Fak, fak, FAK! Kdo???
pa ti mene ubijas. Resno! Mislm kko lahko to nrdis?? Kako lahko ne poves kdo? x'd
pa jao Adam nehi trenirat to kar treniras, k pol tvojo sestro ene znane budale za roke grabjo zkaj pa je ni prsu un pesimisticni tezak od Phillipa iskat? Nikjer ga ni k bi se ga rabl x'd
in jst cost stekam to z Austinom ne bo pogresala njega pogresala bo sam njegovo lepoto x'd
pa Kate se mi zdi, da je mau nefer, a ni pomislnla da pa mogoc ni primerno niti da najbolsa prjatlca ve? X'd npr.da si z Adamom posiljata gole slike pa sta jih pokazala psihologinji? xđ ja cudna sm, sam na vse pomislm pac xđ
uau, dans mi je koncno uspel napisat spis, brez da bi napisala kj o seb *-*
Prov ponosna sm nase xđ
next!
11. avgust 2015
Wiii, krstila sm stran!!
zdj smo na strani 4 *-*
11. avgust 2015
u196277
u196277
Neext carica si in ja zdej je moj lajf supr
11. avgust 2015
u198114
u198114
ful dobra zgodba, neki posebnega. pomoje je to austin na stopnicah :'D
neeeeeext
12. avgust 2015
pa vrata!!!!!!!!!!!!!!!!! pa f***!!!!!! pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa... si ti čist resna?!!!! pa ti si najbolj grozna oseba na svetu!!!!!!!!!! kak lahka nehaš ZDAJ?!!!!!! resno?!!! pa kje si že to vidla?!!!!!!!! pa daj no ne moreš zdaj nehat, mene tule razjeda od radovednosti!!!!!!!!!!!!!!!!! tole je še hujš kot reklame, njih lahka saj naprej previješ tega pa ne moreš, ker mormo čakat, da se nas boš ti usmila in nam dala next!!!! ali si kdaj brala stripe? no tole je podoben, sam da je 100 hujše. recimor pri strip ser ponavadi konča, ko ej najbolj zanimiv al pa napet, ampak vseen lahka predvidevaš kaj se bo zgodl, ko tule ne moreš!!! men se še sanja ne kaj se bo zgodl!!! IN ŽENSKA ZATO DAJ TAKOJ IN TO PRIPRIČI, V TEM TRENUTKU DOLG NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!! in nehi me že spravlat ob živce!!!! nočem dobit pleše že pri 15!!!
12. avgust 2015
omg omg omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! komi komi komi komi KOMI ČAKAM NA NEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTT!! pa jst vseen nebi povedla psihologinji, kva pa to njo briga... kakor koli, superduperprfekten next!!!!! kate je mal nesramna do ann, ker tuč če je njena bf še ne pomen da ji more ann povedat fuking vse kar se ji dogaja v življenju!!!

NEEEEEEEEEEXT!!
12. avgust 2015
Dj neeeeext hitr nemorm čakaaaaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. avgust 2015
u173652
u173652
neeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttt
12. avgust 2015
u151249
u151249
Dust.-ahahaha meni je phillip čist kul čeprau se hecno čuje x'd sam svojo jezo more na nekoga stresat ahahahha vidim,da ne maraš preveč mojih oseb ahahahhaha
ѕпαρcнαт.*-hvala hahah
alwayss-hvala(: ubistvu sem ga najprej res misla dat,sam sem si premisla (;
jasmina16-hvala?ahhahahha jao men grejo tut reklame na živce -.- sploh na pop tvju ko jih maš vsakih 15 minut ahahahhaha upam,da ne bo pleše po tem nextu hahahha
I love hugs-hvalaaa(: drugač pa se strinjam,sam js nism ann haha
★★★

13.
Okamenela sem,niti kričati nisem mogla. »Ann? Kaj pa počneš?«se je za mano oglasil Adam. Počasi sem ga pogledala,potem pa sem se spet obrnila proti klopi. »Kaj počneš Ann? Tukaj ni nikogar,«se je zmedeno popraskal za ušesi. Napela sem oči,imel je prav. »A-ampak,v-videla sem ga… P-prijel me je za r-roko i-in…« Stresla sem se,ničesar nisem razumela. »Koga?«me je vprašal Adam,prepričan je bil,da se mi meša. »Andrewa!! Prijel me je za roko in…« »Bolje bo,da greva domov,meša se ti,Ann. Zadnja dva dni si bolj malo spala,verjetno imaš od utrujenosti privide.« »Ampak…« Odločno me je potisnil proti motorju.
Brez besed sem si nadela čelado,vedela sem,da se psihiatru sedaj ne bom mogla izogniti,Adam je bil prepričan,da sem zmešana. Takoj ko je ustavil sem snela čelado in ne,da bi ga počakala,stekla v hišo. Vonj po lazanji me je popeljal v kuhinjo,kjer jo je babica ravno jemala iz pečice. »O,živijo,Annie. Če si že ravno tukaj,bi prosim pripravila mizo?« Pokimala sem in presenečeno pogledala,ko mi je podala šest krožnikov. »Ali koga pričakujemo?«sem se pozanimala. »Ja,se spomniš moje stare prijateljice Margaret? Včeraj sva se srečali na tržnici,nekaj časa sva govorili in povabila sem jo na večerjo. Z svojo vnukinjo Marilyn pride,stara je toliko kot ti.« Le pokimala sem in okoli krožnikov razporedila vilice in nože. Čez nekaj časa je pri vratih pozvonilo in babica je odšla odpret. Sedla sem za mizo poleg Phillipa,Adam je bil v svoji sobi. Kmalu se je babica vrnila. Margaret je bila majhna in nekoliko debelejša ženska,s kratkimi kodrastimi lasmi kostanjevo rjave barve in živo rdečimi lici. Poleg nje je stala visoka in vitka punca,z dolgimi,valovitimi lasmi temno rjave barve in zelenimi oči. Ko sem jo prepoznala,sem skoraj bruhnila v smeh,še v zadnjem trenutku sem se ugriznila v ustnico,Phillipu pa to ni uspelo ,glasno se je zakrohotal. Babica naju je presenečeno pogledala. »Margaret,Marilyn,to sta moja vnuk Phillip in vnukinja Annie.« Marilyn se mi je veselo nasmehnila in me objela. »Annie,že dolgo se nisva videli,«je rekla z navdušenim glasom. Nisem vedel,kaj naj rečem,a k sreči in je veselo govorila naprej. »Po tistem sva izgubili stike,škoda,res sva se dobro razumeli. Večkrat sem te poklicala, a se mi nikoli ne oglasiš. Menda nisi jezna name?« Še vedno nisem vedela,kaj naj rečem in sreči me je babica poslala po Adama. »Sta že prišli?«je vprašal. Pokimala sem in se odločila,da mu ne bom povedala,bolje,da izve sam. Po stopnicah sva se spustila v jedilnico in ob pogledu na Marilyn se je Adamu zaletelo. »Kaj počne tukaj ONA?«
★★★
Se spomnite,ko je mogla zaradi Adama Annie itit sama v London z Ally in Maddie. To je zdaj karma haahhaah
Hope you like it (:
Next?
12. avgust 2015
super je blo in neeeeeeeeeeeeeext!!!
ps. nisem hotla reč,da si ti ann, sorry
12. avgust 2015
u198114
u198114
Neeeeext
12. avgust 2015
This. Is. Perfect!!!!!!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
12. avgust 2015
čaki čaki kaj je slučajno Marilyn zaljubjena v Adama? hahahaha to bo še zabavno! čist prav mu je zakaj po jo je en takrat poslal v šopink z onima dvema. od kod se to spomniš? tole je PRFEKCIJA!!!!!!! pa čist se strinjam glede reklam na pop tveju. vsakih 15 minut so in trajajo več kot 5 minut. kak naj človek potem v miru pogleda kak film? oglavnem DAJ PRI TEJ PRIČI NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. avgust 2015
Ok vs motjo reklame na pop-u, na NG Wild mas tri min reklam, osem min oddaje, mislm resno??
pa ne da sovrazm tvoje osebe sam izpostavm njihove slabe lastnosti muhahahahah
Adam vse se vraca vse se placa xđ pa zkaj on sploh ne mara te punce??
Pa Phillip se zna smejat :00000 sooo cool xđ
sj men je Phillip tut ql xđ nekega dne mi bo kapnl da je prfekt fant, da Ann obsoja kr je pac mau smotan xđ
Next!!
13. avgust 2015
u151249
u151249
I love hugs-vem da nisi (: sam pač misla sm,da js tut nebi povedla,ampak ann je pač drugačna hhahaha pa hvala (:
ι✭αм✭ѕтαя ✪-hvalaaa(:
jasmina16-hvala ahahhha ma ja mu je prau sam se mi mal smili nwm :/ ahhaha glede reklam se pa strinjam -.- med mehiško nadaljevanko me res ne zanima reklama za pralni prašek ahhaha
Dust.-ka je to NG Wild?ahhaaha ne gledam sori ahahha sej bo pisalo v tem nextu zakaj x'd mogoče pa res,mam še js načrte s tem phillipom :'D
★★★

14.
Marilyn ga je užaljeno pogledala. »Adam,kako se vendar obnašaš?«je jezno rekla babica. Za trenutek sem bila prepričana,da se bo obrnil in odšel stran,a se je nato le vrgel na enega izmed stolov. Z vzdihom sem sedla med njega in Phillipa. Babica nam je razdelila velike kose lazanje,potem pa se je z Margaret zapletla v pogovor. Tako sta bili zatopljeni v razpravo,da nista opazili napetosti,ki je vladala za mizo. Adam je jedel hitro in zelo tiho,svoji bivši ni privoščil niti pogleda. Marilyn je bila videti rahlo živčna,a hkrati zelo samozavestna. V črnem skater krilu in beli srajčki brez rokavov je odražala nekakšno prepričanje vase. Zavila sem z očmi in naredila požirek limonade. »Adam,že celo večnost se nisva videla,pogrešala sem te,«je nato sladko rekla in mu poslala enega svojih zapeljivih pogledov. »Žal zase ne morem trditi enako,«je zagodrnjal in pogled trmasto upiral v krožnik. »Ah,daj no,pa ne,da mi še vedno zameriš? Od tega je minilo že vsaj pol leta!«je narejeno zgroženo rekla. Adam ji ni odgovoril in vedela sem,da se komaj zadržuje,da ne bi izbruhnil. Mislim,da je bil Phillip edini,ki mu je šlo na smeh. Divje si je grizel ustnico,a heheta ni mogel zadržati. »Veš,Adam,mogoče bi se morala pobotati. Mislim,saj tisto niti ni bilo tako grozno in… Mogoče si TI pretiraval… Lahko bi poskusila znova! « To je bilo za mojega brata preveč,odrinil je krožnik stran od sebe in vstal. »Potrebujem zrak,«je komaj izdavil in odšel. »Naj grem za njim?«sem šepnila Phillipu. Ta je popolnoma resno odkimal,pokazal nase in vstal. In tako sta me pustila samo z Marilyn. Ta mi je začela vsa navdušena razlagati o tem,kaj se ji je zgodilo po tistem,ko jo je Adam pustil in sva izgubili stike. Kmalu sem se še le delala,da jo poslušam. Mislim,da sem jo tistih sedem mesecev prenašala samo zaradi Adama,vedno mi je šla na živce. Babica je vstala in nam razdelila kose limonine torte,zraven pa godrnjala nekaj o tem,da jih bosta Adam in Phillip slišala,ker sta kar šla. Potem pa je nenadoma pozvonilo. »Bom jaz,«sem rekla in skočila pokonci. Pred vrati je na moje veliko presenečenje stal Austin. »Kaj pa počneš tukaj?« »A nisem zaželen?«se je zasmejal. »Ne bom lagala in rekla,da spadaš med meni najljubše osebe,«sem zamrmrala in še glasneje se je zasmejal. »Imaš čas za sprehod? Rad bi govoril s tabo.« »Hum,imamo obisk,ampak je še bolj nadležen od tebe,če je to sploh mogoče,tako da ja,«sem rekla,čeprav sem vedela,da jih bom slišala od babice. Obula sem se in nase navlekla jakno,ko je v predprostor prihitela Marilyn. Ob pogledu na Austina se je široko nasmehnila,poravnala krilo in lase zapeljivo vrgla nazaj. »Oh,Ann,nisi mi povedala,da imaš fanta!« »Ni moj fant,«sem odločno rekla,on pa se je seveda spet zasmejal. »Annie,mi ne boš predstavila prijateljice?«je veselo rekel. »Prav,pa drugič,«je skomignil z rameni,ko sem ga divje pogledala. »Oh,gresta na sprehod? Smem z vama? Prooosim? Moja in tvoja babica se bosta gotovo pogovarjali še celo večnost in seveda bo zelo dolgočasno!« Nerada sem pokimala. Hotela sem bit z Austinom,sama. Seveda nisem vedela zakaj. Tudi on je bil na moje presenečenje videti nekoliko razočaran,a je smehljaje počakal,da se je obula in oblekla jakno. Odpravili smo se vzdolž ulice in Marilyn se je vrinila medme in Austina. Navdušeno je govorila z njim in se sploh obnašala,kot da me ni zraven.
*REKLAME*
★★★
Ste gledali utrinke učeri?hahaa ko je bil meteorni dež (: pa danes bo tut še neki malega baje,tak,da ne pozabite gledat (;
Hope you like it (:
Marilyn mnenje?
Next?
Pa upam,da opazite vsaj malo povezavo med vsako začetno fotko pa delom (:
13. avgust 2015
u198114
u198114
Ja js sem gledala utrinke. Vidla sem jih pa tam kakih 10.. ti? ful lepi so bli ;'D
drgač pa marilyn je navadna k**** in pr***** hahaha i hate her .. (poznam eno tako v šoli in mi gre reeees na jetre x'd)

drgač pa seveda neeeeeeeeeeeeeext čimprej!!
13. avgust 2015
Neeeeeeeeexxxtttt!!!
14. avgust 2015
ja sem jih. full so bli lepi! REKLAME?!!!! resno? kaj jih mormo met še tuki?!!! pa daj no ženska usmil se nas mal!!! ne moreš biti tak zlobna kot oni na TV!!!! kje imaš usmiljenje? I JUST LOVE IT!!!!!! ne resno daj mi takoj next in prosim naj se že znebita te nadležen punce ker mi gre počas na živce, čeprav je kar zabavna
next? TI TO VPRAŠAŠ? PA SAJ NISI RESNA!!! če še sam enkrat to vprašaš bom zgubla živce! NEXT JE OBVEZEN ZATO GA ŠE PRI TEJ PRIČI DAJ!!!!!!!!!!!! NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!
kak ne bi opazl povezave med slikami in zgodbo. pa to je tak kjut! ušeč sta si! ušeč sta si! ušeč sta si!...
14. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeext!! jst nism vidla nobenga utrinka , drugač pa super next!!
14. avgust 2015
u192373
u192373
Next ^^
15. avgust 2015
u151249
u151249
alwayss -js sm jih 19 hahaha
ι✭αм✭ѕтαя ✪ -ja mormo :'D zakaj je zabavna? ker adama nervira? v tem delu nas zapusti,a se še vrne ahahah nisem lih rekla,da sta si ušeč x'd
I love hugs-bo pa drugič (: hvala(:
★★★

15.
Kmalu smo zavili v manjši park. Čez dan je bil vedno poln ljudi,a sedaj je sameval. Marilyn in Austin sta sedla na kamnito klop ob majhnem vodnjaku in oklevajoče sem sedla poleg Austina. Marilyn je nasmejano nekaj razlagala,a mislim,da je nobeden od naju ni ravno poslušal. Naslonila sem se nazaj. Noč je bila tiha in hladna,bilo je jasno,zato smo imeli veličasten razgled na zvezdnato nebo.
Nenadoma je čez nebo šinil veli,svetel utrinek. Nasmehnila sem se in zaprla oči. Zaželela sem si tisto,kar si želim že večino svojega življenja. Babica je utrinkom vedno pravila metulji,nikoli nam ni povedala zakaj. Phillipu se je to zdelo smešno,rekel je,da ni nobene povezave,ampak jaz se s tem nisem strinjala. Sicer tega tudi sama nisem razumela,a nekako sem vedela,da ima babica prav.
Čez nekaj časa je Austin vstal in naju pospremil do naše hiše. »Se vidiva,Annie,«je rekel s širokim ,nekoliko posmehljivim nasmehom. Pokimala sem in zaprla vhodna vrata. Za Marilyn sem odšla v kuhinjo. Phillip in Adam sta se že vrnila,sedla sem med njiju. Videti je bil dobre volje,s Phillipom sta se ravno smejala,pojma nisem imela čemu. »O,Ann,kam sta šli?«me je vprašal Adam,ko sta se nehala smejati. »V park,Austin je prišel.« Phillipu se je obraz pomračil,a rekel ni ničesar,Adam pa se je spet zakrohotal. »Mislil sem,da ga ne maraš,«je rekel smeje . »Saj ga ne,«sem zamomljala in si nalila kozarec jagodnega soka. Marilyn je hotela nekaj pripomniti,a je v tistem trenutku Margaret vstala. »Poslovili se bova,pozno je že. Hvala za večerjo,se še vidimo kaj,«je veselo rekla in se poslovila.
Babica je šla v dnevno sobo,da bi gledala mehiško nadaljevanko,meni in Adamu pa je naročila,da naj pospraviva kuhinjo. »Kam sta šla?«sem ga vprašala,ko sem zlagala krožnike v pomivalni stroj. »Ne daleč,samo do košarkarskega igrišča,tam sva srečala nekega njegovega prijatelja,potem pa sva šla nazaj .« Pokimala sem in mu podala krpo,da bi obrisal mizo. »Kate je še vedno jezna?«je vprašal in se naslonil na pult. Nisem vedela od kod ve,a sem vseeno le še enkrat pokimala. »Se bo že pomirila. Samo na novo kolekcijo od Diorja moram počakati,ali pa da dobi kakšno novo šminko in bo tako navdušena,da bo pozabila na vse zamere,«sem dodala in Adam se je zasmejal.
Ko sva končala sem se umila,potem pa sem šla spat. Zadnja dva dni nisem veliko spala in bila sem zelo utrujena.
A me je takoj,ko sem prišla v posteljo utrujenost minila. Mučila me je zadeva,ki se je zgodila,ko sem čakala Adama. Prepričana sme bila,da ni bil privid,bil je tako…resničen. Še tista grozna brazgotina,ki se mu razteza od leve strani čela,čez nos,in vse do desne strani brade ni manjkala. Stresla sem se ob misli na njegov obraz. Imel je ostre poteze,ozke ustnice in ledeno modre oči. Pa seveda tisto brazgotino. In razmršene temne lase . Zavzdihnila sem,ne smem razmišljati o tem. Prevrnila sem se na drugo stran postelje in zaprla oči. Kmalu sem končno zaspala.
*REKLAME*
★★★
Okej,vem,da je on del o metuljih mal smešen x'd
Hope you like it(:
Next?
Se opravičujem,ker je dolgo trajalo,da je prišu next (:
20. avgust 2015
reklame? resno? pa daj no! daj nam mal pavze pred njimi!!!!!!! pa grrrrr. tole obužujem in komi čakam next!!!! sam neki me zanima: ali je bil tisti psihopat res tam in kaj ima Austin z vsem tem? kaj je njegov brat? oki vem da je čudna ideja sam razmišljam. pa daj plis hiter NNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. avgust 2015
u192373
u192373
Next
21. avgust 2015
Neeeeeeeeeeeeeeextttt
21. avgust 2015
tolje je bil popolen next ta kot vsi do zdej! fuuuuuuul mi je všeč tvoja zgodbica in komi čakam next!!! nnnneeeeeeeeeeeextttt!!
21. avgust 2015
u198114
u198114
Hahah reklame?! omg zakaj no?! sovražim jih!
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. avgust 2015
u151249
u151249
jasmina16 -ne ne dam ahahah ne povem,sori x'd
I love hugs-hvalaaaa (:
alwayss-vem,zato pa so hahahaha
★★★

16.
Zjutraj se sanj nisem spominjala. Ko sem prišla v kuhinjo,je za mizo že sedel Adam in lenobno sem prisedla. Na toast sem namazala Nutello in se naslonila nazaj. »Malo po tem,ko si šla spat je klicala Amy,«je rekel po nekaj trenutkih tišine. »Res? Kaj je hotela?« »Pojma nimam,ko sem ji povedal,da že spiš se je poslovila in prekinila. Ne mara me.« Zasmejala sem se,lahko bi mu rekla,da to ni res,ampak bi oba dobro vedela,da lažem. »Ni smešno,«se je namrdnil in zamrmral nekaj o tem,da je Amy zatežena darkerica. Odprla sem usta in mu hotela nasprotovati,a sem jih potem spet zaprla. Ni imelo smisla.
Spet je deževalo,tokrat še veliko močneje,zato se je babica odločila,da naju mora v šolo peljati Phillip. Nobeden ni bil nad njeno idejo preveč navdušen,a na koncu smo jo vseeno ubogali. Sedla sem na zadnji sedež in mrko prekrižala roke. Phillip je speljal in z Adamom sta začela govoriti. Bilo je dolgočasno in kmalu ju več nisem poslušala. Namesto tega sem zrla čez okno in opazovala ljudi,ki so hiteli po pločniku,ali pa čakali,da se odpre katera izmed kavarn. »Ann?« Dvignila sem pogled in glede Adamov izraz,me ni poklical prvič. »Ja?«sem zamrmrala in se spet zazrla v svoje dlani,gledanja čez okno sem se kmalu naveličala. »Tu smo,«je rekel in pomignil proti veliki,opečnati zgradbi. Zdrznila sem se,pograbila torbo in se počasi odpravila proti glavnemu vhodu.
V garderobi je vladal pravi kaos. Povsod so bile manjše ali večje lužice,polna je bila dijakov,ki so čakali na začetek pouka. Bilo je glasno in zrak je bil zelo slab. Prerinila sem se mimo manjših skupin in končno prišla do svoje omarice. Ko sem se preobula je do mene prišla Kate. Vedno je bila nasmejana,sedaj pa je bila mrka. Roke je imela prekrižane na prsih in njen pogled je bil nekoliko prazen. »Govoriti morava,«je rekla in njen glas sem komaj prepoznala,bil je ledeno hladen. »Če gre za tisto včeraj…« »Ne,ni to. Nekaj drugega je,pomembnejšega.« Pričakovala sem,da mi bo povedala, a je samo nekaj zamrmrala,potem pa se je obrnila in oddrsala proč. Presenečeno sem zrla za njo.
ƒℓαѕнвαcк
Bil je topel pomladen dan. S Kate sva sedeli v parku,v središču Londona . Nisva se pogovarjali,a to ni pomenilo nič slabega. Včasih je bilo dovolj samo to,da sva bili ena ob drugi,globoko zatopljeni vsaka v svoje misli. Trava je bila še nekoliko vlažna,a sva vseeno sedeli na njej. Opazovala sem skupino majhnih punčk. Vse so imeli spleteni po dve kiti,sedele so na leseni klopi in se igrale z barbikami. Obrnila sem se h Kate,a je zrla v popolnoma drugo smer kot jaz,sledila sem njenemu pogledu. Pod velikim hrastom,nedaleč stran od naju je stal fant. Ni bil veliko starejši od naju,kako leto,mogoče dve. Temno rjave lase je imel 'polizane' na stran. Oblečene je imel črne kavbojke in ACDC majico. Naslanjal se je na deblo in zrl v naju. Natančneje v Kate. »Kdo je to?«sem šepnila in ob mojem glasu je poskočila. Obrnila se je k meni in sedaj,ko sem jo bolje videla sem se nekoliko prestrašila. Še nikoli je nisem videla takšne. Bila je popolnoma bleda,oči je imela potemnele in široko razprte. »K-kaj?« Glas se ji je tresel,bil je nenavadno visok. »Kdo je to,Kate?« Zmajala je z glavo. »Nihče,«je šepnila in vedela sem,da ji gre na jok. Objela sem jo,rekla pa nisem ničesar. A vedela sem,da ga pozna. In takrat mi je postalo jasno,da nisem edina,ki svoji najboljši prijateljici nekaj prikriva.
єη∂ σƒ ƒℓαѕнвαcк
*REKLAME*
★★★
Hope you like it (:
Next?
29. avgust 2015
u192373
u192373
Super je
Next!
29. avgust 2015
Kako mors??? mislm ze tko al tko sovrazm reklame, da jih pa se zi na tok pomembnem delu notr das je pa prov zalostno!!
in o cem se morta pogovort?? Tok vprasanj skos vse postavlamo ti pa nm ne das odgovorov men se zdi da je ta polizanc neki naredu Kate...
next!!
30. avgust 2015
u198114
u198114
Dans je moj rd in zahtevam neext haha
NEEEEEEEEEEEEEEXT
30. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani