Next
08. september 2016
Neeeext
Ful fajn
09. september 2016
O mah faking god, vem da doug nism nextala sam sola se je zacela pa use tos ranje in o mah faking god jst tko zdj res use kle nadoknadla in prebrala use za nazaj in obenm sm ful hepi k sta tadva lubija skp, po drugi strani mi je pa zou da bo zgodbice kr konc...sam ce praus da bo tk al tk nova se ze une veselim can't wait za tazadn Next, omg
neeeext
09. september 2016
u194937
u194937
Omg kok kjut, jst skor jokam zdle (:
Tadva sta taka srcka mau je ze skoda da je kr konc ampq nj bosta srecna skupi
pa veselim se ze nove zgodbice,k pravs da pride (;
Tkoda ja, neeeeeeeeeeeeext, pa komi cakam na nasledn pa zadn del ):
09. september 2016
u172325
u172325
Awww srceka dva koncno sta skupi
Jokam od srece
Pogresala bom to zgodbo ker mi je ful priprasla k srcu
Tak da NEEEEEEXTTTTTT
Komaj cakam na novo na novo zgodbico
Se enkrat NEXTTTT!!!!
10. september 2016
Haj punce
Z žalostjo sporočam, da bom čez par minut prilepla zadnji Next
14. september 2016
u215639
u215639
neeeeeeeee mislim ja no hočem izvedet kaj se bo zgodilo ampak neeeeeeeee, zgodbo sem prebrala ko je bil predzadnji Next že zunaj in zdaj bo konec, no komaj čakam in hkrati sem žalostna in ta zgodbica je fenomenalna
14. september 2016
Ojoj že zadnji???? Neee. Pogrešala bom to zgodbo
14. september 2016
Hii!
Torej... Še zadnji.

95.

--------------------------------------------------------------------
Po vsem tem sva se vrnila v njegovo hišo. Končno sva bila spet sama, počutila sem se, kot da je končno spet vse prav. Tesno me je objel in me držal v objemu, kot da me ne bi hotel spustiti. Vsaj zase vem, da ga nisem želela.
"Ashton?" sem zamomljala.
"Mmm?"
Poiskala sem njegovo roko in sklenila najine prste.
"Ljubim te," sem rekla.
Odmaknil se je in me poljubil.
"Jaz tudi tebe, Arabella. Tako srečen sem, da te imam."

Čez 1 leto
"Ashton!" sem zavpila in globoko dihala.
"Ljubica? Si v redu?" sem zaslišala njegov zaskrbljen glas.
Sesedla sem se ob steno in lovila sapo.
"Mislim... Da mi je odtekla voda," sem izdavila in Ashton je razširil oči. "O moj Bog! Hitro, v bolnišnico!" je zavpil panično. Dvignil me je k sebi in me odnesel v avto. Bila sem v šoku, da se je to dogajalo. Ashton me je ves čas držal za roko in me pomirjal.
"Ljubica... Vse bo v redu. S tabo sem in ves čas bom, prav? Samo dihaj, globoko, ne razmišljaj zdaj o tem. Razmišljaj, kako lepa bo najina punčka, takšna kot ti. V redu?"
Prikimala sem in poskušala normalno dihati.
Nisem vedela, kdaj sva prispela, vedela pa sem, da bo Ashton z mano in misel na to me je pomirjala.

~Ashton~
Zelo me je skrbelo, ampak tega ji zdaj nisem smel pokazati. Hotel sem, da bi ohranila mirno kri kljub vsemu. Ampak hotel sem tudi najinega otroka. Tega sem si želel najbolj na svetu in če bi ga zdaj izgubil, bi umrl od žalosti.
Vedela sva že, da bo punčka in neznosno je že bilo čakati. Ves čas sva se pogovarjala o njej in komaj sva že čakala. Kako ne bi? Ljubila sva se in ta otrok je bil sad najine ljubezni. Oboževal sem Arabello s trebuščkom. Ko ni vedela, sem jo opazoval in se čudil dejstvu, da jo še vedno ljubim tako kot na začetku.
Porod se je kmalu začel in prijela se je moje roke.
"S tabo sem," sem ji rekel in počepnil k postelji.
Medicinske sestre so ji nekaj govorile, ampak vse kar sem videl, je bila ona.
"Green, ostati morate z nami," je rekla ena in tega sem se zavedel. Opazil sem, da se njene oči počasi zapirajo in zagrabila me je panika.
"Arabella, bodi tu!" sem zavpil in jo stresel. Odprla je oči in spet sem ji prigovarjal. Prekleto, tako sem se bal, da bi šlo kaj narobe.
Potem se je porod dejansko začel. Stisnil sem njeno roko in svoje ustnice pritisnil na njen vrat. In čez nekaj trenutkov se je zaslišal jok... Čudoviti jok, ko sem dojel, da je vse v redu. Poljubil sem Arabello in objela me je. Čutil sem, da se trese od joka in tudi meni so tekle solze sreče.
"Vse je v redu," sem rekel njej in tudi sebi. Ves strah je izginil, ko so prinesli majceno bitje in jo položili Arabelli v naročje.
"Čestitke. Čudovito hčerko imata, " je rekla ena od medicinskih sester in ko sem dojenčico pogledal v oči, sem spoznal, da ima Arabelline oči.
"Ljubica... Tako prelepa je, kot ti," sem šepnil in nasmehnila se je.
Nisem mogel odmakniti pogleda iz Arabelle in najinega otroka.
"Kako ji bo ime?"
Nasmehnil sem se. "Kaya."
Vrnila mi je nasmeh. Potem se je nagnila naprej in me nežno poljubila.
Bil sem tako... Ponosen. Pred sabo sem imel dve osebi, ki sem ju hotel imeti celi življenje.
Arabella me je pogledala in se nasmehnila.
"Je bilo vredno čakati devet mesecev?" je vprašala.
"Ja... Zate je bilo vedno vredno čakati," sem rekel in se naslonil k njej.
Ne vem, kaj me še čaka v življenju. Ne vem, kaj se bo še zgodilo, ampak prav zagotovo vem, da bom Arabello Green ljubil vedno in povsod ne glede na vse.
Ne glede na dogodke... Navsezadnje je življenje črno in včasih svetlo.
Okeeej
Prišle smo do zadnjega nexta...
Kaj naj rečem?
Kot pri vsaki zgodbici na koncu, bi se tudi tule rada zahvalila vsaki bralki posebej, ker niste obupale nad to zgodbico. Vem, da so nekateri obupali že prej in žal mi je, če nism uspela pokazat, kar sm mela namen, ampak ne glede na vse ste res super bralke in brez vas zgodbice sploh ne bi bilo! Hvala tudi vsem, ki so mogoče začele brati malo pozneje in so od začetka vseeno vztrajale kljub dolgočasnim začetnim nextom. Hvala za vsak razpis in lepe besede, ker ste mi s tem res polepšale dneve in sm še raje pisala.
Vem, da ste žalostnr, da je konec zgodbice, tut js sm, ker bom dejansko pogrešala virtualna karakterja haha
Ampak nikoli ne veš, mogoče bom pa kdaj pisala še drugi del ;D

Ko smo že pri tem-kmalu bom začela objavljati novo zgodbico, v kateri bo nastopal Michael. Podrobnosti še ne bom izdala, ampak upam, da boste prav tako z veseljem brale hahh
Še enkrat hvala za vse in spremljajte zgodbico za link nove zgodbice

Ly all xx
14. september 2016
u172325
u172325
AWWWWW babo sta dobla
Jokam od srece in zalosti ker je res taka zgodba da se vtisne v srce in spomin

KOMAJ cakam novo zgodbico in vem da bo svetovna kot je bila ta
Upam da cimprej objabis link ampak take your time
14. september 2016
Ok. Čas za razpis ^-^
Tale zgodba... nevem kako naj začnem. Tale zgodba je nekaj posebnega. Maš talent za pisanje in ga izkoristi, tvoje zgodbe so svetovnre x'D kaj bi js z lajfom brez te zgodbe... In zdej je kar konc?? No ja... vsaj vesel konec je cx. In skozi to zgodbo si me, verjela ali ne, spravila do solz ob določenih odlomkih. Do solz si me spravla na 2 načina: solze žalosti (to je blo takrat ko sem se preveč vživela v zgodbo in je bil ravno kakšen žalosten del) in seveda do solz, ko sem umirala os smeha (to si bli dnevi, ko sem bila dobre volje in me je to še dodatno nasmejalo x'D)
Whatever... dost tipkanja zame, da se nebom zatipkala pa predovgo pisalam da nebo predolg spis x'D... Vglavnem svetovna zgodba<33
Ps.: je še kakšna možnost, da nadaljuješ tvoj fanfic od Luka Hemminhsa? Just asking... :"D
14. september 2016
O M G
odlicno zgodbica, res znas pisat in komaj cakam na novo*-* upam da bo tak dobra kot ta...logicno da bo, ce jo tu pises, zakaj se sploh sprasujem to x'd
jaz bom tud pogresala ashtona in arabello, ceprav sem se k branju te zgodbe spravla komaj pri 50. nextu sem prebrala vse od prvega do zadnjega in ni mi zal*-* resno je konec in to me malo zalosti x'd
14. september 2016
u215639
u215639
ta zgodbica je nekaj najboljšega kar sem prebrala in škoda da je je že konec. Komaj čakam na novo. Res izjemno pišeš. Ravnokar sem skoraj avtomatsko napisala nex potem pa se spomnila da je konec. Vglavnem to je fenomenalno
15. september 2016
Omojboog*-*
Ena najboljsih zgodb kar sm ih kdaj tuki na igrah zasledilaTak vsak dan najprej k pridem iz sole pogledam ce je Next in res fuul sm zalostna da je zdaj konc...100% bom se kdaj prrebrala od zacetka... Ful bom pogrešala Asha pa Ariii.... Res velikokrat si me spravia do solz... Ti rees ful dobr pises in se prou uzivis u zgodba, bralci to cutmo zato majo vsi radi tvoje zgodbe... Omojboog pa punckoo sta dobilaaa Rees komi cakam novo zgodboo
Ps- ce bos kdaj izdala knjigo jo bom defenitivno prebrala!
15. september 2016
Neext
Super je blo pogresala bom to zgodbico
15. september 2016
blo je res čudovito in bla je ena mojih najljubših zgodb na igrah.
16. september 2016
Hejlaa
Lepim link nove zgodbice, pa poslala vam bom tudi v sporočila, če bi kera zgrešila...
Hvala vam še enx za vse

Link: https://www.igre123.com/forum/tema/god-only-knows-michael-clifford-ff./188616/
17. september 2016
Gosh sam da sta skup na koncu. Pa kk kjutt:33 to je bla res ena nejbolsih zgodb tule tko usaka tvojaa!
17. september 2016
u214959
u214959
Ooooo kok lepo
Kot sm ze povedala je bila to res moja najljubsa zgodbica na tukej res jo je bilo uzitek brat...cisto vsak dan sem sla preverjat ce je ze Next, vsak Next me je spravil v dobro voljo. Vsec mi je bilo tudi da je bilo vmes se malo akcije in je bila zgodbica se bolj napeta (takrat sem pa res sla vsako uro preverjat ce je ze Next )...bila je tako dobro napisana da sem se zmeraj vzivela v zgodbico tako da me je pripravila do solz in do smeha...po mojem mnenju bi bila ta zgodbica uspesna tudi v obliki knjige saj je tudi zelo douga in res dobra...ful bom pogresala Ashtona in Ari
nikoli ne nehat pisat
17. september 2016
u194937
u194937
Omg kjutki
pac jst sm ful hepi da sta zdj srecna, pa da mata enga mjhnga cukra zdj doma ampq kr ni Arabella Irwin -.- mislm, sj je skor isto ce sta porocen al pa ne ampq to bi blo toooooook kjut ce bi reku da ljubi Arabello Irwin
uglaunm najlepsa hvala teb kr si napisala to super zgodbo,nisi obupala nad pisanjem in kr si nm podarila se neskoncno super trenutkov k smo brale to zgodbo in uzivale v vsh dogodkih, hvala za use trenutke k sm skor razsula svojo sobo k se je una k*rceva Evelyn na zacetku tm neki delala, ceprov sm zdj na konc ugotovila da ni vec k*rceva Evelyn, ampak zame je se useen kljub usemu k*rceva Evelyn uglaunm hvala
17. september 2016
faaaaaaaaaAAAAAAAAAK TO JE NEKI NAJBOLJ POPOUNEGA NO
JOKAM TO JE TOK KJUT BEJBI GIRLLLL*-*
FaK JS SE TEB ZAHVALJUJEM KR SI NAS RAZSVETLILA S TO ZGODBICO, KI JE MIMOGREDE POPOUNA IN BO LIKE VEDNO?!?
SVETOOOOOVNA JE IN USE!
VEDNO BO OSTALA V MOJIH MISLIH THO!
JS SE TI ZAHVALJUJEM IN KOMI ČAKAM NA NOVO (KI JE ŽE IK DAT)
SVETOOOOOVNO IN HVALA TI ŠE ENKRAT.
TYTYTY! A XXX
24. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg