londona.« »Kaj?« Glas se mi je tresel,postalo mi je slabo. »So jo…umorili?« »To bo pokazala obdukcija,«je rekel moški. Vso svojo voljo sem usmerila v to,da nisem bruhala. »K-kaj vas zanima?«sem tiho vprašala in se nekoliko vzravnala. »Kate naj bi zjutraj prišla v šolo,a dežurna profesorica je rekla,da je odšla še pred začetkom prve ure. Je pred odhodom govorila z vami?« Pokimala sem. »Kakšna je bila? Kaj je rekla? Poskusite se spomniti vsega,to lahko vpliva na preiskavo.« Moški me je strogo pogledal in skušala sem se zbrati. »Bila je…čudna. Rekla je,da morava govoriti. Bila je slabe volje in…ni si bila podobna.« »Kaj se je zgodilo potem?« Zavzdihnila sem. »Obrnila se je in odšla.« »Se ne moreš spomniti ničesar več? Je imela kakšne sovražnike? Ljudi,ki bi ji hoteli škoditi?«me je vprašala ženska in zmajala sem z glavo. »Ne,Kate je bila…posebna. Ampak vseeno so jo vsi imeli radi. Pojma nimam,kdo bi ji hotel škoditi.« Pomislila sem na fanta pod velikim hrastom. »Prav,potem bo to za zdaj vse. Tukaj imaš najino vizitko,če se še česa spomniš,pokliči.«Vizitko sem spravila v žep in ju opazovala,ko sta zapuščala pisarno. Neviden zid se je podrl,zopet so se mi ulile solze in preplavil me je občutek nemoči.
★★★
Hope you like it (:
Next?
01. september 2015
u198114
u198114
Bogaaa )': sam pomoje bo ann šla preiskovat na lastno pest. pa da mi čimprej nextaš, ko zej me bo firbec matru! ;'D
NEEEEEEEEEEEEEEXT
01. september 2015
u198972
u198972
Neeeeeeeeeext
01. september 2015
u193093
u193093
njexšt
01. september 2015
omg kak mi je bad za ann! drugač pa super next, tak kot vedno. pa sorry da sm zamudila prejšnja dva, sej sem jih prebrala in sta top! neeeeeeeeeeeext!!!
02. september 2015
neext
02. september 2015
u198801
u198801
next
02. september 2015
u192373
u192373
Next :3
02. september 2015
next
03. september 2015
u151249
u151249
Hvala(:
★★★

19.
Sedela sem na postelji in tesno objemala svoje noge. Nisem več jokala,nisem bila žalostna. Čutila nisem ničesar. Nenadoma je nekdo potrkal na vrata in zmogla sem le slaboten 'Naprej'. Vstopil je Adam,rokah je držal veliko skodelico vroče čokolade s smetano. Podal mi jo je in sedel poleg mene,rekel ni ničesar in to mi je bilo všeč. Z nikomer nisem želela govoriti. Hotela sem,da me pustijo samo,da mi dajo mir. A njegova prisotnost me ni motila,k večjemu me je pomirjala. Počasi sem glavo naslonila na njegovo ramo. »Pattersonova je klicala,«je tiho rekel čez nekaj časa in v trenutku sem se predramila. »Kaj je rekla? Že ima rezultate obdukcije?« »Ne,dobi jih takoj zjutraj in rekla je,da se bosta s tistim moškim oglasila okoli pol desetih,prav?« Pokimala sem,na to,da bi šla v šolo tako ali tako niti pomisliti nisem mogla. Na drugem koncu sobe se je oglasil moj mobitel. »Se ne boš oglasila?« Zmajala sem z glavo,zvonil je že ves popoldan,a nisem imela energije za pogovor s komer koli. Zaprla sem oči in se premaknila v nekoliko udobnejši položaj.
ƒℓαѕнвαcк
Naslonila sem se na zid velike sive stavbe in roke odločno prekrižala na prsih. »Nikamor ne grem,«sem trmasto vztrajala in Kate je naveličano zavzdihnila. »Daj no,česa se bojiš? Saj ti ne morejo nič! Tvoj oče…« »Dobro vem,kdo je bil moj oči,Kate, ampak v vseh teh letih so nanj pozabili. Ne,pozabi. Tega se ne grem.« Videti je bila jezna. Odkar sva videli tistega fanta si ni bila preveč podobna,ampak prepričana sem,da bo kmalu pozabila nanj in bo spet vse v redu. Sedaj je strmela v velika vrata ,pred katerimi sta stala dva varnostnika. Živčno si je grizljala ustnico in prepričana sem bila,da divje razmišlja. »Grem pa sama,«je na koncu rekla in odšla,še preden bi jo lahko ustavila. Kmalu je izginila za vogalom in prepričana sem bila,da bo skušala vdreti po požarnih stopnicah. Prestrašeno sem pogledovala na uro in,ko je minilo že več kot dvajset minut,je končno pritekla do mene. V rokah je držala veliko belo škatlo. »Imam,«je rekla z veselim nasmeškom. Pojma nisem imela kaj. A za to sedaj ni bilo časa,morali sva proč. Stekla je do žičnate ograje in,ker naju smetnjak ni več zakrival,sta naju varnostnika opazila. Zapodila sta se za nama in prepričana sem bila,da nama pobeg ne bo uspel .
єη∂ σƒ ƒℓαѕнвαcк
Odprla sem oči,Adam je še vedno sedel ob meni in strmel skozi okno. Zaznal je,da se premikam in me pogledal. »Mogoče bi morala zaspati. Ti prinesem kakšno tableto?« Je vprašal in odločno sem odkimala. »Pravzaprav lahko greš. Sama bom zmogla.« »Si prepričana?« Brez besed sem mu pokazala vrata,skomignil je z rameni in odšel. Ko sem bila prepričana,da ni več v bližini sem vstala in izpod postelje izvlekla črno vrečo za smeti,v katero je bila skrbno zavita škatla. Odprla sem jo in zavzdihnila. Tega se moram znebiti čim prej. Nenadoma je nekdo potrkal. »Samo malo!« Škatlo sem hitro zavila nazaj v vrečo in jo potisnila pod posteljo. Vrata so se odprla in vstopil je Phillip. Stopil je do mene in me brez besed stisnil k sebi. Čutila sem,kako mi po licih ponovno spolzijo solze.
★★★
Hope you like it (:
Teorije? x'd
Next?
05. september 2015
u198801
u198801
Neext
05. september 2015
u193093
u193093
opala preobrat philip se je spreobrnil presenečenje men je všeč
in njexšt
05. september 2015
u192373
u192373
Next, Philipu se je stopilo v led zavito srce :3
06. september 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. september 2015
u193093
u193093
nextek čim prej
06. september 2015
dve oprašanji. 1. kaj za boga je v tisti škatli?!!!!!
2. kaj?! kaj se ON dober počuti al je zgubu pamet?
drugač pa takoj se mi sprav pisat next, drugač si bom vse lase spipala iz glave!!!!!!!!!!!!! POPOLNI NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. september 2015
Omg!!! Pa kaj ti to nrdis???? Par nextov zamudim, pa si ji ze ubila najboljso prjatlco, spremenla Phillipa, v zgodbo vpletla neko cudno belo skatlo z meni neznano vsebino, povedla si da je ona kradla...kaj se??? Ta zgodba me vsakic bl razjezi ko ze mislm da situacija nmore bit slabsa jo ti nardis se slabso....pa se nwm kaj se bo naprej zgodil?!? Next!! Cim prej!
08. september 2015
u198114
u198114
me prov zanima ka bi lahka blo v tisti škatli... mogoče amm.. ok po pravici? nobenih idej nimam
neeeeeeeeeeeeeeext
08. september 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani