u202117
u202117
Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice. Zaječal je. Hitro sem ga z nogo brcnila v trebuh, da je padel na tla. Stekla sem z avta proti hiši in se spotaknila. Jack me je dohitel: '' Dekle, kako si neumna. A si mislila da se me boš z koščkom stekla znebila? '' Takoj je z roko segel v žep, po pištoli. A ni je našel. Zgrabila ga je panika. Jaz pa sem počasi iz moje jakne potegnila pištolo in jo usmerila vanj. Začela sem se tresti. '' Sssssh ljubica spusti pištolo.. bodi pametna ''. Jack se mi je začel bližati. '' Ne kliči me tako! '' sem mu zabrusila. Roka mi je začela še bolj krvaveti. Peklo je in ni nehalo. Počutila sem se kot največja kriminalka. Spustila sem pištolo in se zgrudila na tla. Noga me je pekla in bolela ko nora.
Zaslišala sem kako so se vhodna vrata naše hiše odprla. Takoj sem zasukala glavo k vratom. '' Harry! '' Sem vzkliknila. Vstala sem in hotela steči k njemu a mi noge niso pustile. Spet sem se zgrudila. Komaj zdaj sem opazila kaj me je tako bolelo. Jack me je ustrelil. V nogo seveda. Prekleti starec. Harry je pritekel k meni ter pištolo vrgel v sosedov mali okrasni ribnik. Od takrat naprej se nič ne spomnim.
Zbudila sem se v bolnišnici. Bilo je jutro. Zraven sebe sem zagledala Harrya. Spal je. He in soo cute. Moje misli so bile popolnoma pri Harryu. Strmela sem vanj kot da bi bila hipnotizirana. Vrata bolniške sobe so se odprla. Zagledala sem mamo. '' Ljubica, kako si kaj se je zgodilo? '' me je vprašala ter se usedla na zofo. '' Jack se je zgodil. '' sem rekla kratko. '' Saj to ni mogoče Jack je mrtev! '' je prestrašeno rekla. Vzeli sva si čas in vse sem ji razložila. Očitno sva bile malo preglasni in Harry se je zbudil. '' Ele se počutiš bolje? '' Je rekel, vstal in prišel k moji postelji. Hotel mu je prijeti za roko jaz sem ga pa le grdo pogledala in z glavo pomignila proti mami. Hitro je spustil mojo roko. Postalo mu je jasno da nisva sama. '' Ele oprosti ampak moram v službo. Zdravnik je rekel da je vse v redu in da lahko greš domov. Harry prosila bi te da jo odpelješ domov. '' je rekla in odšla. '' Amm lahko greš malo ven da se preoblečem? Sem nerodno vprašala Harrya.'' Um ja okej. Boš kavo? '' Me je Harry vprašal nekoliko zadržano. '' Ja prosim. '' Sem mu odgovorila ter iz vrečke, ki mi jo je prinesla mami vzela oblačila. Harry se je zasukal in izginil za vrati. Hitro sem si oblekla spodnje perilo, belo pikasto srajco z ovratnikom in črno krilo. Oblekla sem raje krilo da me nebi bolela noga ko bi si oblačila hlače. Usedla sem se na posteljo, obula moje srebrne bulerje in oblekla jakno. Počasi sem se vstala na eno nogo ter vzela bergle. Vse moje ostale stvari je vzela mama zato sem prijela vrečko in počasi bergrala proti vratom. Ustavila sem se da bi jih odprla pa me je prehitel Harry. Nisem ga pričakovala zato sva se skoraj zaletela. Stala sva tesno skupaj. '' Oprosti. '' Je rekel Harry in se hitro umaknil vstran. '' Saj me ne moti..'' Sem ga pogledala v oči in se nasmehnila. Harry je na široko odprl vrata in s tem nakazal da greva. Nič več nisem rekla. Hodila sva in hodila. Zdelo se mi je kot da so ti hodniki neskončni. Prišla sva do medicinske sestre (končno). Dala sem ji zapestnico in spustila naju je ven.
Harryev avto je bil parkiran pred vhodom. Iz žepa je potegnil ključ in ga od daleč odklenil. Hitro si je poveznil kapuco na glavo, da ga nebi opazili paparazzi ali fanicce. Včasih so prav nadležni. Ko sva prišla do avta mi je odprl vrata in bergle dal na zadnje sedeže. Prav nerodno mi je bilo, da mi Harry streže od spredaj in zadaj. Ko se je usedel v avto mi je podal kavo. Končno sem dobila kavo. To je bil razlog zakaj sem včeraj sploh odšla v kuhinjo. Skoraj celo vožnjo sva bila tiho. '' Kaj se je zgodilo po tem ko si pištolo vrgel vstran? '' Sem ga vprašala ker me je zanimalo in da bi prekinila to tišino. '' No.. tvoj oče se je spravil name kaj delam tu in kako to da se poznava. In no nož je imel s sabo.'' je rekel in zavihal rokav. Roko je imel povito. '' Medtem je pa Louis poklical reševalce in policijo. ''. '' Zelo mi je žal Harry. Zaradi mene si se poškodoval in... bila sem tako nerazumevajoča zaradi Ashley. Oprosti. '' Solze so mi začele teči po licu. Avto se je ustavil. Bila sva pred mojo hišo
28. december 2015
u202117
u202117
● You and I │♡│ Chapter 4 │

Razmišljala sem hitro vzela sem velik košček stekla ter mu ga zarila v lice. Zaječal je. Hitro sem ga z nogo brcnila v trebuh, da je padel na tla. Stekla sem z avta proti hiši in se spotaknila. Jack me je dohitel: '' Dekle, kako si neumna. A si mislila da se me boš z koščkom stekla znebila? '' Takoj je z roko segel v žep, po pištoli. A ni je našel. Zgrabila ga je panika. Jaz pa sem počasi iz moje jakne potegnila pištolo in jo usmerila vanj. Začela sem se tresti. '' Sssssh ljubica spusti pištolo.. bodi pametna ''. Jack se mi je začel bližati. '' Ne kliči me tako! '' sem mu zabrusila. Roka mi je začela še bolj krvaveti. Peklo je in ni nehalo. Počutila sem se kot največja kriminalka. Spustila sem pištolo in se zgrudila na tla. Noga me je pekla in bolela ko nora.
Zaslišala sem kako so se vhodna vrata naše hiše odprla. Takoj sem zasukala glavo k vratom. '' Harry! '' Sem vzkliknila. Vstala sem in hotela steči k njemu a mi noge niso pustile. Spet sem se zgrudila. Komaj zdaj sem opazila kaj me je tako bolelo. Jack me je ustrelil. V nogo seveda. Prekleti starec. Harry je pritekel k meni ter pištolo vrgel v sosedov mali okrasni ribnik. Od takrat naprej se nič ne spomnim.
Zbudila sem se v bolnišnici. Bilo je jutro. Zraven sebe sem zagledala Harrya. Spal je. He in soo cute. Moje misli so bile popolnoma pri Harryu. Strmela sem vanj kot da bi bila hipnotizirana. Vrata bolniške sobe so se odprla. Zagledala sem mamo. '' Ljubica, kako si kaj se je zgodilo? '' me je vprašala ter se usedla na zofo. '' Jack se je zgodil. '' sem rekla kratko. '' Saj to ni mogoče Jack je mrtev! '' je prestrašeno rekla. Vzeli sva si čas in vse sem ji razložila. Očitno sva bile malo preglasni in Harry se je zbudil. '' Ele se počutiš bolje? '' Je rekel, vstal in prišel k moji postelji. Hotel mu je prijeti za roko jaz sem ga pa le grdo pogledala in z glavo pomignila proti mami. Hitro je spustil mojo roko. Postalo mu je jasno da nisva sama. '' Ele oprosti ampak moram v službo. Zdravnik je rekel da je vse v redu in da lahko greš domov. Harry prosila bi te da jo odpelješ domov. '' je rekla in odšla. '' Amm lahko greš malo ven da se preoblečem? Sem nerodno vprašala Harrya.'' Um ja okej. Boš kavo? '' Me je Harry vprašal nekoliko zadržano. '' Ja prosim. '' Sem mu odgovorila ter iz vrečke, ki mi jo je prinesla mami vzela oblačila. Harry se je zasukal in izginil za vrati. Hitro sem si oblekla spodnje perilo, belo pikasto srajco z ovratnikom in črno krilo. Oblekla sem raje krilo da me nebi bolela noga ko bi si oblačila hlače. Usedla sem se na posteljo, obula moje srebrne bulerje in oblekla jakno. Počasi sem se vstala na eno nogo ter vzela bergle. Vse moje ostale stvari je vzela mama zato sem prijela vrečko in počasi bergrala proti vratom. Ustavila sem se da bi jih odprla pa me je prehitel Harry. Nisem ga pričakovala zato sva se skoraj zaletela. Stala sva tesno skupaj. '' Oprosti. '' Je rekel Harry in se hitro umaknil vstran. '' Saj me ne moti..'' Sem ga pogledala v oči in se nasmehnila. Harry je na široko odprl vrata in s tem nakazal da greva. Nič več nisem rekla. Hodila sva in hodila. Zdelo se mi je kot da so ti hodniki neskončni. Prišla sva do medicinske sestre (končno). Dala sem ji zapestnico in spustila naju je ven.
Harryev avto je bil parkiran pred vhodom. Iz žepa je potegnil ključ in ga od daleč odklenil. Hitro si je poveznil kapuco na glavo, da ga nebi opazili paparazzi ali fanicce. Včasih so prav nadležni. Ko sva prišla do avta mi je odprl vrata in bergle dal na zadnje sedeže. Prav nerodno mi je bilo, da mi Harry streže od spredaj in zadaj. Ko se je usedel v avto mi je podal kavo. Končno sem dobila kavo. To je bil razlog zakaj sem včeraj sploh odšla v kuhinjo. Skoraj celo vožnjo sva bila tiho. '' Kaj se je zgodilo po tem ko si pištolo vrgel vstran? '' Sem ga vprašala ker me je zanimalo in da bi prekinila to tišino. '' No.. tvoj oče se je spravil name kaj delam tu in kako to da se poznava. In no nož je imel s sabo.'' je rekel in zavihal rokav. Roko je imel povito. '' Medtem je pa Louis poklical reševalce in policijo. ''. '' Zelo mi je žal Harry. Zaradi mene si se poškodoval in... bila sem tako nerazumevajoča zaradi Ashley. Oprosti. '' Solze so mi začele teči po licu. Kar na enkrat se je avto ustavil. Bila sva pri meni doma. Harry je odšel ven in močno zaloputnil vrata avtomobila. Videti je bilo kot da je hitel. Hitro sem vzela bergle in hitela za njim. A ne preveč da nebi padla x´d. Kot ponavadi mi ni bilo nič jasno. '' Harry kaj je narobe!? '' Sem se zadrla in skoraj padla ko sem stopila v hišo. Res sem nerodna s temi berglami. Odhitela sem v kuhinjo in v njej zagledala Harrya. '' Kaj se dogaja? '' Sem ga vprašala še enkrat. Zaskrbljena sem bila. ''I can’t contain this anymore I’m all yours I’ve got no control, no control '' Je zapel Harry in nadaljeval : '' Stekel sem vstran ker ne morem biti samo tvoj prijatelj....
________________________________________________________________________________

● Vprašanje poglavja: Kako bo na to reagirala Ele?
Next, Mnenja?
28. december 2015
u202117
u202117
'' Stekel sem vstran ker ne morem biti samo tvoj prijatelj.. pove veliko ha? '' *smile*.
'' Čuden si a veš? '' Sem mu rekla in se nasmejala nazaj. '' To velikokrat slišim.. ''. Oba sva se zasmejala. To je Harry, ki ga poznam. Zna se pošalit v pravi situaciji. Medtem sem se malo ozrla po hiši. Komaj zdaj sem opazila da je vse okrašeno. Nogavice nad kaminom, rdeče preproge, omela nad prehodom iz kuhinje v dnevno sobo.. Uuu omela! Takoj sem dobila idejo kaj bom naredila. Saj veste če se dva znajdeta pod omelo se morata poljubiti. Začela sem hoditi proti dnevni sobi. Harry me ni opazil ker je strmel v telefon. Sms kaj pa drugega. Ulegla sem se na tla pod omelo, da bi zgledalo kot da sem padla. '' Auč! '' Sem vzkliknila da bi bilo še bolj očitno. '' Ele kako si lahko tako narodna. Saj ne more biti težko hoditi z berglami. '' Se je malo považil a je bilo še vedno cute. Prišel je do mene in me nekako postavil na noge. Ko sem se spet počutila stabilno sem pogledala Harrya in z roko pokazala v zrak. Opazil je omelo in se takoj nasmehnil. '' Bad girl, Ele, bad girl ''. Roke je dal na moja lica in me nekaj časa nežno gledal potem pa me začel poljubljati. It felt so good. Seveda sem ga poljubljala nazaj. Če po pravici povem je trajalo kar nekaj časa. '' Presenečaš Tomlinsonova ''. Je rekel Harry ko sva nehala. Spet ta nasmeh. Poljubila sem ga še enkrat. Ampak tu je šlo nekaj narobe. Prišel je Louis
30. december 2015
u202117
u202117

30. december 2015
u202117
u202117

30. december 2015
u202117
u202117
'' Stekel sem vstran ker ne morem biti samo tvoj prijatelj.. pove veliko ha? '' *smile*.
'' Čuden si a veš? '' Sem mu rekla in se nasmejala nazaj. '' To velikokrat slišim.. ''. Oba sva se zasmejala. To je Harry, ki ga poznam. Zna se pošalit v pravi situaciji. Medtem sem se malo ozrla po hiši. Komaj zdaj sem opazila da je vse okrašeno. Nogavice nad kaminom, rdeče preproge, omela nad prehodom iz kuhinje v dnevno sobo.. Uuu omela! Takoj sem dobila idejo kaj bom naredila. Saj veste če se dva znajdeta pod omelo se morata poljubiti. Začela sem hoditi proti dnevni sobi. Harry me ni opazil ker je strmel v telefon. Sms kaj pa drugega. Ulegla sem se na tla pod omelo, da bi zgledalo kot da sem padla. '' Auč! '' Sem vzkliknila da bi bilo še bolj očitno. '' Ele kako si lahko tako narodna. Saj ne more biti težko hoditi z berglami. '' Se je malo považil a je bilo še vedno cute. Prišel je do mene in me nekako postavil na noge. Ko sem se spet počutila stabilno sem pogledala Harrya in z roko pokazala v zrak. Opazil je omelo in se takoj nasmehnil. '' Bad girl, Ele, bad girl ''. Roke je dal na moja lica in me nekaj časa nežno gledal potem pa me začel poljubljati. It felt so good. Seveda sem ga poljubljala nazaj. Če po pravici povem je trajalo kar nekaj časa. '' Presenečaš Tomlinsonova ''. Je rekel Harry ko sva nehala. Spet ta nasmeh. Poljubila sem ga še enkrat. Ampak tu je šlo nekaj narobe, prišel je Louis. '' Uu tamala dva. '' Je začel izzivati. '' Ti nama mala? '' Sem se seveda vmešala in oba z Harryem sva se postavila zraven njega. Harry je seveda višji od njega in tudi jaz. Včasih mi je bilo prav nerodno ko sem stala zraven njega in rekla da je moj starejši brat.
Kasneje je seveda prišla mama in začeli smo peči piškote. Imamo običaj da pred Louisovim rojstnim dnevom in seveda pred božičem spečemo piškote. Ko sem že ravno pri Louisovim rojstnim dnevom sva se z Harryem odločila da mu pripraviva presenečenje z Liamom in Niallom. Liam je vedno nekje v bližini z Niallom se morama pa še dogovoriti. Niall je seveda z svojo družino v Irski. Zato sva se odločila da greva k njemu. Mullingar, Ireland here we come!
30. december 2015
u202117
u202117
'' Čuden si a veš? '' Sem mu rekla in se nasmejala nazaj. '' To velikokrat slišim.. ''. Oba sva se zasmejala. To je Harry, ki ga poznam. Zna se pošalit v pravi situaciji. Medtem sem se malo ozrla po hiši. Komaj zdaj sem opazila da je vse okrašeno. Nogavice nad kaminom, rdeče preproge, omela nad prehodom iz kuhinje v dnevno sobo.. Uuu omela! Takoj sem dobila idejo kaj bom naredila. Saj veste če se dva znajdeta pod omelo se morata poljubiti. Začela sem hoditi proti dnevni sobi. Harry me ni opazil ker je strmel v telefon. Sms kaj pa drugega. Ulegla sem se na tla pod omelo, da bi zgledalo kot da sem padla. '' Auč! '' Sem vzkliknila da bi bilo še bolj očitno. '' Ele kako si lahko tako narodna. Saj ne more biti težko hoditi z berglami. '' Se je malo považil a je bilo še vedno cute. Prišel je do mene in me nekako postavil na noge. Ko sem se spet počutila stabilno sem pogledala Harrya in z roko pokazala v zrak. Opazil je omelo in se takoj nasmehnil. '' Bad girl, Ele, bad girl ''. Roke je dal na moja lica in me nekaj časa nežno gledal potem pa me začel poljubljati. It felt so good. Seveda sem ga poljubljala nazaj. Če po pravici povem je trajalo kar nekaj časa. '' Presenečaš Tomlinsonova ''. Je rekel Harry ko sva nehala. Spet ta nasmeh. Poljubila sem ga še enkrat. Ampak tu je šlo nekaj narobe, prišel je Louis. '' Uu tamala dva. '' Je začel izzivati. '' Ti nama mala? '' Sem se seveda vmešala in oba z Harryem sva se postavila zraven njega. Harry je seveda višji od njega in tudi jaz. Včasih mi je bilo prav nerodno ko sem stala zraven njega in rekla da je moj starejši brat.
Kasneje je seveda prišla mama in začeli smo peči piškote. Imamo običaj da pred Louisovim rojstnim dnevom in seveda pred božičem spečemo piškote. Ko sem že ravno pri Louisovim rojstnim dnevu sva se z Harryem odločila da mu pripraviva presenečenje z Liamom in Niallom. Liam je vedno nekje v bližini z Niallom se morama pa še dogovoriti. Niall je seveda z svojo družino v Irski. Zato sva se odločila da greva k njemu. Mullingar, Ireland here we come!
30. december 2015
u202117
u202117
Z mojo mamo sem se zmenila Harry pa tudi z svojimi. Danes zvečer greva na letalo. Harry je rekel da preden greva po Nialla ima še neke načrte. Hotela sem izvedeti kaj več ampak je presenečenje...... SNEG SANKANJE ROMANTIC BLEH BLEH BLEH
30. december 2015
u202117
u202117
Kasneje je seveda prišla mama in začeli smo peči piškote. Imamo običaj da pred Louisovim rojstnim dnevom in seveda pred božičem spečemo piškote. Ko sem že ravno pri Louisovem rojstnim dnevu sva se z Harryem odločila da mu pripraviva presenečenje z Liamom in Niallom. Liam je vedno nekje v bližini z Niallom se morama pa še dogovoriti. Niall je seveda z svojo družino v Irski. Zato sva se odločila da greva k njemu. Mullingar, Ireland here we come! Odšla bova čez 2 dni. Zdravnik mi je rekel, da bo moja noga takrat že bolje in da se bo rana zacelila. Hoditi še ravno nebom mogla.
01. januar 2016
u202117
u202117
Kasneje je seveda prišla mama in začeli smo peči piškote. Imamo običaj da pred Louisovim rojstnim dnevom in seveda pred božičem spečemo piškote. A to ni bila ravno peka piškotov. Ko smo naredili maso si Harry ni mogel pomagati in mi je na nos napacal nekaj mase. Seveda sem mu vrnila. Pest mase sem mu razmazala po laseh. Vedno so bili njegovi lasje šibka točka. Vzel je skledo z maso in mi jo poveznil na glavo. Seveda se je pridružil še Louis. Porabili smo popolnoma vso maso zato so po zraku začeli leteti koščki čokolade. Pripravljeno smo imeli že stopljeno čokolado za okras. Louis mi jo je razmazal po celem obrazu. Zabava se je kmalu končala saj se je mam vrnila iz wcja. Mama je skoraj znorela ko je videla kaj smo naredili s kuhinjo v petih minutah. Seveda smo morali vse pospraviti.
Ko sem že ravno pri Louisovem rojstnim dnevu sva se z Harryem odločila da mu pripraviva presenečenje z Liamom in Niallom. Liam je vedno nekje v bližini z Niallom se morama pa še dogovoriti. Niall je seveda z svojo družino v Irski. Zato sva se odločila da greva k njemu. Mullingar, Ireland here we come! Odšla bova čez 2 dni. Zdravnik mi je rekel, da bo moja noga takrat že bolje in da se bo rana zacelila. Hoditi še ravno nebom mogla.
01. januar 2016
u202117
u202117
● You and I │♡│ Chapter 5 │

Kasneje je seveda prišla mama in začeli smo peči piškote. Imamo običaj da pred Louisovim rojstnim dnevom in seveda pred božičem spečemo piškote. A to ni bila ravno peka piškotov. Ko smo naredili maso si Harry ni mogel pomagati in mi je na nos napacal nekaj mase. Seveda sem mu vrnila. Pest mase sem mu razmazala po laseh. Vedno so bili njegovi lasje šibka točka. Vzel je skledo z maso in mi jo poveznil na glavo. Seveda se je pridružil še Louis. Porabili smo popolnoma vso maso zato so po zraku začeli leteti koščki čokolade. Pripravljeno smo imeli že stopljeno čokolado za okras. Louis mi jo je razmazal po celem obrazu. Zabava se je kmalu končala saj se je mam vrnila iz wcja. Mama je skoraj znorela ko je videla kaj smo naredili s kuhinjo v petih minutah. Seveda smo morali vse pospraviti.
Ko sem že ravno pri Louisovem rojstnim dnevu sva se z Harryem odločila da mu pripraviva presenečenje z Liamom in Niallom. Liam je vedno nekje v bližini z Niallom se morama pa še dogovoriti. Niall je seveda z svojo družino v Irski. Zato sva se odločila da greva k njemu. Mullingar, Ireland here we come! Odšla bova čez 2 dni. Zdravnik mi je rekel, da bo moja noga takrat že bolje in da se bo rana zacelila. Hoditi še ravno nebom mogla.

________________________________________________________________________________

● Kakšno presenečenje pripravlja Harry?
Next?
06. januar 2016
u202117
u202117
● Shit
● Kakšno presenečenje pripravlja Harry?
● Pa sorry ko nism prej napisala nism mela časa
Next?
06. januar 2016
u202117
u202117
1. del

2.del

3.del

08. januar 2016
u200448
u200448
Next
08. januar 2016
u202117
u202117
TO SO OSNUTKI POJDI DOL
08. januar 2016
Alo, ti to tko za sebe čist pišeš, maš pa prf zgodbo
09. januar 2016
u202117
u202117
To mam osnutke za zgodbico pa take stvari
09. januar 2016
u202117
u202117
Haha, drgač obstaja kak program v katerga loh beležiš stvari
09. januar 2016
u202117
u202117
sej ni važn js mam pač tak
09. januar 2016
Haha, jp, sam pč povem
09. januar 2016
u202117
u202117
Sj je ok
09. januar 2016
u202117
u202117
Moje misli je prekinil Harry '' Mislim, da bi morala povedati tvoji mami. Saj veš da je nebi skrbelo. ''. '' Ja, ja prav imaš. '' sem pritrdila medtem ko sem brisala pult. Mama je že od nekdaj imela Harrya rada. Nikoli je ne moti da je ves čas tiči pri nas. Mislim da s tem ne bo problema. Ker sem bila čisto umazana sem se šla umit in preoblečt. Lase sem si umila in ker so bili še rahlo mokri sem jih spletla v kito. Oblekla sem pa enostavne bele kavbojke, rožasto majico in sivo pleteno jopico. (nwm glih kak se reče ) Hotela sem se odpravit a mi je telefon zapiskal. Spet. Ohh spet Twitter. A začudila sem se ko sem videla da je Jess objavila nekaj. Ampak Jess je mrtva že več kot pol leta... Jess - krajše za Jessica je bila moja najboljša prijateljica. Pač dokler ni umrla. Umrla naj bi v letalski nesreči. Sedaj mi ni popolnoma nič jasno. Videla sem jo umreti na bolniški postelji! Več minut sem negibno strmela v telefon. Končno sem pogledala objavo. Hello nazaj sem! Dolgo se nismo videli ha? - Jess Smith. Harry je pridervel v mojo sobo z mrtvim obrazom. Njegov obraz je bil tako bled kot moj. Oba sva se držala zelo resno. '' Videl si twitter ne? '' Sem ga tiho vprašala. '' Ni samo to. Pred nos mi je porinil telefon. Na ekranu je pisalo : Neprebrano sporočilo od Jessice. Z tresočo roko sem odprla sporočilo. '' Hej.. Očitno nisem mrtva ane? V komi sem bila ves ta čas. In tisti trenutek ko ste mislili da sem mrtva, nisem bila. Težko za pojasnit. In mimogrede videla sem vaju z Ele. Vprašanje časa je bilo kdaj bosta skupaj c In prosim, da ti poveš Ele da sem živa. Jaz ne morem kar tako po pol leta po moji smrti priti v njeno hišo. '' sem ga na glas prebrala. Začela sem jokati. Harryev telefon sem vrgla na posteljo. ''Zakaj so pripravili lažen pogreb?? To nima smisla. Nekdo naju zafrkava. Ne more biti živa!
14. januar 2016
u202117
u202117
Moje misli je prekinil Harry '' Mislim, da bi morala povedati tvoji mami. Saj veš da je nebi skrbelo. ''. '' Ja, ja prav imaš. '' sem pritrdila medtem ko sem brisala pult. Mama je že od nekdaj imela Harrya rada. Nikoli je ne moti da je ves čas tiči pri nas. Mislim da s tem ne bo problema. Ker sem bila čisto umazana sem se šla umit in preoblečt. Lase sem si umila in ker so bili še rahlo mokri sem jih spletla v kito. Oblekla sem pa enostavne bele kavbojke, rožasto majico in sivo pleteno jopico (nwm glih kak se reče). Hotela sem se odpravit a mi je telefon zapiskal. Spet. Ohh spet Twitter. A začudila sem se ko sem videla da je Jess objavila nekaj. Ampak Jess je mrtva že več kot pol leta... Jess - krajše za Jessica je bila moja najboljša prijateljica. Pač dokler ni umrla. Umrla naj bi v letalski nesreči. Sedaj mi ni popolnoma nič jasno. Videla sem jo umreti na bolniški postelji! Več minut sem negibno strmela v telefon. Končno sem pogledala objavo. Hello nazaj sem! Dolgo se nismo videli ha? - Jess Smith. Harry je pridervel v mojo sobo z mrtvim obrazom. Njegov obraz je bil tako bled kot moj. Oba sva se držala zelo resno. ''Videl si twitter ne? '' Sem ga tiho vprašala. ''Ni samo to. Pred nos mi je porinil telefon. Na ekranu je pisalo: Neprebrano sporočilo od Jessice. Z tresočo roko sem odprla sporočilo: '' Hej očitno nisem mrtva a ne? V komi sem bila ves ta čas. In tisti trenutek ko ste mislili da sem mrtva, nisem bila. Težko za pojasnit. In mimogrede videla sem vaju z Ele. Vprašanje časa je bilo kdaj bosta skupaj c: In prosim, da ti poveš Ele da sem živa. Jaz ne morem kar tako po pol leta po moji smrti priti v njeno hišo. '' Sem ga na glas prebrala sporočilo. Začela sem jokati. Harryev telefon sem vrgla na posteljo.
''Zakaj so pripravili lažen pogreb? To nima smisla. Nekdo naju zafrkava. Ne more biti živa!''.
'' No ni nemogoče. Vem nekaj, kar ti ne in.. če bi ti to vedela se ti ne bi zdelo čudno. Dvomim, da je sploh bila v komi. Mimogrede nič takega ni da bi se zaradi tega amm razšla ''.
Takrat se mi je v glavi porodilo toliko stvari. Le kaj bi lahko bilo tako resnega da mi ne sme povedati? Kaj takega bi lahko bilo da bi OŽIVELO človeka, ker sem sto odstotno prepričana, da je umrla. Zame se je bilo zelo težko sprijazniti da je živa. Bila sem nekako vesela a bolj začudena in prestrašena.
'' Harry a bom kdaj lahko izvedela to skrivnost al karkoli je že? ''. Nekaj časa je bil tiho potem pa je le spregovoril '' Jess ti bo povedala ko pride sem.''
Jess pride sem?! Ob tem sem si sprva predstavljala da me bo obiskal zombi. Ele umiri se, umiri se, bereš čisto preveč fantazijskih romanov in takih stvari. Sem sama sebi mrmrala v glavi. Hitro sem odšla iz sobe in stekla po stopnicah v kuhinjo. Nestrpno sem hodila od mize do kuhinjskega pulta in nazaj. Nestrpna sem bila. Nisem vedela kaj naj pričakujem. Za mano je kmalu prišel Harry.
'' Ele umiri se malo nič hudega ne bo. '' Je tiho rekel in se nasmehnil.
Nisem mu verjela. Videla sem tisti njegov zaskrbljeni pogled v očeh. Postalo me je strah. Hotela sem ga vprašati čemu tak pogled a sem bila prepozna. Zvonec pri vhodnih vratih se je že oglasil. Počasi sem odšla do vrat in jih odprla. Pred mano je stala moja mrtva najboljša prijateljica. Izgledala je čisto v redu le bleda je bila, zelo bleda. Objela sem jo, že dolgo je nisem videla. Rekla ni niti besede. Ko sem se odmaknila sem pogledala Harrya in potem Jenn.
16. januar 2016
u202117
u202117
Moje misli je prekinil Harry '' Mislim, da bi morala povedati tvoji mami. Saj veš da je nebi skrbelo. ''. '' Ja, ja prav imaš. '' sem pritrdila medtem ko sem brisala pult. Mama je že od nekdaj imela Harrya rada. Nikoli je ne moti da je ves čas tiči pri nas. Mislim da s tem ne bo problema. Ker sem bila čisto umazana sem se šla umit in preoblečt. Lase sem si umila in ker so bili še rahlo mokri sem jih spletla v kito. Oblekla sem pa enostavne bele kavbojke, rožasto majico in sivo pleteno jopico (nwm glih kak se reče). Hotela sem se odpravit a mi je telefon zapiskal. Spet. Ohh spet Twitter. A začudila sem se ko sem videla da je Jess objavila nekaj. Ampak Jess je mrtva že več kot pol leta... Jess - krajše za Jessica je bila moja najboljša prijateljica. Pač dokler ni umrla. Umrla naj bi v letalski nesreči. Sedaj mi ni popolnoma nič jasno. Videla sem jo umreti na bolniški postelji! Več minut sem negibno strmela v telefon. Končno sem pogledala objavo. Hello nazaj sem! Dolgo se nismo videli ha? - Jess Smith. Harry je pridervel v mojo sobo z mrtvim obrazom. Njegov obraz je bil tako bled kot moj. Oba sva se držala zelo resno. ''Videl si twitter ne? '' Sem ga tiho vprašala. ''Ni samo to. Pred nos mi je porinil telefon. Na ekranu je pisalo: Neprebrano sporočilo od Jessice.
Z tresočo roko sem odprla sporočilo: '' Hej očitno nisem mrtva a ne? V komi sem bila ves ta čas. In tisti trenutek ko ste mislili da sem mrtva, nisem bila. Težko za pojasnit. In mimogrede videla sem vaju z Ele. Vprašanje časa je bilo kdaj bosta skupaj c: In prosim, da ti poveš Ele da sem živa. Jaz ne morem kar tako po pol leta po moji smrti priti v njeno hišo. '' Sem ga na glas prebrala sporočilo.
Začela sem jokati. Harryev telefon sem vrgla na posteljo. ''Zakaj so pripravili lažen pogreb? To nima smisla. Nekdo naju zafrkava. Ne more biti živa!''.
'' No ni nemogoče. Vem nekaj, kar ti ne in.. če bi ti to vedela se ti ne bi zdelo čudno. Dvomim, da je sploh bila v komi. Mimogrede nič takega ni da bi se zaradi tega amm razšla ''.
Takrat se mi je v glavi porodilo toliko stvari. Le kaj bi lahko bilo tako resnega da mi ne sme povedati? Kaj takega bi lahko bilo da bi OŽIVELO človeka, ker sem sto odstotno prepričana, da je umrla. Zame se je bilo zelo težko sprijazniti da je živa. Bila sem nekako vesela a bolj začudena in prestrašena.
'' Harry a bom kdaj lahko izvedela to skrivnost al karkoli je že? ''. Nekaj časa je bil tiho potem pa je le spregovoril '' Jess ti bo povedala ko pride sem.''
Jess pride sem?! Ob tem sem si sprva predstavljala da me bo obiskal zombi. Ele umiri se, umiri se, bereš čisto preveč fantazijskih romanov in takih stvari. Sem sama sebi mrmrala v glavi. Hitro sem odšla iz sobe in stekla po stopnicah v kuhinjo. Nestrpno sem hodila od mize do kuhinjskega pulta in nazaj. Nestrpna sem bila. Nisem vedela kaj naj pričakujem. Za mano je kmalu prišel Harry.
Nisem mu verjela. Videla sem tisti njegov zaskrbljeni pogled v očeh. Postalo me je strah. Hotela sem ga vprašati čemu tak pogled a sem bila prepozna. Zvonec pri vhodnih vratih se je že oglasil. Počasi sem odšla do vrat in jih odprla. Pred mano je stala moja mrtva najboljša prijateljica. Izgledala je čisto v redu le bleda je bila, zelo bleda. To je bilo normalno zanjo.Objela sem jo, že dolgo je nisem videla. Rekla ni niti besede. Ko sem se odmaknila sem pogledala Harrya in potem Jenn.
Na Harryu je bilo nekaj drugače. Njegova polt je bila bolj bleda kot ponavadi. Njegove oči bolj rdečkaste. Od tistega dne ko me je oče napadel. Moralo je biti nekako povezano z skrivnostjo.
'' Ele nujno se moramo pogovoriti. '' Je grenko in tiho začela Jess. '' Si dobila dovoljenje?'' Je takoj zatem vprašal Harry, ona je pa le prikimala. Jess me je prijela za roko in me odvedla ven. Prišle sva do majhne drevesne hiške. Splezali sva gor. Bila je lepo urejena. V kotu je bila mizica polna knjig, zraven nje pa usnjen naslonjač. Na tleh je bil jogi na njem pa odeja in blazina. Na oknu so bile lepe rožaste zavese. Zdelo se mi je prijetno.
17. januar 2016
u202117
u202117
● You and I │♡│ Chapter 6 │

Moje misli je prekinil Harry '' Mislim, da bi morala povedati tvoji mami. Saj veš da je nebi skrbelo. ''. '' Ja, ja prav imaš. '' sem pritrdila medtem ko sem brisala pult. Mama je že od nekdaj imela Harrya rada. Nikoli je ne moti da je ves čas tiči pri nas. Mislim da s tem ne bo problema. Ker sem bila čisto umazana sem se šla umit in preoblečt. Lase sem si umila in ker so bili še rahlo mokri sem jih spletla v kito. Oblekla sem pa enostavne bele kavbojke, rožasto majico in sivo pleteno jopico (nwm glih kak se reče). Hotela sem se odpravit a mi je telefon zapiskal. Spet. Ohh spet Twitter. A začudila sem se ko sem videla da je Jess objavila nekaj. Ampak Jess je mrtva že več kot pol leta... Jess - krajše za Jessica je bila moja najboljša prijateljica. Pač dokler ni umrla. Umrla naj bi v letalski nesreči. Sedaj mi ni popolnoma nič jasno. Videla sem jo umreti na bolniški postelji! Več minut sem negibno strmela v telefon. Končno sem pogledala objavo. Hello nazaj sem! Dolgo se nismo videli ha? - Jess Smith. Harry je pridervel v mojo sobo z mrtvim obrazom. Njegov obraz je bil tako bled kot moj. Oba sva se držala zelo resno. ''Videl si twitter ne? '' Sem ga tiho vprašala. ''Ni samo to. Pred nos mi je porinil telefon. Na ekranu je pisalo: Neprebrano sporočilo od Jessice.
Z tresočo roko sem odprla sporočilo: '' Hej očitno nisem mrtva a ne? V komi sem bila ves ta čas. In tisti trenutek ko ste mislili da sem mrtva, nisem bila. Težko za pojasnit. In mimogrede videla sem vaju z Ele. Vprašanje časa je bilo kdaj bosta skupaj c: In prosim, da ti poveš Ele da sem živa. Jaz ne morem kar tako po pol leta po moji smrti priti v njeno hišo. '' Sem ga na glas prebrala sporočilo.
Začela sem jokati. Harryev telefon sem vrgla na posteljo. ''Zakaj so pripravili lažen pogreb? To nima smisla. Nekdo naju zafrkava. Ne more biti živa!''.
Nisem mu verjela. Videla sem tisti njegov zaskrbljeni pogled v očeh. Postalo me je strah. Hotela sem ga vprašati čemu tak pogled a sem bila prepozna. Zvonec pri vhodnih vratih se je že oglasil. Počasi sem odšla do vrat in jih odprla. Pred mano je stala moja mrtva najboljša prijateljica. Izgledala je čisto v redu le bleda je bila, zelo bleda. To je bilo normalno zanjo.Objela sem jo, že dolgo je nisem videla. Rekla ni niti besede. Ko sem se odmaknila sem pogledala Harrya in potem Jenn.
Na Harryu je bilo nekaj drugače. Njegova polt je bila bolj bleda kot ponavadi. Njegove oči bolj rdečkaste. Od tistega dne ko me je oče napadel. Moralo je biti nekako povezano z skrivnostjo.
'' Ele nujno se moramo pogovoriti. '' Je grenko in tiho začela Jess. '' Si dobila dovoljenje?'' Je takoj zatem vprašal Harry, ona je pa le prikimala. Jess me je prijela za roko in me odvedla ven. Prišle sva do majhne drevesne hiške. Splezali sva gor. Bila je lepo urejena. V kotu je bila mizica polna knjig, zraven nje pa usnjen naslonjač. Na tleh je bil jogi na njem pa odeja in blazina. Na oknu so bile lepe rožaste zavese. Zdelo se mi je prijetno.
18. januar 2016
u202117
u202117
'' Ele usedi se in me pozorno poslušaj. '' Je rekla Jess se sama usedla na jogi, jaz pa sem prisedla k njej. '' Okej začela bom z lažjim delom. Bi mi verjela, če bi ti rekla, da sva dvojčici? No pa sva. Saj sva si podobne, če odšteješ obliko obraza. No po videzu sva si podobni po osebnosti si pa ti čista Vanessa. Če sva že ravno pri Vanessi ona je najina starejša sestra, imamo še pa brata Treya. Sestra je stara 20, brat pa 22. In še nekaj je. Mi smo...''.
'' Vampirji ja to sem nekako slutila. Bleda koža, rdečkaste oči. '' . '' Da no prav imaš. Precej umirjena si. Presenečena sem nad tem. In še nekaj ti morem povedati. Tisti Jack a ne? Tisto ni tvoj oče. Samo eden od starih sosedov, ki se mu je zmešalo in te je hotel ubiti, ker je izvedel kdo smo. Vampirji. Mislim ti nisi ampak vseeno. ''.
Kako to misli, da nisem vampirka? Kaj nisva sestri? Nebi potem mogla biti tudi jaz vampirka? Vsa ta vprašanja so se mi porodila v glavi, ko je izrekla to.
'' Kaj jaz nisem vampirka? '' Sem jo nekako razočarano vprašala. '' Mogoče si mogoče nisi. Lahko, da si se potegnila po očetu ali pa po mami.
23. januar 2016
u202117
u202117
● You and I │♡│ Chapter 7 │

'' Ele usedi se in me pozorno poslušaj. '' Je rekla Jess se sama usedla na jogi, jaz pa sem prisedla k njej. '' Okej začela bom z lažjim delom. Lagala sem se o moji starosti. Leto sem starejša od tebe. Bi mi verjela, če bi ti rekla, da sva sestri? No pa sva.''. Nisem si mogla pomagati zato sem jo objela. Začutila sem dve majhni kapljici na moji rami.
'' No po videzu sva si malo podobni po osebnosti si pa ti čista Vanessa. Če sva že ravno pri Vanessi ona je tvoja dvojčica, imamo še pa brata Treya. 22 je star. In še nekaj je. Mi smo...''.
Prekinila sem jo in ji olajšala zadevo: '' Vampirji ja to sem nekako slutila. Bleda koža, in umm vstajanje od mrtvih? '' .
'' Da no prav imaš. Precej umirjena si. Presenečena sem nad tem. In še nekaj ti morem povedati. Tisti Jack a ne? Tisto ni tvoj oče. Samo eden od starih sosedov, ki se mu je zmešalo in te je hotel ubiti, ker je izvedel kdo smo. Vampirji. Mislim ti nisi ampak vseeno. ''.
Kako to misli, da nisem vampirka? Kaj nisva sestri? Nebi potem mogla biti tudi jaz vampirka? Vsa ta vprašanja so se mi porodila v glavi, ko je izrekla to.
'' Kaj jaz nisem vampirka? '' Sem jo nekako razočarano vprašala.
''Mogoče si mogoče nisi. Lahko, da si se potegnila po očetu ali pa po mami. Pač oče je vampir mama pa čarovnica. ''.
27. januar 2016
u202117
u202117
'' Ele usedi se in me pozorno poslušaj. '' Je rekla Jess se sama usedla na jogi, jaz pa sem prisedla k njej. '' Okej začela bom z lažjim delom. Lagala sem se o moji starosti. Leto sem starejša od tebe. Bi mi verjela, če bi ti rekla, da sva sestri? No pa sva.''. Nisem si mogla pomagati zato sem jo objela. Začutila sem dve majhni kapljici na moji rami.
'' No po videzu sva si malo podobni po osebnosti si pa ti čista Vanessa ona je tvoja dvojčica. In še nekaj je. Jaz sem...''.
Prekinila sem jo in ji olajšala zadevo: '' Vampirka ja to sem nekako slutila. Bleda koža, in umm vstajanje od mrtvih? '' .
'' Da no prav imaš. Precej umirjena si. Presenečena sem nad tem. In še nekaj ti morem povedati. Tisti Jack a ne? Tisto ni tvoj oče. Samo eden od starih sosedov, ki se mu je zmešalo in te je hotel ubiti, ker je izvedel kdo smo. Vampirji. Mislim ti nisi ampak vseeno. ''.
'' Kaj jaz nisem vampirka? '' Sem jo nekako razočarano vprašala.
'' Mogoče si mogoče nisi. Lahko, da si se potegnila po očetu ali pa po mami. Pač oče je bil vampir mama pa čarovnica. ''.
'' Kako to misliš BIL vampir? In še nekaj.. Je Vanessa vampirka ali čarovnica? ''. Bil sem močno poudarila saj mi ni bilo čisto nič jasno.
'' Oče... očeta so ubili. In naj te kar zdaj prekinem, da vampirji so nesmrtni. A obstaja orožje ki ubije tudi nesmrtne. Kar se pa tiče sestre ona je čarovnica.'' Je odgovorila z mirnim in pomirjajočim glasom. Večno bi jo lahko poslušala.
'' No, ker sem videla kako so se ti zalesketale oči ko si izvedela, da imaš dvojčico se lahko kar odpravima. ''.
Odpravima? Odpravima kam? Pa saj ne misli, da se bom kar takoj preselila tja? '' Amm kam pa naj bi šli? In kako to da Harry ve za vse to? ''
'' Veš takrat ko je bil tukaj Jack? No ustrelil ga je. Jaz sem ga samo pozdravila. Nekaj dni bo še malo bled potem bo pa vse normalno. Kam grema? No to je zanimivo vprašanje. Mogoče bi šli DOMOV. Vem da bo to težko zate a... pustiti moraš Harrya in tvoji družini morem povedat da si mrtva. '' Je počasi rekla Jess.
Kaj?! Ne, ne, ne, ne. Ne more reči moji družini da sem mrtva! Loui ima kmalu rojstni dan. Ko je Jess videla pogled na mojemu obrazu je vedela da me bo morala dolgo prepričevati. Na koncu sem z cmokom v grlu pritrdila.
23. februar 2016
u202117
u202117
Love potion ││romantic fantasy novel
18. marec 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani