Sara: Težave z deci? Se bova pogovorile.
Jzt: Ne....Neki druzga je.
Takoj k sm hotla izglumit kar se mi je zgodil mi je spet začel donet u glav.
Jzt: Ne. S prjatlco.
Ona: Eh to pa nč za to.Pejt pejva si sendviče narest da bova gledale kkšn fajn film ja?
Jzt: To... To bi mi blo ušeč.
Greva si prpravlat sendviče in ona mora na skret. Pokažm ji smer in prčakujm da se mi spet kej groznga zgodi. Ampak tokrat ne. Pripravla sm sendvič in Sara je pršla nazaj.
Ona: Si?
Jzt: Sm.
Čudn se mi zdi da me nč ne preganja. Film je biu dougučasn k stomater zato sm se odločila da več poizvem o B.M..
Grem na net in najdm podatke.Use to prebiram in pol grem spat. Tut uso noč spim. Mela sm normalne sanje kt pred B.M..
Ona: Tkole ja kr na mizi si zaspala đofkla.
Zaspala sm namreč pred kompom k se mi ni dal gazit v postlo.

ČEZ VIKEND

Nč me ni več preganjal. Čudn se mi je zdel. Mami me je pelala nazaj in najin pogovor je biu doug. Ko prspeva vidm Angelino. Grem do nje in skupej greva not.
Nism vedla a naj grem v uno tadrugo celico.
Ponoč pa se je spet zgodil. Pod postlo je nekej zaropotal in ker me ni blo več strah sm pogledala kaj je. Pogledam in vidm krvav fejs. Hitr se dvignm in pokrijem. Pol pred mano(na koncu postle)neki ustane. Ena postava z razmršenimi lasmi. Zaderm se in Tony pržge luč.
On: Wooow Ti pa maš more.
Jzt: Ne res se je.....
Začne mi donet. Pozabla sm da o tem nesmem blebetat.
Jzt: Ja..Res je bla sam mora. In se nasmehnm.
Še celo noč gledam naokrog in se nč ne zgodi.

Nasledn dan. Šli smo na zajtrk in odločla sm se da povem Angelini za moj načrt.(Da bom šla v uno celico k grejo sam najnorejši) In njen react:
Ona: Ne! Ne ne greš tja!
Je zavpila in ustala. Par judov jo je pogledal in usedla se je.
Jzt: Jooh prov mami.
Ona: Ne pustim te.
Jzt: GREM!
Ona: Igrale bova odvisnost in skupej šle tja.
Jzt: Ne k nočm še tebe u ta drek vlečt!
Ona: Sej je useen! Vn prideva kadar hočva!
Jzt.... Prov.

Naslednič: Odvisnost

Po 3 nextih :3
12. julij 2012
nexti za svojga bralca na
12. julij 2012
u90248
u90248
next
12. julij 2012
next
12. julij 2012
evo tri mas plis nexty
12. julij 2012
nextttt!!!!!!!
12. julij 2012
Ona: No to se igra tkole:
Usakič ko grem jzt kamorkol stran od tebe začneš noret in po možnosti še skp padš. Jzt bom tut to delala in poj naju bojo skos skp držal.
In začne se. Pr kosilu ene ljudi zravn naju pitajo zdravniki zato se odločva da to nardiva.
Ona: Grem kao na skret. Noret morš začet.
Jzt: Sam...
Ona: Ej No.! Sej use veš ne šlivi mi zdej.
In gre. Men se začne trgat. Norim tm in eni me primejo.
(Različne osebe)
Oni: Kako je do tega pršlo? To je hudo. Kaj bomo? Odpelte jo odpelte!
Angelina pride in jzt se počas umirim.
Usi so si oddahnl,me uprašal par uprašanj in šli.
Rekla mi je da bova v sobi nardile glih obratno.
Ko smo u sobi me pride obiskat Sara. Objame me in nasmehne zravn položi škatlo z nekimi kasetami. Mračil se je. Šla sm na skret in ko sm si umivala roke me je neki spreletel. Kt da bi me elektrika šokala. Stekla sm vn in vidla Fulll doktorjev okol Angelina. Punca se je spomnla na to jzt pa ne,zato sm se hitr olegla na tla in začela se neki zvijat. Par jih je pršlo še kmen.
Pol so naju čudn gledal in rekl: Nicole pejt vn prosim.
Grem. Upala sm da se bo izkazala. iIn res. Pokličejo me in ji rečejo naj gre vn.
Od mene je blo odvisn.
Začela sm noret kt sm njo prej vidla. Miril so me in Angelino povabil nazaj.
Pol so nama rekl da bomo nardil jutr še par testov.

Angelina: To! Sam še tko naprej,Sej bo!
Pol zaslišva: Nebo vama ratal.
Pogledava v kot sobe in tm leži Amelia.
AM:Testi ne lažejo. Poslal vaju bodo nazaj. Strokovnjaki so.
A: Fak Amelia ma prov.
Jzt: Ne! Usaj probat morva! Pač če nama nerata se bo pač živlenje odvijal naprej!
A:
Amelia se je ubnla in use smo zaspale.

3 Nexti :3
13. julij 2012
u90248
u90248
next
13. julij 2012
Next !
13. julij 2012
next
16. julij 2012
next
25. julij 2012
Nasledn dan je biu test. Že pred zajtrkom so naju povabl v sobo. Spet so naredl isto k v sobi sam da so tokrat naju pregledal bol podrobno. Ko sm šla jzt vn sva mogle obedve začet noret kukr realno se je dal. Gledal so kere vrste norosti mava pa tako. No ko smo končal s testom nama rečejo da izvidi pridejo jutr.
Ko sva šle nazaj v sobo sm šla v kopalnco. Pogledala sm v ogledalo. Nobenga ni blo okrog in nato bolš pogledam v ogledau in vidm da se mi tm odvija neka zgodba.
Vidm žensko z dojenčkom v rokah.Zraven stoji mož. Objame žensko in dojenčka in zdelo se mi je da so družina.Potem je ogledalo postalo običajno ogledalo. Šla sm,Se še enkrat obrnila,čš da se bo kej več prkazal a zaman.
31. julij 2012
Hotla sm povedat sam nism.
Ponoč me je blo spet strah. Naenkat se je začela postla rukat ležala sm gor in se je tresla in tresla vedno bl. Udarl sm po njej pa nč.
31. julij 2012
Pol se je izza roba pokazala roka. KRVAVA roka. Neki se je začel plazt prot men in sm brcnla z nogo. Odletel je s postle.Prplazlo se je nazaj kda ne vidm. En glask sm spustila pa se je preplašil. Stekl je v kopalnco. Kaj je blo to?
31. julij 2012
Next!
11. avgust 2012
u104970
u104970
next ^^
25. avgust 2012
next! ppa bol dolgo
08. september 2012
Naslednje jutro povem Angelini za moje doživetje. Gledala me je z derbelimi očmi.
ANGELINA: A res? Žou ti nemorm vrjet stvari. Pač si nora! Hahahah Zakaj pa mislš da si tuki?
Dbeu sm jo pogledala.
ANGELINA: Ah dej no sej veš da se sam mal zajebavam s tabo. Neki sm ponoč slišala in sm pogledala k tep. Kr neki si udarjala z nogo. Pol sm se pa ubrnla pa zaspala.
JZT: Kaj? A pol so ble sam sanje?
ANGELINA: Vrjetno.
JZT: No jzt sm vidla pol še
BUM Začel mi je donet v glavi. Prjela sm se za ušesa in se premetavala. Vseskupi je trajal kkšne 2 minuti. Pol sm jo z solzami v očeh pogledala. Debeu je pogled mi vrnila in stekla k men. Pobrala me je in kr naenkrat sm se zrušla. Vidla sm jo kako se je stegnila da bi me ujela a ni bilo uspeha. Zabolelo je in potem se ne spomnim več. Naslednje kar sm vidla je bla Angelina in doktorji.

ANGELINA: A bo u redu?
UNI: Ja vse bo še dobr. Samo počivat mora. Zaradi stresa.
Nisem vedla kaj se dogaja. Sm padla v komo? Me je pobral in najpomembnejše: Sm res nora al mi je vsa ta neprijetna dogocivščina zmiksala glavo?
Preutrujena sm bla za razmišlat. Ulegla sm se in zaspala.

3 Nexte <333
13. september 2012
Sorry za tolk mau. Nasledna bo ogromna stran ja?
13. september 2012
next
03. november 2012
u113842
u113842
next!!!
02. december 2012
next

hitr!!!
02. februar 2013
u104471
u104471
fak fak fak fak faaaaaaaaaaaak to je freaky brt tkrt k si u temi na pojstl pa se zavedas d mas spegu u sob faaaaaak o.o h... drgac pa res legendarnooooo nextttt!!!!
11. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
17. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
04. maj 2013
hitro napiši!!!!!!ker to je res oooo da dol padš ful dobr napisan
04. maj 2013
nexxxxt!!!+nova bralka
06. maj 2013
O fak ljubim vs. hwalaaa:************<33
Am nadeljevanje loh prčakujete jutr<3
09. maj 2013
u123401
u123401
nexti
28. julij 2013