Next
Kako boš preživela počitnice
28. julij 2018
Rai
Rai
Next btw jz sm bla tud že v egiptu ampak že dolg nazaj k sm bla 7 se mi zdi tko da se ne spovnm velik, vem pa da je blo ful fajn
28. julij 2018
Rai
Rai
+ živali
28. julij 2018
šee 5
30. julij 2018
nextt pocutnice
06. avgust 2018
še 4 nextii
06. avgust 2018
u234852
u234852
Next - počitnice
06. avgust 2018
še 3
06. avgust 2018
u235287
u235287
Next in pa pocitnice
07. avgust 2018
še 4 <333
07. avgust 2018
Next
08. avgust 2018
še 1 nextt
08. avgust 2018
Next zivali
09. avgust 2018
KAKO BOM PREŽIVELA LETOŠNJE POČITNICE
❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
Zdej bom napisala neki o tem kako sem že preživela te počitnice in kako jih še bom, upam da vm bo ušeeč

✸ Začetek počitnic je biu še zame mal naporen ker sem mela še neki tekem in treningov pri atletiki in tud sama sem se udeleževala kakšnih tekov in teh stvari, ki jih je zdej kr velik med počitnivami, kr seveda sm tip človeka k ne more brez športa, zato me tek nekako spremlja kr čez cele počitnice.

✸ Enkrat sredi julija pa sem odšla za en teden na počitnice k moji babici in sestričnama k so doma v neki vasi v okolici lj, kr pč babi hoče da sem vsake počitnice pri njej za nekaj časa, ker čez leto, ko imamo šolo nikoli ne moram bit pri njej za dlje časa.. hihi, .. no ja ampak sj mi je tam kr ušeč kr sm bla tam tud učasih doma dokler se nismo preselili in tko lahko vidim moje stare prjatle in sošelce jej

✸ In zdej je pred mano najbolj pričakovan in razburljiv del počitnic, v soboto zjutraj gremo v Hurgado - v Egipt, tja gremo skupaj še z enimi družinskimi prjatli, tko da bo ful fajn kr mam zravn tud mojo ful dobro prjatlco in mi ne bo dougčas, res noro komi čakam da gremo, kr ful rada potujem in bom zdj prvič v afriki tud in mi je ful ušeč

✸ No in skor večina ostalega časa med počitnicami pa posvetim počitku ali pa druženju s prijatelji, ful mam srečo, da živim na takem mestu, da mam okol ful velik ljudi s katerimi se lahko družim čez poletje in vedno mamo skupej kake pustolovščine hh, ta teden smo tko že drugič spal uzuni, pr enih k majo šotor pr hiš postavlen tko da ja mamo se supr

Zdej lahko vidte, da mi ponavadi med počitnicam ni dolgčas in tud js sm taka ki bi počitnice takoj podaljšala še za par mesecev hehe.
❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
Tud mene zanima kam ste šli vi kam med počitnicam, če želite lahko v komentar poveste kam ste šli na morje - v kir kraj, državo.

Za naslednjo objavo 11 nextov in glasujte še za eno od tem.
TEME :
- Vse živali, ki sem jih imela
- 5 stvari, ki jih sovražim in 5, ki jih imam rada
- Kako smo se preselili, kako sem se počutila
09. avgust 2018
Next zivali
10. avgust 2018
Rai
Rai
Next zivali
10. avgust 2018
Next zivali
14. avgust 2018
Next živali
15. avgust 2018
še 7
15. avgust 2018
Next živali
15. avgust 2018
u237990
u237990
Next živali
20. januar 2019
Next živali
10. februar 2019
še 4 nextii <33
12. junij 2019
Next
16. junij 2019
Next
5 stvari, ki jih sovražiš in 5, ki jih imaš rada
16. junij 2019
+
Next
16. junij 2019
5 stvaru ki jih sovražiš, 5 ki jih imaš rada
Next
16. junij 2019
VSE ŽIVALI K SM JIH MELA
Ful mam rada živali in tud js sm tisti k doma staršem skoz tečnar za nove hišne ljubljenčke itd. No zdej boste lahko vidl katere živali sm kej mela in kaj mamo zdej doma.

✸ Že predn sm pršla na svet smo mel doma eno mucko k je bla zloo kjut in puhasta je bla, no tega se jst spounem samo po slikah, kr sm bla takrt u pleničkah, to je bla tud naša zadnja mačka k smo jo mel zato kr moj ati ne prenaša dlak.

✸ Za mucko mi je mami povedala da jo je avto povozu, kr smo bliz ceste mel takrat hišo. No za mucko pa smo dobil ribicee. Pomojm da sm bla najsrečnejši otrok k sm jih dobila haha. Blo jih je kr velik pa teke zlo lepe pisane so ble kot se jst spominjam in mele so enkrat tud male ribice in so ble čist micene. Mel pa smo kr velik akvarij pa notr zlo lepo, ampak potem k je kr dost rib že poginlo smo potem akvarij prodal in zdj mamo dve ribice še v nekem manjšem akvariju, ampak niso več tok zanimivo kot so ble takrat k sm bla majhna hah.

✸ In ker smo mel v hiši samo ribice sm hotla dobit kej novega, najbolj sm navijala za psa, ampak ati ni dovolu zarad dlak. In pol je mami predlagala da bi želvico kupl in to se je zgodilo. To je bla tistaa majhna želvica, učasih smo jo tud spustil in nam je kr po hiši hodila, sj na trenutke je bla dougočasna kr je bla tok poočasnaa, ampak je bla pa zlo zlo zlo kjuuut.

✸ No k smo se preselil smo želvico dal potem sorodnikom, tko da smo spet mel samo ribice in js sm še vedno atija prepričevala za psa, ampak on je biu še bolj proti temu zarad nove hiše, ampak po dveh letih mi je ratel in končno smo dobil psa, k ga mamo že danes in star je 4 leta. Je pa pasme cavalier king charles spaniel. Od začetke je hodu tud v pasjo šolo tko da je zlo lepo vzgojen, drugač pa ga jst zlo rada učim doma, tko da zna veliko trikcov pokazat (tačka, preval, petka, preskakuje ovire ... ) in ga mam zelo zelo zeloo rada tko kot on menee hh.

Če želite lahko tud vi napišete živali k jih imate zdej doma al pa če ste kke mel.

Za naslednjo objavo 10 nextov in glasujte še za eno od tem.
TEME :
- 8 stvari/dejavnosti k bi jih poskusla
- 5 stvari, ki jih sovražim in 5, ki jih imam rada
- Kako smo se preselili, kako sem se počutila
16. junij 2019
Next
+
5 stvari, ki jih sovražim in 5, ki jih imam rada
16. junij 2019
Next
16. junij 2019