Helou bejbe moje.
Po nekaj mescih sem tu z novim fanficom, čeprav jih je na mojem profilu že ogromno, I know. Pa še pridejo haha :')
Upam, da bo bran, če ne bo, neham pisat (:

BlackMagic|StoryLine|NiallHoran†
Karin McDonald je dijakinja predzadnjega letnika srednje glasbene šole na Švedskem. Med sovrstniki ni ravno priljubljena ter ima zato samo eno in edino pravo prijateljico Shailene Martinez del Fabro, ki prihaja iz daljne Mehike, vendar na Švedskem živi že od svojega petega leta starosti.
Karin je že pred nekaj meseci opazila, da ima neverjetne sposobnosti, ki jih imajo le redki ali pa morda celo nihče na tem svetu. Po prebrani knjigi z naslovom 'Black Magic' je opazila, da veliko ljudem pomaga brez, da bi sploh kaj naredila. Veliko ljudi osreči brez, da bi bila sploh prisotna. Vse se ji zdi zelo nenavadno in čudno, a čez čas spozna, da lahko čara ter osrečuje ljudi, kar z kretnjami in lepim pogledom.
Niall Horan, čisto nasprotje Karin. Najslabša oseba na šoli, a vendar priljubljena. Punce za njim norijo dan in noč. Do skoraj vseh je le na videz prijazen, le do Karin ne. Do nje se obnaša zlobno in skorajda že pošastno nesramno. Karin nekega dne prekipi, zato mu pri malici zagode. S svojimi magičnimi rokami ga 'začara' ter tako uspešno prežene njegovo zlobo, pa čeprav samo za kratek čas. Njene skrivnostne vragolije se nadaljujejo vsak dan, ob isti uri, na istem mestu. A kaj se zgodi, ko Niall posumi, da je za vse njegove dobre lastnosti kriva prav Karin?

Resnično si želim slišat mnenja, kritike, karkoli.
Ne začnem dokler ne dobim vsaj nekaj nextov (:
29. maj 2015
u181656
u181656
nič neboš nehala pisat, saj sem ti povedla kaj bo

katja kot sme že rekla to je perfect in si zasluži nagrado *oooooo*
ni kritik bubi <333

neeeeeeeext :3
29. maj 2015
začetek je super in ne smeš nehati pisati

next
29. maj 2015
Suuupr začetk *0000000*
Nnneeeexxxxxtttttttt!!!!!
29. maj 2015
Omfggggg prvo morm povedat da me je tale zgodbica ze visto zacaralaaaa *___________*
Fuuuuuuullll popolnoooo mislimmm waaaauuuuuu ze taprvo morm pohvalit naslovnico k mi je fuuuuulll useeec mislim ful je lepa in skrivnostna in vse in ja k sm zacela brat uvod js sploh nism mogla nehat brat ocke so se mi kr zalepile na besedilo mislim tole je tok megafantasyicno da me bo kr pobraloooo....
Ja najbrz si ugotovla da se probam razpisat kr sm resno ostala brez besed in ka resnk mislim fuuuuuullll dobr pises prov uno taprave besede izbiras da te besedilo kr posrka vase in si pol cisst zacaran tok k sm zdele js hahahaha loool res tok me je navduslo da mam filing k da sm zadrogirana in ja seveda kako ne bi bla ce je ta tvoja zgodbica velik odmerek popolnosti *________________________*
Zdele tlele u sonbi lezim u temi na pokstli pa se luna mi svet u glavo in ja sej vem da bos rekla da sm trcena ker kr neki nakladam sam ja morm ane in ja se ze za unaprej opravicujem zaradi tono napak sam sm na fonu in ja pol se hitr kej kaka crka zamesa pa take pa to hahahhaha
Mam filing da nism dost napisala ampak ja bom bidla k bom poslala haaha zdj morm pa se kj povedat aja omfggg js bi umrla ce bi naslednic k bi prsla na tole zgodbico in ugotovila da si mi posvetila prvi nextek hahahahaha upam da sm ti dost namignila da hocem posvecen next ane hahaha in ja to ni prosna ampak kr zahteva kr sm odbisna od tele popolne zgodbice k me je totalka omrezila hahahaha no zdj pa morm it aja cimprejj neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxtttt!!!!!!!!!
29. maj 2015
ωαтeямełøиe haha hvala za tale razpis
I really like it :3
29. maj 2015
Hahahah pol sm sele vidla da je fuul prslo tega ja
Me veseli da ti je blo usec haha
29. maj 2015
omfg*O*
svetovna ideja*O* res fak kje dobivaš ideje?*__________*
next hočem čimprej ker je to res ena dobrih zgodbic*________________*
30. maj 2015
next
30. maj 2015
hemmings.girl tole idejo sem dobila iz pesmi Black Magic od Little Mix (:
Drugače pa ideje ponavadi dobivam ravno iz pesmi, videov, filmov, knjig in tak naprej *-*
In hvala:3
30. maj 2015
BlackMagic|ChapterOne|NiallHoran†
"Karin, čestitam! Tudi tokrat si pisala najbolje od vseh. Bravo!", je bilo slišati iz ust profesorja, ki so ga vsi klicali 'profesor za debeluhe', saj je imel kar precej kilogramov. Počasi sem se odpravila do njegovega katedra in iz njegovih rok prevzela list papirja, svoj test. Za seboj sem zaslišala nekaj glasnih, nezadovoljnih vzklikov množice ter neko ogromno ploskanje. Obrnila sem se proti občinstvu in ravno takrat je v mene priletelo na desetine papirčkov, kot zmeraj. Lahko bi že vedela kaj sledi. Zavzdihnila sem in s sklonjeno glavo odšla za svojo skromno mizico. Pred menoj je sedela Shailene, ki je mimogrede edina moja prijateljica, kateri zaupam čisto vse. Med nama ni skrivnosti. Tudi tokrat je ona bila edina, ki je ploskala moji oceni. Za to sem ji hvaležna, če se lahko tako izrazim. Nekako me spodbuja k mojim podvigom in mi daje zagon. Tudi jaz njo želim spraviti na pravo pot. Njene ocene niso ravno briljantne, in ravno zato ji rada pomagam, saj vem, da bo morda nekaj le obrodilo sadove.
"Za danes smo končali. Pojdite domov in se pripravite za jutrišnje vaje.", je dejal 'debeluhar', kot mu vsi pravijo ter odšel. Tudi sama sem pograbila torbo in počakala na Shailene, ki je nekaj vneto iskala.
"Hej, kaj pa iščeš?", sem jo vprašala in stala pred njo.
"Ah, pozabi. Greva.", je samo odgovorila, me pograbila za roko ter me povlekla za seboj.
"Hej, počakaj! Ne tako hitro. Moja očala!", sem vzklikala med tem, ko sva neustavljivo tekali skozi hodnik. Med vsem tem sem uspela slišati gručo ljudi, kako so se na ves glas smejali in vedela sem, da se smejijo prav meni. Kot vedno. Tokrat sem se ustavila. Sklonila sem glavo in obraz zakopala med dlani. Pričela sem jokati. Shailene se je obrnila in nemudoma skočila k meni ter pokleknila.
"Karin! Kaj pa ti je?", je zaskrbljeno vprašala in me drgnila po hrbtu.
"Nihče me ne mara! Vsi se mi vedno smejijo!", sem hlipala skozi dlani.
"Saj vem. Tudi meni se smejijo, pa kaj!", je rekla in me stisnila k sebi.
"Tebi se smejijo, ker se družiš z mano. Morda bi se morala nehati.", sem predlagala in s solzami v očeh stekla vstran. Nisem hotela prizadeti Shailene, ampak kar je res, je res. Iz nje se norčujejo, ker je v moji družbi. Že neštetokrat so do nje pristopile 'baribke' in jo prepričevale naj se preneha družiti z mano ter se priključi njim. Zagotavljale so ji 'boljše življenje' ali nekaj podobnega. Seveda pa sem globoko v sebi upala, da tega nebi naredila. Če bi, potem bi izgubila še to edino prijateljico, ki jo imam. Zraven mami, seveda. Tudi ona je edina, ki me še podpira in me tolaži, kadar mi je hudo. Hvala bogu, da jo imam.
Stekla sem domov in se zapodila v sobo. Vrgla sem se na posteljo in še vedno jokala. Solze sem brisala v svoj desni rokav zelene jopice.
"Ljubica, zakaj jokaš?", je vprašala mama, ko je zaslišala odmev hlipanja po celem hodniku.
"Ker.. Ker me nihče ne mara! Sploh veš, kako.. Hudo je t-to?", sem vzkliknila in zraven krilila z rokami. Snela sem očala in si obrisala preostale solze ter jih nadela nazaj.
"Srček. Kako da te nihče ne mara? Kaj pa Shailene? In jaz?", je rekla in me trepljala po ramenu.
"Oh, dve od preostalih pet tisočih na šoli. Zelo dosti, res.", sem bila nekoliko sarkastična ali pa se je samo tako slišalo.
"Tudi to je dovolj. Bolje en pravi prijatelj, kot pa tisoč lažnih. Pomiri se zdaj. Grem ti skuhat lipov čaj. Si za?", je šepnila. Prikimala sem in si lase spela v čop. Pobožala me je po obrazu in odšla. Za nekaj trenutkov sem zaprla oči in se zbudila komaj takrat, ko mi je glasno zazvonil telefon.

Mnenja|Kritike?
Next? (:
30. maj 2015
*O*
prfektno je*O*
neeeeeeeeeeeeeeeeeext*___________________*
30. maj 2015
Ful mi je usec
30. maj 2015
Sorry men je besedilo odrezal sam nvm zakaj no uglavnem perfektno jeee
30. maj 2015
Nvm zakaj mi besedilo noce poslat lol sorry
Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxtttt
30. maj 2015
ωαтeямełøиe it's okay (:
+ pozabla sem omenit, da je tale next posvečen tebi wii :'D
30. maj 2015
*–* prfektno
31. maj 2015
fuckinglarry. Hahah lool kdaj sele poves js sm se utapljala u solzah k sm vidla da nj men posveceno kr realno sm bla 100% da bom dubla posvecen next in pol sm si mislila "njoh a ta baba sploh daje posvecene nexte?" Hahaha zdj je pa ze ureduu sicer z zamudo ampak ja sm mela zeljo se enkrat prebrat kr je lih menposvecen ane hahaha tko da tnnnnnnxxxx :*
Aja pa se enkrat
Neeeeeeeeeeeeexxxtttt
31. maj 2015
hahaha ωαтeямełøиe i'm so sorry če sm te v jok spraula ahaha *-*
in ni zakaj
31. maj 2015
next
zakon
31. maj 2015
u181656
u181656
katja dej next žeee