u205338
u205338
Omg to je tooookkkkkk dobr nextttttt
28. december 2015
KOGA???????!!!!!!!!!!!!!!!! KAJ ZA VRAGA?!!!!! KAJ ZA HUDIČA?!!!!!!!!!! PREPROSTO KAJ?!!!!!!!! prosim ne mi reč, da sem tisto prav prebrala? ONA PADE?!!!!!! daj mi sam minuto da pridem seb. ne rajš mi daj kr cel let. tak upam da so tistga VIKTORJA (poudarek) raztrgal na dva dela, utopil v reki in ga sežgal ne velki grmadi in njegovo bučo nabil na kol. ne resno. on se ma za kralja? njegovi podaniki so jo v bistvo premagal in ne on. kaki strahopetec je!!!!!!
TI ŽENSKA se mi takoj sprav pisat dolg Next, če nočeš da se jst spravim nad tabo. ne resno. preprost NE MOREŠ ZDAJ KONČAT!!!!! kaj se zgodi pol? kak so dugi reagiral? je bil tisti beli volk njen brat?...ne resno daj takoj Next, drugač se mi bo do konca strgalo. NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28. december 2015
YOU GO GUYS!!! rešte Jeeny, iztrebte krvosese, ubite kralja in šele poteeeeeeeeeeeeeeeeeem rešte Clary!!!!!!!!!!!!!!!! omg, wtf?????? no coment!! vsak Next je boljši in vedno znova presenečaš, če ne misliš izdat knjige si nora in sam en velik NEEEEEEEEEEEXTTTTTT!!!
29. december 2015
Ne Clarrryyyy!!!!!!!!!!! Viktorja bi pa sama raztrgala, ampak vidim da sta Cole in njen brat kar uredu opravila. Joj, joj Viktorrčk a nisi bral the Inheritance cycle, viš ne morš kr tko ponavljat napak.
Še ena ke sovraž Next okvirčke. A gremo protestirat?
29. december 2015
Ja men gredo tile okvircki fulll nazivce. Kaj je blo narobe s starimi nnexti?
29. december 2015
Neeeeeeext
29. december 2015
Next
29. december 2015
Next
30. december 2015
omg dej hitr NEEEEEEEEEEEXXXT!!!!!!!!!!
FUL ZAKON CARSKOOOOO!!!!!
30. december 2015
Neeeeeeexxxxxtttttt
31. december 2015