u72708
u72708
Wii koncno si nextala ^ ^ vsec mi je
23. maj 2016
Next
25. maj 2016
hej
odlična zgodbica zelo mi je ušeč
če hočeš si lahko ogledaš še mojo :
https://www.tumblr.com/blog/bigbangboyfriend
25. maj 2016
u209045
u209045
bom pogledala
25. maj 2016
u209045
u209045
16.del:
2 meseca pozneje:
Ta 2 meseca sta minila kar hitro. vmes se je zgodilo veliko lepih stvari med njimi je tudi ta da sem sedaj punca Michaela Clifforda. Danes je točno 1 mesec od kar sva odšla v kino in tam me je vprašal če bi bila njegova punca. Ne morem verjeti da se je to res zgodilo prav tako pa ne morem verjeti da danes skupaj z fanti odhajam da njihovo turnejo. o Paulu še vedno ni nihče slišal niti besedice. Upam da bo tako tudi ostalo. »Lotty iti moramo« sem zaslišala Caluma iz kuhinje. Hitro sem vzela še telefon in slušalke in odšla v kuhinjo. Ashton je ravno zlagal kovčke v avto in čez nekaj minut je končal. Vsedli smo se v avto in Ashton je odpeljal proti letališču. Na letališču so nas že čakali varnostniki saj je bilo letališče polno oboževalk,ki so se prišle posloviti. Na letalu sem sedela z Michaelom in najprej smo leteli na Japonsko,kjer bodo fantje začeli njihovo turnejo. »naj se Sounds live feels live začne« je rekel Luke. Z Michaelom sva se nekaj časa še pogovarjala nato pa sva v objemu zaspala. »ej vidva zbudita se prispeli smo« naju je zbudil Calumov glas. Vstala sva in se odpravila iz letala. Ko smo dobili našo prtljago so nas varnostniki pospremili do avta. Šofer nas je odpeljal v prečudovit hotel. Ko smo prišli v sobo smo se zmenili da si bom sobo delila z Michaelom saj ni dovolj sob da bi bil vsak v svoji sobi. Seveda sva se oba strinjala z tem. Današnji dan so imeli fantje še za sebe jutri pa že imajo prvi koncert. »hej se gremo steklenico resnice?« je vprašal Luke in vsi smo se strinjali. Vsedli smo se v krog in prvi je zavrtel Luke. Steklenica se je ustavila nameni. »iziv« sem rekla saj nisem hotela imeti že prvič resnice. »izivam te da me poljubiš« pogledala sem ga z začudenim obrazom. »Luke saj veš da nisva že kar lep čas več skupaj in da imam fanta« sem rekla. »vem ampak to je tvoj iziv« je rekel. Michael ga je pogledal z jeznim pogledom. »umeri se Mike saj ta poljub ne bo nič pomenil še vedno je tvoja« je rekel Luke. »tega iziva zagotovo ne bom sprejela Luke« sem mu rekla. »pa boš morala«mi je rekel. Pogledala sem Michaela ta pa je le pokazal na Luka kar je pomenilo da ga lahko poljubim. Stopila sem bližje Luku in ga poljubila. Poljube mi je vračal in s tem priklical vse spomine nazaj. Potisnila sem ga stran od sebe in se vsedla nazaj v krog. Pogledala sem Michaela ta pa se je nasmehnil in prijel mojo roko. Vesela sem da ve da mi ta poljub ni nič pomenil in da imam rada le njega ampak med poljubom so prišli vsi spomini nazaj. Še vedno nevem kako me je lahko prevaral in to ravno na ta dan ko sva bila 2 meseca skupaj. Zavrtela sem steklenico in ustavila se je na Calumo. »resnica« je rekel. »koliko punc si že imel?« sem ga vprašala. »2« je takoj odgovoril. Tako smo se še nekaj časa igrali dokler ni bilo že pozno in odšli smo spat. Z Michaelom sva odšla v najino sobo in počasi zaspala.
26. maj 2016
u209045
u209045
Hej! Začela sem pisat novo zgodbo in če bi kera mogoč brala bi bla zelo vesela
https://www.igre123.com/forum/tema/broken-home/187397/
27. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani