Č E N E B O Š Z J T A K O J D A L A N E X T S E M E P A Z I ! ! !
21. maj 2012
''no? Lahko kaj izvem o njemu?'' ''no... ne vem... saj ni to, da ti ne bi zaupala ampak... ne vem...'' ''vedno si čisto znorela, če nisem imela časa, da mi predstaviš fanta.'' ''ja veeem!!! Pojdi raje peti! Jaz te grem prijavit na avdicijo.'' ''se bom sama.''. Včasih Grace misli, da brez nje ne morem nič. Vedno sem bila boljša pevka od nje in mi vseeno ona daje inštrukcije. Ona me bo prijavila, pa zna komaj računalnik prižgati ali celo kaj natipkati, jaz pa znam igrico sneti iz interneta in jo shraniti na računalnik preko posebnih programov. Ona še na svoj telefon muske ne zna naložiti pa je telefon eden od najnovejših kar pomeni eden od najbolj naprednih! Jaz pa imam še starejšega, ki niti bluetootha nima. Grace mi malo prevečkrat pametuje in to mi gre vedno bolj na živce. V šoli imam same 5, ona pa 3 in 4 pa vseeno misli, da mi mora nuditi inštrukcije.
21. maj 2012
NEXTT
21. maj 2012
u36937
u36937
next
22. maj 2012
next
22. maj 2012
next
22. maj 2012
u90775
u90775
next
22. maj 2012
u40877
u40877
NEXT
22. maj 2012
''ne... Lily... te bom raje jaz...'' ''Grace tudi sama zmorem...'' ''ampak tebe čaka še ogroooomno vaje!'' ''bom pa že našla 5 minut.'' ''Lily... prepusti meni.'' ''zakaj? Saj lahko sama! Nimam 3 let, da ne bi znala!'' ''zato, ker sem tvoja pomočnica...'' ''za prijavo ne potrebujem pomočnice...'' ''ampak jo vseeno imaš...'' ''ampak je nočem! Lahko tudi sama!'' ''ti raje vadi...'' ''sem že dovolj...'' ''haha... ja pa še kaj!'' ''misliš, da ne vadim zjutraj?'' ''to ni dovolj!'' ''vadim več kot ti in mi misliš nuditi inštrukcije?'' ''me začenjaš žaliti?'' ''me imaš za manj vredno?'' ''velikokrat! Slabša si od mene!'' ''jaz sem slabša od tebe? Resno? Misliš, da se ne znam prijaviti? Igrice ilegalno nalagam na računalnik in se ne znam prijaviti? Pela sem v pevskih zborih v kakšnih treh in si ti še vedno boljša od mene? Jaz na svoj telefon, ki nima bluetootha nalagam muske in igrice in vse živo, ti pa imaš eden od najnovejših telefonov pa pojma nimaš o ničemer, pa si še vedno boljša od mene?'' ''hah... osredotočaš se samo na te stvari...'' ''jaz imam same 5! Ti pa 3 in 4 in misliš, da rabim inštrukcije?'' ''ja... rabiš jih...'' ''pa sem mislila, da si prijateljica!!!''.
22. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
22. maj 2012
ŠE 3 NEXTE
22. maj 2012
u36937
u36937
next
23. maj 2012
Šla sem stran od nje. ''VRNI MI VSTOPNICO ZA KONCERT!!!'', obrnila sem se in se delala kot, da me to ni niti malo prizadelo, ''oh Grace... Joj... Si pozabila? Dala si mi jo...'' ''VRNI JO!!!'' ''če nekaj daš...''. Šla sem stran, ona pa se je pe vedno drla za mano. Doma sem potrebovala sporstitev in si navila eno njegovo pesem. Seveda je bila moja najljubša. (Vse skladbe tu gor objavljene, bodo pri bandu pod lažnim imenom)
CUTTING ~ Carolyn:

Vsakič sem jo vrtela znova in znova in znova. Te pesmi se res nisem morala naveličati. Pomirjala me je in vsakič, ko se mi je zdelo, da sem čisto sama na tem velikem svetu se spomnim besedila: You're Not Alone, We'll Brave This Storm! Ta pesem me je res opogumljala. Pogledala sem na mojo vstopnico. Pekla me je vest, ker nisem nič prispevala k tej vstopnici. Bolje sem pomislila in v resnici dojela, da je čisto vseeno, če mi je ona kupila ali ne. Dala mi jo je! Zakaj se sploh sekiram? Vse skupaj je v resnici brez veze.
23. maj 2012
next
23. maj 2012
u90775
u90775
next
23. maj 2012
next
23. maj 2012
ŠE 2 NEXTA
23. maj 2012
next to je moja druga najljubša pesem
23. maj 2012
next
23. maj 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTIIIIIIIIIII!!!
23. maj 2012
MEN JE TA PESEM FAVE < 3333 GUSTEK KERA TI JE PRWA???
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Moj telefon je zazvonil. ''halo?'' ''eiii... Ful sori za prejtle... Grace tuki...'' ''kaj je?'' ''prosim odpusti mi... Zasrala sem. ne morem biti boljša od tebe čeprav si to močno želim. Povej mi, ko boš potrebovala mojo pomoč.'' ''lahko rpideš zdajle k meni? Zamujaš na uro petja.''. Zahihitala je in kmalu je bila pri meni. Pela sem iz srca in podala sem ji roko. Skupaj sva skakali in peli po našem stanovanju. take zabave pa si še nisva pripravili. Potem sva se usedli in jedli tortico. ''joooj.. sem ti povedala?'' ''kaj?'' ''glede Black Skyja.'' ''takooooooj poveeeeeeeeeeeeej!!!''. Ja, če mi kdo omeni Black Skyja dobesedno postanem pošast. ''no... postrigel se je.'' ''kvaaaaaaaaaaaaaaaa???'' ''ja... saj je še vedno sexy!!!'' ''ja vem, da je! on ne more biti anti sexy! Ker je sexy!'' ''haha... Čakaj ti pokažem slike.'' ''saj vtipkava na google.'' ''ne... niso objavljene na googlu. Prinesi prenosnika. Svojo zasebno spletno stran ima in tam objavlja same novosti iz skupine Cutting. Videla boš tudi koliko tatoojev ima!'' ''kako pa si to našla?'' ''moj brat bi ubijal za koncert. Z nama gre. Saj se strinjaš ne?'' ''ja itak, da se... Tvoj brat je totalna legenda.'' ''no okej... Evo slike!''
Black Sky:

23. maj 2012
next moja najljubša pesem je fallen angels al pa the legecy
23. maj 2012
NEXTIII! KOK LAHKO TOK DOBR PIŠEŠ? VSE TVOJE ZGODBICE SO THE BEST IN...
IN.... NI PRIMERJAVE...!
23. maj 2012
GUSTEK: PA SEJ SO USE DOBRE, KR-ENA: HUALA FUL, USI DRUGI: ŠE 4 NEXTE
23. maj 2012
next?
23. maj 2012
3 NEXTE ŠE + WM JE BLACK SKY LEP NA TEH SLIKCAH???
23. maj 2012
ja jee
23. maj 2012
SEXY JE TUTALNO < 333
23. maj 2012
u90248
u90248
next
23. maj 2012
2 ŠE
23. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani