Next
5 stvari,ki jih sovražiš in 5,ki jih imaš rada
17. junij 2019
Next
5 stvari, ki jih sovražim in 5, ki jih imam rada
17. junij 2019
še 6 nextov, hvalaa
17. junij 2019
Next!! 5 stvari, ki jih sovražiš in 5 ki jih maš rada
03. julij 2019
ZED
neeext! <33

5 stvari, ki jih sovražiš in 5, ki jih imaš rada
03. julij 2019
še 4 <3
04. julij 2019
Next
17. julij 2019
Next
27. julij 2019
še 2 nextaa
05. avgust 2019
Next
06. avgust 2019
u242224
u242224
Next
5 stvari, ki jih sovražim in 5, ki jih imam rada
06. avgust 2019
❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
5 STVARI KI JIH SOVRAŽIM

Živali kot so pajki, hroščki in kače.
Nikol jih nisem oboževala in tud zdj jih ne. Ko sm bla še mejhna vem da na wc nism hotle it kr je biu pajk na stopu. S kačami sem mela manj problema, včasih vem da sem se še slikala z njimi, ampak zdj vem da to ne bi več šlo hh. Pač sploh ne vem zakaj morjo te živali obstajat, kr ne bi blo nč narobe če jih sploh ne bi blo.

Neiskrene in hudobne osebe
To so osebe, ki se ti najprej prilizujejo nakoncu pa te pustijo na cedilu, ti jim use poveš in potem te izdajo in ti je ful neprijetno. Na srečo se to meni še ni zgodilo, ampak poznam veliko drugih, ki mi o tem govorijo. Pač res nevem kako si lahko tako zahrbten, zakaj je to treba?

Dolgčas
Tisto ko se maš ful za učit in pol ko daš use teste skoz neveš kaj bi sploh počeu, takrat ko sm se pa mogla učit sm mela pa tok drugih idej kaj bi počela. Res sovražim to da hodim po hiši sm in tja in razmišlam kaj bi počela in to tko delam potem skor ceu dann.

Nekatere morske živali
Kot so morski pes, meduza, tiste večje ribe in podobno. Nikol si ne upam u morje sama mogoče je smešn mpak jst skos mislm da lhka kr naenkrat pride morski pes in zvečer se u morju sploh kopat ne upam kr je use okol mene temno in nič ne vidiim. Do zdej me še nobena meduzani opekl, vidla sm le ene mejhne in na žalost tud plavala med njimi - tiste te nič ne opečejo ampak sam ful bed filing je k so tok sluzastee.

Pospravljanje
Ubistvu sovražm sam to k se morm spravt pospravljat, ko se pa spravm je nekak ok, in to da zlagam stvari na svoje mesto je še ok, ampak to da moram pa sesat in pomivat pa sovražm

❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
5 STVARI KI JIH MAM RADA

Osebe, ki mi ves čas stojijo ob strani
To so družina, prijatelji in pa fant. Vedno ko sm slabe volje, v dvomih pa težavah mi pomagajo in me podpirajo. Tud oni skrbijo za to da mi ni dolgčas in moj nad nrdijo še lepši in mam use res ful radaa. <3

Šport
Ful mam rada use kr je povezano s športom, treniram atletiko in zato tud ful rada tečem tko se počutm tud zlo bolš. Nekateri misljo da je šport brez veze, ampak zame je to neki najbolšega.

Živali kot sta pes in mačka
No take živali mam pa rada. Včasih mam občutek da me moj pes prav razume kaj mislim in ko sem vesela je on vesel z mano, ko sm ša slabe volje je žalostn potem tudi on.

Snap in Instagram
Oh ja, kaj bi jst brez tega... Če tega nebi blo ne bi vedla kaj delajo drugi u tem času. Seveda ko mi je dc prečekiram use od prvega pa do zadnjega, Tko da hvala bogu da to obstaja kr če tega nebi blo, pol bi biu pa res dolgčas

Hrana
Ko sem pa lačna pa mam res rada tudi hrano. Nimam tok rada hitre hrane, ampak najbolj obožujem kitajsko pa tud pice so zakon. Kakšna sladica pa tud kdaj ne škodi ande

Za naslednjo objavo 10 nextov in glasujte še za eno od tem.
TEME :
- 8 stvari/dejavnosti k bi jih poskusla
- kako sva se spoznala
- Kako smo se preselili, kako sem se počutila

seveda pa mi lahko tudi sami predalagte kakšno temo
08. avgust 2019
u242224
u242224
Next!

8 stvari/dejavnosti k bi jih poskusila
08. avgust 2019
Next
09. avgust 2019
u241630
u241630
Next 8 stvari/dejavnosti
10. avgust 2019
Next in glasujem za 8 stvari/dejavnosti, ki bi jih poskusila.
bi lahko enkrat v prihodnosti naredila objavo o quotejih?
10. avgust 2019
Ja jaz bi tudi te dejavnosti
Next
10. avgust 2019
Darkness Soul - lahko bi ja, ampak pišem bolj blog o sebi
10. avgust 2019
še 5 nextov <3
13. avgust 2019
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
07. junij 2020
ŠE 4 <33
08. junij 2020
Next
08. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
08. junij 2020
še trii <3
09. junij 2020
Anesa
Anesa
Next
09. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
grem oglašvt
10. junij 2020
hvalaa
10. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
np
10. junij 2020
star2
star2
Next
21. junij 2020
8 stvari ki bi jih poskusila (adrenalinske stvari)
28. junij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani