u236818
u236818
Hello Guys!

Božič se bliža in jaz že razmišljam o poletju, počitnicah, poletnih deževnih dnevih, dežju, o knjižnici in o knjigah. In ko mi je med mojim razmišljanjem tako dolgčas in še moje misli prevzemajo knige sem se odločila napisati novo zgodbico. Nebom preveč odlašala z opisom kako sem prišla na idejo, enostavno mi je dolgčas in to idejo imam že dolgo časa. Si pa vseeno želim, da bi bila moja dolgočasno zmedeno zanimiva zgodbica tako uspešna kot tudi Čuda v vasici Stelsmoon 
~
~
~
~
~
Black Angels

Prolog (Tokrat nekaj novega, nevem če to sploh je prolog, a je delček iz zgodbe uglavnom)
Belina in svetloba. Mir. Tišina. Še svetleje. Tema. Črnina. Vojne. Kriki. Jaz. Edini angel, ki še obstaja je zdaj ujet v temo. Ujet kot mi, ujetniki v časovni zanki.

¤
¤
¤
Woohoo, kaj pa tole? Mogoče je malo nerazumljivo a bi bila vesela kakšnega mnenja kaj to pomeni... Sicer pa so dobrodošli tudi nexti, brez skrbi 

No zdaj pa dijoo ^×^
15. december 2018
u237760
u237760
Next
15. december 2018
u236818
u236818
bi kdo posvečen njekšt?
15. december 2018
u237760
u237760
Ja
15. december 2018
u236818
u236818
ok dobis
15. december 2018
u236818
u236818
Next posvečam Black Angel.
__________________________________________________________________________________
ONE
__________________________________________________________________________________
Candy
“Ohoho, vidim, da imamo tukaj kandidatkinjo za spraševanje,” sarkastično reče profesorica Jonshon. Ravno sem pri dodatni uri zemljepisa (Sama sem si želela iti na to, ni zaradi slabih ocen). Profesorica Jonshon je najbolj stroga učiteljica na šoli, no vsaj zame. Ima svojo ljubljenko, Mio, ki je priljubljena pri vseh učiteljih. Mogoče, ker je njen oče župan, mogoče pa tudi, ker se enostavno prilizuje vsem profesorjem, še najbolj pa ravnatelju. Ja, ni treba posebaj govoriti, da je kot barbika, a v šoli pa vseeno ni uspešna. Mislim, da se v svoji koži ne počuti dobro... oh, tipična jaz, že spet razmišljam o nepomembnih stvareh. Ko spet pridem na Zemljo, se zavem, da stojim. 

In že pade prvo vprašanje.
"Katere so glavne prestolnice sveta?" 
Preden uspem odgovoriti, moja najboljša prijateljica Emma vstane in zabrusi profesorici: "Tako pa ne morete spraševati! To nikjer ne piše, pa tudi učili se nismo!" 
"Emma! Nemorem verjeti, takoj k ravnatelju!" Se zadere profesorica Jonshonova. To vse je za Mio tako smešno. "Čakaj, ne greš ravnatelju, ker imaš vse prav Emma, ampak si svoji prijateljici zmanjšala možnosti za petico. Zdaj pa sedi," se odloči Jonshonova. 

Na koncu, sem šla čez spraševanje štirico. "Končno počitnice!!!" Zavzdihne Emma, jaz pa se samo zahihitam. Božičnih počitnic sva se vedno veselili. "Greva nakupovat?" Mi predlaga. Pokimam, navsezadnje je to dobra ideja, saj še nisem kupila in zavila vseh daril. 

"Hej Jack! Doma sem!!" Zavzkliknem svojemu fantu, ko mi uspe odkleniti vrata. Potem se spomnem, da Jacka še ni doma, saj je na pomembnem predavanju. Usedem se na fotelj in prižgem televizijo, ko zagledam, da se na knjižni polici nekaj močno sveti.
tako, kako cudno, ta Next sem napisala ravno ko se mi najbolj mudi
15. december 2018
u237760
u237760
Next!

Pa hvala
15. december 2018
u236818
u236818
hvala
+ni problema

še kdo? dam komu posvecenega?