u171767
u171767
wauuuuuu
Neexttt!+nova bralka
11. maj 2014
jaaaaaaaaaaa ful mi je všeč
in čim prej next
12. maj 2014
Zakon next kuj
12. maj 2014
u151965
u151965
next
12. maj 2014
u167582
u167582
Neext!
12. maj 2014
neeeext!!!
12. maj 2014
Neeext ... Tajana pa ciiim prej
12. maj 2014
tajan dej mi next ti je jasn
12. maj 2014
hahahah glih pisem špela!!!
12. maj 2014
next
12. maj 2014
Naslednje jutro me je Cole čakal na dogovorjenem mestu. Jupiiii!!! Komaj sem se zadržala, da nisem stekla naprej in premostila vso razdaljo med nama. Z normalno hitrostjo sem se mu približala in sedla mimo njega v avto. Ko sem šla mimo njega, sem zavohala njegovo vodico po britju. Mmmmm... Globoko sem vdihnila. In ugotovila, da me je slišal. Ups. Resno sem se morala zbuditi. Po možnosti preden ga naskočim. Prižgal je avto. In ga ugasnil. S telesom se je obrnil proti meni. Nekaj trenutkov me je napeto gledal, da sem imela kar metuljčke v trebuhu. Začela sem se spreminjati v eno tistih romantičnih deklet, ki zasanjano strmijo v fanta, ki jim je všeč. Nikoli nisem bila punčkasto dekle. Ta grozna misel me je takoj spravila k sebi. »Kaj?« sem ga vprašala in prekrižala roke. »Mi zaupaš?« »Bolj kot komur koli drugemu.« In to je bila resnica. Drugim sploh nisem zaupala, tako je bilo varneje. Pokimal je. »Potem mi zaupaj pri tem.« Spet je prižgal avto in zapeljal na avtocesto. Napela sem se. »Kam me pelješ?« Roke sem stisnila v pesti, da bi se nadzorovala. Lahko sem že čutila, kako se mi telo segreva in pripravlja na spremembo v volka. »Pomiri se!« Prijel me je za roko. Tega ne bi smela čutiti, ampak počasi sem se sprostila. Izdihnila sem zadrževano sapo. »Nekam bi te rad peljal. Danes ne boš šla v šolo, saj to ni problem, kajne?« Stisnil mi je dlan. Videti je bil malce negotov. Vrnila sem mu stisk. »V redu bo.« Nekaj časa sva se vozila v tišini. Potem me je premagala radovednost. »Kam greva?«

*****************************************************************************************************
Torej, kam mislite, da gremo?
12. maj 2014
u163794
u163794
pojma nimam,vem sam to da morš hitr nextat
12. maj 2014
hmmm a ni lepo, ko sem vas malo pustila v negotovosti? drugače pa rabim še 5 nextov, načeloma objavljam vsak dan oziroma pač ko se nabere 5 do 6 nextou... jutri bo pa sigurno en malo bolj zakompliciran
12. maj 2014
next
12. maj 2014
u171767
u171767
hmmm v gozd? neext
12. maj 2014
u163794
u163794
jst vem kam gresta... pa vam ne povem
12. maj 2014
u163794
u163794
šlik šlak
12. maj 2014
hahahah wolf13 uživa v svojem znanju hihihhihihihihhihi
12. maj 2014
Mogoče v gozd,kino,zabaviščni park pč kamor mladina zahaja
nexttttttttttttttttttttttttttt
12. maj 2014
next+nova bralka
v gozd
12. maj 2014
se bo v volkodlaka sam za njo spremenu
12. maj 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. maj 2014
A big dreamer, bila si blizu upam, da vam bo všeč
**********************************************************************************************************
Petnajst minut kasneje je imel mojega spraševanja že dovolj. »Ne bom ti povedal, zdaj pa bodi tiho!« Zahihitala sem se. Med vožnjo sem ga ves čas utrujala z vprašanji, kot so: Sva že blizu? Kako dolgo še? Kam sploh greva? Nisem dobro prenašala radovednosti. Na sedežu bi skoraj poskakovala, če me Cole ne bi ves čas držal za roko. »Skoraj sva že tu. Zapri oči,« je ukazal in ubogala sem ga. Recimo. Seveda sem špegala, kdo pa ne bi? Cole je glasno zavzdihnil. »Verjetno je to največ, kar lahko dobim.« Takoj me je spregledal. Avto se je ustavil. Ker sem imela leče, in so bile moje oči priprte, sem videla le obrise in barve. Veliko barv. Cole je šel ven, okoli avtomobila in mi odprl vrata. »Če si že skoraj vse videla, pa odpri oči do konca,« je rekel narejeno jezno. Smehljal se je in srce mi je za trenutek zastalo, nato pa začelo pospešeno razbijati. »Nisem te pripeljal sem, da bi gledala mene.« Omojbog! Čisto me je zaneslo. Ozrla sem se okrog sebe. »Cirkus?« Poskočila sem. »Še nikoli nisem bila v cirkusu!« »Potem pa pridi.« Cole me je prijel za roko (zato sem dobila kurjo polt) in me povlekel v množico. Prvič po dolgem času sem se počutila varno, čeprav me je obdajalo ogromno ljudi. S Colom, skrbnim, velikim volkodlakom, sem bila vesela. Kot že leta ne. Zadnji veseli dan, ki se ga spomnim, je bil, ko sva z mamico pekli torto za moj 9. rojstni dan. Potlačila sem misli na preteklost in se osredotočila na sedanjost. Kupila sva pokovko in se usedla v prvo vrsto. Predstava je bila čudovita! Nastopale so strenirane živali, požiralec mečev in žongler z ognjem, iluzionist, trebušne plesalke, klovni. Bilo je popolno! Še posebej po tem, ko mi je dal Cole roko okrog ramen. Po predstavi sva šla v posamezne šotore. V enem so bila različna ogledala, ki so te povišala ali naredila debelejšega in podobno. V drugem je bil moški z majhno opico na rami. Dovolil mi je celo, da sem jo prijela. Takoj, ko sem jo držala, mi je pobegnila in zlezla na Cola. Naravnost na njegovo glavo in ga začela vleči za lase. To je bil res smešen prizor. Cole se je pačil, poskušal spraviti žival z glave, na pomoč mu je priskočil lastnik opice in po kakšni minuti pregovarjanja, vlečenja in podkupovanja z banano je bil Cole osvobojen. Pogladil se je po glavi: »Ravno zato se ne češem vsak dan. Ker prekleto boli!« Še močneje sem se zasmejala. Cole je bil visok moški, in videti kako ga iztiri majhna opica je bilo zelo smešno. V tretjem, manjšem vijoličnem šotoru, je bila je le miza s tremi stoli. Že sva hotela oditi, ko je skozi vrata pristopicljalo rdečelaso dekle. Sedla je na enega izmed stolov nasproti nama. »Prosim, sedita. Oprostita za zamudo.« oklevajoče sem sedla, Cole pa se ni zmenil za povabilo. Stopil mi je za hrbet in mi na rame položil roke. Dekle je snelo očala in opazila sem, da je slepa. Njene oči so bile modre, toda njene zenice so bile neopazne. »Jaz sem Alyssa. Vedeževalka.« Ugriznila sem se v notranjo stran lica. »N-« Hotela sem reči, da nočem vedeževanja, a me je prekinila. »Najprej me poslušaj, Claryssa in potem sodi.« Ob omembi svojega pravega imena mi je zaledenela kri v žilah. Že leta sem živela v strahu, da me bo, kdorkoli je že ubil mojo mamo, našel, zato sem tudi opustila to ime. Vedeževalka je nadaljevala: »Tvoja mati je bila iz Reda lun, tvoj oče pa eden od njihovih vodij.« Njene slepe oči so se zazrle v Cola, kot da bi ga lahko dejansko videla. »Še en prijatelj senc bo prišel, najet, da dokonča, kar je bilo začeto na tisto noč pred sedmimi leti. Pazi nase, ker je tvoja usoda neločljivo prepletena z usodo tvoje sorodne duše. Ni možno prerezati le ene niti. Premisli o tem. Tega umora nočeš imeti na duši.« S temi besedami si je Alyssa nadela očala in spet počasi odšla iz šotora. Preden je izginila, je še dodala: »In ne sodi sina po očetovih dejanjih.« Nič mi ni bilo jasno. Vstala sem in se zazrla v Cola. Stal je čisto pri miru, njegov izraz je bil brezizrazen.
*****************************************************************************************************
mhmmmm... kakšna bo kaj reakcija?
12. maj 2014
u171767
u171767
Hmmm.. ne vem sm vem a moraš nextati!
13. maj 2014
Omg next
13. maj 2014
Punce next bo verjetno v četrtek in nič prej, ker pišem dve kontrolke in se moram učit...
13. maj 2014
Tajana nexti cim prej !!!!
13. maj 2014
Okej sandra sam za tebe bom nextala... Če se bom fisko naučila, bo next pozno zvečer ampak nič ne obljubim
13. maj 2014
Jeeej hvalaaa
13. maj 2014
Sej se lahko primajes na drugo stran omare... Bom nejca nagnala stran hahha
13. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg