u28319
u28319
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
10. september 2011
next, next....NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. september 2011
u58568
u58568
http://www.igre123.com/forum/tema/usodni-soncni-zarki/23023/
plis..preberte zgodbo od moje BFF Neje.
10. september 2011
u58232
u58232
oooh pikeej :$ bff! NEXTAJ TAKOJ
10. september 2011
u58568
u58568
hodila sva in se pogovarjala o Bon Joviju in ostalih rock skupinah. sei je vredu sm se prepričevala... ampak nekaj mi na njemu ni bilo ušeč. ko sva prispela do moje hiše sva se poslovila in odšla sm nazaj noter. saj res čakala me je naloga. usedla sm se nazaj za mizo in spackala tisto nalogo. kar naprej sm razmišlajala o mihatu. kako me je prijel za roko da sm vstala. kako se je pogovarjal z mano....pa ni mogoče da sm zaljublena v njega??? ali pač.... je mogoče...pa če tudi sm se bom zdajle nrdila prisego. '' ne bom uničila razmerja ali ga poskusila uničt, erin in Mihatu bom le pomagala da bosta čim dalj časa skupaj'' to je bila moja prisega. ker sm jo rekla na glas se mi je še bolj vtisnila v možgane. ura je bila 17.50 čas za mojo nadaljevanko. usedla sm se na kavč in gledala. ampak sm še evdno mislila na mihata. na njegove prelepe modre oči in črne lase. postrižene je imel približno tako kot Bieber. zakaj razmišlam o nejm?? res ne wem..odšla sm se stušerat in v posteljo. včasih se počutim kot da živim sama. in to mi je ugajalo.zaspala sm za približno 2 uri. ko sm sse zbudila je bila ura 21.00. odšla sm v kuhinjo in si pogrela lazanjo. počasi sm jo jedla in gledala nek film. ko sm pojedla sm si še enkrat umila zobe in odšla nazaj v posteljo. ko zaslišim zvonec. odšla sm odpret..ja neumno je da greš kar odpret lahko bi biu tat ali serijski morilec. ampak ko sm odprla vrata sm zagledala Erin. vprašala me je če lahko prespi pri meni. odšli sva v sobo kjer sva se pogovarjali o zvezdnikih in lepih pesmih. zaspali sva približno ob enajstih. zjutraj sva se s težavo zbudili. na mizi me je čakal miklshake kot vsakoo jutro. Erin ni bila lačna. odšli sva na postajo kjer naju je čakal miha! počakaj malo kaj pa miha dela na naši postaji???? '' piki'' ga je poklicala Erin. ''srči''jo je nazaj poklical. objela sta se in se poljubila. '' prosim ne prisilita me da izbruham svoj milkshake'' sm rekla in se delala da bruham
10. september 2011
next
10. september 2011
u28319
u28319
next next pliss !!
10. september 2011
u58232
u58232
next !
10. september 2011
u40996
u40996
next !! : D
10. september 2011
u58232
u58232
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next.
10. september 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. september 2011
u58232
u58232
neext!
10. september 2011
next!
10. september 2011
next nujno the best forever
10. september 2011
next
10. september 2011
next!!!!! MEd tem k jez ne pišem morš ti!!!!
10. september 2011
next sporoč
10. september 2011
u58568
u58568
next za niko!! na ta način se ti zadnjič opravičujm

na srečo me je rešil bus pred novimi poljubi. vstopila sm in se usedla čisto zadaj. Erin in miha pa sta sedela pred mano. vzela sm učbenik da ju nism gledala. čeprav se ne vidi enako. začela sm se zavedat o čem sanjarim..o tem da bi mene Miha objel da bi mene miha poljubil. ne dvomno sm bila zaljublena vanga. ne pa nism...ampak zavest mi je govorila BODI ISKRENA,BODI ISKRENA SAMA S SABO!! utihni zavest sm si rekla. končno smo prispeli do šole. kjer nas je presenetil sneg. veselila sm se ga. sneg imam najrajši č eprav sm rojena poleti natančnejše 26.8 . ker imam rd med počitnicami vedno praznujm prvo soboto v septembru. spet je bial slovenščina za prvo uro in to pomeni 45 minut dolgčasa in Mihata. kako naj se zadržim...kako nej se vedm v njegovi bližini... spet sm se zatekla k risanju...celo slovenščino in matematiko sm risala eno risbo...še nikoli nism porabila toliko časa za eno risbo...

naslednje ure pouka sm pozorno poslušala..zakaj?? da nism misnla na mihata seveda. ampak misli so mi vedno ušle k njemu. kako si umakne lase iz oči...čudaško a srčkano....
naslednje dva mesca sta minila podobno....miha in erin sta bila ves čas skupaj...jaz sm sama sedela..imela dobre ocene....in mislila na mihata ...edina stvar ki se je spremenila je bila Brina...zelo je zrasla...

10. september 2011
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všeč mi je da si dala naslov noter...še zadnjič ni se treba opravičevati in rada te imam full!!!!!
10. september 2011
Nexty! Resnično dobra zgodbica
11. september 2011
u58232
u58232
neext
11. september 2011
next
11. september 2011
Next ful fajn ;D
11. september 2011
neeexxtt
11. september 2011
Nexti!!!!!!!!!! Veš zdele k jez ne pišem moje druge zgodbice morš ti mal vec nextat Zame. A boš??????????????????
11. september 2011
u58568
u58568
No Brina ni bila edina sprememba.....začela sm trenirati ples in jahanje.za ples sm imela vaje 2x na tedn po uro in pol in sicer ob ponedelkih in sredah. za jahanje pa ob petkih in četrkih po 2 uri. obeh stvari sm se veselila. no z jahanjem bom začela šele danes. tako sm živčna...na ples hodi tudi Erin in seveda tudi Miha. na jahanju sm pa na srečo sama. Mami me je počakala pred šolo da ker sm doma pozabila stvari. Denar za avtobus, jahalne hlače,gamaše,čevlje in čelado. Ko me je odložila pred jahalnim centrom se mi je v želodcu naredila kepa. ko se vame zaleti neka punnca. iz rok so ji padle vse stvari. ''oprosti mi, nism te vidla in res se mi mudi. Danes imam prvo uro jahanja'' je rekla in se sklonila da bi pobrala stvari. '' saj ni nič.tudi jaz grem na prvo uro...daj da ti pomagam'' sklonila sm se in ji pomagala.'' no moje ime je Nika in prihajam iz šole...šolo imam 2 ulici stran'' ponudila mi je roko. stisnila sm jo in se še sama predstavila '' no moje ime je Shanuee, ko sm bila stara 2 leti smo se preselili iz Texasa.živim pa 30 minut od tukaj, če se peljemo z avtom'' skupaj sva odšli noter. zavohala sm prijetn vonj sena,konjev in usnja. odšli sva v garderobo v njej sta že bili 2 punci. Sara in Janja. preoblekli sva se in se pogovarjali. ko vstopi še kar mlada učiteljica.''' pozdravljene moje ime je Neja. Lahko me tikate kot da sm vaša prijateljica ali starejša sestra. No ppojdimo v dovorano.kar za mano da se ne izgubite.'' vodila nas je po hodnikih ko smo prišli do velike dvorane. vsedli smo se na tribuno in poslušale.
11. september 2011
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje ime!!! NExti pa prosim ne me spremenit v hudobo Rada te imam!!!!
11. september 2011
u58568
u58568
razlagala nam je kako skrbimo za konja in da to ni velik pes. čeprav nas je malo imajo še veliko učencev samo ne začetnikov. rekla je da bomo začeli z delom v parih. z niko sva bili seveda skupaj. Neja naju je odpeljala do konjev. razložila nam je zakaj bomo bili v parih '' delali boste v parih zato, da si boste pomagali zapeti sedlo ali kaj podobnega''

več napišm ko dobim idejo....
lada vs mam use k berete zgodbo
11. september 2011
u58568
u58568
walda da ne bom...
11. september 2011
Next!!!!!!!
11. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani