Ko bi le lahko letela svobodno kot ptica, a si predstavljaš kot drobna ptičica, ki ji nobeden ne bi mogel prerezati svobodo. Lahko bi letela, tako dolgo kot bi si sama želela. Ne bi mi bilo treba igrati igre, kot jo oni hočejo. Se sprašujete, kdo so oni? Naj vam namignem; ljudje. Bitja, ki smo si ustvarila lastne jezike,lastna mišljenja in dva obraza; eden je pretvarjanje, drugi pa resničnost, ki jo skrivamo v dnu duše. "OK punca, preveč razmišljaš", sem si rekla in vklopila misli nazaj v moje tako imenovano 'nefizofsko (realno) življenje. Poskušala sem se vzdigniti iz sedeža, se za trenutek obrnila proti mami, nato še proti bratcu in v počasnem posnetku zagledala... tammmm.. poskušajte ugotoviti kaj... BOLNIŠNICO!!! Ja vem vsi ste mislili, da bo tako kot v vseh zgodbicah, ki jih berete napisano 'šola'. Ampak ne jaz znam presenetiti.
03. november 2019
Feliks77
Feliks77
ljudje, bitja. sterilna kakor bolnisnica. polna klic in bacil...taksni smo ljudje. iz bolnisnice pa prides zdrav, ali pa sploh ne. okrevanja ti vesolje zeli...pred tabo zivljenje cveti...zgrabi ga za pest ali dve. al pa dober sendvic
04. november 2019
Ne razumem dreamer, kaj si hotela povedati.
05. november 2019
manicika.. še sama ne vem.. kako boš šele ti?
05. november 2019
ke te fak jaz beren kak sn vsekane pubece
09. november 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg