Jaz bom z mojo BFF (Nik@-1D LOVE)napisala zgodbo.Upam da vam bo všeč.

Jaz(Tia):

boš brebral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. junij 2012
u68138
u68138
Hay sem Pia in imam eno BFF Tio že od otroštva skupaj sve hodili v vrtec O.Š. in seveda v Gimnaziji sva si Cruise sošolki hodiva v zadnji 4 letnik.
Jaz (Pia):

Prihajam iz zelo bogate družine oče je filmski igralec mama pa je stilistka
Oče (Tom):

Mama (Jessica):

Seveda sve s Tio neprestano skupaj zaupava si čist vse.
Obe sva zelo veliki oboževalki skupine One Direction meni je seveda najbolj všeč: Louis Tomlinson.
Ker mi je dolgčas sem šla na prenosni računalnik in na spletno stran od One direction in sem opazila da imajo koncert v našem mestu, takoj sem vzela mobitel in poklicala Tio
in ji povedala, da 1D prihajajo na koncert.
Takoj pridem k tebi mi je odgovorila in prekinila zvezo.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

A nextave?
14. junij 2012
u68138
u68138
tam sem narobe napisala sem Pia Cruise,...
se opravičujem za napako,...
14. junij 2012
jaz rabim za nadeljevanje vsaj 2 nexta
14. junij 2012
next
14. junij 2012
next
14. junij 2012
next.?
14. junij 2012
u68138
u68138
Vampire123 na vrsti si da NExTaš
14. junij 2012
u63958
u63958
neext
15. junij 2012
Ok,nextam
Hitela sem do Pie.Zelo sem se veselila.Da pridejo v Pariz!Pred vrata je stopila Pijina mama.
"Zdravo.Prišla sem do Pie."sem rekla nekam živčno."Kar vstopi".Strekla sem k Pii v sobo.Objela me je.Rekla semridi greva po vstopnice!."Ja pridi samo oblečem si nekaj za v mesto"je rekla Pia,bolj vznemirjeno kot jaz."Si lahko še jaz?"Hotela sem da reče ja."Mmmm.....Prav.Jaz sem si oblekla tole:

Pia pa tole:

Obedve pa sva si obule svoje all starke.Moje:

Pijine:

Stekle sva v mesto.Pred najino najljupšo trgovino so stali.............ONE DIRECTION."Glej One direction!"sem vskliknila."Ja pa res!"je rekla Pia,polna navdušenja.
"Kaj ko bi jih pozdravle?"spet reče Pia."Ja nesrečaš jih vsak dan."sem rekla jaz.Stekli sva tja.Ravno se je Louis obrnil Pia pa je ravno mene gledala,ko je tekla.Potem pa sta se zaletela.Pia je zardela."Oprosti,oprosti!"je rekla.Rdeča je bila kot kuhan rak.Jaz pa sem ravno stala za Harryem(sploh nisem opazla).On pa se je obrnil in me skoraj podrl.Tudi jaz sem zardela.Nato sem pogledala Pio.Poljubljala se je z Louisom.Pomoje sta zaljubljena sem rekla sama pri sebi.Pogledala sem Harrya.Tudi on me je pogledal.Poljubil me je.Zaprla sem oči in mu poljube vračala.Potem pa reče Zayn:"No končno sta še vidva dobila punci!"Pogledala sem Harrya in skomignila sem z rameni.Harry je rekel da nama bo z Pio zrihtal karte za koncert.Pospremili so naju k Piji.
________________________________________________________________________________
Nik@-1D LOVE potrebuje za nadeljevanje vsaj 5 nextov
15. junij 2012
next
pa sam neki bi prosila da na začetk nexta napišeta kdo to pripoveduje bi bla zlo hvaležna k drugač sm čist zbegana
15. junij 2012
oki boma
15. junij 2012
u63958
u63958
neext
15. junij 2012
tenx
16. junij 2012
next.!!!!
16. junij 2012
u68138
u68138
še 2 NExT-a pa bom nadaljevala
16. junij 2012
nexttttt
16. junij 2012
u96292
u96292
next!
16. junij 2012
Nik@ 1D LOVE navrsti si da nextaš
16. junij 2012
u68138
u68138
Bom malo pozneje nekstala ker grem zdaj v mesto!!!
16. junij 2012
u68138
u68138
ok NExT-am hvala vsem ki berete najino zgodbico LOV@M V@S
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Pisem kot PIA:

Torej pospremili so naju k meni,... ko smo bili pred hišo sem jih vprašala, sem jih če grejo malo k nama saj sem sama doma ker sta starša danes odpotovala za 1 mesec v New York. z veseljem so rekli vsi v en glas najbolj glasna pa sta bila Louis Tomlinson in Harry Styles. ponudila sem jim sok, kavo, napolitanke, smokije in mešano pecivo.
Louis je vprašal če se gremo čašo resnice vsi smo bili takoj za,.. zato sem šla po steklenico prva sem vrtela jaz in steklenica je pokazala na Harry-ja resnica ali izziv? resnica! ok A ti je Tia res všeč? Zardel je in odgovoril ni mi samo všeč ampak jo ljubim. Vsi smo glasno rekli naš vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu.
Naslednji je vrtel steklenico Harry in steklenica je pokazala na Zayna, resnica ali izziv?
Izziv! Ok potem pa pojdi v kuhinjo in nam pripravi obložene kruhke! OK nič lažjega je rekel Zayn in že šel v kuhinjo! Še prej je seveda zavrtel čašo in pokazala je na Louisa resnica ali izziv? Izziv! Ok poljubi Pio na usta! Oba z Louisom sva zardela in potem me je poljubil strastno in nežno, poljub sem mu seveda vrnila ter si zaželela, da bi se čas ustavil. Ko se je odmaknil so spet vsi začeli svoj glasni VAAAAAAAUUUUUUUUU! Nato me je Louis vprašal, če bi bila njegova punca,... seveda sem mu odgovorila z JAAAAA!
Zayn nam je pripravil okusne obložene kruhke in ko smo jih pojedli sta Tia in Harry nekam izginila, mi pa smo se šli še malo čašo resnice. Ura je bila že skoraj polnoč zato sem vprašala fante če prespijo pri meni, Zayn in Liam lahko spita v spalnici, Niall lahko spi v sobi za goste, Louis lahko spi pri meni v moji sobi Harry pa pri Tii v drugi sobi za goste,... odpravili smo se spat zjutraj pa me je čakalo veliko presenečenje,...
Kaj je blo boste zvedeli v naslednjem delu, ko bo nextala Vampire123
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Vampire123 potrebuje za nadeljevanje vsaj 5 nextov
16. junij 2012
u96292
u96292
next
16. junij 2012
u63958
u63958
neext
16. junij 2012
next next next
eto 5 nextov c: