To zgodbo bom pisala z Ana end horses.
Žarn :grozljivka. Ljubezenska,smešna, izmišljena zgodba.
Glavne uloge.
Anakatarina
Elis
Gilly
Sara
Vid
Lan
Rok
Louro
--Gilly--
Vozim se v avtu in strmim skozi okno. Z mamo smo se preselili in sploh nevem kako izgleda moja hiša. Vozimo se že tri ure. V avtu sta moja brata Jan in Lan, jaz in moja mama. Oče je že 10 let v zaporu.
Stara 15. Lan 14 in Jan 16. Moje življenje je brezupno.....

A nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2019
11. julij 2019
Zgornja je Anakatarina
11. julij 2019
--Gilly--
KJE sem ostala.. Aja pri tem da je moje življenje brezupno!!!! Je bedno. In ja vsi mislijo: Gilly Hopkins je najbol bedna punca na svetu. In ja strinjam se z njimi, sem najbol bedna punca na svetu. Treniram boks in igram kitaro, rada rišem, berem in pišem. Odlična pevka sem... Se mi zdi. Nimam ne fanta ne BFF ne prijateljev. Moji prijatelji so živali!!! In govorim japonsko, angleško in nemško. Vsi mislijo da sem rok stile piflarka! Sovražim roza in rdečo! Moja najlupše barve pa so modra, zelena in črna. Rada hodim v gozd in tam srečam veliko živali. Po dvanajstih letih se selimo iz Avstrije v Slovenijo. OMG!!!! Prispeli smo!!!!
11. julij 2019
--Lan--
Z svojo sestro in bratom ter mamo se vozimo v avtu že nekaj ur.Kot ste slišali je oče že nekaj let v zaporu.Nek tip ki je bil njegov prijatelj ga je varal z denarjem.Zato ga je hotel ubiti in da noben tega ni hotel vedeti je hotel tudi sebe.Vem zelo grozno.Pri rojstvu smo živeli v Sloveniji kar 5 let.Potem pa smo šli v avstrijo dokler ni bil Lan 16.In to je ta dan .Pravzaprav sem se rodil tukaj v Avstriji in ne v Sloveniji.Sem naj mlajši in to je kr neki no ne čisto ne učim se tolk k ona dva.
11. julij 2019
Naša hiša je ful lepa!!!
https://images.app.goo.gl/3aBSKqJJgFetmQSWA
11. julij 2019
--Ana Katarina--
V šoli pri zadnji uri nam je učitelj povedal da bomo dobili novo sošolko.Naj se vam predstavim.Sem Ana Katarina.In komaj čakam na novo sošolko.Upam da se bo imela lepo na naśi šoli in da bova bili dobri prijateljici.Zanimame kako izgleda in kakšno ima ime.Moje kradko ime pa je Ana.Zelo rada jaham in Imam konja saj imamo jahalno manežo in hleve za konje.In še nekaj ne predlagam vam fanta ker vas bo imel za lutko s katero lahko počne kar koli,ji ukazuje,dela nasilje in vara vas z drugo punco.No vame je Vid mogoče ga boste spoznali.Ampak ne da dobimo novo sošolko tem več tudi sošolca ki bo kmalu imel rojstni dan.Tako nam je povedal učitelj.No saj imate lahko fanta ampak prvo ga morate zelo dobro spoznati.
11. julij 2019
---Vid---
Ravno sedim v šoli in smo pri fiski... Najslapšmu predmetu na svetu! Obožujem športno in umetnost in sovražim matematiko, fiziko in kemijo. Naslednjo uro bo Mata. Od enga učitla v zbornici sem slišu da bomo dobili novo učenko. Drgač se je veselim. Saj so vse punce zacopane vame! Z njo seveda ne bo razlike. Ampak ful me zanima kakšna bo. Že leta hočem punco. Ampak nobena ni ta prava. Končno zazvoni zvonec in čas je za malico!.... Konec malice in čas za mato . V razred vstopi učitelj in pove da bomo jutri dobili novo učenko po imenu Gilly.
11. julij 2019
---Vid--
No glede punce vse so vame in ene mislijo da sem jaz v njih ampak niti pod razno nisem v nobeno... Sem pa kar dober prijatelj z Ano. Ampak ne.... Sem pa njen sosed. Jaz u resnici izgledam takohttps://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2F236x%2Fe6%2F10%2F23%2Fe610235e917bb11c9ccf21d18fa8b16b--tumblr-boys-hot-men.jpg%3Fnii%3Dt&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fdeleon8365%2Fcute-13-year-old-boys%2F&tbnid=hGER45-3z4nEvM&vet=1&docid=khMH3IOxMd0moM&w=236&h=236&hl=sl-SI&source=sh%2Fx%2Fim
11. julij 2019
--Ana Katarina--
O pozabila sem kaj imam rada in kaj ne.No začnimo z JAHANJEM!!!!!!!Nikomur nisem povedala da sem tko fulkrat zmagala na tekmovanjih in da imam veliko pokalov ampak z njimi se ne važim tem več o njih povem.Mogoče mi je malo všeč Vid ampak drugače
11. julij 2019
se zelo veliko druživa in rada imava enake stvari.Sva zelo blizu soseda.In komaj čakam da pride nova soseda ki je nova učenka.In tudi komi čakam da Vida učim začet jahat saj obožuje konje ter zraven jahanje.Moji najljubši barvi sta modra in vijola.Sovražim pa rdečo,pinki,zeleno,črno in sivo ter rjavo.In sovražim pajke tako si kripi.Nemorem pa se opreti kačam so kiut.Vem da nekateri mislite da so kače nevarne ampak so nekako zavarljive.To pomeni da se zasčitijo.Nekatere pa so prav prijazne.Zelo rada imam šport.No to pa sodbojka,tek,nogomet,jahanje,poligoni...In tako naprej.Zelo rada pa imam od hrane rada alačinke,Blejsko kremšnito,pomfri,korenje,zelje,zeleno jabolko,maline...Preveč sem naštela tako da se vidimo jutri družba
11. julij 2019
---Gilly---OMG!!! Moja hiša je prečudovita... Večina ljudi misli da je Gilly Hopkins punca brez čustev ampak v tistem trenutku sem plesala s oj srečni ples moja dva brata sta me gledala kot da sem mlajša sestrica ki je dobila ponija in pleše kot balerina. Najbrž sem res izgledala kot balerina . Naša hiša je je imela bazen! Zanimamjo me samo še tri stvari.. Prvič: kako izgleda hiša notri. Drugič: Kakšna je okolica in Tretjič: Š. O. L. A
Pogledal sem Lana nato Jana in Mamo in hišo. Jan je v roki držal ključe hiše... Vedela sem kaj moram storiti. Rekla sem glej hrenovka, pokazala proti nebu, vzela ključe in začela teči proti hiši. Spotaknila sem se ob kamen in padla na tla. Čevel se mi je sezul z noge in poletel proti bazenu nato pa čof v vodo
11. julij 2019
Next
11. julij 2019
Next
12. julij 2019
Next
12. julij 2019
Nadaljevala bom!!!!
--Vid--
Mata se začenja. Med mato se vedno zabavam. Ok ras čistimo nekaj. Jaz nisem najbol priden poslušen piflar. Jaz sem bol kul nagajiv čudak. Tako da sem šel v zbornico zaradi.... Majhne misije. Saj sem dobil 2 pri testu in to že osmič. Nisem hotel pasti razreda in sem mogoče svojo 2 spremeni v na 4. . Mogoče bom lahko v knjižnici dobil inštrukcije. Ampak zdaj najprej mata. Pri mati se dolgočasi zato rad izdelujem papirnata letala,nato pa jihečem po razredu. Saj veste običajen dan v 9.b razredu....
12. julij 2019
12. julij 2019
--Ana Katarina--
No končala se je mata in kp smo že pri tem ... Hodnik se trese kot da po njem drvijo bivoli ampak to so bile punce iz A in C razreda.Pa veste zakaj .Samo zaradi Vida!In še prevrnejo me po hodnilu.Komaj sem se pobrala med tem ko Vid beži in zanim vse punce
29. julij 2019
--Ana Katarina--
To je tko smešno i n ne razumem zakaj sem jst edina k se druži z ajovci v šoli ampak okej.Vid je imel veliko punc no ne veliko ampak ja imel jih je par in ko ga je kera pustila se je izselila s te šlole.No ja moram iti spat in se lepo obleči za jutri ko pride nova punca
29. julij 2019
---Vid---
Zdajle ležim v postelji in razmišljam. No v šoli je bilo zelo Zaminivo. Grupa punc me je lovila po hodniku. Videl sem kako se je AnaKatarina smejala. Prijazna je. Ampak ni mi všeč. Komaj čakam na jutri.
29. julij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg