Full dobra zgodba Next
02. november 2017
u228631
u228631

Ampak vseeno bi bilo krasno, da bi povedale, kaj mislite, da si je zaželela... da malo vidim to skozi vaše oči

ja zaželela si je dracota kaj pa druzga drgač pa ne vem kaj bi si lahko zaželela
02. november 2017
u227296
u227296
Um no, js pa sem drugačnega mišljenja in mislim, da si bo zaželela samoroga, ki jo bo ponesel k Donaldu Trumpu

Nextt
03. november 2017
Bom razmislila o samorogu
03. november 2017
u228631
u228631
ja dej vključi samoroga prošimmm
03. november 2017
neeeeext popolno *-*

zaželela si je, da bi bil ob njej Draco in ji čestital <33
03. november 2017

Chapter 2
—(••÷[•ï¡÷¡ï••÷±‡±+*¨^¨*++*¨^¨*+ஜ۩۞۩ஜ +*¨^¨*++*¨^¨*+±‡±÷••ï¡÷¡ï• ]÷••)—

Po odhodu gostov je seveda morala vse počistiti in pospraviti. Pospravljanje in čiščenje ji je vzelo slabo uro in pol. Po končanem delu se je preoblekla v pižamo in zaspala.

Sanjala je, da je jahala samoroga, ki jo je ponesel do Donalda Trumpa. Donald Trump pa seveda ni bil oboževalec samorogov, zato je ukazal samoroga usmrtiti, Charise pa zapreti. Preden bi zgnila v zaporu pa se je na srečo zbudila. »Tako čudnih sanj pa še ne,« si je mislila. Ker se zaradi morastih sanj ni preveč naspala, se je obrnila in spala naprej. Vstala je šele, ko je na obisk prišla ena izmed njenih najboljših prijateljic, Gina. Sprva so mislile, da bosta na obisk prišli tako Gina kot Rose, a je Rose takoj po rojstnodnevni zabavi odpotovala v Italijo, kar je bilo pravzaprav presenečenje njenih staršev.

Tako je Charise hitela odpirati vrata z bureki naloženi Gini.
»Mi boš pojasnila tole…?« jo je vprašala Charise. Gina pa je le skomignila z rameni in rekla: »Rada imam burek.« Tako sta odložile vse vrečke z burekom na mizo in se pričele basati. Med jedjo je Gina vprašala Charise, zakaj je še vedno v pižami. Charise ji je hitela razlagati o neprespani noči in o svojih sanjah, kako je jahala samoroga in kako jo je ta pripeljal do bivališča Donalda Trumpa.. Ko je končala s pripovedjo, jo je Gina gledala z velikimi očmi. »Wiiiii jaz bi tudiiii,« je vsa zasanjana rekla Gina. Charise se je le nasmehnila in zmajala z glavo, pri sebi pa si je mislila: »Ti bi tako ali tako vse jahala… Presneto, ženska je zmožna vsega.«

Sestradani Gini očitno burek ni bil dovolj, zato se je že pripravljala na napad na torto, ki je ostala od prejšnjega dne in ki je seveda ni še nihče jedel. »Še enkrat upihni svečke,« je začela prositi Gina. »Zakaj? Saj sem jih že včeraj…« sem vprašala. »Vem, ampak daj še enkrat. Saj veš, da se ti bo želja hitreje uresničila.« je vztrajala. Charise se je odločila vdati v usodo in je pustila, da Gina ponovno prižge svečke, nato pa jih upihnila in si spet zaželela isto, kar si je prejšnji večer.

Ob tem je začutila v srcu bolečino. Kljub upanju je vedela, da je njena želja popolnoma neuresničljiva. V usta je nesla prvi kos torte. Potem pa se je zgodilo nekaj, česar si ni predstavljala niti v sanjah. Naenkrat se je sredi kuhinje pojavil Draco Malfoy, njena najljubša oseba iz serije knjig Harry Potter, oblečen v Quidditch opremo. Charisi se je kos torte zaletel in pričela je kašljati. Gina je sicer malo začudeno pogledala, a je le skomignila z rameni in dalje jedla torto.

Ko je Charise prišla k sebi, se je osredotočila na zmedenega Dracota. Opazila je, da ima lase polizane nazaj. Glede na to, da je v Quidditch ekipi, je sklepala, da je prišel iz drugega dela in je star približno 12-13 let. Ravno prav, si je mislila. Še vedno zmedenemu Dracotu se je očitno povrnil dar govora, saj je takoj začel z vprašanji: »Kaj za vraga počnem v bunkeljski hiši?« Charise mu je z veseljem odgovorila: »Včeraj sem imela rojstni dan in zaželela sem si, da se pojaviš tu. Očitno deluje« »Utihni, brezkrvnica! Vi bunkeljni in vaše trapaste predstave o svetilki, ki jo podrgneš. Pojma nimate o čarovniji!« je izpljunil. V istem trenutku se je spomnil, da ima pri sebi čarobno palico. Vzel jo je iz žepa, jo zavihtel in zaklical: »Petrificus totalus!« Na Dracovo začudenje se ni zgodilo nič.

Charise se je obraz razpotegnil v nasmeh: »Ne tu, dragi, ne tu..«
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, Teorije?
03. november 2017
Next
03. november 2017
u228631
u228631
wowww ful dobrooooooo pa samorog pomojem je tud ona čarovnica al neki
Next Next Next Next Next Next
03. november 2017
neeeeeeeeext
sem vedela, da se bo pojavil!!
03. november 2017
po mojem bo jo vzel na Bradavičarko
03. november 2017
Čez en del ali dva vam bom razložila
03. november 2017
uuuuuuuuu komaj čakam *-*
03. november 2017
u227296
u227296
Wiii upoštevala si moje željee <33

Morem rečt, da si me kr šokirala z njegovim prihodom. Zdaj pa dragica, prosim, če daš hitro Next, da se ne bo tvojemu dragemu kaj izpahnilo

nexttt
03. november 2017
Itakkk Evi <33
Se pa opravičujem za napako... Gina nima rada bureka ampak je "obsedena z njim"
03. november 2017
u225807
u225807
Hahha jao Jena a bom jz tud not kt kksen duh lol hah
Ker se mi zdi fer no x'd ce je Draco not no

Next
03. november 2017
Ja ja ti boš ena važička v šoli
03. november 2017
u225807
u225807
Omg sam da se bom oblekla v crno, skoz nosila une bunse na obeh koncih glave (zdej jih bom zacela nost za v solo lol), da bom poslusala Melanie Martinez pa da bom porocena z Adrijanom Ivaškom pa sva zmejnene ok?
03. november 2017
Hm... no ja, bom razmislila....
03. november 2017
u225807
u225807
Khm khm kr razmisl ce ne pride moj predragi Nathan pa te razreže na koščke
03. november 2017
Kdo je pa spet Nathan?
03. november 2017
Next
03. november 2017
u225807
u225807
Nathan pol črn, pol bel, strasten morilec preberi si triologijo polovično življenje kok si ne poduena no
03. november 2017
Ajaa.... ja saj sem brala... ampak ne, tistega pa ne
03. november 2017
u228631
u228631
kdajjjj bo nexttt??? prošimmmm js ga nujnooo rabimmmm
03. november 2017
u229427
u229427
nexttt
03. november 2017
u229427
u229427
ej dej se mene not kot od dreca ljubica hi hi hi
03. november 2017
Hmm... bom videla kaj naj naredim... ampak vseh pač ne morem dati noter, pa ne morem dati vsakemu zraven še slavne osebe ker je to ff o Dracu Malfoyu in ne o Adrianu, Nathanu ipd. c:
03. november 2017
u229427
u229427
ampak sej je samo dreco
03. november 2017
Zanimiva zgodba Next Next Next
03. november 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg