BAM! Neverjetno!

Klepetalnica Books and Coffee se je nadgradila in po novem si lahko med pogovorom
o knjigah ob kavi privoščite tudi sveže muffine!

.........................................................................................................................................................

Bonjour!

To je neke vrste nadaljevanje teme Books and Coffee - chat. Že nekaj časa sem se nagibala k temu, da naredim novo temo, saj je stara pričela zaradi tehničnih težav že resno nagajati. Poleg tega mislim, da si po skoraj dveh letih in pol ter 1983 straneh delovanja zasluži počitek.

Za tiste, ki še ne veste, kaj je namen te teme - gre za temo, ki je mišljena kot neke vrste chat, temo, ki je prvotno bila namenjena pogovoru o knjigah/zgodbah, sedaj pa se tu pogovarjamo praktično skoraj o vsem.

Da povzamem; tu se lahko pogovarja tako o vsakdanjih stvareh, kot tudi o zgodbah na igrah, knjigah, lahko prosiš za mnenje o svoji zgodbi, oglašuješ svoje zgodbe itd.

Da se pridružiš, moraš le izpolniti spodnjo prijavnico ter si na profil prilepiti hashtag naše skupnosti #BooksAndMuffins

PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek:
∞Starost:
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč:

(OPOMBA: zadnja alineja v prijavnici ni obvezna)
01. januar 2020
Well someone has to start am I right

PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek: Claire
∞Starost: 15
∞Zgodba na igrah, ki ti je res res resss všeč:
Au revoir - Fantasy story
https://www.igre123.com/forum/tema/au-revoir-fantasy-story/196038/
01. januar 2020
U right muff

PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek: Jenna M. Heap - krajše Jenna ali Jena
∞Starost: 16
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč: Trenutno najbolj addicted to you. (https://www.igre123.com/forum/tema/addicted-to-you./196349/), sicer pa še -Knjiga prerokb-Fantasy story-, Ukradena svetloba in vse od Kat♡Somerhalder
01. januar 2020
o moj bog, kak sem pogrešala BaC a bo od zdaj naprej BaM? ker BaM se sliši badass

PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek: Lori
∞Starost: 14
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč: zgodbe od mojih malih dveh nečakastih mafinov so mi vedno najbolj všeč
01. januar 2020
Lori, zgodbe o zaribancih so tudi badassly BaM!
01. januar 2020
tile zaribanci so like najboljši inside joke ever
01. januar 2020
in kaj vse si z njimi naredila ubogemu Dracotu
01. januar 2020
'ubogemu' *coughs loudly for a few minutes*
01. januar 2020
PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek:Alya
∞Starost:12
02. januar 2020
PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek: Sophie
∞Starost: 12
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč: že dolgo časa nisem bila na igrah... moram jih ponovno začeti bratii

Hvala da si naredila to temoo
02. januar 2020
Pawter hvala, da si naredila to forum temo tok sm pogrešala backa .
02. januar 2020
Sam nebom se mogla navadt da je zdaj BAM in ne BAC
02. januar 2020
02. januar 2020
it's BaMbastic
02. januar 2020
https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-2020/196373/
Hey a bi se kdo prijavil na mojo novo forum temo?
02. januar 2020
02. januar 2020
Omg...Js sm zelela na uni temi sodelvat pa nism mogla, ne vem zakaj...Uglavnem ful sm vesela ker je zdej nastala ta
02. januar 2020
PRIJAVNICA:
∞Ime/Vzdevek: Lisa(vzdevek)
∞Starost:12
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč: nimam
02. januar 2020
bi lahko kdo pogledal mojo zgodbo in mi povedal kaj ga pri njej moti ali pa mu je vsec???Hvala lepa vsem

https://www.igre123.com/forum/tema/rdeca-vrtnica/196361/
02. januar 2020
∞Ime/Vzdevek: Arya
∞Starost: 14
∞Zgodba na igrah, ki ti je všeč: uhh, ze tak dolgo nisem prebrala nobene..
02. januar 2020
A lahko neki vprašam o Harry Potterju?
04. januar 2020
Jaaa suree
04. januar 2020
Aja pa bienvenue vsi!
04. januar 2020
živijooo!
04. januar 2020
Pač te svetinje smrti a je ta plašč un plašč k ga je harry dobil od svojega očeta?
04. januar 2020
ker js nimam pojma samo gledala sm harry potter in svetinje smrti vmes sploh nevem kaj se je dogajalo -_-
04. januar 2020
hii
04. januar 2020
pa ta kamen un kamen modrosti
04. januar 2020
Jaaa
04. januar 2020
Ta znak predstavlja svetinje smrti - kamen vstajenja (tisti ki oživlja mrtve), prapalica (najmočnejša palica) in plašč nevidnosti
04. januar 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani