next
16. maj 2014
Čez dve uri sem bila še vedno zaklenjena z zdaj spečim in očitno noro vztrajnim volkodlakom. Gledala sem skozi okno, v vse temnejši gozd. Počasi se je že večerilo. »Domov hočem,« sem zamrmrala. Cole se ni premaknil. »Hej, Cole. Domov me odpelji.« Še vedno nič. Potrepljala sem ga po roki. »Cole?« Kot bi bil mrtev. Ampak seveda ni bil, saj je dihal. »Cole!« sem ga stresla. Aha, še vedno nič. Potem me je prešinila ideja! Poslinila sem mezinec in mu ga potisnila v uho. »Aaaaaahhh!« je zavpil, poskočil in se udaril v strop vozila. Poskušala sem ostati resna, a mi je ušel hehet. Cole me je užaljeno pogledal. »Kaj je bilo pa to?!« »Če se pa nisi hotel zbuditi...« Še enkrat sem se zahihitala. Pogledal je skozi okno. »Ravno pravi čas za večerjo.« Bleščeče se je nasmehnil in potem takoj zresnil. »Zakaj si mi lagala?« Skomignila sem z rameni. »To je potrebno. Lažem vsakemu brez izjeme in o vsem kar je povezano z mano.« »Zakaj?« »Da preživim. Mogoče sem le paranoična. Mogoče zaradi mojega dela. Zaradi svobode.« Sklenila sem roke v naročju in utihnila. Že tako sem povedala preveč. »Bi bila lahko vsaj poskusila biti iskrena z mano?« »To bi šlo. Ampak to ne pomeni, da bom odgovorila na vsako vprašanje.« Pokimal je. »Hvala.« Pomolčal je. »Da ne boš mislila, da sem vraževeren ali kaj podobnega. Ker nisem. To dekle sem že srečal prej in vem, da govori resnico.« Nasmehnila sem se. »Bog ne daj, da bi kdo samo pomislil na to.« Takoj se je strinjal. Prižgal je avto. »Greva jest. Umiram od lakote.« Zapeljal je na cesto in me prijel za roko. To se ni spremenilo. »Torej, Claryssa. Zakaj si izbrala ime Jessica?« »Ker je eno izmed najbolj pogostih imen v tem okrožju.« Cole se je namrščil. »Torej nisi hotela izstopati.« »Ja.« »Zakaj ne?« »Samo poglej koliko volkodlakov je tukaj.« »In kaj ima to s tabo?« mu ni bilo jasno. Zavzdihnila sem. »Alyssa je rekla, da je bil moj oče eden od vas. Alfa.« »Ampak to je nemogoče... ali pač? Volkodlaki nimajo ženskih potomcev že od srednjega veka.« Samo pogledala sem ga. Zmajal je z glavo. »To ni mogoče. Če bi obstajala volkodlakinja med nami, bi bila slavna. Vsak bi vedel zanjo.« »Ne, če je umrla, še preden bi kdo izvedel.« »Torej si uprizorila svojo smrt?« »Ne.« Moj ton je sporočal, naj ne dreza naprej. Razumel je in mi le stisnil roko. Zavila sva v McDonalds in naročila. Ta moški je jedel za tri. Naročil je housa, tri cheeseburgerje in veliko kokakolo. Jaz sem vzela le milkshake. S hrano sva šla v park na gugalnice. Bilo je že temno, tako da tam ni bilo nikogar. Gugalnica je bila le ena, tako da sem na koncu sedela Colu na kolenih. Ko je bila najina volčja lakota potešena, sva se pogovarjala naprej. »Kako pa prikriješ svoj vonj, če si volkodlakinja?« »S časom sem se naučila nadzorovati.« Spustila sem zidove, da me je lahko zavohal. Vdihnil je in mi nos zakopal v vrat. »Še boljše dišiš, kot prej, pa sem že prej norel.« Dobila sem kurjo polt in zardela. Obrnila sem se, da sem ga pogledala v obraz. Najine oči so se srečale. Potem je Cole spustil pogled na moje ustnice. Obliznila sem si jih in pogledala njegove. Bile so rahlo razprte. Počasi mi je približal obraz in lahko sem čutila njegovo toplo sapo. Najine ustnice so bile le za las narazen.
*****************************************************************************************************
zdaj me že verjetno sovražite hihihihihiihhi kaj mislite, da bo naprej?
16. maj 2014
u172042
u172042
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2014
u171767
u171767
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!
16. maj 2014
poljub al pa udarec al pa nekdo k ju bo zmotu-volkodlak-
next
16. maj 2014
TAJANAAAA! SEJ VES ANE !? Aja pa nect!!
17. maj 2014
Next
17. maj 2014
u163794
u163794
next
17. maj 2014
povedala bo vsem da je volkodlakinja
NEXT
17. maj 2014
u167582
u167582
oh. killala te bom -.-
Neeeeeeeeeeeext! pa preživiš
17. maj 2014
next
17. maj 2014
u172108
u172108
neeeeeeeeext
+ nova bralka
17. maj 2014
next!!!
17. maj 2014
u151965
u151965
next!
17. maj 2014
Omg supeer! Next!!!
17. maj 2014
u171663
u171663
hej sorry ker oglašujem sam potrebujem bralce:
http://www.igre123.com/forum/tema/blood-midnight-werewolf/71276/1
17. maj 2014
nexxt
19. maj 2014
next
19. maj 2014
u172108
u172108
bo nextič?
20. maj 2014
u171767
u171767
Neeeext
20. maj 2014
Js se opravičujem, ker ne morem pisat tako pogosto kot bi rada, ampak ne morem priti do računalnika... Tole sem napisala na telefonu tko da bi prosla, da spregledate vse napake
********************************************************************************************
Najine ustnice so bile le za las narazen. Me bo res poljubil? Še nikoli me ni nihče poljubil! In očitno se to ne bo zgodilo niti zdaj, kajti gugalnica se je pritožila nad najino težo in se podrla. Cole je tresknil na tla, jaz pa sem pristala na njem. "Si v redu?" sem ga vprašala. "Ja," je zamrmral. Še vedno sem ležala na njem. Lasje so se mi ušli iz čopa. Popravila sem si jih in zastokala. "Kaj je? Si v redu?" je zaskrbelo Cola. Pritrdila sem. "Kaj pa je potem?" "Moja lasulja, pozabila sem jo!" Ni se zavedal problema. "Tvoji naravni lasje so mi všeč." Pramen mojih las si je ovil okrog prsta. "Meni tudi, ampak kdorkoli bi vedel zame, bi me takoj prepoznal! Kdo na tem svetu pa ima naravno bele lase?" "Pomiri se. Temno je in niti v MacDonaldsu te ni videlo veliko ljudi." "Naj me vidi samo ena oseba in to omeni napačni osebi..." Nisem končala povedi. Zmotil me je nenaden šum. V daljavi se je slišalo kričanje. V trenutku sem vstala in začela teči proti viru zvoka. Kakšnih sto metrov stran me je pričakal grozljiv prizor.
Že dve leti sem živela na ulici. Kradla sem, da sem preživela. Moj novi dom je bil kot zakotne ulice. Vračala sem se s tržnice. Pravkar sem nakradla nekaj sadja. Ne veliko ampak dovolj za nekaj dni. Bil je zgodnji večer. Na ulicah je bilo le nekaj spečih pijancev, toda bolj kot sem se približevala domu, manj jih je bilo. Za sabo sem nenadoma zaslišala stopinje. Zavila sem v ulico, ki je vodila stran od doma. Potiho sem stekla, nahrbtnik s sadjem pa mi je poskakoval na rami. Nenadoma je izginil. Naramnica se je strgala in hrana se je vsula po tleh. Obrnila sem se, da bi jo pobrala. Nenadoma mi je nekaj spodneslo tla pod nogami. Padla sem na hrbet in nekdo je bil na meni. Zakričala sem. Moški mi je prisolil zaušnico in mi začel trgati majico. "Ne!! Spusti me!!! Naj mi kdo pomaga!!" Vpila sem, a zaman. Nihče mi ni prišel na pomoč. Moja srajca je strgana ležala na tleh. Moškega sem tolkla s pestmi, brcala, a zaman. Nekje med upiranjem in kričanjem mi je odpel hlače in zavlekel roke podnje. Praskala sem ga po obrazu, po rokah, a ni odnehal. Začel si je slačiti hlače. In takrat se je nenadoma zrušil name. Nad mano je stala mlada ženska s kijem v rokah. Moškega sem skotalila sebe, si popravila hlače in zakrila prsi. Dekletu je bilo ime Kate. Vzela me je pod svoje okrilje in naučila samoobrambe, dokler nisem bila sposobna skrbeti zase.
In ta grozljivi prizor je bil podoben.
Toreeej? Vam je všeč? Komentarji? Kaj bo naprej?
20. maj 2014
u163794
u163794
next
20. maj 2014
next naprej nevem
20. maj 2014
vau
ja mi je
vse +
am nvm,se postim presenetiti
NEXT
20. maj 2014
u151965
u151965
next
20. maj 2014
u171767
u171767
next
nimam pojma
20. maj 2014
Jeeej dobr si napisala ...ja itak ka se sprasujes NEXT!
20. maj 2014
Next!!!!
21. maj 2014
u172108
u172108
neeeeeeext
21. maj 2014
Neeeeeext :-)
21. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg