Dobil sem idejo poklical bom Ano.
A Ana. J Jaz
A. Hej
J. Hej
J. Kako si?
A. Uredu
J. Komaj čakaš na jutri?
A. Ja. Upam da bova z ta novo dobri prijateljici
J. Kaj praviš da bi ji jutri ras kazala šolo.
A. Ja
J. A veš da gre zjutraj na bus?
A. Vem
A. Njena hiša je ful lepa
J. Slišu sm da ji je ime Gilly
A. Ja
A. A si ti slučajno zaljubljen vanjo?
J. Mogoče
A. Kaj pa vstale punce
J. Ammm
A. Bojo zlo ljubosumne
A. Pa Sara
J. Nehi mi omenja to tečko
A.
J. Kaj?
A. Slišala sem kako je Sara rekla Elis da sta par.
J. KAJ?!?!?!?
A. Jaz moram it. Bay
J. Bay
29. julij 2019
--Gilly--
No... Naša hiša je lepa od zunaj in znotraj. Imam svojo sobo ki je Zelo lepa.
29. julij 2019
To je moja soba
29. julij 2019
--Ana Katarina--
No po pogovoru z vidom ki je bil ob 21.20 sva se pogovarjala le neki časa potem pa mami prileti do mene in kriči: ANA KATARINA ANA KATARINA!Jatz pa ji odgovorim seveda ...Kaj.Jutri nam bodo preuredili hišo.No ne jutri ampak čez en mesec bomobimeli zelo lepo hišo.In seveda bo imela bazen tako kot našai sosedje ki se bodo preselili v to hišo ki smo jo jim prodalai.In nebo bila enaka ampak bo pa imela bazen.
29. julij 2019
--Ana Katarina--
In Ali bo bil tudi nov SKEDENJ ZA KONJE IN MANEŽE NOTRANJA TER ZUNANJA!!!!!!!In mama mi odgovori ka .Bila sem tako vesela da sem se od veselja kar jokala.Ampak?Kako smo dobili toliko denarja za vse to.Aja za hlev pa to smo od Lipice ker bom učila jahati čeprav sem še premajhna ampak okej.In za hišo pa itak ker ima moja babica ki živi v Mariboru od nje dobimo vso bio hrano.Še nikoli mismo jedli kupljene hrane.
29. julij 2019
Ana ni premajhna! Si pozabila?!
29. julij 2019
Ona je stara 15
30. julij 2019
Next!
02. avgust 2019
Zveni kot da ima Anakatarina popolno življenje.
02. avgust 2019
Next
02. avgust 2019
--Ana Katarina--
Itak da ga mam.In no čeprav nisem resnična imam vsej kulsko nepravo življenje ki mi ga piše Ana.Ni boljše pisateljice za domišljijo od nje.
06. avgust 2019
06. avgust 2019
--Ana Katarina--
To je moja obleka ki jo že nosim o in pripravila sem se že na šolo.No samo še zajterk.No zdaj pa že moram v šolo.O pa še zelo sem zgodnja.Zdaj pa dobro da grem v razred.In se usedem.
07. avgust 2019
--Ana Katarina--
Nekaj zelo super je.Hlev in maneža sta se že dones končala ob 3.00 in vse lar je za konje zaradi veliko delavcev.No hiša pa bo rabla samo še ENO URO IN SE BO KONČALA!!!!!!No ja mislim da sem malo ljubusumna na to novo... saj veste kaj.Pa veste zakaj ker nočem da je v njo Vid.Zakaj.Zato ker...
09. avgust 2019
--Ana Katarina--
To je maneža to pa hlev.!!!!!!!
09. avgust 2019
--Ana Katarina--
To je zunanja o pa pozabila sem notranjo.No vglavnem to pa notranja.
09. avgust 2019
--Ana Katarina--
To je not to pa uzuni.
09. avgust 2019
--An Katarina--
Not je ful lep pa tut notranja maneža ta dva sta prostora sta mi ful všeč.
09. avgust 2019
Gilly--
Jutri grem prvič v novo šolo. Že danes bi morala it... Ampak moja učiteljica še ni imela vse zrihtan....učitelce pač. Moj brat bo hodil z mano v šolo. Ta drug bol tečen...
09. avgust 2019
--Ana--
Hej kako ste zelo dolgo se nismo videli in sem ponosna da je ta pripovedka uspešna in če si želite še več takih pravljic mi napišite rada vas imam dijo pozdravite prijatelje PS. Vid je moj lrijatelj in ja on je vame -.-
18. februar 2020
Next, zelo rada vaju berem
21. februar 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani