joj, je mogla klicat ta avša -.-
neeeext!
26. avgust 2016
Omooojbooog zakaaaaaaaaaaj
Neeeeeeeeeeext prosiiim teee
26. avgust 2016
u214959
u214959
Ooommmggg zakaj ga je mogla glih tkrt klicat
Neeeext
26. avgust 2016
Omg nxt takoooooj zdele *0*
26. avgust 2016
OMG NO JE MOGLA ONA KLICAT-.- NEEEXT
26. avgust 2016
Neeext
26. avgust 2016
u168017
u168017
Next
26. avgust 2016
nej zdej mal pokaže mišice pa naj tece za njo pa jo pograbi in odnese k sebi domov
neeeext*_*
27. avgust 2016
HOLY SHIEEEEEEEEET KE TI KONČAŠ KA BI RADA DA TE FENTAM*-*
OMAJGOOOSH ZAKA MORE BIT FAKING EVELYN TU VMES FOKOF NIGEL!
OMJENFAOEJEBQTJENONBEAENTEBQOEJ
I SWEAR IMMA GONNA KILL YAH SO FRIKIN MUCHHHHH-.-
ZAKA TU KONČAŠŠŠŠŠ--.--
LITERALLLLLLLLY!
VEČJE POPOUNOSTI ŠE NISEM VIDLAAA *AFTER JE IZJEMA*
FOK NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
27. avgust 2016
Next
27. avgust 2016
Next
28. avgust 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Next takoj plis
ful dobr
pa nj ashton že enkrat pustu evelyn
28. avgust 2016
Next
28. avgust 2016
neext
28. avgust 2016
Next
28. avgust 2016
Kdaj bo Next?
30. avgust 2016
Hii,
Next bo po vsej verjetnosti jutri al pa pojutrišnjem, da se malo potolažite s izgubo počitnic :/
Xx
30. avgust 2016
u216066
u216066
Jeeeej! Komaj čakam!
31. avgust 2016
Hiii!

93.

--------------------------------------------------------------------
Ampak, ko sem prišla iz hiše, sem se od presenečenja ustavila.
"Arabella! Prekleto, ne odhajaj, brez da-Evelyn?"
"Ashton? Zakaj si... Brez majice?" je vprašala nezaupljivo. Spremenila se je. Še vedno je bila pregrešno lepa. Ampak zdelo se mi je, da ni tako sijoča, kot včasih.
"Jaz.... -no, ko sva prišla sem, me je zalila voda. Popraviti moram napravo za sprožanje vode."
"Arabella, dobrodošla nazaj," je rekla in se mi nasmehnila. Vrnila sem ji nasmeh, ki pa je zbledel takoj, ko je stopila do Ashtona in ga poljubila.
Čutila sem zbodljaj ljubosumja, ampak to je bilo prav.
"Evelyn," sem rekla nenadoma.
Oba z Ashtonom sta se presenečeno obrnila k meni. Nisem vedela, kaj naj rečem, verjetno sem jo poklicala samo, da bi šla stran od njega. Prekleto težko ju je bilo gledati skupaj, ko pa sem ga tako ljubila.
"Ja?"
Požrla sem slino in pogledala Ashtona. Zrl je vame in me vprašujoče opazoval.
"Govoriti morava," sem izdavila navsezadnje.
Ashtonov izraz se je spremenil, nenadoma je postal živčen.
"Pravkar si odhajala, kajne? Evelyn, ti pa si rekla, da... Bova sedaj šla noter. Torej, Arabella, se vidimo še kaj," je rekel in potisnil Evelyn proti hiši. Ni mi bilo jasno, zakaj je to počel.
"Počakaj... O čem bi govorila?" se je uprla Evelyn in se obrnila k meni kljub Ashtonovim rokam, ki so jo potiskali proti vratom.
"Arabella," je rekel Ashton med zobmi in me preteče gledal.
Nisem vedela kaj naj. Ampak vedela sem nekaj-morala sem razčistiti vse med nama. Tudi če bo konec nesrečen.
"Oh... Pozabi. Bova drugič," sem rekla in prezirljivo pogledala Ashtona.
Naslednji dan sem se odpravila do Ashtona. Enkrat in za vselej bom razčistila, karkoli se že dogaja. Že zjutraj sem potrkala na njegova vrata in odprl mi je ves utrujen. Ko me je zagledal je za sabo zaprl vrata.
"Kaj počneš tu?" je vprašal in si razmršil lase.
"Rada bi govorila z Evelyn," sem rekla naravnost.
Zavzdihnil je in pogledal stran. Bil je tako srčkan, brez majice, z utrujenim glasom in skuštranimi lasmi.
"Arabella... Vem, da bi rada vse uredila. Ampak ne morem ji tega narediti," je rekel.
"Res? Meni pa lahko?" sem jezni vprašala.
Nekaj časa je molčal.
"Ari... Evelyn je pred enim mesecem umrla mama. Ne morem je še bolj prizadeti," je rekel in stopila sem korak nazaj.
On je stopil korak naprej in segel proti moji roki, a sem se odmaknila.
"Ne... Ashton, z nama je konec. Z Evelyn si, ne delaj ji tega! Ne moreš ji tega narediti! Varaš jo z mano, kako misliš, da se ob tem počutim? No, ne veš! Ker ti ni umrl starš!" sem mu besno vrgla v obraz in odkorakala stran.
"Arabella, prosim, ne govori tega!" je zavpil za mano.
Ustavila sem se in pogledala v tla.
"Ari... Ljubim te."
Prijel me je za ramo in me obrnil k sebi.
"Ashton. Tudi, če me ljubiš, to ne spremeni ničesar. Ne moreva biti več skupaj. Nikoli. Adijo, Ashton," sem rekla in se mu izvila iz prijema.
"Ne!" je zavpil. V tistem me je prijel za roko, me stisnil k sebi in me strastno poljubil.
Nisem se mogla izogniti njegovim mehkim ustnicam, a sem v nekem trenutku vseeno vedela, da se ne smem prepustiti.
Odmaknila sem se in ga zadihano pogledala. "Nehaj!" sem rekla.
"Arabella... Rad bi naju spet nazaj," je rekel proseče.
"To se ne bo zgodilo," sem rekla. Odmaknila sem se od njega.
"Ash... Pusti mi oditi, prosim," sem rekla obupano in pogledal me je z žalostjo v očeh.
"Lahko se pretvarjaš, da ničesar več ne čutiš. Lahko mi govoriš, da me ne ljubiš več. Ampak vedno boš ostala v meni, ne glede na vse besede. Nikoli te ne bom izpustil," je rekel, nekaj časa zrla v moje oči, potem pa odkorakal do hiše. Izmenjala sva še en pogled, potem pa je zaprl vrata.
Imel je prav. Vedela sem, da ga tudi jaz ne bom mogla nikoli izpustiti.
Do konca dneva sem bila žalostna. Vsaka beseda, ki jo je izgovoril do zdaj, je bila resnična.
Prekleto, ljubila sem ga... Tako močno. Bila sem sama, Jason in Lexi sta bila pri Lauren. Nekaj časa sem jokala, potem se smejala in upala, da bo bolje. Ampak bilo je še slabše.
Naenkrat je zazvonil telefon in utrujeno sem se oglasila.
Na drugi strani sem zaslišala smeh in ga takoj prepoznala.
"Ashton?" sem vprašala.
"Arabella. Stojim tukaj na moji strehi.. Veš? Samo toliko da ti povem, tako zelo te pogrešam, da bi se najraje vrgel dol. No, ampak potem te nikoli več ne bi videl. Samo toliko da veš. Zdaj pa adijo."
Kaj?
Bil je zelo, ampak res zelo pijan. In če je bil na strehi...
Pograbila sem telefon in stekla iz hiše. Ko sem prišla tja, sem bila zadihana, ampak me ni ustavilo.
"Ashton!" sem zavpila in obrnil se je okoli. Naenkrat mu je zmanjkalo ravnotežja in padel je. Mislila sem, da mi bo srce padlo iz telesa, a se je na srečo obdržal. Začel se je smejati in pogledal me je.
"Ashton. Morava te spraviti dol," sem rekla in začela iskati lestev.
"Ari... Moja Ari. Si me prišla rešiti?" je vprašal.
Spomnila sem se na strešna okna in stekla v hišo. Kot bi vedela. Strešno okno je bilo odprto in v trenutku sem bila na strehi. Zaradi adrenalina. V normalnem stanju bi se gor spravljala več ur. Previdno sem stopila do Ashtona in ga prijela za roko.
"Ljubezen moja," je rekel in me pogledal v oči.
"Ashton... Zelo si pijan. Ampak morava iz strehe," sem mu rekla.
"V redu," je rekel in se dvignil.
"Previdno," sem ga opozorila in ga spravila na noge. Zelo počasi sva stopala proti oknu in ves se je opiral name. Vmes me je poljubil na vrat in skoraj sem se stopila. Po nekaj podvigih sva se končno znašla noter.
Zadihano sem se zgrudila po tleh in Ashton mi je podal napol prazno steklenico vodke.
Na splošno mi je bila ogabna, ampak kakšen požirek bi se mi prilegel. Nekaj časa sem oklevala, potem pa naredila nekaj požirkov. Naslonila sem se na steno in Ashton je sedel poleg mene.
Nekaj časa sva zrla naprej in prijel me je za roko.
"Veš... Tako si lepa, da bi se najraje zjokal," je rekel in zasmejala sem se.
Spet mi je dal steklenico in po nekaj takih požirkih sem se počutila... Smešno.
Ashton je bil že zelo pijan in ves čas se je naslanjal name in se smejal.
V svoji obupni pijanosti sedla nanj, tako, da sva se gledala.
"Tako ja. Rad bi te gledal," je rekel in kolcnil.
Želela sem ga poljubiti, ampak se mi je zdelo, da je zelo daleč. In da ina dvoje ustnic.
Potem je on poljubil mene in bilo je še bolj čudovito.
Vem, da sva bila pijana. Ampak nisem bila zmožna razmišljati ob njem. Ne vem, kako sva se znašla na postelji in ne vem, kako sva prišla do tega.
Vem samo, da sem videla vsa najina oblačila na tleh in da sem se počutila, kot da je vse to prav. Počutila sem se, kot da so njegovi čudoviti dotiki in poljubi in nežne besede, ki jih je šepetal, kljub temu, da je bil pijan, prava stvar.
Čeprav ni bilo ničesar prav.
--------------------------------------------------------------------
Konc počitnc. Gosh, it actually felt like 5 seconds of summer
Lyallxx
31. avgust 2016
Omg ce zdaj prije kdorkoli drug not te ubijem x'd
31. avgust 2016
nextttttttttttt
31. avgust 2016
u214959
u214959
Neeext