u91307
u91307
next
03. julij 2012
u88980
u88980
next
03. julij 2012
Okej no itak smo že nadoknadl ta next.... :3

No zgodba je taka:

Jzt in moja pjatlca gledava film. Ko je filma konc se odločva da pred ogledalo postavva 3 sveče in pokličeva b.m. Vzela je sveče,jih prižgala , ugasnila luč in seansa se je pričela. Ni uspelo. probali sva še enkrat A tokrat s prižgano vodo.... Začutile sva prisotnost za hrbtom. stekli sva v kot in se objeli. Nek zvok je prihajal od vrat. Ko sva se umirili sva šli v dnevno,se vrgli na kavč in prižgali TV. Nč ni blo za gleat zato sva kr ugasnle in si šle delat sendviče u kuhno. Naenkrat zaslišva zvok. pogledava na tv in prižgan je. Ugasnla sm ga in šla nazaj. Še enkat se je pržgov. Ko sm ga tretjič ugasnla je začela lučka na tv ju utripat zeleno in rdeče(prižgan,ugasnen) Postal naju je strah zato sva prižagali komp in se pokrile z deko na kavču. Naenkat začne utripat luč.... Ugasne se. Stisnle sva se. Tut komp se je ugasnu. Zaslišva počasno hojo po stopnicah. Tko je torej ko se ti smrt bliža in nemoreš čiizzt nč glede tega. No in sva stekle k vratom. a stemnil se je. hoja....stisnle sva se v kot in nenadoma se je na pipi pr vratih pokazala krvava roka ki je polzela dol in za sabo puščala krvavo sled. spet stečeva na kavč in se pokrijeva. Luč se za trenutek prižge in takrat sem videla neko postavo ki se bliža. Začela sm upit in nihče ni vpil z mano. Pogledala sm levo in luč je spet tolk utripnla da vidm leilo z iztrganimi učmi čizt belo in krvavo. Začnem jokat. Zazvoni zvonec in moje jokanje se je še bolj začelo. Vstopila je mama. Stekla je do mene in me objela ter me vprašala kaj je to. Povedala sm ji vse to. Seveda ne vrjame v urbane legende a za leilino smrt je poklicala policijo.

3 nextke :3
03. julij 2012
oknu* pr vratih prkazala roka
03. julij 2012
Mal sm se zmotla * Lol
04. julij 2012
u30117
u30117
a to je blo resničn????
next
04. julij 2012
u91307
u91307
next
04. julij 2012
Ne ni Blo.
Mal Si Sprod Zmišljujm
04. julij 2012
:3
04. julij 2012
a Lohka Že Gdaj Dobim Ta Kurčev Next?!!!!*
Haha LoL Hec.
05. julij 2012
next!! haha
05. julij 2012
HVALA! c:

No policija pride. Takoj ko slišjo zgodbo, zagledajo Leilino truplo in slišjo da sn bla sama doma jim postane jasn. Povabjo naju na policijo.
Tam hočjo govort z mamo na samem.
Po enem cajtu postanm firbčna in prislonm uho na vrata. Sledile so besede:
G=gospod
m=Mami
M: Ne!
G: Mrtvo truplo njene naj prijatelice, Urbana legenda,ki naj bi delovala,izpadi za boga gospa!
Mami je ostala brez besed.Takoj sm vedla da se moram usest.
Prišla sta vn.
'V hišo greš'. Je rekla mami.
G: v varno hišo greš ja.
To je hiša v katero dajo ljudi,ki jih kaj preganja. Nikakor pa tam nisem želela bit sama.
G: Boš sama ja. To ni le varna hiše temreč je tudi hiša v kateri ljudje premagajo strah.
Jzt: ????? Dan po tragediji??!!!
G: Odpeljite jo.
Neki moški so me zgrabili in odpeljali v to faking hišo.
Takoj ko sem vstopila sta zaprla vrata in dobro zaklenila. Mračilo se je že. Ulegla sem se na kavč in začela gleat TV. Tako me je strah da ne morm nehat gledat naokol. Pa še nč ni blo za gleat! Nenadoma se ekran stemni in nato postane črn kot tema. V njem vidim neko postavo za mano,ki se mi previdno bliža. Začutim nekaj na rami. Fak mokri lasje. Bolje pogledam. Ne ne voda ampak kri!!!!! Obrnem se in stečem v kuhno in vzamem nož. Bliža se in bliža in naenkrat se odprejo vrata. Nož stisnem k sebi. Vidi jo me možje. Stečem k njim in jih objamm. Odrinejo me. Pogledam si v roke in zagledam nož.

3 Nexte :3
05. julij 2012
u32953
u32953
next
05. julij 2012
next :3
05. julij 2012
u88980
u88980
Next :'3
05. julij 2012
u97443
u97443
next!!!
05. julij 2012
u76361
u76361
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. julij 2012
u30117
u30117
next
05. julij 2012
no next
05. julij 2012
next
05. julij 2012
next
05. julij 2012
u98305
u98305
JS SM MISLLA DA ME NEB STRAH, AMPAK TO.... TRESEM SE!!
05. julij 2012
u91307
u91307
next
06. julij 2012
u98305
u98305
sj to ni vse resničn , ne ?????
06. julij 2012
u98305
u98305
kljub temu pa ... NEXT
06. julij 2012
u90248
u90248
nova bralka .. next
06. julij 2012
Tenkz Me&MySelf
TO SM HOTLA SLIŠAT! Hehe Ne sej ne. Sej ste mali duhci. Hvala Pati
ZDRAVNIK:

HOT!
Drek. Ob napačnem cajtu na napačnem kraju. ssolzile so se mi oči. Še vedno je noč in moža me pustita saj sta imela veliko za povedat njunemu šefu.
Spet sem se ulegla in niti žatisnila oči za kratek čas.
Tresem se.
FAKKKKK! pa ne da me je prjel lulat! aa. ne. ne grem več v kopalnico še posebej pa ne zdej. Iz vsepovsod se slišijo glasovi.
Gledam na uro gdaj bo že 7 zjutrajc ali vsaj luč.
Seveda stražjo ampak stražjo vhod! Ženska ne bo ubrala vhoda skoz vrata ampak se spet prkazala v ogledalu.

Ura je 8.23. KONČNO DAN! Nato vstopi mama in odpeljeve se na policijo,ker so naju klicali.Gospod je spet hotel govort z mami. :c
Tokrat nisem prisluhnila. Mama vstopi s solznimi očmi. Reče mi: Greva.
Me prime za roko in ne pisne tudi besede ne. Peljeme po neznani poti in skos videvam znake enoiniste znake. Pripeljeva se.Mama gre ven in mi reče naj ostanem v avtu. Naenkrat spet začutim kri na ramenu. Ne upam pogledat nazaj. NAENKRAT ME NEKI ZAČNE ZAVT IN ZAČUTM ROKE. UPIRAM SE IN UPIRAM IN POGLEDAM NAPREJ SKOZ OKNO IN ME ZDRAVNIK IN MAMI GLEDATA ZELO ZASKRBLJAJOČE. DAV ME IN DAV in ko se mi unadva prbližata neha. Primem se za vrat in globoko diham. Naslednje kar sem videla je bel strop.
Ležala sem v pojstli. Nevem kaj se je zgodilo. Pride zdravnik in mi pove da se padla skp za 12 minut. Vprašal me je nekaj splošnih vprašanj kot so imena da vidi da nisem brez spomina.
Hotela sem vstat a so mi pasovi kateri so povezovali mene in pojstlo to onemogočili. Že bolj zmedena sem.
V NORIŠNICI SM!!!!!!!
Z: Tu boš teden dni dokler ne dobimo tvojih izvidov. POtem bomo pa še videli.
Imela sem ogromn uprašanj sam se zadržim.
06. julij 2012
next next next next!
06. julij 2012
next
06. julij 2012
u91307
u91307
next
06. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg