Nikoli si nisem misllila da bom v mojem življenju doživela velike zmage, kot jih doživljam to leto. Poleg tega da sem vstopila v srednjo šolo, v kateri sem spoznala nove prijatelje, prijazne ljudi ki me podpirajo in me imajo radi prav takšno kot sem, sem izdala še svojo prvo originalno pesem. Vse kar imam za reči je to da je bog velik, saj verujem v boga, vedno bom, kajti bog mi je pomagal da sem postala močna oseba. V tem letu sem spoznala tudi izdajalca, za katerega sem mislila da je moj pravi prijatelj. In ni bil! In sploh me ne briga za nekatere ljudi ki me ne marajo, jaz sem dobra oseba ki dela kar hoče, hejterji pa so basic bitches, za katere se ne smem obremenjevati! Spremenila sem se, postala sem tako močna, samozavestna, smešna, odprta..Zaradi ljudi ki me imajo radi in moči ki mi jih dajejo ljudje ki me ne marajo, marsikateremu od njih sem videla da se zdaj godi slabo, ne zato ker bi jaz kaj naredila, jaz ne bi nikoli ampak bog jim je pokazal da morajo živeti kot dobri ljudje.
Yall know im a winner!
Znebila sem se vseh izdajalcev, fuck fake friends, fuck bitches who believe lies about you but they don't know who you really are! FUCK ALL BAD!
In preprosto be who you are! Be a queen/king and always believe in yourself! Be a devil to bad people and an angel to good ones!

NEXT?
27. julij 2018
Next
27. julij 2018
boga ni. jebemti boga
27. julij 2018
Tudi jaz verujem v Boga.
30. julij 2018
Bog odpusti nam lešnikom!
05. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike