star2
star2
Heii

tukaj bom pisala svoj blog oz. malo o sebi, pomoč vam, predlogi, nasveti itd.

dobrodošle ideje o čem naj pišem

za začetek plis 10 nextov in seveda ideje

21. junij 2020
Next

pisi o tistem, kar ti je vsec
21. junij 2020
Next
22. junij 2020
Pisi o sebi kaj ti všeč oz dej se opiši to bi znalo bit zanimivo tak k sem jaz na svojem ki ni tu med fromi hehe
23. junij 2020
star2
star2
ok hvala bom tudi to ja
23. junij 2020
star2
star2
Okej bom kar začela...
- malo znam igrati na klavir in ukulelo
- rada rišem
- rada pojem
- rada plešem
- obožujem lubenico in nutello, vrtnice
- obožujem poletje
- sem velik fan Billie Eillish in Maluma
- če grem ven sem rada kolikor toliko urejena
- veliko mi pomenijo družina in prijatelji
- občasno igram ps4
- včasih sem hodila na plesne
- rada preurejam sobo
- na steni v svoji sobi imam rada slike, posterje

tko js spim haha
23. junij 2020
Next za več idej mi pa piši k jih mam itak en milijon
24. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
25. junij 2020
Next
25. junij 2020
Next
26. junij 2020
star2
star2
OPIS DANAŠNJEGA ZANIMIVEGA IN IZLETNEGA DNE:

Prespala sem pri babici oz jaz ji rečem mama. Budilka me je zbudila ob 6:20. Pojedla sem zajtrk, se oblekla in kmalu smo se odpravili proti Kamniku in nato do velike planine. Avto smo parkirali na makedamu in šli peš najprej po gozdu kjer je že kar takoj vzpon. Nismo dolgo hodili in že smo prispeli do male planine. Pot smo nadaljevali po planini in med potjo opazovali naravo in krave. Prispeli smo na veliko planino in se odpočili pri prvi koči. Pojedli smo malico, popili čaj, se posladkali z malimi rogljički in čokolado Milko. Odpravili smo se na poti naprej. Mama, ata in sestra od mame so nabirali rožice, jaz pa sem se slikala in se malo odpočila kar na tleh oz na travi. Pot smo nadaljevali do planinske koče kjer smo si privoščili žgance z ocvirki in flancate. Seveda vse domače. Lastnike planinske koče smo poznali saj so naša daljna žlahta. Čez čas smo se odpravili proti domi. Kar naenkrat zagledam žensko s kitkami in takoj sem vedela da je Nika Zorjan. Poklicala sem jo po imenu, jo pozdravila in prosila za selfie. Zelo je bila prijazna in malo sem se z njo pogovarjala. zatem sem se slikala še s kravami in naredila tudi selfie haha. Potem smo kmalu prispeli do avta. V avtu sem malo zadremala in nato smo se ustavili v baru kjer nam je moja sestrična postregla s kavico in sladoledom, kjer ga imajo zelo veliko na izbiro in je odličen. Ko sem prispela domov, sem se odpočila in šla na obisk do mame.

27. junij 2020
Next
27. junij 2020
Next
28. junij 2020
Next
28. junij 2020
Lia23
Lia23
Next
28. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
28. junij 2020
star2
star2
Ideje za nadaljevanje??
28. junij 2020
Okej rada bi vedla kako preživiš dan ko so počitnice in ko je šola. Ja vem da ne hodiš v šolo zato opiši dan ko še si. Ali pa se loti opisa dnevne rutine, Jutranje rutine in večerne rutine za več idej pa klikni.
28. junij 2020
star2
star2
No zadnje čase delam prek študenta. Delam ob različnih urah. pač ob 8h ob 8:30 ali pa kasneje. Ponavadi nadomeščam koga. Delam v vrtcu. Kadar me rabijo mi pomočnica ravnateljice napiše sms.

Naštimam si budilko. Nato prečekiram instagram, snapchat, preberem horoskop, pogledam vreme in če imam na igrah kakšno sporočilo ali obvestilo. Nato grem na stranišče, se oblečem, občasno malo naličim. Če začnem ob 8h potem ne jem zajtrka ker ga jem v vrtcu ker študentom pripada malica al pač kar jejo tm za zajtrk in kosilo. Če pa kasneje začnem pa pojem zajtrk, sem malo na telefonu in potem me nekdo pelje.
Nimam še izpita zato me na delo peljejo. Počasi ga delam.
Če pa ne delam pa spim dalj časa in nato sem na fonu, pojem zajtrk, gledam tv, grem na sprehod, sem na računalniku, grem na obisk do mame ker živi blizu...
02. julij 2020
Next
03. julij 2020
Next
03. julij 2020
Next
03. julij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
03. julij 2020
star2
star2
VČERAJŠNJA DOGODIVŠČINA:
- zbudila sem se okrog 8:30. Malo sem prečekirala stvari na telefonu nato sem šla v kuhinjo, kjer sem si pripravila zajtrk ( čokolino) in šla gledat tv. S prijateljico sem se zmenila, da pridem k njej okrog 12h. Ob 11:45 me je prišla iskat mama (babica) in me odpeljala k prijateljici. Pogledali sva en del serije 13 razlogov zakaj na Netflixu. Nato sva šli z njenim atijom po avto k mehaniku. Zelo sem vesela za prijateljico, saj je naredila izpit za avto in je dobila svoj avto od dedka. Potem sva bili še nekaj časa doma in si ogledali film Jumanji 2, pojedli kosilo in sladoled. Zatem sva se z njenim avtov (ona je vozila) odpravili na Mengeško kočo. s seboj sva vzeli tudi njenega psa Rufija. Potem sva šli domov in bili malo pri njej. Odločili sva se iti v Domžale na drive in v Mcdonalds. Vzeli sva še hrano za njeno sestro. Doma sva pojedli in se potem odpravili v Trzin kjer sva se dobili z njeno prijateljico, ki jo tudi jaz poznam. Zraven je bil tudi fant od njene prijateljice. Šli smo na pjačo v nek lokal, kjer mi je bilo vredu ampak je bila muska prenaglas in smo morali biti kar glasni, da smo se slišali med sabo haha. Dobili smo se približno okrog 22h. Dam sem prišla okrog 23:30 Ta dan mi je bil res eden najboljših, saj sem ga super preživela.

DANAŠNJI POTEM PO ZOO LJUBLJANA:
včeraj sva se z isto to frendico, ki sem bla včeri pri njej zmenili, da greva danes dopoldne v ZOO. Malo čez 10 dopoldne me je prišla iskat. Morali sva iti po stari cesti do Lj ker ona nima vinjete. Imeli sva navigacijo, ker sva nesposobni in sva znali bolj približno priti do tja haha. In z navigacijo nama je uspelo. S seboj sva imeli tudi psa Rufija. Pač men je it ful dobr v zoo samo karte so kr dost drage pač tko js sm dala 9€ ona pa 8€ ker je dijakinja. Pa še za psa je mogla plačat 3€. Ogledovali sva si živali in čez čas sva se ustavili v baru. Jaz sem naročila smoothie Malinina nebesa in bil je več kot odličen pač res božanski pa še hladen je bil in s tem osvežilen, ker mi je bilo malo vroče in mi je sedel hladen smoothie. Ona je naročila Pepsi, ker pač niso mel Coca Cole in ja. Pol sva uzeli še en ponfri. Potem sem poklicala mojega brata po telefonu, ker dela v zooju in smo se srečali pri medvedih. Na hitro smo poklepetali, ker on ni imel ravno veliko časa, saj je imel dosti dela, kar je razumljivo. Midve pa sva si ogledali še nekaj živali, ki so nama ostale. Potem pa sva se odpravili proti domu.

Jutri vam opišem kako je bilo na Blegošu ( v hribih).
04. julij 2020
star2
star2
pardon tm je potep po zoo
04. julij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
06. julij 2020
Next
06. julij 2020
star2