Ne2
01. september 2016
Next*
01. september 2016
Končno.
neeext!
01. september 2016
u216066
u216066
Če pride kdo noter, si mrtva na kubik.
Next.
01. september 2016
Next
01. september 2016
Next
01. september 2016
Next
01. september 2016
iiiiiij*-*
skupi sta se napila skupi spala
in skupi jo bo evelyn našla u postli
even tho da ji je muter umrla idc actually ups
its so cute
they were so drunk tho
Next PERF
02. september 2016
neexxtt!!
02. september 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. september 2016
Next
03. september 2016
neeext
03. september 2016
Hii!
Omg, ne vem, kak boste sprejele to novico, ampak morm vam povedat, da je pred vami predzadnji Next... *silence*
Sicer bom pa tut js pogrešala Ashabello in use tole, ampak bom kmal začela objavljat novo zgodbico, če ste zato

94.

--------------------------------------------------------------------
Naslednje jutro, ko sem se zbudila, mi ni bilo nič jasno. Bila sem... Gola. V Ashtonovi postelji.
Kaj...
Počakaj. Včeraj sva...
O moj bog. Takoj sem poiskala vsa oblačila in jih navlekla nase. Lase sem hitro spela v neurejen čop in iskala moje stvari.
Kaj sem storila...?
Spala sem z njim. Kako sem lahko to naredila Evelyn?
Ne morem verjeti.
Ashtona ni bilo nikjer, hvala bogu. Ne bi ga mogla pogledati v oči.
Stekla sem po stopnicah navzdol in pograbila moj telefon.
27 neodgovorjenih klicev od Jasona.
"Sranje!" sem zaklela in stekla iz hiše.
Grozna oseba sem. Z Ashtonom moram zaključiti. Vso noč sva bila skupaj in zjutraj je izginil? Tega ni nikoli delal... Razen s puncami, ki jih je imel za eno noč. Oči so se mi zasolzile, ampak ni bilo časa, da bi jokala.
Ko sem prišla na cesto, sem si oddahnila, da me nihče ni videl.
"Arabella?"
Počasi sem se obrnila in zagledala Evelyn. Srce mi je glasno razbijalo in nisem vedela, kaj naj rečem.
"Evelyn, jaz-"
"Morava se pogovoriti," je rekla in pogledala stran.
Počutila sem se grozno. Vedela je, čeprav nisem še nič rekla.
Sledila sem ji do najbližje kavarne in tam nama je naročila kavo. Ko sva jo dobili, se mi je bledo nasmehnila. Tega res nisem pričakovala, ampak sem se vsaj počutila bolje.
"Torej... Vem, da sta sinoči z Ashtonom spala skupaj," je rekla in me pogledala v oči.
Pogledala sem stran, ker mi je bilo zelo nerodno.
"Ampak... Te ne obsojam," je dodala in se dotaknila moje roke.
"Kaj?" sem začudeno vprašala.
"Ashton te ljubi... Ljubi te tako močno, da nimam pravice obstajati med vama. Privoščim vama," je rekla in še vedno nisem mogla verjeti njenim besedam. Sploh nisem vedela, da je tako... Razumevajoča.
"Poglej... Res je, da sem Ashtonu stala ob strani, ko si odšla. Povedal mi je vse o vama, kako sta se skrivala, ampak da te zato ni nič manj ljubil. Povedal mi je vse o tvojem bratu in kaj se ti je dogajalo. Na tem mestu ti želim povedati, da nisi naredila ničesar narobe, tudi jaz bi šla stran.
Ashton je bil tako na tleh... Še nikoli ni bil takšen. Mislila sem, da bo bolečino lajšal tako, da bo spet spal s pol Avstralije. Ampak bil je ravno nasproten-nikogar, razen mene ni spustil k sebi. Vse punce so ti zavidale, približno so vedele, da si ti razlog. Vsi smo nekako hoteli starega Ashtona nazaj. Ampak še dolgo ga ni bilo.
Potem pa me je nekega dne zelo nenadno vprašal, če bi bila njegova punca. Bila sem zelo vesela, ker sem bila že več let potihem zaljubljena vanj. Zdelo se mi je, da je dojel, da sva za skupaj. Ampak prišlo je do tistega dela, ko je hotel spati z mano. Bila sem malo začudena, ker še vedno ni bil pri sebi, ampak sem se strinjala. Tako ali tako tega ne bi počela prvič. In skoraj se je že zgodilo, ko se je zlomil. Začel je jokati in vedela sem, da te še vedno ni prebolel. Arabella... Nikoli ni ljubil, ampak ko si se pojavila ti, je začel. In to je pomembno. Vem, kako te je gledal... Mene ni nikoli tako. Nikoli me ni tako poljubil ali objel
Ker ljubi tebe. In moraš biti z njim, tudi če vama bo to kaj poskusilo preprečiti."
Sedela sem odprtih ust in jo poslušala. V meni se je nekaj omehčalo, nekaj, kar je bilo teh nekaj tednov zamrznjeno.
"Evelyn..." sem šepnila in pritekla mi je solza. Nasmehnila se mi je.
"Ashton gre," je šepnila nazaj in vstala. Pomežiknila mi je in nisem se imela moči obrniti.
Naenkrat sem začutila njegovo roko na moji rami in brez da bi ga pogledala, sem se je dotaknila. Končno sem počasi vstala in ga pogledala.
"Arabella... Mačka imam, ampak to niti približno ni ovira za to, da ti povem, da te ljubim in te vedno bom," je rekel, me potegnil k sebi ter me nežno poljubil. Končno sem spet čutila njegov objem. Bilo mi je vseeno, če sva stala vsem na očeh in se poljubljala, samo hotela sem biti z njim. Končno se je odmaknil in s palcem spolzel po mojem licu navzdol.
"Bodi spet moja," je rekel.
"Vedno bom tvoja, Ashton," sem zašepetala in ga objela.
Lyallx
06. september 2016
Next
06. september 2016
Neeext
06. september 2016
omajgad pikijaaaaa *-* poroči ju
neeeeeeeeeeeeext
06. september 2016
neext
06. september 2016
awww
Next
06. september 2016
Next
06. september 2016
Neext
06. september 2016
u216066
u216066
Iiii, skupaj sta! Naredimo poroko in povabimo celo pol avstralije! Še enkrat: Iiiii! Next! Komaj čakam Next!
07. september 2016
Omojboooog dyiiiiiin
Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut
Neeee zeeeeeeeee predzadniiiiiiiiii deeeeel nooooooo
Aaarrrrggggh
Koooooooooook sta pikiiijaaaa
Omojbooog
In loveeeeeeeeeeeee
Neeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2016
Next
07. september 2016
u214959
u214959
Oooo kok lepo Next
07. september 2016
Toreeej,
Objavljam za tiste, kere niste vidle...
Napisala sm predzadnji Next(zgoraj) kar pomeni, da bo v roku tega tedna zgodbica zaključena. :/
Ampak bom kmalu začela objavljati novo zgodbico, če ste zainteresirane haha. Link bom prilepila sem, tako da, ko bom dala zadnji Next, še spremljajte zgodbico

Xx
07. september 2016
u215832
u215832
A bo nova zgodba ff? O kom, če ni skrivnost...
07. september 2016
ijjjjjjjjjjjjjjjjj fak no*-*
SO FOKIN SWEET
FAK KOMI ČAKAM NA NOVO
ZGODBICO KR BO TK
POPOUNA K JE BLA TALEEEE
FAK YAS YAS YAS
ZADN FAKING Next!
YAZZZZ BIACHESS
SAM MI JE ŽAL ZA TOLE
ZGODBICO SAM
VSEGA LEPEGA JE
NA ENKRAT KONEC
SOOOOO
IT WAS SO NICE READING THIS
ILYSFM AND UR WRITING
IN JAH AS I SAID
KOMI ČAKAM NA NOVO!
Next ŠE ZADNIČ IN
VSE DOBRO V ŠOLI IN U LAJFU!
LY ANA XOXO
07. september 2016
OMG HVALA HVALA HVALA DA SI Next NAPISALA KER SEM KOMAJ CAKALA PA SE ZACELA SE JE SOLA PA SEM RABLA MALO ASHABELLE....SKODA DA BOS ZE KONCALA UPAM DA BOS NAPISALA NOVO ZGODBO KER TA JE ODLICNAAAAA*-* NEXTT AMPAK VZEMI SI CAJT DA BO DOOOOLG SOCEN Next X'D
07. september 2016
omajgashhh jassss kak kjuttt love thattt
Next
07. september 2016
u215639
u215639
zdaj sem prebrala celo zgodbico in waaaaaaw komaj čakam na Next
07. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani