u230796
u230796
Teorija: Morda bodo Draco Malfoya vrgli iz hiše in se bo pretihotapil not skozi okno in si bo ustvaril šotor iz odej, kjer bo skrit ko pridejo starši? Nevem samo ugibam
01. januar 2018
u230027
u230027
Next
-ali bo jo odpeljal na hogwarts
- ali bo ga vzela s sabo v šolo

zgodba pa je res super!!!
01. januar 2018
o moj bog. ta zgodba je faking prfektna *___*
kaj pa naj dela carovnik u krutem svetu ane haha zato je za revcka najbols da ga obrdrzis al kako zdj :”D
predlagaj mu poroko! tako bo pod tvojo zascito in noben mu ne bo mogu nc
aja drgac pa neeext!
05. januar 2018
Ohmajgaš bby! Saj si ti res obsedena z Drecotom s tem filthy slytherinom kulska zgodba, res in moraš nextati, vsaj zame
05. januar 2018
a bom jaz tudi v zgodbi ali sem jaz slučajno poosebljena Gina?
05. januar 2018
Next
06. januar 2018
u230796
u230796
Next
13. januar 2018
u231567
u231567
Next nujno! + nova bralka sem
14. januar 2018
Čisto sem že pozabila, da pišem zgodbo
Se bom potrudila in v naslednjem tednu nadaljevala...
14. januar 2018
u230796
u230796
Naslednji teden bo čez tri ure
14. januar 2018
Next
14. januar 2018
Po novem je moderno končevati zgodbe za nedoločen čas. Zato bo tudi te zgodbe za nekaj časa konec. Mogoče jo objavim jutri ali čez mesec ali pa nikoli, nikoli ne veš
20. februar 2018
u231891
u231891
uh končno sem prebrala do konca in draga moja Jena ne boš mi zdaj tega veselja, ki sem ga imela ob prebiranju tvoje zgodbe uničila s tem, da si nehala pisati! Čim prej Next merazumeš!!
02. marec 2018

Gina je že zdavnaj odšla domov, Charise pa je sedela ob postelji in opazovala še vedno spečega Dracota. Vedno si je želela le, da bi ga spoznala, čeprav je pravzaprav le namišljena oseba iz zgodbe o mladem čarovniku Harryju. Bila je tako vesela, da se ni obremenjevala z vprašanjem, kako se je lahko književna oseba pojavila v njenem domu. Kar ni in ni se mogla nagledati njegovega ljubkega obraza in njegovih svetlih las. Spraševala se je, kako naj mami prepriča, da bo živel pri njiju doma in kako se bo Draco obnašal v šoli. Dolgo v noč je sedela ob njem, na koncu pa jo je utrujenost premagala, naslonila je glavo na spečega Dracota in tudi sama zaspala.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okoli šeste ure zjutraj ju je zbudila budilka. Charise se je v mislih zahvalila bogu, da je imela budilko vnaprej nastavljeno za cel teden.
»Kaj se dogaja?« je bilo prvo, kar je rekel Draco, ko se je zbudil. Nato se je spomnil dogodkov prejšnjega dne in se namrdnil.
»Glej, Draco. Danes boš moral z mano v šolo, samega te ne morem pustiti.«
»Misliš na Bradavičarko?« je zopet vprašal Draco, ki ga je misel na čarovniško šolo razvedrila. Charise je zavzdihnila.
»Ne, Draco. V bunkeljsko šolo.« Draco se je namrdnil in že ji je želel nekaj zabrusiti, a ga je prehitela in mu podala torbo. »Na, vzemi torbo. Notri je prazen zvezek, peresnica in nekaj ostalih potrebščin, ki jih boš potreboval za pouk.«
Na njeno presenečenje se je le namrdnil in brez vsakega upiranja vzel ponujeno torbo in pričel hoditi.

»Kam pa kam, gospodič?« je v sarkastičnem tonu vprašala Charise.
»V šolo,« je odgovoril in se v naslednjem trenutku spomnil, da pravzaprav sploh ne ve, kje se ta šola nahaja. Pustil je svoji bunkeljski varuški, ki je bila več kot očitno manj zmedena kot on, da ga je za roko vodila v pločevinasto škatlo s kolesi. Spomnil se je gospoda Weasleya, ki je imel doma podobno stvarco in nekoč rekel, da gre za začarano bunkeljsko vozilo (avtomobil). Nikoli si ni mislil, da bo kdaj uporabljal bunkeljska neumna prevozna sredstva, še bolj pa ga je presenetilo dejstvo, da je bil nad vožnjo navdušen vsaj toliko, kot so bunkeljski otroci navdušeni nad sladoledom in samorogi in vrtiljaki. Seveda je to zelo dobro skrival.

Po približno desetih minutah vožnje se je vozilo ustavilo in skupaj s Charise je izstopil. Pred seboj je zagledal veliko rožnato stavbo z ogromnim številom oken. V nasprotju z Bradavičarko, ki je bila stara in polna tradicije, je bila ta stavba precej bunkeljsko sodobna. Okoli nje so se vile ceste, polne bunkeljskih vozil, ki so povzročala obupen hrup. Vsekakor ni šlo za mirno mesto sredi čudovite pokrajine v bližini gozda. Dracotu se je v tem trenutku resnično tožilo po čarovniški šoli in po mirnih kotičkih okoli le-te. Pogoltnil je cmok, ki se mu je nabral v grlu, in zakorakal svojemu novemu življenju naproti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, Teorije?
13. julij 2018
neexttttttt
13. julij 2018
u234019
u234019
bogi Draco

Next!
13. julij 2018
Neeextt!
13. julij 2018
nekštiiiiiiii Draco and Jena sitting on a tree (rajee ne booom nadaljevala! )
13. julij 2018
Next
13. julij 2018
u233058
u233058
Next
19. julij 2018
bogi draco cist se je predau usodi :”D
neeeeeexttt
19. julij 2018
u234852
u234852